Tabela serwerów

ID Status Gra Mod Sloty Adres IP Monitoring GameTracker Dolacz HLTV Zaglosuj
#1 Classic 27 145.239.237.154:27015
#2 Only DD2 #1 32 147.135.197.54:27015
#3 PaintBall 23 145.239.236.192:27050
#4 DD2+BF2 21 147.135.199.183:27255
#5 TeamSpeak 64 patoquality.pl
Avi

Rekrutacja na rangę Moderator | 2/2019

Rekomendowane odpowiedzi

445885353_najnowszelogopato.png.ebc18fc7

Z przyjemnością pragniemy ogłosić otwarcie już piątej na naszej sieci rekrutacji na rangę Moderator!

Składając podanie musisz spełniać wszystkie przedstawione poniżej wymagania;

• bezkonfliktowość,
  • dużo wolnego czasu,
  • obiektywność,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • wysoka znajomość ortografii oraz interpunkcji,
  • rocznik 2004 lub starszy,
  • sprawny mikrofon oraz TS3,
  • dojrzałość emocjonalna,
  • brać czynny udział w życiu sieci.

Jeśli spełniasz wszystkie przedstawione wymagania możesz napisać podanie według wzoru:

Cytat

Nick:
Imię:
Rocznik:
Staż na naszym forum:

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?:

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?:
Coś o sobie:
Dlaczego Ty?:

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie):

W czym chciałbyś pomóc?:

Planowana data zakończenia rekrutacji: 09.09.2019
Wolne miejsca: 2

Podania składamy w tym temacie!

Wszelakie oszustwa będą dość boleśnie karalne.

Zespół PatoQuality.pl

• PatoŁapka! 1
  • Sztos! 1
  • Będzie drama ( ͡° ͜ʖ ͡°) 1
  • Zanotowane 2
  • Bana mu! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: sQrVielQ
Imię:Kamil
Rocznik:90
Staż na naszym forum: Widać

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?:max 8

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: Raczej błędów staram się nie popełniać 7/8
Coś o sobie: Mam na imię Kamil. Raczej wszyscy mnie tu znają więc nie ma co tracić czasu nad tym czym się interesuje i co lubię
Dlaczego Ty?: Dlaczego nie? Chciałem złożyć to podanie już dawno ale teraz nadarzyła się okazja. 

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Tak około dwóch lat. Nie będę reklamował innej serwerowni H@ może o to spytać na pw

W czym chciałbyś pomóc?: Chce pomóc to raz. Dwa Modów jest mało i Chciałbym chociaż trochę ich odciążyć. Jak na razie praktycznie Bania tylko w tym temacie działa chociaż nikt tego nie docenia. 

Edytowane przez sQrVielQ
uzupełnienie info
  • PatoŁapka! 2
  • Sztos! 1
  • Haha 2
  • Fuj 1
  • Super <3 1
  • Zanotowane 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Cherry.
Imię: Dominika.
Rocznik: 2001
Staż na naszym forum: Od 31.07.2018

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: Hmm, ciężko powiedzieć, ponieważ szkoła się zaczęła, lecz w wolnych chwilach będę na forum aktywna. Nie oszukujmy się, każdy ma Swoje własne życie i obowiązki, więc warto o tym pamiętać. Ile czasu? To może być różnie, lecz myślę, że 5-6 godzin w tygodniu, a w weekendy więcej. Czasem są takie dni, że non stop przeglądam coś, gdy się nudzę (np. Religia)

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: Orłem może nie jestem, ale na język polski chodziłam i ortografię znam, oraz interpunkcję. Wiadomo, że każdemu mogą się zdarzyć drobne błędy. Ja osobiście jak czegoś nie wiem to, albo patrzę w necie, albo jeśli podkreśli to poprawiam to.

Coś o sobie: Jestem Dominika i mam 18 lat, mieszkam w województwie Świętokrzyskim. Jestem szczera, wrażliwa, komunikatywna, cicha, wyrozumiała. Potrafię się z każdym dogadać i lubię pomagać i poprawiać innym humor. Niekiedy bywam wkurzająca - każdy ma te "gorsze dni". Lubię Sobie pożartować, lecz bronię tych, którzy są źle traktowani (np. wyzywani). Jeśli ktoś łamałby regulamin - taką osobę upomnę, a na ogół pilnowałabym wszystkiego. Taka już jestem. Jeśli coś jest napisane w regulaminie - to tak ma być moim zdaniem. Moja pasja to zwierzęta, a hobby - granie, oglądanie i jedzenie!

Dlaczego Ty?: Ponieważ chcę nauczyć się czegoś nowego, a przy okazji pomóc obecnym moderatorom, a przy okazji nabrać więcej doświadczenia, bo przecież każdy od czegoś zaczynał. Myślę, że jestem osobą na której można polegać i, że do tej pory patrząc po rangach, które miałam, czyli admin TS, lub redaktor to wywiązywałam się ze Swoich obowiązków. Wydaje mi się, że z obecnymi moderatorami dogadam się i będzie owocna współpraca.

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Tak, ale było to dawno temu i głównie to zamykałam stare tematy po upływie 7 dni.

W czym chciałbyś pomóc?: Cóż jest otwarta rekrutacja, więc potrzeba osób, a ja oferuję pomoc. Chciałabym pomóc w pilnowaniu porządku na forum i chatboxie, oraz w działach, aby był porządek (zamykanie, przenoszenie, otwieranie). Wiem, że trzeba zachować "zimną krew" podczas niektórych sytuacji.

