Tabela serwerów

ID Status Gra Mod Sloty Adres IP Monitoring GameTracker Dolacz HLTV Zaglosuj
#1 Classic 27 145.239.237.154:27015
#2 DD2+BF2 21 147.135.199.183:27255
#3 TeamSpeak 64 patoquality.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Oczywiście że Dobrze gadasz, tu chuja się dzieje od dłuższego czasu,jedynie co tu sie dzieje to spiny,spiny i jeszcze raz spiny, co do osoby nie dziwie się że uciekły,bądź zostały Wyje... za dobre chęci. Co do stylu od początku był jakiś chujowo,już ten starszy bardziej mi się podobał,no ale co ma zwykły użytkownik do gadania🤷‍♀️ konkursy ahh A co to jest? Kiedyś owszem konkursy za konkursami były nawet takie dla beki,ale coś się działo, Styl miał być już dawno nowy,patopunkty dawno nowe zrobione,ale lepiej gadać i obiecywać niż dotrzymać słowo . A co do czerwonych wiadomo że jedna osoba @wontekk nie ogarnie sam wszystkie bo praca dom itd, @Lat15 jest druga osoba, ale także jak widac nie ma dużo czasu,studia itd, może czas dac szansę kolejnej osobie która bd miala więcej czasu na prowadzeniu forum,bo nie długo to on umrze,razem z nami, @Nicia. także dużo robi,ale jak widzicie jest pochłonięta praca, i nie bardzo ma czas na to. 

A właśnie @Avi Ty tyle tu obiecałes ze ja pier... normalnie złote gwiazdy,a wygląda to tak, a  widzę spina masz perma ,i już gwiazda tego forum jesteś. XD 

Edytowane przez <3 WhiteAngel
  • PatoŁapka! 2
  • Sztos! 5
  • Zanotowane 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kosmita <--- Ten oto osobnik wstawił post. Dlaczego Administracja nie zajrzała? 

• PatoŁapka! 2
  • Zanotowane 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

ODNOŚNIE CHATBOXA. Dlaczego nie ma kogoś, kto by pilnował na nim porządku? Dlaczego nikt nie zwraca na to uwagi? Przecież ktoś powinien być i patrzeć co ludzie piszą. Non stop jakieś spiny, dogryzanie. Dlaczego nie ma moderatora? Bo przecież vixa wyrzucił ludzi.  TERAZ SĄ TYLKO SPINY, NA CHATBOXIE NIKT NIE REAGUJE I NIE DAJE BANÓW, BO PO CO? POWYZYWAJA SIE I ELO. NO TAK TO WCZESNIEJ NIE WYGLADALO, A KTOS CHYBA POWINIEN ZROBIĆ TU ŁAD I SKŁAD.

Tu się z Tobą zgodzę w 100%

• Zanotowane 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacznijmy może od tego, że na forum od dłuższego czasu nic się nie dzieje i każdy z nas dobrze o tym wie. 

Będą jakiś czas temu w gronie administracji słyszałem i widziałem bardzo dużo, a większość nie została zrealizowana do teraz, a szkoda. 

@Mała. nie wiem co Ci pisał @Avi na temat nowego stylu, ale mogę się tylko domyślać jak było. 

Jeśli chodzi o zabranie rang moderatora @Kaja. i @Patośmieszek ta cała sytuacja śmieszny mnie do dziś @Avi zabrałeś im rangi bo niby nie potrzebujesz takich osób prawda?

Wyjaśnij mi czym na to sobie zasłużyli bo nie bardzo rozumiem na forum była totalna stypa, a mimo tego zawsze byli aktywni i coś robili. 

Szkoda mi tylko takich osób, które w jakiś sposób się starały, a i tak rangi zostały im zabrane z dnia na dzień troszkę przykra sprawa, ale jak to napisałeś forum jest Twoje.  :tak:

Przechodząc dalej @Nicia. robiła bardzo wiele na forum, a jeśli chciała waszej pomocy to każdy miał to w dupie niestety taka jest prawda. 

Dobrze wiedzieliście ile czasu poświęca na forum mimo tego, że ciągle ma nawał w pracy, ale nie po co sobie wzajemnie pomagać dla mnie to jest śmieszne.

