Tabela serwerów

ID Status Gra Mod Sloty Adres IP Monitoring GameTracker Dolacz HLTV Zaglosuj
#1 Classic 27 145.239.237.154:27015
#2 Only DD2 #1 32 147.135.197.54:27015
#3 PaintBall 23 145.239.236.192:27050
#4 DD2+BF2 21 147.135.199.183:27255
#5 TeamSpeak 64 patoquality.pl
Lat15

Rekrutacja na rangę Moderator | 1/2020

Rekomendowane odpowiedzi

PatoQuality.pl - Pato-sieć serwerów!

Z przyjemnością pragniemy ogłosić otwarcie pierwszej w tym roku rekrutacji na rangę Moderator!

Na początek kilka słów ode mnie:

Jak pewnie większość z Was wie, mamy obecnie braki w gronie Moderatorów.

Nie jest to oczywiście bez powodu, ale nie będę ponownie do tego wracał.

Z tego też powodu chciałbym, żeby ta rekrutacja wyglądała troszeczkę inaczej.

Potrzebujemy kogoś, kto ma dużo wolnego czasu i chęci, żeby nam pomóc,

dlatego też tym razem to nie doświadczenie będzie istotnym kryterium.

Ważna jest chęć rozwoju, bo wszystkiego możemy Was przecież nauczyć.

Jeśli uważasz, że jesteś osobą dojrzałą oraz stabilną emocjonalnie

i będziesz w stanie poradzić sobie z tym wyzwaniem, to zapraszamy

Cię do złożenia podania!

(jego jakość oczywiście będzie mieć znaczenie)

Pamiętajcie też, że potrzebujemy osób, które chcą nam pomóc

na dłużej, a nie tylko na chwilę.

Składając podanie musisz spełniać wszystkie przedstawione poniżej wymagania:

• bezkonfliktowość,
  • dużo wolnego czasu,
  • obiektywność,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • wysoka znajomość ortografii oraz interpunkcji,
  • rocznik 2005 lub starszy,
  • sprawny mikrofon oraz TS3,
  • dojrzałość emocjonalna,
  • chęć pomocy i rozwoju,
  • *posiadanie i używanie discorda

*jedynie w celu kontaktu z ekipą

Jeśli spełniasz wszystkie przedstawione powyżej wymagania, to możesz napisać podanie według wzoru:

Cytat

Nick:
Imię:
Rocznik:
Staż na naszym forum:

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?:

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?:
Coś o sobie:
Dlaczego Ty?:

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie):

W czym chciałbyś pomóc?:

Planowana data zakończenia rekrutacji: 21.02.2020 r.
Wolne miejsca: do 4

Podania składamy w tym temacie!

Zespół PatoQuality.pl

• PatoŁapka! 2
  • Sztos! 2
  • Zanotowane 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:  ;* σиℓу σиє тαρ ;* 
Imię: Emilian.
Rocznik: 1999.
Staż na naszym forum: Styczeń.

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: To zależy od obowiązków, aby wszystko było na miejscu. 

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: 8.
Coś o sobie: Mam na imię Emilian, pochodzę z Ostrowa Wlkp, Obecnie pracuje jako serwisant sprzętu komputeroweg .
Dlaczego Ty?: Można mi zaufać, jestem osobą bezkonfliktową. Przesiadywanie na forum sprawia mi przyjemność, ponieważ bardzo lubię pomagać użytkownikom/graczom.

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Pewnie, pełniłem bodajże 3 razy. Byłem również Globalnym Moderatorem, a moim zadaniem było opiekowanie się pozostałymi moderatorami. Znam się również na silnikach ipb, mybb jak jeszcze były modne.

W czym chciałbyś pomóc?:  Chciałbym wprowadzić ład oraz porządek. Jestem kreatywny i pomysłowy, więc na pewno udałoby mi się coś fajnego wykombinować.

Pozdrawiam .

• PatoŁapka! 2
  • Haha 2
  • Zwariowałeś 1
  • Zanotowane 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nick: Uchiha Itachi.

Imię: Sylwek.

Rocznik: 95.

Staż na naszym forum: od 29 stycznia.

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: duuuzo w sumie to jestem na forum dostepny odkad sie obudze do nawet 3/4 nad ranem.

