Tabela serwerów

ID Status Gra Mod Sloty Adres IP Monitoring GameTracker Dolacz HLTV Zaglosuj
#1 Classic 27 145.239.237.154:27015
#2 DD2+BF2 21 147.135.199.183:27255
#3 TeamSpeak 64 patoquality.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Siemanko , wychodzę z propozycją , żeby zlikwidować VIP-a dla wszystkich graczy , szczerze Wam powiem , że jesteście generalnie jednym z nielicznych serwerów na którym można jeszcze coś postrzelać jak na starym dobrym TP. Jak sama nazwa wskazuje "CLASSIC" dotyczy klasyku , więc jak dla mnie wycofanie VIP-a dla wszystkich nada serwerowi trochę oldschoolu i zwiększy frajdę z gry , no i ograniczy wyrzucanie miliona granatów w ciągu pierwszych kilku sekund gry :D   Jestem młody ale starej daty więc najchętniej to bym ogołocił serwer ze wszystkich dodatków i zrobił stare dobre klasyczne TP , ale to tylko moja propozycja. 

Pozdrooo, 
MAJK

Edytowane przez MAJKMALONE
  • PatoŁapka! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurczę no. Pomysł sam w sobie dobry, ale nie na obecną sytuację. Jeszcze 5-6 lat temu poparłbym go w stu procentach, jednak biorąc pod uwagę widoczną gołym okiem zmniejszającą się liczbę graczy, jestem przeciwny. O VIPie możemy mówić różne rzeczy (sam nie jestem jego zwolennikiem), ale jednak jest to coś co przyciąga graczy na serwer. Zauważmy, że najwięcej ludzi na serwerze jest po godzinie 21, a właśnie od tej godziny wchodzi VIP. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MAJKMALONE tylko przyszedłeś i już burdel robisz ;)

Może się uda w końcu przesunąć vipa na 23, ale o likwidacji nie ma mowy. 

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z @ennn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze to sporo ludzi gra wieczorami właśnie , a z vipem lub bez bez znaczenia , sporo starych graczy stawia na klasykę , której w obecnych czasach jest bardzo mało (spadochrony , skiny itp itd.) No ale przesunięcie VIP-a na 23 albo nawet później byłoby na ten czas super :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie za. VIP od 23 chyba najlepszy kompromis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nhPju3y.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.