Moim zdaniem sam @wontekk dużo nie zrobi, ponieważ nie będzie siedzieć 24/7, ale chociaż widać, że się w jakiś sposób stara. 

Jeśli macie zamiar rozwijać sieć dalej to potrzebujecie osoby, która ma dużo wolnego czasu i chęci, ponieważ organizowanie samych konkursów na forum nic nie daje.

@Nicia. organizowała kilka konkursów gdzie do wygrania były ciekawe nagrody na, które musiała wyłożyć z własnej kieszeni, ale użytkownicy nie potrafili tego docenić. 

Jakiś czas temu koleżka @Kosmita złożył propozycję pomocny i został całkowicie olany także zastanówcie się sami czego chcecie. 

Niech członkowie administracji jeszcze więcej wyciągają swoje brudy na światło dzienne i chatboxa to będzie bardzo fajnie ostatnia akcja jest tego dobrym przykładem.

• PatoŁapka! 1
  • Sztos! 2
  • Super <3 1
  • Zanotowane 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Mała. napisał:

@Kosmita <--- Ten oto osobnik wstawił post. Dlaczego Administracja nie zajrzała? 

Administracja ma użytkowników w głębokim poważaniu najwidoczniej FeelsBadMan

• Zanotowane 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie zmiany, które wypisałem to kwestia 2-3 dni, więc niech nie tłumaczą się, że nie mają czasu bo szkoła studia praca itp. Szczerze mówiąc sam ogranąłbym to w jedną noc ;)

• Sztos! 1
  • Zanotowane 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam uj i tak zdanie na mój temat tutaj jest takie jakie jest więc nic do stracenia :D.
Więc tak:
Temat na zmianę stylu był i umarł co mnie dziwi bo większość osób była za i wypowiadała się za tym że może to przyciągnąć nowych ludzi na serwer.
Co do samej pracy @wontekk dużo robi ale jest to samo co @Nicia. swego czasu sami nic nie zrobią jest jeszcze @Lat15 Wiem że tam ma studia czy coś pewnie tak samo poświęca tyle czasu ile może.  Ale ludzie jeżeli przychodzi ktoś taki jak @Kosmita kto ma pojęcie i chęć na pomoc to moje pytanie brzmi czemu zostało to zlane? czemu nikt nie porozmawiał nie dał szansy na rozmowę i dogadanie się. To jeśli to ma tak wyglądać to można to zamknąć jak dla mnie. Jeszcze ostatnia akcja z "moderatorami" też dla mnie dziwna 1 dostaje bana i co tylko bo ktoś wlatywał co chwila w jego stronę z prowokacjami no dobra dostał tam bana czy warny nie wnikam a drugi siedzi dalej prowokacje z jego strony nie trwały 5 minut czy tam 10 tylko coś nawet z 2 dni więc moje pytanie po kiego uja trzymać takie osoby jak można oczekiwać że pojawią się nowe osoby jak dopuszcza się do takiego zachowania.

Co jak co ale coś trzeba zrobić w tym temacie i dobrze że taki temat powstał bo może co ktoś w końcu napisze i może coś zacznie się dziać w lepszym kierunku.

Tyle w temacie pozdrawiam:
Brzydki Przyczłap. :D

Edytowane przez Ten Brzydki
  • PatoŁapka! 1
  • Sztos! 1
  • Zanotowane 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie nie wiem co mam napisać bo wszystko już zostało napisane. To samo napisałem w temacie z fuzją.

Potrzebny jest ktoś, kto będzie ogarniał sprawy techniczne na forum i serwerach. Zmiany i nowe pomysły muszą być wprowadzane na bieżąco, inaczej będzie nuda, czyli tak jak jest teraz.

Znalezienie takiej osoby to też nie jest taka prosta sprawa, bo danie "obcej" osobie dostępu do forum czy serwerów, prędzej czy później może odbić się czkawką, więc tu trzeba być ostrożnym. 

Ogólnie to bym zaczął od zmiany brandu na bardziej csowy i szablonu na jakiś prosty i przejrzysty.