• bezkonfliktowość, +
  • dużo wolnego czasu, +/- szkoła
  • obiektywność, +/-
  • wysoki poziom kultury osobistej, +
  • wysoka znajomość ortografii oraz interpunkcji, +/-
  • rocznik 2004 lub starszy, +
  • sprawny mikrofon oraz TS3,
  • dojrzałość emocjonalna, +/- 
  • brać czynny udział w życiu sieci. +
  • PatoŁapka! 1
  • Sztos! 3
  • Super <3 4
  • Zanotowane 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Los chce ze mną grać

Imię: Janusz
Rocznik: 1991
Staż na naszym forum: Od początku istnienia czyli 27 lipca 2018r. 

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: Bardzo często przesiaduję na forum i przeglądam różnego rodzaju tematy. Myślę, że spokojnie jestem w stanie przeznaczyć średnio 2. godziny dziennie.

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: Nigdy orłem z polskiego nie byłem, ale rażących byków też nie robię. Myślę, że takie mocne 7 byłoby obiektywną oceną mojej interpunkcji.

Coś o sobie: Tak jak wyżej wspomniałem mam na imię Janusz, lat 28. Pochodzę z województwa dolnośląskiego a dokładniej z miejscowości Świdnica. Na co dzień pracuję jako lider zespołu - Inspektor jakości w firmie zajmującej się produkcją części lub produktów finalnych w branży Automotive. Moim hobby jest futbol amerykański. Gram w lokalnej drużynie w lidze LFA9. W wolnych chwilach lubię obejrzeć dobry film, obejrzeć ciekawy meczyk oraz oczywiście pograć w CSka.

Dlaczego Ty?: Dobre pytanie. Myślę, że jestem osobą dosyć znaną na sieci. Znam się z większością użytkowników z tej jak i poprzedniej sieci. Często jestem na forum i mogę w każdej chwili reagować na zaistniałą sytuację. Cechuje mnie wewnętrzny spokój. Ciężko mnie wytrącić z równowagi a myślę, że ta cecha jest potrzebna w sprawowaniu rangi, na którą składam podanie. 

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Nie miałem

W czym chciałbyś pomóc?: W tym co do obowiązku moderatora należy czyli w utrzymywaniu porządku na chatboxie oraz całym forum. Skoro jest otwarta rekrutacja to pewnie brakuje rąk do pracy a ja jestem jak najbardziej chętny do pomocy. 

bezkonfliktowość, +

dużo wolnego czasu,

obiektywność,

wysoki poziom kultury osobistej, +/- 

wysoka znajomość ortografii oraz interpunkcji, +/-

rocznik 2004 lub starszy,

sprawny mikrofon oraz TS3,

dojrzałość emocjonalna, +

brać czynny udział w życiu sieci.

Edytowane przez Los chce ze mną grać
  • PatoŁapka! 3
  • Sztos! 1
  • Super <3 2
  • Zanotowane 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: DealeR^
Imię: Dawid. 
Rocznik: 02. 
Staż na naszym forum: Od początku. 

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: Wystarczająco, żeby panował ład i porządek. (optymalnie są to chyba 2/3 godziny) Wiem, że aktualnie moja aktywność szału nie robi, stąd nie spodziewam się nie wiadomo czego, ale jeżeli dostanę takową szanse na tym stanowisko to myślę, że będzie zadowalająca. 

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: 9? Raczej staram się posługiwać poprawną polszczyzną, chociaż wiadomo, że nikt nie jest nieomylny i błędy się zdarzają każdemu. 
Coś o sobie: Większość Użytkowników mnie już dobrze zna, więc nie ma sensu, żebym wam tutaj książkę o sobie pisał. Jestem Dawid jakby ktoś nie zauważył wyżej. Mam 17 lat i uczęszczam do II klasy Technikum Budowlanego. Interesuje się motoryzacją, sportami walki i taką jedną koleżanką ❤ Jestem typem osoby, która się nie udziela jak nie mam nic ważnego do powiedzenia, stąd aktualnie taka mała aktywność na chatboxie. 
Dlaczego Ty?: Nie wiem w sumie co tu napisać, nie będę owijał w bawełnę. Jest otwarta rekrutacja to mówię, a napisze sobie podanie jak potrzebujecie dodatkowych rąk do pracy. No i napisałem, tak o. Pełniłem tą funkcje wiele razy, nawet i tutaj na sieci. Wydaje mi się, że moja praca na forum była całkiem zadowalająca. Nigdy nie było ze mną jakiegoś większego problemu, bo umiem się odnaleźć w każdej sytuacji. Jestem osobą tolerancyjną, aczkolwiek nie toleruje kolesiostwa, faworyzacji i wszystkich użytkowników staram się traktować jednakowo. W skrócie rangi administracyjne jak sami dobrze wiecie nie są mi obce. 

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Tak. 

W czym chciałbyś pomóc?: Chciałbym się przyczynić do dalszego rozwoju sieci. Wiadomo, że zacząwszy od podstawowych czynności jakie należą do Moderatora tzn. pilnowanie ładu i porządku na chatboxie jak i w tematach, bo to właśnie wpływa na całokształt forum. Może i z czasem coś więcej, wychodząc z jakąś ciekawą inicjatywą, dzięki której będzie nam się lepiej funkcjonowało. 

• PatoŁapka! 2
  • Sztos! 2
  • Przykro mi 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rekrutacja zostaje zamknięta.

Wyniki zostaną podane wkrótce.

• Zanotowane 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.