Tabela serwerów

ID Status Gra Mod Sloty Adres IP Monitoring GameTracker Dolacz HLTV Zaglosuj
#1 Classic 27 145.239.237.154:27015
#2 Only DD2 #1 32 147.135.197.54:27015
#3 PaintBall 23 145.239.236.192:27050
#4 DD2+BF2 21 147.135.199.183:27255
#5 TeamSpeak 64 patoquality.pl

Rekomendowane odpowiedzi

pato_logo2.png.f8589c7220f4a9c90daa86de7

Hey,

zgodnie z zapowiedziami sprzed kilku miesięcy wylatują z forum rangi Redaktor oraz Grafik

W dniu 5.01.2020 o 21:58, wontekk napisał:

Nadal nie wiem do końca co z działem Grafika oraz naszym "Kącikiem redaktorskim". Jak widać wszyscy członkowie tych działów zrezygnowali lub zostali zdegradowani, ze względu na brak aktywność. Nie ma sensu, aby ktoś miał kolorek i nic nie robił, bo to źle świadczy o nas, o całym PQ.pl(ale to chyba wiecie). Jeżeli to nie ruszy to działy pozostaną, ale bardziej w formie "hydeparkowej", luźnej jako dodatkowa atrakcja. Jeżeli ktoś się poczuwa na siłach, ma pomysły, chce czegoś więcej od tego bloku to proszę bardzo. Również można tam coś wrzucać jako zwykły user.

Stąd też fora te pozostają, lecz w formie podanej powyżej. Dodam, że pytanie na śniadanie będzie się pojawiać tak jak obecnie co kilka dni, bo nie jestem w stanie tego ogarnąć tak, aby było częściej. Poza tym widzę też, że ta aktywność znudziła się wyjadaczom, więc szkoda zasypywać forum treścią, która nie zdobędzie uwagi i tym samym będzie stwarzać satysfakcji dla userów.

Jeżeli natomiast pojawiłaby się jakaś chętna duszyczka do powyższych ról to zapraszam na PW ^^

Rangi Mister Wiosny Miss Wiosny  zostały zdjęte laureatom z powodu rozpoczęcia kalendarzowego lata. Na dniach spróbuję zrobić kolejną edycję, letnią.

Jeśli chcecie się wypowiedzieć odnośnie powyższego lub kompletnie co do ogółu forum to proszę bardzo. Można coś zmienić o ile czas i kompetencje pozwolą.

Pozdrawiam ^^

• PatoŁapka! 6
  • Sztos! 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.