Skocz do zawartości
PZPR ^_^ Sport!nG_Fatalit!

Q&A - Odpowiedzi - PZPR ^_^ Sport!nG_Fatalit!

Rekomendowane odpowiedzi

qanda.png

Do następnego Q&A nominuję @FD^GoD

Odpowiedzi:

@Iku.

1. Co sądzisz o Administracji forum i Moderatorach?

O moderatorach jak i o administracji mogę napisać że wykonują solidną robotę oczywiście weźmy pod uwagę to że poświęcają też swój czas który jest bardzo ważny, do forum nie mam żadnych zastrzeżeń każdy jest pomocny to się właśnie ceni administracja i moderatorzy zasługują ode mnie na pochwały :) 

2. Czym dla Ciebie jest tęsknota? Jak ją zinterpretujesz? 

Tęsknota, wiążę się z brakiem bliskich mi osób, każdy z nas za kimś tęskni i siedzi mu to w myślach weźmy pod uwagę jeszcze taki fakt iż tęsknota jest też za ojczyzną wiadomo są też sytuacje że człowiek zmuszony jest emigrować do innego kraju z przyczyn osobistych albo ze względu na złą sytuacja finansową wtedy gdy siedzi w innym kraju na emigracji przychodzi do niego pewien moment o tym jak spędzał czas w swoich stronach gdzie się wychowywał, różnie to się może potoczyć, nie masz wtedy spokoju bijesz się z myślami że tak bardzo chciałbyś wrócić pragniesz tego ale nie możesz bo tęsknisz za domem, rodziną za swoimi zwyczajami głównymi emocjami tęsknoty jest smutek i brak koncentracji...

3. Jaka najczęściej jest Twoja pierwsza myśl po przebudzeniu się?

Myślę czy dzisiaj dzień będzie lepszy czy zły, to jest pierwsza moja myśl.

4. Bez czego czujesz się jak bez ręki (Telefon, Komputer, Książka, Itd.)?

Zdecydowanie bez komputera bo spędzam na nim bardzo dużo czasu...

5. Dlaczego tak trudno pozbyć się wspomnień, które rozdrapują stare rany?

Pamiętaj, ciężkie wspomnienia zawsze będą siedzieć Ci w głowie... Nigdy się ich nie pozbędziesz...

6. Co jest dla Ciebie ważniejsze? Robić coś dobrze, czy robić coś dobrego dla innych?

Na to pytanie mogę odpowiedzieć w ten sposób że najpierw myślę o sobie wole sam zrobić coś dobrze dążyć do tego, a potem pokazać dobry uczynek zrobić dla innych kieruję się zawsze taką zasadą.

7. Jak reagujesz kiedy podchodzi do Ciebie bezdomny? Od razu odpowiadasz stanowcze 'Nie' czy starasz się wysłuchać do końca o co mu chodzi?

Nie raz spotykałem się z takimi sytuacjami, gdy podchodził bezdomny starałem się zawsze wysłuchać o co właściwie chodzi, reaguje bardzo spokojnie.

@Lat15

1. Czy uważasz, że jesteś szczęśliwym człowiekiem? Jeśli tak, to co to powoduje? Jeśli nie, to czego Ci do tego brakuje?

Jestem szczęśliwym człowiekiem, niczego mi nie brakuje najważniejsze jest to że jestem zdrowy nie choruje na nic, posiadam pracę mam gdzie mieszkać, jestem bardzo zadowolony ze swojego życia :) 

2. Czy na serwerze jak i forum jesteś w pełni sobą? Taki sam, jak w realnym życiu, czy raczej oddzielasz od siebie te dwa "światy"? Jeśli nie, to dlaczego je oddzielasz?

Napiszę Ci że jestem sobą na serwie, forum jak i w życiu prywatnym zawsze pozytywny gość, pomocny, uśmiechnięty, żartobliwy, staram się nakręcić w jak najlepszy sposób atmosferę żeby po prostu coś się działo :) 

3. Czy jest ktoś taki, za kogo bez zastanowienia mógłbyś oddać swoje życie? Jeśli tak, to kto to jest?

Moi kochani rodzice za którymi wskoczę w ogień! :) 

4. Gdybyś miał do wyboru: żyć biednie, ale z kochającą rodziną, a dostanie, jednak samotnie, to co byś wybrał i dlaczego?

Żyć biednie, ale z kochającą rodziną ponieważ nigdy rodziny bym nie zostawił, ponieważ rodzina jest dla mnie najważniejsza jak i miłość do niej!

5. Czy jest coś takiego, czego byś nie mógł wybaczyć nikomu? Jeśli tak, to co to jest?

Owszem, zdrada... 

6. Czy uważasz, że w każdej sytuacji, bez wyjątków, powinno się mówić prawdę? Dlaczego uważasz tak, a nie inaczej?

Nie w każdej sytuacji mówi się prawdę ponieważ są różne sytuacje np z policją łapią Cię i każą Ci mówić prawdę jak było albo wymień tych i tych co brali udział z Tobą trzeba ich kłamać w żywe oczy, tu Ci podaje przykład sytuacji a jeżeli masz bliską Ci osobę to prawdę należy mówić w każdej sytuacji. 