• PatoŁapka! 4
  • Sztos! 2
  • Zanotowane 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mówiłem od początku, że nie będę zbytnio aktywny na sieci z powodu, że mam o wiele mniej wolnego czasu, a pozostały wolny czas poświęcam na coś innego niż sieci serwerów. Robię to o co mnie prosi głównie wontekk, coś się spierdoli, coś trzeba ogarnąć bo przekazuje mi to na Discordzie gdzie jestem codziennie, a na forum zaglądam raz na x czasu

Nowy styl? Nigdy nie powiedziałem że go zrobię, co najwyżej można gdzieś takowy zamówić ale nie znam jakiegoś dobrego kodera, który napisze cały styl po mojej myśli i przy tym nie pozostawi masy luk.

Jeśli zalatwicie dobrego i zaufanego kodera (nie chcę Krasnala na pewno), można coś takiego zlecić.

Moźemy też poszukać gotowych stylów na dobrych i polecanych serwisach, nie widzę problemu.

Sam bym chciał oldstyle'owy styl w klimatach kultowego CS 1.6

Nowe serwery? Scena CS umiera, nie wiem czego się spodziewacie w 2020 roku gdzie ludzie grają w takie gry jak GTA V na fivem/altv/ragemp, czy nawet w podupadającego juz cs:go

Dlaczego wywalilem poprzednich moderatorów już wyjasniłem, jak ktos nie był w starej administracji to nie wie jak to wyglądało. Bartiego i dziadka nie wywaliłem, to byla decyzja pita i wontkka

Nowy system patopunktów robił gold, nie wiem czy go skończył, ja się nie wtajemniczałem w to bo uważam że ten system jest bezsensowny jak sprawdzałem jego statystyki po nerfie, gdzie przez kilka miesięcy skorzystało ze sklepu może z 10 osób

Ja miałem pozostać tylko wsparciem technicznym forum, a "community managerem" miał być wontekk i pitu. Jeśli jednak macie jakieś propozycje co do forum, które bylyby przeznaczone dla mnie i to dobrze opiszecie to mogę zmienić administracyjnego Discorda w drugie mini-forum, do którego dostęp będzie miał każdy. Tam wystarczy mnie oznaczyć, a moją odpowiedź uświadczycie w kilka minut, natomiast na forum nie ma mnie aż tak często

W dodatku Discord byłby alternatywą dla chatboxa

• PatoŁapka! 1
  • Zanotowane 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, Avi napisał:

Ja mówiłem od początku, że nie będę zbytnio aktywny na sieci z powodu, że mam o wiele mniej wolnego czasu, a pozostały wolny czas poświęcam na coś innego niż sieci serwerów. Robię to o co mnie prosi głównie wontekk, coś się spierdoli, coś trzeba ogarnąć bo przekazuje mi to na Discordzie gdzie jestem codziennie, a na forum zaglądam raz na x czasu

Nowy styl? Nigdy nie powiedziałem że go zrobię, co najwyżej można gdzieś takowy zamówić ale nie znam jakiegoś dobrego kodera, który napisze cały styl po mojej myśli i przy tym nie pozostawi masy luk.

Jeśli zalatwicie dobrego i zaufanego kodera (nie chcę Krasnala na pewno), można coś takiego zlecić.

Moźemy też poszukać gotowych stylów na dobrych i polecanych serwisach, nie widzę problemu.

Nowe serwery? Scena CS umiera, nie wiem czego się spodziewacie w 2020 roku gdzie ludzie grają w takie gry jak GTA V na fivem/altv/ragemp, czy nawet w podupadającego juz cs:go

Dlaczego wywalilem poprzednich moderatorów już wyjasniłem, jak ktos nie był w starej administracji to nie wie jak to wyglądało. Bartiego i dziadka nie wywaliłem, to byla decyzja pita i wontkka

Nowy system patopunktów robił gold, nie wiem czy go skończył, ja się nie wtajemniczałem w to bo uważam że ten system jest bezsensowny jak sprawdzałem jego statystyki po nerfie, gdzie przez kilka miesięcy skorzystało ze sklepu może z 10 osób

