Tabela serwerów

ID Status Gra Mod Sloty Adres IP Monitoring GameTracker Dolacz HLTV Zaglosuj
#1 Classic 27 145.239.237.154:27015
#2 Only DD2 #1 32 147.135.197.54:27015
#3 PaintBall 23 145.239.236.192:27050
#4 DD2+BF2 21 147.135.199.183:27255
#5 TeamSpeak 64 patoquality.pl
Uchiha Itachi

Skarga KoxxiK :D

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
Twój nick: Uchiha Itachi
Nick oskarżonego: KoxxiK
Data zdarzenia: 20h temu
Powód oskarżenia: Że naszemu moderatorowi chyba się coś pomyliło. wypowiedziałem sie w dziale PB w sprawie propozycji na temat zmian na serwerze owszem może i użyłem słowa " że ludzie to chyba nie idioci że kupują na vipie podwojny skok ale jak jeden zacznie to reszta tez testuje dlatego wokół największej spierdoliny krążą mniejsze" oraz ze " koxik moze jakies zmiany na serwerze wprowadzic za jakis rok jak znajdzie czas" tyle co widze że propozycji pełno a serwer stoi w miejscu a tu dostałem ostrzeżenie z powodem prowokowanie i zakaz wypowiadania sie w dziale PB bo za każdą wypowiedz mam dostać +1 xDDDDD + moja wypowiedz zostala usunięta. No bez przesady jeżeli tam byly jakies słowa obrażliwe innych użytowników i ich to urażało to mógł dać notke informacyjna bym zedytował temat a ten usunął mój post co moim zdaniem nie powinien robić bo raczej nie łamał zasad forum bo tu i tak każdy przeklina i się wyzywa wiec no cugle nam administracja poluzowała i nie powinien mi dawac po jednym poście zakazu pisania w danym dziale nawet jeśli jest to jego serwer. Prosze o poważną rozmowę z Koxikiem danie mu ostrzeżenia bo chyba mu wladza troszke do głowy uderzyła i się klepki w mózgu mu troszke poprzewracały skoro juz zaczyna takie rzeczy robic a kiedys jak rangi moda nie mial byl inny. Mozliwe tez ze ma za duzo obowiazkow 2 serwer z czego PB nic sie nie zajmuje + moderator + zycie prywatne i juz pisze wszystko co mu na jezyk slina naniesie. 

P.S: Dodam ze od czasu ostrzezenia nie widze bocznej tabeli oraz czatboxa :D mozna to jakos naprawic?  Czyli koxik chyba mnie gnębi :D albo sie nie umie poslugiwac moderatorem bo to tak nie powinno byc ze przy ostrzezeniu usuwa mi czatboxa i panel boczny forum. Na telefonie tez mi to zostalo usuniete... w takim badz razie prosze o zdegradowanie go z funkcji moderatora bo skoro tak on robi to sie boje co bedzie pozniej.
Edytowane przez Uchiha Itachi
  • Haha 1
  • Będzie drama ( ͡° ͜ʖ ͡°) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Usuwanie posta za taką wypowiedź, to chyba przesada. Senku napisał jaka jest obecnie sytuacja na pb, tj. brak jakichkolwiek zmian na serwerze, mimo wielu propozycji i za to brak wypowiadania się w dziale pb. Ja jestem jedna z osób którym "udało sie" kupić podwójny skok i na wypowiedź mnie nie razi. Nie wiem kto ma z tym provlem. Mam nadzieje, ze za dodawanie nowym propozycji nie zostane ukarany zakazem wypowiadania sie w dziale pb :smieszek:

Edytowane przez GeneralItalia
  • Super <3 1
Dodana przez Lat15,

§18. W skargach może wypowiadać się administracja sieci, właściciel oraz opiekun danego serwera, osoba oskarżona oraz oskarżyciel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W całej tej sytuacji najlepsze jest to, że @KoxxiK jest właścicielem tego serwera, to jego podwórko, więc tak naprawdę bez jego zgody, decyzji zbyt wiele nie można zrobić, a wszelkie działania jakie zastosował miały na celu zachowanie porządku, kultury na forum i tutaj wywiązał się z swojej roli.

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam zamiaru poświęcać na ciebie za dużo czasu. A wiec w dziale PB nie możesz się wypowiadać dlaczego? bo mi się tak podoba!
Co do powodu prowokowania mógłbym ci dać powód "Brak kultury" więc jeden gwizdek tyle w temacie pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5ONKNNq.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.