Tabela serwerów

ID Status Gra Mod Sloty Adres IP Monitoring GameTracker Dolacz HLTV Zaglosuj
#1 Classic 27 145.239.237.154:27015
#2 DD2+BF2 21 147.135.199.183:27255
#3 TeamSpeak 64 patoquality.pl
Avi

Degradacje Moderatorów

Rekomendowane odpowiedzi

Z dniem dzisiejszym z rangi Moderatora zdegradowani zostają @Kaja. oraz @Los chce ze mną grać.

Skoro siedzieliście z założonymi rękami i mialiście gdzieś co się stanie z siecią i nawet ciężko było zamienić kilka słów to takich osób na tej randze nie potrzebuję

• Sztos! 3
  • Będzie drama ( ͡° ͜ʖ ͡°) 1
  • Zanotowane 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oni w porównaniu do Ciebie byli na zebraniu i mieli tam coś do powiedzenia, więc nie zgrywaj bohatera.

Btw. Najśmieszniejsze jest to, że każda decyzja została podjęta tylko i wyłącznie przez Ciebie. Szkoda, że nie poinformowałeś o czymkolwiek ludzi, którzy według Ciebie stali z złożonymi rękoma (i nie, nie mówię o sobie, bo już dawno temu zrezygnowałem sam z siebie), gdzie od dłuższego czasu to Ty miałeś wy**baną lache na całe forum. W ch*j jest to nie fair, ale dalej próbuj stanowić obraz wielkiego wyzwoliciela. 

• PatoŁapka! 2
  • Sztos! 2
  • Haha 2
  • Będzie drama ( ͡° ͜ʖ ͡°) 2
  • Zanotowane 1
Dodana przez Avi,

Zapewne lepiej było zamknąć sieć. XD

Jak Pitu pytał się kto ma ochotę, nikt nie odpowiedział. Skoro nie mają ochoty, ja takich Moderatorów nie przyjmuję :)

Dodana przez Avi,

Wolę Moderatorów, którzy chcą żeby forum istniało, bo tacy Moderatorzy są potrzebni a nie tacy, którzy mają forum gdzieś i "róbcie sobie fuzje". Ja miałem forum gdzieś bo byłem zasłużonym i bez rang, aczkolwiek teraz patrząc na to że moje forum umiera postanowiłem wrócić na szybkości i pomóc nowemu właścicielowi.

Na żadną fuzję zgody nie wyrażam, mamy spoko użytkowników i to oni powinni decydować o sieci, a nie grupka kilku osób która uznała, że trzeba zamknąć sieć i zrobić fuzję bo innego rozwiązania nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bania ciskasz się do każdego a sam napisałeś "[...] zrezygnowałem sam z siebie[...]", więc ja sie ciesze, że nie masz już posady administracyjnej. W tematach ktokolwiek widział, żeby mówili o tym, by forum zostało? Ja nic takiego nie widziałem. Więc przestań już gadać pierdoły, bo Oni tak jak Ty zrezygnowaliście, byleby nic nie robić.

Avix, dobrze, że jesteś.

• Sztos! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pecek; Twoja głupota mnie zadziwia, to że bania zrezygnował to nie oznacza że oni, było spotkanie administracji kilka dni temu na ts3? Było, wyrazili tam swoje opinie na ten temat? Pewnie wyrazili skoro Bania tak napisał, nikt im nie kazał pisać w tym temacie "A ja to jestem za fuzją". Więc za przeproszeniem skończ pierdolić farmazony. :V A głupszego powodu degradacji nie widziałem, tak tylko przypominam że święta były. 

Co to ma do tego że zaoferowałeś mu pomoc? :1f914:

Edytowane przez GaraGT6
  • Haha 1
  • Będzie drama ( ͡° ͜ʖ ͡°) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, GaraGT6 napisał:

@pecek; Twoja głupota mnie zadziwia, to że bania zrezygnował to nie oznacza że oni, było spotkanie administracji kilka dni temu na ts3? Było, wyrazili tam swoje opinie na ten temat? Pewnie wyrazili skoro Bania tak napisał, nikt im nie kazał pisać w tym temacie "A ja to jestem za fuzją". Więc za przeproszeniem skończ pierdolić farmazony. :V

jako uzytkownik forum mam prawo do wypowiedzi, nikt z uzytkownikow praktycznie nie byl zainteresowany tym co sie stanie z forum, tylko same reklamy wiec to Ty przestań gadać "farmazony", jakos na tsie nie zaoferowaleś pomocy Piotrkowi tylko ja wyszedłem z inicjatywą. Nastepnym razem pomysl zanim napiszesz cos w moim kierunku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamykam bo gównoburza się robi.

Wyraziłem już swoje zdanie, spotkanie uznaje za nieważne bo to użytkownicy chcą aby forum istniało i tętniło życiem.

I ja to im zapewnię. I nie chcę mieć takich Moderatorów, których los sieci nie interesuje i na konfie administracji nie zamienili ani słowa podczas, gdy Pitu czy inni pytali się o to czy ktoś jeszcze ma jakąkolwiek ochotę na trzymanie sieci.

Nie macie ochoty? Spoko, degradacja. I tyle w temacie, nikt nie będzie mi świecił kolorem.

Pozdrawiam wszystkich, którzy chcą aby PQ istniało.

Nie będzie żadnej fuzji.

• PatoŁapka! 1
  • Sztos! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.