Ja miałem pozostać tylko wsparciem technicznym forum, a "community managerem" miał być wontekk i pitu. Jeśli jednak macie jakieś propozycje co do forum, które bylyby przeznaczone dla mnie i to dobrze opiszecie to mogę zmienić administracyjnego Discorda w drugie mini-forum, do którego dostęp będzie miał każdy. Tam wystarczy mnie oznaczyć, a moją odpowiedź uświadczycie w kilka minut, natomiast na forum nie ma mnie aż tak często

W dodatku Discord byłby alternatywą dla chatboxa

Że wymiera to nie jest powód, żeby wypierdolić wszystko na bok, jak jest dobra ekipa, która ma pomysł na prowadzenie to i forum nigdy nie umrze proste ;) 

• Zanotowane 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja wypowiedź pewnie będzie tu mało istotna i znajdą się ludzie, którzy to wyśmieją, lub skrytykują aczkolwiek wypowiem się.

Styl nie jest najgorszy, może być, można zmienić. Mi to nie przeszkadza.

Przydałby się grafik który zrobiłby logo/napis sieci na różnego rodzaju okazje jak są halloween, święta, walentynki itd. Jak to przeważnie bywa na sieciach. A czy są tu na forum graficy? Nie ma, a byli tacy jak, np. @Anielskie Nasienie. 😇 , @3LAU , czy chociażby @Pyton coś potrafią zaprojektować, stworzyć itp.

Odnośnie chatboxa - to prawda, nikt tego nie pilnuje. Ostatnio były już dymy jak pewnie pamiętacie i chatbox był zamknięty. Dlaczego udziela się tak mało osób? Może dlatego że są na Nim toksyczne osoby, które wolą prowokować, wyśmiewać itd, niż normalnie pisać. Mamy XXI w. I też nie każdy ma czas żeby siedzieć i pisać, bo trzeba życia nie mieć serio. To że ludzie na chatboxie kiedyś pisali - teraz mniej lub wcale to też kwestia towarzystwa, znajomości,, a teraz pojawiają się nowi. Nie każdy jest chętny do pisania bo wolą na TS pogadać.  Wszystko zależy od ludzi i czy mają chęć pisać, albo czy mają na to czas.

Następna sprawa redaktorzy - na chwilę obecną jest jeden, a było ich więcej i różne serie się tworzyły i były kontynuowane, oraz na swój sposób zmieniane kolorystycznie / graficznie. Był rzucony pomysł aby zmienić to, czy tamto w danej serii i jakoś to pozostałych interesowało. W czym jest problem? W tym że kiedy potrzebujesz wypowiedzi od ludzi do artykułów, albo na temat kogoś to musisz czekać na to po parę dni, upominać się, a nawet i prosić "no weź napisz z 2 zdania". Na dłuższą metę jest wkurwiające i męczące. No ale fakt faktem, było coś więcej niż Q&A i pytanie na śniadanie.

Konkursy są na forum takie jak miss/mister i na serwerach TOP15. Kiedy złożyłam propozycję aby dodać inne konkursy zostały one wyśmiane, bo głupie, bezsensu itd. To dlaczego teraz narzekacie że nuda, że nie ma konkursów? Konkursy typu karaoke - a kto jest taki odważny żeby śpiewać? Zawsze odkąd pamiętam chętny był @PZPR ^_^ Sport!nG_Fatalit! a reszta chichrała się pod nosem. Po co robić karaoke w takim razie? Dla jednej osoby? Na innych sieciach ludzie potrafią się "bawić".

Brak modów? Można dać szansę tym co zostali wyrzuceni( @Kaja. @Patośmieszek)ponownie aby wrócili, lub rekrutację otworzyć i wybrać nie cztery, a wystarczy że będą dwie konkretne osoby.

Jeśli ludzie mają przybywać to może reklamy? Może zapraszajcie znajomych? Może dopisek "PatoQuality" na steam? Może więcej serwerów? Może grupa na steam i rozsyłanie jej do najróżniejszych osób? Może poszukajcie osoby, która będzie na fanpage pisała o tym co się dzieje na forum nowego? Znajdźmy wspólnie na to rozwiązanie, pomysł niech każdy coś od Siebie zaproponuje, bo z niczego to domu nawet nie zbudujesz, sorry.

