Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
emilblef

skarga Rio Na Haju Farcie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick : mada faka
Nick oskarżonego: Rio Na Haju Farcie

Godzina i data zdarzenia: Przed chwilą,  tj. 6.09.2019, 19:35

Opis sytuacji: Na serwerze gra koleś z aimem, widać od razu że chłop cheatuje, a "admin" Rio mimo że zgłaszałem mu wielokrotnie nic sobie z tego nie robi. Zgłaszałem mu sprawę przez mikrofon, a on powiedział że nie zbanuje go, bo trzeba mu extra napisać na u@..... Co to w ogóle ma być??? Admin siedzi na spect, obserwuje odpalonego gracza i nie daje mu bana , bo nikt mu nie napisał o tym na u@..... KOMEDIA. Po pierwsze są różne sposoby zgłaszania adminom cheaterów itd, wcale nie trzeba pisać zawsze na u@... Po drugie to czy Rio sam z siebie nie powinien zbanować gościa, który lata na aimie??????  

Widzę że to kolejna skarga na tego "admina". Warto się w tym miejscu zastanowić czy Rio powinien pełnić funkcję admina.  Gość totalnie nie radzi sobie z ogarnianiem porządku na serwerze i nadużywa uprawnień admina.  

• Sztos! 1
  • Haha 4
  • Będzie drama ( ͡° ͜ʖ ͡°) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Czy gdy znudziło się wam pisanie nudnych skarg na @sQrVielQ oraz na mnie to teraz zaczynacie pisać wszyscy pełnym atakiem i furii na @Lordu? Jeżeli piszesz skargę to odpowiedz mi przynajmniej konkretnie na pytanie jakim sposobem jesteś w stanie udowodnić swoją racje bez żadnego screena/dema, niczego? Słowo przeciwko słowu możemy kłócić się wieczność, gdzie znowu tylko oddajecie dodatkowa prace @MrGold, który i tak już ma dosyć pracy niż siedzenie na sprawdzaniu logow, bo ktoś bez dowodów znowu zamierza sobie od tak napisać skargę bo nie pasuje mu administrator.

Zapamietajcie drodzy użytkownicy, ze my również jesteśmy ludźmi oraz graczami tego serwera, a nie robotami, którzy maja skonstruowany czujnik, który wykrywa sam w sobie gościa na odpalę. U@ służy od zgłaszania graczy serwera, wiec w takim razie zapewne postąpiłbym podobnie słysząc, ze ryczysz mi do mikrofonu. 

Edytowane przez Dziadek
By MrGold,

§18. W skargach może wypowiadać się administracja sieci, właściciel oraz opiekun danego serwera, osoba oskarżona oraz oskarżyciel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@emilblef po pierwsze wszedlem na specta  zeby sprawdzic kogos innego to jest pierwsza rzecz dróga poszedlem sie zalatwic jednoczesnie jezeli tak bardzo cie to interesuje  a p trzecie gdy jego zaczołem sprawdzac zaczął wyzywać wiec dostal od razy bana z wyzywanie wiec teraz niewiem o co ci chodzi w tym momencie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem na serwerze, wszystko widziałem i słyszałem. Masz obowiązek zgłosić gracza na U@, nie na wojsczacie, po tym jak @Lordu zbanował owego "cheatera" za obrazę, to nagle się odpaliłeś i zacząłeś wyzywać, jeżeli chcesz aby gracz został ukarany za te OWE cheaty, nagraj demko lub pobierz HLTV i rozpisz.

By MrGold,

§18. W skargach może wypowiadać się administracja sieci, właściciel oraz opiekun danego serwera, osoba oskarżona oraz oskarżyciel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ehh te noty... Oczywiście przyjmuje za wypowiedz...

@emilblef Sytuacja wygląda tak. Nie masz prawa oczekiwać od admina zbanowania gracza zaraz po twoim info na u@ 

Po dwa jeżeli byłeś pewny że gracz latał na Aime a admin nie interweniuje w tej sprawie to zawsze możesz sam nagrać

demko i wkleić  tu https://patoquality.pl/forum/106-zgłoś-cheatera/

To zajmuje tyle samo czasu co wymyślanie bezsensownych skarg i logowanie się na forum aby tylko danemu adminowi humor popsuć.

By MrGold,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie zgłoszeń na u@  zgodzę się że czasami jest tak że niektórzy admini udają że ich nie widzą i nie reagują.

By MrGold,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

" Odnośnie zgłoszeń na u@  zgodzę się że czasami jest tak że niektórzy admini udają że ich nie widzą i nie reagują."

chomik Ty chyba sobie jaja robisz. Ja proszę o warna ale to jest już jest przegięcie.... Po czym stwierdzasz że Admin "Udaje że ich nie widzą i nie reagują"?

Człowieku wyobraź sobie sytuacje masz adma i 28 graczy. Od co piątej osoby w tym samym czasie dostajesz info na  @tem na temat rożnych graczy.

Kiedy wy kurwa zrozumiecie że admin to nie etat?! Ile razy można czytać tego typu skargi? @MrGold To miało być karane! 

chomik Chciałeś zabłysnąć tą wypowiedzią? Nie Rozumie!

Proszę  o zamknięcie tego tematu. I czas na werdykt h@ bo sie już tego czytać nie da

By Bania,

Nie wiem ile razy zostałeś już upomniany za wypowiadanie się bez uprawnień do tego, ale już nawet po Twoich wypowiedziach widać, że czekasz na "upominającą notatkę". Dlatego wlepiam Ci kolejne +2 za wypowiadanie się w temacie, który Cię nie dotyczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamykam aby uniknąć dalszego spamu.

Z racji na to, iż obecnie jestem w pracy oraz cała sobotę mam zarezerwowana dla spraw prywatnych, werdykt pojawi się na prawdopodobnie w niedzielę.

• PatoŁapka! 1
  • Zanotowane 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jedna poprawna forma zgłoszeń adminowi, czyli u@ - lecz po Twoich komentarzach zarówno na forum jak i na serwerze sądzę, że jej nie znasz.

Jeżeli ktoś poza u@ zgłosi kogoś adminowi - admin może go sprawdzić, LECZ NIE MA TAKIEGO OBOWIĄZKU - co innego w przypadku zgłoszeń na u@.

Przy okazji wyjaśnie dlaczego tak a nie inaczej - od zawsze nie przepadałem za zgłoszeniami cziterów inna formą aniżeli na u@, dlaczego? ponieważ gdy ktoś zgłosi danego gracza poprzez komunikację głosową, lub zwykły say - wtedy dany gracz (lub inna osoba która może być podejrzana) może się domyślić, że aktualnie na serwerze jest admin, co wtedy taka osoba zrobi? Jest wysokie prawdopodobieństwo, że wtedy dana osoba albo wyjdzie i wróci gdy nie będzie admina, albo wyłączy wszystkie dodatki, a chyba nikt nie chce informować podejrzanej osoby, że jest sprawdzana?

Kolejnym powodem na taki a nie inny werdykt tejże skargi jest totalny brak dowodów, skargi bez jakichkolwiek dowodów mogą zostać odrzucone bez jakiegokolwiek sprawdzenia, lecz mimo wszystko postanowiłem sprawdzić logi, w których jedyne co zobaczyłem to Twoje wyzwiska/prowokację w stronę administratora serwera, za które mógłbyś śmiało otrzymać znacznie dłuższego bana aniżeli 30 minut.

• PatoŁapka! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5ONKNNq.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem korzystania z forum sprawdź naszą Polityka prywatności.