Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
fauster

Odbanowany fauster ban

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Twój Nick: fauster

Nick Admina Banującego: Spartiata

Czas Bana: perm

Powód bana: 'cheater'

proszę bardzo, żeby nie było niedomówień: http://patoquality.mybans.eu/ban_list.php?bid=21390

Link Do Screenów: nie tym razem

Dobra obiecałem sobie, że nie będę już z was kręcił beki, więc czekam 24h na rozpiskę. 

Graj pod jednym nickiem mówili. To zamiast ss dostałem perma xD

Edytowane przez fauster
  • Haha 4
Dodana przez Dayloos,

Ustaw normalny powód bana, bo osoby które nie zerkną w bansa, mogą pomyśleć różne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Spartiata 24h na rozpiskę demka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

nie bedzie rospiski.dosyc tego jak go widziales w tym smoku na ct moze sam sie rozpiszesz.pisalem do mr gold i wszystko wyjasnilem.

Fauster to nic osobistego ale pol adminow przez ciebie poszla bo masz dziwne akcje a glownie z Formoza i podobnie sam sie przyznales do hackow

jak dla mnie wh

Bardzo prosze o przejrzenie calego demka przez cala grupe anty chet.zeby to bylo raz pozadnie sprawdzone i pozadnie.jak zrobilem blad przepraszam

czyli rozumiem ze act nie sprawdzi a tak przy okazji pisale po raz pierwszy do Gold  w takiej sprawie.zamiast raz samoi pozadnie sprawdzic dajecie z gory ub gratki 

Za słolwo frajer powinies dostaś w morde .Nie wiesz co  to znaczy.nie siedziales wiec nie grypsuj.a za obraze prosze o bana.termin pozostawiam do adsministrcji.

ja Ci nie ublizalem

jak formoza kolejnym frajerem, Twoje slowa i ja mam problem z czytaniem .i nie strasze bo nie mam potrzeby

Fauster zobacz.z bbana wyszla chora akcja.nie tylko ja Cie o to podejrzewalem i robimy cos z niczego.ja rozumiem tez Twoja irytacje ale powiedz warto?jak pisalem nie mam nic do Ciebie ale tylko chce żeby to bylo raz pozadnie rozpatrzone i nic wiecej.

Edytowane przez Spartiata
Obraza
  • Bana mu! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Spartiata napisał:

nie bedzie rospiski.dosyc tego jak go widziales w tym smoku na ct moze sam sie rozpiszesz.pisalem do mr gold i wszystko wyjasnilem.

ok sam sie rozpisze, daj mi 10min 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
11 minut temu, Spartiata napisał:

Piszesz do zbanowanego gracza ,,może sam się rozpiszesz"

@MrGold Podejrzewam że administratorzy nie potrafią rozpisać demka, za każdym razem piszą coś w stylu ,,pisałem do mrgold" i za każdym razem chłop dostaje ub.

@fauster dopóki się Gold nie wypowie masz ub, ze względu na to że administrator ma obowiązek rozpisać demko, z tego co napisał tego nie zrobi.

Dwa punkty regulaminu:

,, - gdy gracz z banem "czitujesz" utworzy temat, obowiązkiem admina banującego jest analiza demka do 24h od czasu napisania tematu, po czym następuje weryfikacja przez członka ACT,
- w przypadku sytuacji innych niż opisane powyżej, ACT na bazie własnych doświadczeń i umiejętności musi udzielić pomocy osobie oskarżonej. "

Edytowane przez Dayloos
  • Sztos! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jeszcze chciałbym na koniec pokazać ss, bo podejrzewam, że nikomu nie chce się sciągać demo.

https://www95.zippyshare.com/v/AuF3KgEb/file.html

+odgłoś strzału i błysk od strzału. Tak, za to dostaje się tutaj perma. Proszę powstrzymać się od śmiechu. Dziękuję

"sam sie przyznales do hackow" typie, co ty pierdolisz? Jestes jak formoza kolejnym frajerem, który będzie rozpowiadał jakies opowieści? Skoro tak piszesz to jesteście siebie warci i jak dla mnie jesteś skończony. 

Edytowane przez fauster
  • Sztos! 1
  • Haha 3
Dodana przez Bania,

Troszkę grzeczniej. Następnym razem zostaniesz ukarany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wypowiem się ostatni raz, bo to co piszesz jest głupie

-" Fauster to nic osobistego ale pol adminow przez ciebie poszla bo masz dziwne akcje a glownie z Formoza i podobnie sam sie przyznales do hackow ,,

Poszli bo grać nie potrafią, jeżeli ma cheaty, to zamiast sprawdzić go, zbanować i rozpisać demko to potem robi się z tego takie coś, ty go zbanowałeś ale nie potrafisz rozpisać demka.

-" Bardzo prosze o przejrzenie calego demka przez cala grupe anty chet.zeby to bylo raz pozadnie sprawdzone i pozadnie.jak zrobilem blad przepraszam ,,

Faustera sprawdzałem nie raz, gra czysto, akcje są CZASEM dziwne, lecz takie akcje się często graczom zdarzają, chłop ma wiedzę o tej grze, widać że nie gra od tygodnia.

-" czyli rozumiem ze act nie sprawdzi a tak przy okazji pisale po raz pierwszy do Gold  w takiej sprawie.zamiast raz samoi pozadnie sprawdzic dajecie z gory ub gratki ,,

Co ty chłopie do mnie teraz piszesz? Ty mu dałeś bana i jak księżniczka mówisz act co ma robić bo nie potrafisz samemu demka sprawdzić, dostał ub bo samemu stwierdziłeś że demka nie rozpiszesz więc nie było tak naprawdę powodu by mu nie dać ub, jesteś nie doświadczonym adminem mimo że masz go już dłuższy czas za dużo się nie nauczyłeś. Demka były wielokrotnie sprawdzane, sam napisałeś że mu dałeś bana przez jedną akcje z smoke, gdzie jasno widać że chłopa było widać, jeżeli się nie znasz na tym co robisz to najlepiej zrobić tak jak twoi poprzednicy odejść ze względu na to że ktoś jest lepszy. Ode mnie to będzie na tyle, po przeczytaniu jednego z tematów forum teraz  @Pyton i @Nicia. powinni się zająć tym tematem, czekam na waszą wypowiedź, po 24h po prostu zamknę temat i pewnie zostanie to zapomniane a administrator pozostanie niewinny.

Edytowane przez Dayloos
  • PatoŁapka! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

do @Spartiata aka Formoza bis

Naucz się czytać ze zrozumieniem. To było pytanie a nie stwierdzenie. Nie wiem co to za "prawilne" teksty w moim kierunku, chwalisz się czymś czy chcesz mnie nastraszyć? :D Z resztą jeżeli obrzucasz kogoś fałszywymi oskarżeniami to może nim po prostu jesteś i tyle<czyt.  frajerem>.

PYTANIE TYGODNIA: Czy tak admini powinni postępować? 

Tylko dlatego, że jak widzę właściciele się zmienili i nie chce im robić jeszcze większego pierdolnika niż jest, nie napisze już ani słowa więcej w tym temacie. Czekam na ostatecznego ub, bye

Edytowane przez fauster
  • Sztos! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dajta UB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dajecie UB to zamykajcie temat a nie w kulki lecicie 

• PatoŁapka! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

XL8K352.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem korzystania z forum sprawdź naszą Polityka prywatności.