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: z ortografia to mam problem bo zazwyczaj staram sie pisac szybko i bez znakow interpunkcyjnych ale "ósemka" wiem jak sie pisze w sumie mam problemy tylko z przecinkami i kropkami bo ich nie uzywam :D 

Coś o sobie: Sylwek wiek 24 wiosny za mna jestem kreatywny mam duzo pomyslow oraz jestem pomocny. Lubie bezkonfliktowosc oraz zarty z umiarem i dystansem do drugiej osoby. 

Dlaczego Ty?: Poniewaz bylem tu od 29 stycznia wiele widzialem. Wiele osob tez te ktore sa na rangach naduzywaly jezyka wulgarnego tworzyl sie haos i dziecinada chcialbym temu zapobiec oraz sluzyc pomocna dlonia dla innych uzytkownikow tych nowych badz starych wyjadaczy :)

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): TAK. Bylem moderatorem na nieistniejacej juz sieci Turek-City mialem wtedy tez dostep do amxbansa by w razie niedostepnych osob z UBS'a moc odbanowywac graczy. Ranga ta jest odpowiedzialna aczkolwiek mysle ze powinienem sobie dac rade na tej randze gdyz mialem tez wlasna siec wiec wiem co i jak oraz jak powinien zachowywac sie moderator.

W czym chciałbyś pomóc?: Chcialbym pomoc w ogarnianiu choloty na sb oraz pomoc robic porzadek w dzialach. Wyzsza administracja ma napewno dosc obowiazkow i bez utrzymywania porzadku na sieci wiec zapewne bym ich troche odciazyl w pewnych obowiazkach zwiazanych z forum dzialami i uzytkownikami.

Edytowane przez Uchiha Itachi
  • PatoŁapka! 6
  • Sztos! 2
  • Zanotowane 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: NiEzNaJoMy *.*
Imię: Dawid
Rocznik: 95
Staż na naszym forum: od 2018r

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: Myślę że 6 godzin spokojnie.

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: 7
Coś o sobie: Witam mam na Dawid, Każdą wolną chwilę poświęcam grze.  Jak wiecie pracuje w kurierce ale to mi nie wystarcza, każdą wolną chwilę poświęcam czemuś nowemu i nauce czegoś nowego.
Dlaczego Ty?: Ponieważ każdy mnie praktycznie zna i o każdej porze dnia i nocy mógł by się zwrócić do mnie z pomocą .  Jak to mówią liczą się chęci .

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie):Jeszcze nie miałem przyjemności ale szybko się uczę, i myślę że podołam wyzwaniu .

W czym chciałbyś pomóc?: W czym tylko się da nie boję się wyzwań, czy to ogarnianie ludzi którzy robią pseudo dymy na chat czy też w jakiś sposób w usprawnieniu forum .

• PatoŁapka! 4
  • Haha 1
  • Zanotowane 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:    Papito
Imię:    Patryk
Rocznik:  1999
Staż na naszym forum:   Od 2018 roku, z przerwa lekko.

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?:  Tryb życia jaki u mnie nastąpił  pozwala mi na siedzenie od rana do wieczora. Sobota zazwyczaj mam wyjazd na reset.

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: 9
Coś o sobie:   Spokojny, czysty chłopak. Nie jestem typem co sprawia problem. Jeśli coś nie pasuje wale od razu śmiało. Bujna wyobraźnia, w głowie
trochę pomysłów mam aby coś nowego tworzyć. Z zawodu logistyk i tym się zajmuje na co dzień. Prowadzę auta przez świat.

Dlaczego Ty?: Potrafię współpracować w grupie. Trochę zmian przychodzi mi do głowy, jakąś świeżość damy rade razem stworzyć. Mam styczność z komputerem codziennie,tak jak pisałem wyżej ile mogę poświęcać czasu na forum. Coś tam ludzi mnie zna, więc to zawsze na plus. 

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie):  Nie, ale nowe rzeczy zawsze można próbować.  

W czym chciałbyś pomóc?:  Ogólnie z porządkiem na forum z ciekawszymi pomysłami. Przede wszystkim w pilnowaniu chatboxa również aby zaspokoić czasem "dziecinne" akcje... 
No i wiadomo dać luz dla właścicieli, żeby nie zaprzątali  sobie głowy tyle. 
Pozdrawiam. 

• PatoŁapka! 4
  • Sztos! 4
  • Zanotowane 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.