Tabela serwerów

ID Status Gra Mod Sloty Adres IP Monitoring GameTracker Dolacz HLTV Zaglosuj
#1 Classic 27 145.239.237.154:27015
#2 Only DD2 #1 32 147.135.197.54:27015
#3 PaintBall 23 145.239.236.192:27050
#4 DD2+BF2 21 147.135.199.183:27255
#5 TeamSpeak 64 patoquality.pl
wontekk

Jak trafić do isekai(?)

Rekomendowane odpowiedzi

Hey,

to znowu ja. Siedzę lub leżę przed swoim laptopem jak zwykle. W sumie to istnieje duże prawdopodobieństwo, że robicie to samo, gdy to czytacie, ale mniejsza o to.

Zastanawiałeś lub zastanawiałaś się kiedyś jak to byłoby trafić do innego świata? Załóżmy do świata gry, w którą zacięcie grasz. Stajesz się swoją postacią. Paladynem, wojownikiem, może magiem lub jakąkolwiek klasą, którą można było wybrać. Możesz przeżyć o wiele więcej przygód, bo nie ogranicza Cię to na co dzień w rzeczywistości. Po prostu wypijasz "potka","eliksir".. ymm, whatever i tniesz.. Żyjesz dalej. Kolejny  rajd, expienie, wykonywanie misji, własnych lub wspólnych celów - wszystko to bez ograniczeń jakie znamy z naszych żyć, tych realnych. Dość piękna i ciekawa wizja, prawda?

A co gdyby to się stało naprawdę? Grał(a)byś jak zwykle po pracy lub szkole na swoim serwerze od kilku lat. Własna gildia, przyjaciele, bogactwo i setki osiągnięć. Wszystko to wirtualnie, ale nawet i to wirtualne dające prawdziwe odczucia musi się skończyć, bo GM'owie muszą zamknąć serwer ze względu na tworzenie nowego tytułu, więc spędzasz ostatnie chwile sam w grze i wspominasz jak to było wspaniale żyć może nie prawdziwym życiem, ale zyskać tyle miłych doświadczeń, uczuć i wspólnych przygód. Ile to nicków miało się przed oczyma. Zwiedzasz dobrze znane Ci lokacje, witasz się po raz ostatni z swoimi NPC'ami. Trochę to takie melancholijne, choć to nadal tylko gra.

Postanawiasz się zdrzemnąć, bo co jak co, ale z 4h idziesz do pracy. Nie możesz znowu zdychać. Zasypiasz nawet się nie wylogowując, bo po co, skoro i tak zamkną serwer.

Gdy się budzisz nadal tam jesteś. Czyżby jednak serwer nadal istniał? Dziwne. Sprawdzasz wszystko po kolei, ale wydaje Ci się to jakieeeś takie.. realne. Zastanawia Cię jeszcze brak czatu do GM'ów, tak jakby nie istniał, a i dotychczasowe sterowanie się zmieniło, bo wystarczy tylko chcieć się poruszyć, cokolwiek zrobić, aby nasze ciało to robiło. Dotychczasowe funkcje życiowe też są jakieś inne. -Zachowuje się jak moja postać... Niemożliwe!

A jednak nawet twoje gildyjne NPC'y zyskały świadomość i patrząc na twoje zachowanie, zaczęły martwić się o Ciebie. Myślisz tylko dodatkowo. Przecież one nie miały takich funkcji. Mowa, własna świadomość i wykonywanie niestandardowych zadań bez określonej komendy. Czy to sen? Nie. To nowa rzeczywistość.

MadeupUnhealthyAllosaurus-size_restricte

Jesteś od tej chwili jak prawdziwy Overlord

Taką przygodę przeżywa można powiedzieć główny bohater serii zatytułowanej Overlord. Trafia on świata gry.

Info by shinden.

"Zwykły gracz komputerowy staje się potężnym czarnoksiężnikiem-szkieletem i władcą Wielkiego Grobowca Nazarick. Bohater zawdzięcza to wszystko swojej umiejętności planowania z wyprzedzeniem, inteligencji oraz grze o nazwie Yggdrasil. Korzystające z dobrodziejstw futurystycznej wirtualnej rzeczywistości MMORPG pewnego dnia zostaje zamknięte, jednakże protagonista, skrywający się pod nickiem Momonga, postanawia w nim pozostać. Wraz z grupą wiernych, barwnych popleczników będących NPC (zakochaną w protagoniście diablicą, lojalnym kamerdynerem, demonem-elegantem, potężnym golemem, rozwiązłą wampirzycą, wiecznie sprzeczającymi się elfimi bliźniętami i wojowniczą pokojówką), Momonga stawia czoło zmianom, które dotykają świata gry i stara się przejąć w nim absolutną władzę. "

thumb-1920-626763.jpg

Brzmi ciekawe, co nie? Jeżeli chcesz, możesz zapoznać się z tą historią np. tutaj

Tytuł ma obecnie 3 sezony. Wszyscy fani liczą na czwarty, być może finałowy, bo pomimo z każdym sezonem słabszej jakości animacji(jak to zwykle bywa) ma się ochotę na więcej. Ten klimat wciąga.

Przygody, magia, fantasy, badass'owe postacie, fajna kreska(nie licząc CGI), dobra muzyczka i nie tylko. To sprawia, że oglądasz z głupim uśmiechem na twarzy. Głupie to, ale wiem, że nie tylko ja miałem takie odczucia podczas oglądania.

Długo się zbierałem do tego tytułu, a gdy obejrzałem go to w przeciągu pół roku robiłem rewatch'a, aby znów poczuć się tak samo.

Oficjalnego info na temat czwartego sezonu jeszcze nie ma, lecz Madhouse, lubi ukrywać informacje, aby zrobić potem więcej hype'u.

Polecam serie. Daje jej ogólną ocenę 9/10. Kreska lub animacja czasami kuleje tam od połowy drugiego sezonu, ale fabularnie jest sztosik i to bez jakiegoś mega mrocznego "dark fantasy".

Źródło

https://shinden.pl/

https://myanimelist.net/

https://myanimelist.net/anime/29803/Overlord

https://myanimelist.net/anime/35073/Overlord_II

https://myanimelist.net/anime/37675/Overlord_III

Pozdrawiam i zachęcam do oglądania ryżowych opowieści.

Kilka próbek w gifach:

tenor.gif?itemid=11008249

DentalImaginativeCirriped-size_restricte

overlord-clementine-gif-8.gif

• PatoŁapka! 2
  • Sztos! 2
  • Super <3 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra namówiłes mnie po takiej recenzji, wiem na co kolejnego się skusić.

Btw. Powinieneś więcej pisać takich tematów. Post rzetelny, w dobrym stylu.

Props.

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Nicia. napisał:

Dobra namówiłes mnie po takiej recenzji, wiem na co kolejnego się skusić.

Btw. Powinieneś więcej pisać takich tematów. Post rzetelny, w dobrym stylu.

Props.

Dzięki.

To mój drugi temat tego pokroju, lecz w tym odważyłem się napisać co nieco więcej od siebie.

Pewnie pojawiłoby się tego więcej, lecz brakuje czasem motywacji, chęci, może czasu.

Jeżeli złapie mnie wena to z pewnością coś jeszcze się pojawi (:

Co do samego tytułu. To moja ocena jest bardzo osobista. To anime może nie wgniata w fotel, lecz ja się przy tym bawiłem świetnie :D Słaby ze mnie krytyk :x 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3Amf0go.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.