Tabela serwerów

ID Status Gra Mod Sloty Adres IP Monitoring GameTracker Dolacz HLTV Zaglosuj
#1 Classic 27 145.239.237.154:27015
#2 Only DD2 #1 32 147.135.197.54:27015
#3 PaintBall 23 145.239.236.192:27050
#4 DD2+BF2 21 147.135.199.183:27255
#5 TeamSpeak 64 patoquality.pl
Perez

Przyszłość serwera.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,

Pisze temat w związku z serwerem, którym zajmowałem sie jakiś czas temu. Patrząc na niego teraz ręce mi opadają. Chciałbym, abyśmy spróbowali zrobić z niego serwer jaki był za czasu GH, może nie taki sam bo pewnie takiego serwa sie już nie uda stworzyć, lecz myśle, że można zrobić tak aby serwer znowu tętnił życiem. Ja ze swojej strony dołoże wszelkich starań aby serwer był opłacony i posiadał reklame, z Waszej zaś strony, mówie tu o ludziach na którym zależy jeszcze na istnieniu DD2, oczekuje wielkiego zaangażowania i wsparcia jak i od strony serwera tak i może jakiejś finansowej. Myślę, że razem mozemy odbudować to na co wiele ludzi pracowało na tym serwerze. 

Serwer potrzebuje dobrego technika który zajmie się nim pod wzgledem swobodnej rozgrywki, mówie tu głowie o doprowadzenie serwera do jak najlepszej postaci. 

Nie mam do nikogo pretensji tylko sam do siebie, bo to moja wina, że serwer wygląda jak wygląda. 

Osoby zainteresowane prosze o odpowiedz w tym temacie, darujcie sobie jakiekolwiek docinki z Waszej strony bo to nie o to chodzi.

Pozdrawiam, @Perez

• PatoŁapka! 4
  • Sztos! 1
  • Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TECHNIK JUŻ JEST. 

@Deva postanowił znow zając sie serwerem. Jest już coś :D

• PatoŁapka! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze służę pomocą kontakt na steam masz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę dodać od siebie, że też mogę pomóc tyle ile będę mógł, również kontakt steam. 

Mam dużo na głowie w życiu prywatnym więc mało bywam ostatnim czasem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu ogolnie jest patola nic tu nie robia serwer stoi bo stoi siec to samo ja tylko czekalem az upadnie @avix czy jak tam ma chwodzi raz na jakis czas jak nie ma czasu to niech odda zarzad a nie zajmuje miejsce moze ktos inny lepiej zarzil serwerem @Perez brakuje Cie tu nie ukrywam nie jedna osoba przyznala racje nie ma tej ekipy co kiedys a co do serwera moge ciepnac cos 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie dobra sprawa ogarnąć ten serwer ale czy wypali to przy podłączeniu pod tą sieć to ja nie wiem widać że już mało kto się tym zajmuje niema ludzi no ale spróbować nie zaszkodzi polecam pochodzić po serwerach i popatrzeć co przyciąga ludzi i na spokojnie ogarniać bo jest kilka serwerów które są mocno rozwinięte więc trzeba będzie coś mocnego zrobić by wogule to miało sens. 

Ps. A tak tylko ciekawi mnie że jak była rozmowa że serwera zaczyna słabnąć to nikt jakoś się nie fatygował i nie myślał ani nie podpowiadał co by dodać co zmienić za czasów jak nicia się zajmowała. Przyszedł stary właściciel i teraz wielce się pokazują osoby do pomocy  nie żebym miał coś do Pereza bo jeśli ktoś ma to odbudować to myślę że jest to jedna z nielicznych osób co mogą to ogarnąć. 

Gdyby były potrzebne jakieś pomysły to dajcie znać najlepiej na pw.

• Sztos! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.ja tez mogę pomóc.Za Perezem pójdę wszędzie.na reklamę chetnie sie dołożę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również służe pomocą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc tak jak wspominałem, ja oplacam serwer ze swojej kieszeni a jesli ktos z was chce coś wpłacic to tylko na reklame. 

Aby serwer mogl w miare ruszyc potrzeba zajebistej reklamy.

Zapraszam do kontaktu w tej sprawie.

• Sztos! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Numer konta i ja swoją symboliczną  stówe (może miesięcznie) zarzucę by była bekę powrócić na rejony

Proszę też o dobieranie adminów adekwatnie, by nie były bany z dupy a atmosfera bez spin i luzacko jak kiedyś

Edytowane przez krul adminuw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi