Tabela serwerów

ID Status Gra Mod Sloty Adres IP Monitoring GameTracker Dolacz HLTV Zaglosuj
#1 Classic 27 145.239.237.154:27015
#2 DD2+BF2 21 147.135.199.183:27255
#3 TeamSpeak 64 patoquality.pl
Dziadek

Dziadek odejście

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witajcie kochani i Ci mniej. 

Może zacznę od tego, że kilka dni pojawiała mi się wielka nie pewność związana z odejściem od Was. Nie zaprzeczając ciężko było tą dezycje podjąć, ale. 

Postanowiłem odejść. 

Osoby, które są na bieżącą wiedzą, że większa część kłótni jest wytwarzana rzekomo skuli mnie także poddaje się bo nie mam sily na hejt zwłaszcza, że ludzie wiedzą kim jestem. 

Walczyłem z hejtem do czasu, do którego ludzie nie skojarzyli mnie z czymś. 

Kali chudy chłopak, nie tylko bo chłopak z ogromnym potencjałem widząc starania, które może fakt faktem nie były od razu widoczne, ale po czasie jednak były zastanowieniem wielu influencerow. Jestem pionkiem z tvnu. Jestem, a czasami w serialach tvna uda dość mi się do epizoda (o ile krytycy wiedzą na czym on polega). Mimo sporego hejtu kazdy z Was nauczył mnie po części pokory. Pokora w tej branży jest ważna i podejrzewam, że może się pojawić temat mojej NIBY AUDI. Nie mam co kłamać w tej kwestii. Ludzie wstawiali autobusy, tramwaje, a ja wstawiłem swoje marzenie. Będąc szczerym jezdzze Yariska 3 (tak to ta sama co się zdawało się nią egzaminy chociażby w Katowicach). Wiem, że Was zawiodlem, ale po co tworzyliście hejty wobec mojej rodziny? Nie byłem ideałem, nie jestem i nim nie będę co doskonale wiedzieliście podejrzewam. Próbowaliście dowiedzieć się kim jestem, ale tego dowiedziecie się z czasem bo to nie jest coś, co jest warte pochwały. Zawitałem tu dosyć przypadkowo, a widzę, że tym samym zwołałem spory zamęt swoją obecnością dlatego postanawiam odejść, a wiem, że dla wielu osób to będzie zdecydowanie na korzyść. 

Cieszę się, że mogłem pełnić dla Was funkcje admina DD2, moderatora, Redaktora. Jest to dla mnie cudowne przeżycie zważając na fakt, w którym większość siedzi nie jest w stanie utrzymać kilku użytkowników (ta na szczęście jest). Na każdego przychodzi ten czas, w którym uświadamia sobie, że bycie bez niej jest czymś lepszym. 

Chcieliście dla mnie przynajmniej w większości jak najgorzej (udało Wam się), próbowałem z tym walczyć, ale tłum jest większy, a ja nie mam się czym bronić bo prawda jest nie unikniona. 

Z wieloma osobami kontakt pozostanie u mnie napewno, a w szczególności chciałbym podziękować kilku osobą:

@wontekk @Lat15 Wam głownie chciałbym podziękować za danie mi szansy w gronie zielonych mimo, że nie trwało to długo, ale cieszę sie, ze moglem Was jakoś obciążyć na tamtą chwilę. Jesteście dobrzy w tym co robicie także trzymajcie się tego.

@Uchiha Itachi Z tobą mordeczko nie mam co się żegnać bo nie raz się zapewne jeszcze spotkamy, a przy okazji wybacz, że odpuściłem.

@Madzia;) No starsza co mam powiedzieć. Zawsze z Tobą mi się przyjemnie rozmawiało i liczę, że ten kontakt nie poprzestanie na odejściu.

@<3 WhiteAngel Młoda Ty to jesteś zmienna, ale jednak też kilka razy byłaś powodem śmiechu na moim pysku gdy coś się waliło.

@FIHU co do Ciebie. Jesteś bardzo w porządku osobą zważając na to co przeżyłeś i jakiej pracy byłeś w tym stanie się podjąć, bardzo to szanuje bo nie jeden by się w tym poddał, a przynajmniej ja.

@zuua jesteś zmienna swoimi hymorkami, ale i tak nikt tak bardzo nie kocha Carlo Rossie jak Ty.

@Wizytatorka. Obiecalem, że zostanę, ale hejt się nasilił (sama wiesz jak jest stracić grunt pod nogami).

@iku. Tobie to mogę napisać z myślą, że poznam cię tego 28 marca na fame mma bo jesteś w porządku pomijając Twoje zagrywki, które nie zawsze są słuszne.

@Mała. Ciebie to głównie chce przeprosić, ale nie podołam temu dłużej. Jesteś kobietą, która polubiłem mimo wszystko i mam nadzieję, że nie obrazisz się na mnie na tyle by utrzymać kontakt bo jeżeli tak to przyjadę do tego Twojego miasta i Cie znajdę, a wtedy nie będziesz miała większej decyzji.

Zawsze możesz do mnie śmiało napisać bo masz potencjał, serduszko i buźka. 

@GaraGT6 Ciebie gnojku nie lubię, ale też dzięki Tobie nauczyłem się paru ważnych rzeczy, a więc zdaj te studia i idź w swoje ślady na które planujesz. Jesteśmy wrogami, ale szacunek przede wszystkim #NoHomo. 

Nie wiem co mam jeszcze dodać prócz tego, że w końcu ten najgorszy dla Was dziadek odchodzi z sieci. 

Chciałbym podziękować Wam za czas, który spędziliście na grze, rozmowie czy też kłótni ze mną. Nie jest to dla mnie łatwe pożegnanie bo przywiązałem się do Was jak pies do kości rzuconej od sąsiada, ale na każdego przychodzi czas. Może po prostu mi odjebało albo po prostu pisze to co myśle, Wasza w tym głowa bo chce zacząć nowe życie, w którym nie będzie pewnych osób. 

Jeszcze raz przepraszam, że Was zawiodłem, ale momentami wejścia w nie odpowiednie tematy były trudniejsze ode mnie. 

Życzę Wam szczęścia oraz wytrwałości w tym dniu singla oraz uciechy, że odszedłem z gry. 

Taka piosenka na pożegnanie, Pa Ruski  

Edytowane przez Dziadek
  • Przykro mi 5
  • Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ty chory pojebie!!! bo inaczej na te chwile nie mogę do Ciebie napisać... Przejmujesz się opinia innych a sami nie są od Ciebie lepsi. Czasami też jest się lepiej ugryźć w język bo nikt z nas nie jest idealny. I ty zamiast zostać z nami i mieć w poważaniu zdanie innych o tobie to odchodzisz.... Ehhh szkoda ze odchodzisz będzie bez Ciebie smutno ale cóż powodzenia mordeczko na pewno jeszcze nie raz wypijemy browarka ;) Odwiedzaj nas tu czasami Smakoszu :) 

Edytowane przez Uchiha Itachi
  • PatoŁapka! 1
  • Sztos! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż może jeszcze wrócisz, ale na chwilę obecną powodzenia w życiu i wyborach FeelsBadMan

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty starszy... Nie no szkoda ale rozumiem Cię też chyba bym odeszła bo miała bym co niektórych zachowań dość.  Ale nic nie dzieje się przypadkiem. Powodzonka życzę trzymaj sie

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aj tam stary,było mieć te hejtyw dupie, ale rozumiem Cię nie każdy ma taką silną psychike:-/ powodzenia.

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli odejdziesz powodzenia chłopie, ale na Twoim miejscu bym z tydzień się nie logował. Padaj z H@ że musisz odpocząć a potem wróć że zdwojoną siłą. 

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzymaj się. ;) 

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi też cisneli odpoczełem tydzień i wróciłem i się rozkręciłem jak widać także nie daj się tak złamać i nie zwracaj uwagi.! 

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

depresja

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzymaj się 5!

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że to już twoja druga próba w zaledwie tydzień. Miejmy nadzieję, że wiesz co robisz i co dla Ciebie jest dobre. 

Chłop, głowa do góry, a nie desperackie pożegnania. Ty decydujesz jak będziesz żył, a bierzesz innych słowa ponad to.

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda, że jednak postanowiłeś odejść. Warto odchodzić przez kogoś?

Przemyśl to jeszcze na spokojnie wszystko. Powodzenia w życiu, trzymaj się.

• PatoŁapka! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzymaj się i powodzenia w życiu. 

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za pomoc, ranga została odebrana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3Amf0go.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.