@wontekk robi sporo na forum i serwerach, choć może tego nie widać na pierwszy rzut oka.  Powinniście go docenić i jak macie pomysł to wspomnieć mu, bo każdy ma z pewnością różne ciekawe pomysły. Warto o tym pamiętać, że co dwie głowy a nawet trzy to nie jedna. @Lat15 również chce dobrze dla sieci i do tego dąży.

Ale nie oczekujcie że jak się da zmianę jedną, czy dwie to że zaraz na osób będzie po 300 osób siedziało, pisało i grało. Na wszystko trzeba czasu i zamiast pisać "nikt nic nie robi" to może motywujcie i wspierajcie? Każdy taki mądry ale jak co do czego to nikogo nie ma. Najlepiej powiedzieć jest, że to głupie, jestem na nie a samemu nie dać na nic pomysłu a potem narzekać "no przydałoby się to i tamto, no no". Tyle ode mnie. 

• PatoŁapka! 2
  • Haha 1
  • Zanotowane 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Avi napisał:

https://seremakedyta.pl/ <-- Tutaj pani robi fajne style :D

• Zanotowane 1
Dodana przez Avi,

odpada, nie chce płacić 500 zł za prosty styl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Hryspin napisał:

https://seremakedyta.pl/ <-- Tutaj pani robi fajne style :D

Nie są brzydkie, ale te wszystkie style świecą się jak psu jajca i w sumie niczym się nie wyróżniają od naszego obecnego FeelsBadMan

Ja bym tu widział prosty klasyczny szablon w kolorze jasnym zielonym (ogólnie żeby szablon był trochę jaśniejszy). Wysłałem wontkowi na pw nazwę sieci która by idealnie pasowała pod taki szablon.

Z obecną nazwą źle trafiliśmy i można wymyślić dużo lepszą.

• Zanotowane 1
Dodana przez Avi,

+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

W tej chwili jest problem z prostymi klasycznymi stylami, bo większość sieci wybiera właśnie taki styl jaki mamy tutaj...

O prosty styl w tej chwili najłatwiej na stronach gdzie są gotowe szablony np.  ->KLIK<-

/ Poprawione

Edytowane przez Hryspin
  • Zanotowane 1
Dodana przez ,

To są szablony na MyBB, my mamy silnik IPS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie każdy ma tu swoją rację. Jakoś ten nasz grajdołek śmiga, ale najwidoczniej nie tak jakby wszyscy tego oczekiwali.  Nie mam za bardzo jak i po co się bronić, ale opowiem mniej więcej jak to wygląda od mojej strony.

Ja należy chyba do tej starszej, wyleniałej grupy kanter-strajk-owiczów, którym niewiele potrzeba do szczęścia. Serwery na których można pograć na czilku, proste forum i trochę w tym ładu. Raczej to tyle. Może pod tym względem trochę słabo na mnie trafiliście, choć staram się w miarę możliwości realizować jakieś pomysły czy prośby od userów.

Jeżeli chodzi o sprawy forumowe takie jak style, jakieś pierdoły techniczne i nie wiem co jeszcze to niestety jestem tutaj biedny. Potrafię się jakoś na ten moment odnaleźć, ale moje zbyt niskie kompetencje pod tym względem ograniczają, bo nie umiem, nie mam w tym zainteresowania(nie jara mnie to). Nie do końca chodziło mi tu o rozrost sieci, choć zawsze staram się promować rozwijające inicjatywy.

I tutaj pytanie: Po co tu jestem? To proste, żeby być na swoim i mieć niezależność. Fuzja tak czy inaczej by mocno ucisnęła naszą społeczność, może nawet rodzinkę patrząc na relacje tutaj obecnych(nie zawsze jest wesoło, ale i tak miło się patrzy - zwykle), choć  z tą fuzją to może tylko puste domysły.

Moim celem od początku było utrzymanie tego co już mamy, zrobienie pewnych porządków, a następnie wprowadzanie zmian, które głównie opierały na serwerach, niż na samym forum. Trudno to ukryć, ale to właśnie serwery są moim konikiem. Nie jestem geniuszem jeśli chodzi o nie, ale mocno cenię sobie dobre miejsce do gry i wiem, że inni też tego pragną.

