Tabela serwerów

ID Status Gra Mod Sloty Adres IP Monitoring GameTracker Dolacz HLTV Zaglosuj
#1 Classic 27 145.239.237.154:27015
#2 Only DD2 #1 32 147.135.197.54:27015
#3 PaintBall 23 145.239.236.192:27050
#4 DD2+BF2 21 147.135.199.183:27255
#5 TeamSpeak 64 patoquality.pl
Avi

Rekrutacja na Moderatora | Święta 2019

Rekomendowane odpowiedzi

445885353_najnowszelogopato.png.ebc18fc7

Poszukujemy osób chętnych do pomocy przy sieci, wnoszeniu różnych nowości, starań. Nie potrzeba nam osób, które siedzą na randze i mają wyjebane bo "nie ma nic do roboty". Tą robotę trzeba sobie potrafić znaleźć. :)

W tej rekrutacji liczy się jakość podania, a także zachowanie. Także jeśli ktoś chce pisać podanie, bo ma znajomości to z góry jest narzucona niemiła niespodzianka.

Składając podanie musisz spełniać wszystkie przedstawione poniżej wymagania;

• bezkonfliktowość,
  • dużo wolnego czasu,
  • obiektywność,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • wysoka znajomość ortografii oraz interpunkcji,
  • rocznik 2005 lub starszy,
  • sprawny mikrofon oraz TS3,
  • dojrzałość emocjonalna.

Jeśli spełniasz wszystkie przedstawione wymagania możesz napisać podanie według wzoru:

Cytat

Nick:
Imię:
Rocznik:
Staż na naszym forum:

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?:

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?:
Coś o sobie:
Dlaczego Ty?:

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie):

W czym chciałbyś pomóc?:

Planowana data zakończenia rekrutacji: 03.01.2020
Wolne miejsca: 3

Podania składamy w tym temacie!

Zespół PatoQuality.pl

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Nicky

Imię: Bartłomiej

Rocznik: 2001

Staż na naszym forum: Na forum nie jestem zbyt długo ale w jakimś stopniu chciałbym pomóc owej sieci.

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: Codziennie na forum będę spędzał jak najwięcej czasu wolnego. Jeśli chodzi oszacowanie czasu to będzie około 4/5 godzin.

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: 9,5/10

Coś o sobie: Nazywam się Bartek i mam 18 lat. Pochodzę w województwa Wielkopolskiego z niewielkiej Wsi. Interesuje się motoryzacją, sportem (głównie piłką nożną) wraz z informatyką. Jestem miły, kulturalny i ogarnięty. Bardzo lubię sobie zagrać z kolegami na orliku w piłkę nożną jak i pograć w gry komputerowe. Jestem bardzo aktywną osobą. Moją główną cechą jest wytrwałość. Zawsze dążę do celu! Nie mam problemów z wykonywaniem danego polecanie czy też zadania. Od niedawna zacząłem uczyć się języka programowania jakim jest LUA. Znam bardzo dobrze ortografię i interpunkcje, etc.

Dlaczego Ty?: Otóż myślę, że jestem osobą kompetentną na owe stanowisko, ponieważ nie raz byłem na takim stanowisku w sztabie administracyjnym sieci serwerów. Posiadam "duże" doświadczenie na owej posadzie.

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): TAK - Byłem w wielu sieciach moderatorem jak i osobą z wyższą rangą. Nie chce tutaj wymieniać, ponieważ będzie to odebrane pod reklamę.

W czym chciałbyś pomóc?: Dla sieci chciałbym pomóc w jakich na pewno sposób. Pełniłbym funkcję osoby, która zajmuje się działami, chatboxem, itd. - jest to raczej kluczowe zadanie moderatora.

• Zwariowałeś 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nick: Diabelskie Nasienie. 😈

Imię: Bartłomiej. 

Rocznik: 1995 najlepszy rocznik. 

Staż na naszym forum: Od samego początku. 

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: Tyle ile będę w stanie. Nie będę siedział tyle co kiedyś po kilkanaście godzin, ponieważ pracuję. Nie jestem w wstanie się określić. 