Stąd też sprawy forumowe bywają dla mnie kłopotliwe, bo nie wszystko jestem w stanie ogarnąć.  Ogranicza mnie czas, ale też i powyższe.

Tak jak też zauważyli przedmówcy czasem jestem zasypany pierdyliardem spraw, czasem błahych i dodając do tego jeszcze życie prywatne zostaje mi zero czasu i energii na resztę. Stąd te moje powolne tempo, które bierze się z tego, że muszę co jakiś czas podładować swoją baterię, bo inaczej nawet nie che mi się nigdzie zaglądać. Taka osobowość chyba, raczej nudna na pierwszy rzut oka, ale mniejsza o to. Może niekoniecznie jestem odpowiednią osobą do objęcia tego wszystkiego.

Kiedy tylko przekazano mi pałeczkę starałem się zrobić jak najwięcej, bo miałem wtedy urlop i sporo wolnego czasu. Teraz, gdy pracuję i żyje rzeczywistością, czasem ciężko mi wszystko pogodzić i pewne tematy wiszą nieco dłużej niż na początku mojego istnienia tutaj jako czerwony. Coś się staram, ale to chyba za mało widząc taki temat. Nie mam zamiaru też siedzieć jak ktoś aż przesadnie napisał "24/7", bo  wtedy po kilku dniach odpuściłbym sobie na dłuższy czas, może na zawsze.

Jeżeli chcecie porządku to potrzebujemy moderatorów, którzy umieją nad sobą panować i nie stawiają dobra własnego nad dobrem ogółu. Niedawno była prezentacja tego jak nie powinno to wyglądać #żenada #dziecinada

Przydałby się też grafik, który tworzyłby grafiki np. loga forum, jakiś banerów, specjalnych grafik np. do redakcji.

Co do konkursów. Wskrzesiliśmy TOP15 serwerów, plebiscyt, spamera, miss/mistera. W planach mam jeszcze kolejną edycje Loterii by @MrGold oraz konkurs na szlachtowanie z noża na serwerach, ale to musi jeszcze chwilę poczekać, bo nie lubię się zawalać zbyt dużą ilością spraw. Gdyby ktoś chciał pomóc to proszę bardzo, zresztą już takie osoby się zgłaszały. Będzie się działo, choć nie przewiduje czegoś mega szałowego. Zwykłe konkursiki rozrzucone w czasie. Skąd takie podejście? Z doświadczenia. Jak @iku. wspomniał poprzednio pojawiły się konkursy by @Nicia., ale jakoś nie cieszyły się popularnością.

@Kosmita Wybacz, że przeoczyłem twój temat. Promuje taką zmianę, ale sam tu nic nie wskóram ze względu na powyższe.

@JaszczurPrzyjęte, choć nie wiem czy nowa nazwa sieci i styl jest, aż tak istotny. Nie zawadzi spróbować.  Jestem ciekaw opinii innych.

Doceniam również każdą po przednią wypowiedź. To cenne uwagi, ale czy trafne to się okaże.

@Mała. Dzięki z inicjatywę. Spróbujemy coś z tym zrobić, choć mój poziom energii może nie być tutaj pomocny. Help.

Dowiedziałem się na pw, że byłaby nadal opcja fuzji z csowicze.pl, lecz widzę nadal zapał innych i chęć jednak zostania przy własnym grajdołku.

Ogólnie pójdę za głosem ludzi, bo nie jestem tutaj jakimś panem i władcą, a raczej narzędziem w waszych rękach przy okazji starając się to jakoś kontrolować. Natomiast moim zdaniem sama opcja fuzji wydaje się być tutaj ostatecznością.

Na ten moment mam tyle do napisania. Proszę dalej się wypowiadać, jeżeli chce coś jeszcze albo macie jakieś pomysły.

W razie czego zapraszam na TS patoquality. Dziś o 19 możemy urządzić spotkanie każdego kto ma chęć coś dodać od siebie. Spróbujemy to zgarnąć do kupy i wyciągnąć wnioski plus ew. rozwiązania. Jak masz coś do powiedzenia to wbijaj śmiało. Jestem na swoim kanale.