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: 9/10 po pijaku takie 5/10 

Coś o sobie: Cześć, jestem Bartek mam 25 lat w tym roku. Nie pije od 7 godzin. Ogółem interesuje się piłka nożna. Hiszpanią, z którą wiąże przyszłość. Jestem osobą, która nie daje sobie wchodzić na głowę. Mam swoje zdanie i je głośno wyrażam. Nie zawsze może się podobać administracji takie podejście, ale cóż. 

Dlaczego Ty?:

1. Mam spore doświadczenie na owym stanowisku. 

2. Nie będziecie mi musieli tłumaczyć, co jak z czym i do czego. 

3. Mimo, że jestem wredna osoba, raczej jestem lubiany.

4. Jestem konsekwentny. 

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Tak na tym forum. Nie będę pisał tutaj, dlaczego jej nie mam, ponieważ h@ zna powód bardzo dobrze. Będąc na radze przed urlopem, starałem się coś robić. No chyba, że Pyton lub Jeżu mnie wyprzedził. 24/7 na forum byli. Ciężko było coś ugryźć dla siebie.

W czym chciałbyś pomóc?: Na pewno w pilnowaniu porządku. Z reguły jestem surowy, niektórzy użytkownicy o tym wiedzą.  Jeżeli się pojawia problem, to staram się go zneutralizować. Nie wiem co mogę jeszcze napisać. Potrzebujecie osoby konsekwentnej w tym co robić, więc jestem i ja.

Co do wymagań. Nie spełniam do końca jednego. "Wysoki poziom kultury osobistej" jestem człowiekiem, przeklinam jak każdy inny. Przeważnie większość odbieram w żart. Nie mój problem, jeżeli ktoś go nie zrozumie. 

PS. Tak wiem, nie powinno się zaczynać zdania od Jeżeli. Wybaczcie. Kac morderca.

Edytowane przez Diabelskie Nasienie. 😈
  • PatoŁapka! 1
  • Sztos! 1
  • Haha 3
  • Super <3 1
  • Zwariowałeś 1
  • Bana mu! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: On.
Imię: Patryk
Rocznik: 1996
Staż na naszym forum: pół roku

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: Na forum jestem codziennie, niestety mojej aktywności nie widać bo po prostu nie toleruje zbędnych postów. Forum mam odpalone i buszuje w nim kilka godzin dziennie, jak nie na laptopie to na telefonie.

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: Sądzę, że 10. Zdarzają się literówki itp. gdy piszę na telefonie.
Coś o sobie: Pochodzę z miejscowości o nazwie Szczecin. Na co dzień pracuję przy załadunku w Amazonie, a po pracy zajmuje się dzieckiem i oglądamy dużo bajek. 
Dlaczego Ty?: Chciałbym po prostu pomóc w końcu jakoś na sieci, posiadam spore doświadczenie. Jestem komunikatywny i otwarty. Wystarczy tylko zagadać, nie gryzę. Wiem, że są rzeczy ważne ale i ważniejsze. Nie szufladkuje ludzi, dlatego też bym nikogo nie faworyzował.

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Tak. Jestem już jakieś 4 lata na przerwie po swojej własnej sieci która miała swoje szczyty. Oraz jakieś 3 lata po Moderacji i później sprawowaniu kolejnej sieci.

W czym chciałbyś pomóc?: Chciałbym żeby na forum nie było syfu, jestem bardziej przyzwyczajony do ładu i składu, żeby wszystko idealnie pasowało oraz żeby działy oraz tematy wyglądały przejrzyście. Uwielbiam prostotę, jestem przeciw chaosowi. Kontrolowałbym bardzo sumiennie wpisy na forum, bardzo pilnuje się regulaminów i tego samego oczekuje d innych. 

Jest ze mną kontakt na steam, discord, ts3, msg - myślę, że przyda się ta informacja ponieważ widziałem Administracji zdania na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rekrutacja zostaje zamknięta, a wyniki zostaną podane niebawem.

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.