Wpadliśmy(a w zasadzie @Patośmieszek wpadł) na pomysł, aby spotkania takiego typu organizować cyklicznie np. co miesiąc, aby móc sobie pogadać o różnych sieciowych sprawach.

RemWoop

AAaa. Swoje założenia w głównej mierze zostawiałem już tutaj https://patoquality.pl/topic/8068-patoqualitypl-dalsze-losy/

Dodam też, że ostatnio było mniej trochę mnie ze względu na życie, od tak po prostu.

• PatoŁapka! 2
  • Sztos! 1
  • Zanotowane 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Kurwa, ludzie, czego Wy nie rozumiecie?! 

NIE MA w tej chwili wystarczającej ilości osób (zaufanych osób), które by ogarnęły to wszystko, w takim stopniu, jak to było kiedyś. KROPKA.

Moim zdaniem, należy się cieszyć, ze to jeszcze jest Pato, a nie jakaś inna sieć... Wtedy były by tylko wiury po tym wszystkim...

Wara wszystkim od @wontekk bo ona zapierdala ile może, żeby to ogarnąć. @Jaszczur i @Avi już dawno mówili że nie będą tak aktywni i dlatego miała być fuzja...

Podobnie wcześniej zapierdalał @MrGold, robił co mógł. Niczego też nie chcę ujmować @Nicia. czy @Pyton, też wiem, że swoje robili. 

Nie mam zamiaru wypowiadać się co do degradacji etc. bo nie mam dostatecznej wiedzy, ale skoro chłopaki tak postanowili, to z sufitu im to nie spadło... 

Z tego co pamiętam, od razu było powiedziane, że jeśli nie będzie fuzji, to nie będzie wodotrysków, a "podtrzymanie bytu". Tak też jest. 

@Kosmita skończ pieprzyć, że administracja ma użytkowników w poważaniu... Serio uważacie że zmiana layout wywoła efekt: "WOOOW znalazłem zajebiste forum bo zajebiście wygląda, ludzie wbijamy tam!"?! SERIO wygląd tu przyciąga lub wygania ludzi?  Były już zmiany i często była wtopa...

Nie oddamy (choć mówię w sumie we własnym imieniu) tego wszystkiego komuś, kto może to rozpierdolić jeszcze bardziej!

Ja tu przyszedłem z innej sieci, nie wierzyłem w to wszystko na początku, ale się jakoś udało. Działa. Bez wielkiego "WOW", ale działa. I jest ok. 

NIE BĘDZIE już tłumów na żadnej sieci (w sensie przyciągania nowych watah) bo ta gra umiera, jak to zostało już powiedziane. 

Tyle ode mnie.  Skończcie tylko krytykować, zauważcie pozytywy...

Edytowane przez ennn
  • PatoŁapka! 3
  • Sztos! 2
  • Zanotowane 2
  • Bana mu! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiele zostało już powiedziane, a ja chcę dodać tylko jedną rzecz. 

Jak coś działa i spełnia swoją funkcję to nie trzeba tego zmieniać, bo inne, nowsze, ciekawsze... To tylko interfejs graficzny, który i tak będzie służyć do tego samego i  będzie mieć te same funkcje, a za miesiąc znowu się znudzi i tak w kółko. Tak jak pisze @ennn, inny wygląd nie sprawi, że ludzie rzucą się na naszą sieć jak na świeże bułeczki. 

Zastanowił się ktoś z was, co jest najważniejsze na takiej sieci? Wyobraźcie sobie sytuację, że forum jest oblegane, wielkie zainteresowanie, masa konkursów itp, a serwery puste. Miałoby to sens? 

Najważniejsze jest to co dzieje się na serwerach. Wolę by ktoś z zarządu skoncentrował się  na pracy nad  serwerami niż na zabawach na forum jak w jakiejś podstawówce.

Na forum ciągle widzę narzekania i płacz, że jest tak tragicznie, a od jakiegoś czasu Classic bardzo często jest pełny. Czy to nie powód do zadowolenia? 

• PatoŁapka! 4
Dodana przez wontekk,

Dobre słowa. Masz wiele racji, a ilu userów, tyle potrzeb. Może znajdą się jakieś kompromisy (:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
52 minuty temu, Zaczarowana napisał:

Wiele zostało już powiedziane, a ja chcę dodać tylko jedną rzecz. 

Jak coś działa i spełnia swoją funkcję to nie trzeba tego zmieniać, bo inne, nowsze, ciekawsze... To tylko interfejs graficzny, który i tak będzie służyć do tego samego i  będzie mieć te same funkcje, a za miesiąc znowu się znudzi i tak w kółko. Tak jak pisze @ennn, inny wygląd nie sprawi, że ludzie rzucą się na naszą sieć jak na świeże bułeczki. 

Zastanowił się ktoś z was, co jest najważniejsze na takiej sieci? Wyobraźcie sobie sytuację, że forum jest oblegane, wielkie zainteresowanie, masa konkursów itp, a serwery puste. Miałoby to sens? 

Najważniejsze jest to co dzieje się na serwerach. Wolę by ktoś z zarządu skoncentrował się  na pracy nad  serwerami niż na zabawach na forum jak w jakiejś podstawówce.

Na forum ciągle widzę narzekania i płacz, że jest tak tragicznie, a od jakiegoś czasu Classic bardzo często jest pełny. Czy to nie powód do zadowolenia? 

Po części się zgodzę, a po części nie.

Jak chcemy się rozwijać to są potrzebne zmiany - no chyba że chcemy stać w miejscu, ale wtedy konkurencja nas wygryzie i zabierze nam graczy.

Jak to wygląda z perspektywy nowego użytkownika? Nowy użytkownik wchodzi na forum i w sumie nic się nie dzieje, jedna wielka nuda, a tak nie może być.

Co do wyglądu - ludzie lubią świeżość i wiem to z doświadczenia, każda zmiana wizualna wychodzi na plus.

Ok, mamy dwa dobre serwery (które mogą być jeszcze lepsze!) i trzeba to wykorzystać żeby gracze tych serwerów zaczęli odwiedzać forum. 

Btw. To że serwer jest pełny to tak naprawdę nie wiele znaczy, bo dobrą społeczność która będzie wracać na serwer buduje forum i kontakty.

Nie wiem jak mam wam to wytłumaczyć.... Same serwery nie wystarczą jeżeli chcemy się rozwijać. Forum i nawiązywanie kontaktów z graczami naszych serwerów jest bardzo istotne. 

• PatoŁapka! 1
  • Zanotowane 2
Dodana przez ,

Ps. widzę w classicu ogromny potencjał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie tak jak mówiłem na Ts.... Ta zmiana stylu-grafiki,  powinna być bo jednak po mojej długiej nieobecności lekko się zdziwiłem bo szoku na mnie nic nie zrobiło, lecz zdziwiło  jak to wygląda...Forum w stylu "Patopredator"... (oczywiście jest to moje zdanie)... No i to też średnio ludzi może to przyciągać. Były tematy na temat zmiany nazwy forum... Jest też to dość spoko nawet dałem sam propozycję, ale to by trzeba było grubo przedyskutować... Bo wiadomo. Napisałem do paru ludzi od grafiki czekam na info jak to będzie i postaram się namówić...

Ale nie ukrywam sam ogarniałem mniej więcej w necie jak dobrze to ogarniać to trudno nie jest, lecz trzeba dobre programy mieć i poświęcić lekko czasu... 

Ja coś namaluje na przykładzie nazwy forum i podeśle i zobaczy się....

• Zanotowane 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda gadać.

Pomoc oferowana od wielu osób i nic nie było w tym kierunku robione. Nie jest łatwo nowemu zaufać, ale jak Administracji nie ma to jak można poznać nową osobę by jej dać później szanse?

Konkursy to jest coś co robi się w 5 minut a tutaj brak nawet tego.

Nic nie wspominana zmiana stylu https://patoquality.pl/topic/8019-styl-ankieta/ jak coś proponujesz to realizuj. Bo kto inny to zrobi.

• PatoŁapka! 1
  • Zanotowane 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.