7. Wymień 5 cech lub zachowań, których nie tolerujesz u innych. Czy sam masz lub miałeś któreś z nich?

Fałszywość

Zazdrość

Arogancja

Chamstwo

Kłótliwość bez powodu

Spośród wymienionych tych negatywnych cech nie posiadam żadnej. 

8. Czy mógłbyś skrzywdzić kogoś za pieniądze? Jeśli tak, to w jakich okolicznościach? Jeśli nie, to dlaczego?

Nigdy nie odważyłbym się skrzywdzić osoby za pieniądze nie jestem z tych osób które podjęły by się tego, ponieważ ludzkie życie jest najważniejsze! 

9. Mówi się, że nie ma ludzi dobrych i złych, a są tylko dobre i złe czyny. Gdybyś jednak musiał określić siebie jakim jesteś człowiekiem, to uważasz, że jesteś tym dobrym, czy raczej tym złym i dlaczego?

Uważam że jestem dobrym człowiekiem w swoim życiu prywatnym, dobro ludzkie dla mnie jest priorytetem.

10. Czy wierzysz w życie po śmierci? Jeśli tak, to jak sobie to wszystko wyobrażasz?

Bardzo ciężkie pytanie z Twojej strony uważam że ono nie istnieje, każdy ma swoje zdanie na ten temat.

@Madzia;)

1. Twoje zainteresowania?

Piłka Nożna, Film, Muzyka :) 

2. Czy masz osobę na której możesz polegać, której powierzasz swoje tajemnice?

Tak mam :) 

3. Kiedy kasztanek dojrzeje ?

Parówko nie musisz się o to martwić dojrzałem :D 

4. Twoja ulubiona potrawa którą sam robiłeś? I może przepis?

Jest ich kilka ;) Pizza mięsna z mixem mięs, spaghetti dwa rodzaje: bardzo mięsne w sosie pomidorowym. ryż smażony z jajkiem i kurczakiem, dużo potraw opartych na kurczaku jest i makaronie które wykonywałem, jak chcesz przepis to tylko priv. :P 

5. Czy zamierzasz się ustatkować w życiu prywatnym? Czy raczej wolisz być sam i żyć pełnią życia?

Szczerze nie wiem jak to będzie, w chwili obecnej jestem sam jest mi dobrze nie narzekam czas wszystko zweryfikuje co dalej.

6. Czy mnie lubisz ? Ale nie wk... 😂😂

Oczywiście że lubię nawet bardzo, wkurzać też bardzo lubię ale to czasem! :D 

@Pyton

1. Jaki kraj chciałbyś odwiedzić?

Malediwy, Hiszpania, Serbia, Seszele <3 

2. Jakie masz zdanie na temat samobójcow?

To są osoby z problemami którzy nie potrafią sobie poradzić w danych sytuacjach pada psychika i doskwiera im ból, żal mi jest takich ludzi bo przez to też popadają w zaburzenia psychiczne przez to różne rzeczy mogą im strzelić do głowy...

3. Co myślisz o parach homo?

Nie popieram ich, brzydzę się nimi.

4. Jaka była twoja pierwsza gra na komputer?

Franko The Crazy Revange <3 

5. Jakie jest twoje najlepsze wspomnienie z dzieciństwa?

Miło wspominam rozgrywki ligi podwórkowej mieliśmy fajną ekipę do gry w piłkę nożną byliśmy dzieciaki ja bardzo miło to wspominam, mieliśmy swój plac do gry małe bramki każdy z nas cieszył się tym że tak aktywnie można było czas spędzić, teraz już niestety przeminęło wszystko...

6. Czy chodzisz na koncerty, imprezy?

Chodzę tylko i wyłącznie na mój klimat muzyczny, nie jestem jakimś typem baletowicza co weekend by chodził na zabawy i się cały czas się bawił, gdy jest okazja staram się iść na dramy :D 

7. Jaki gatunek muzyczny jest twoim ulubionym?

Ulubiony gatunek muzyczny: Drum 'N' Bass klimat który KOCHAM! <3 

8. Czy masz jakiś swój ulubiony cytat? Jak tak to jaki?

Owszem... "Nigdy się nie poddawaj, bo dla Ciebie też zaświeci słońce..." 

@jodziu97lca

1. Ile w łapie?

Jak dla mnie wystarczająco, kurczak z ryżem i hot dogi z Orlenu zrobiły swoje :D 

2.Grypsujesz ?

Oczywiście! 
3.Jakie piwo ? 

Tyskie! :1f60e:

@Ne[M]o

1. Jaki masz rozmiar buta?

Noszę 41 i 42 różnie zależy jaka firma :D 

2. Jakie masz hobby?

Jeżdżę na mecze swojej drużyny wyjazdy/mecze u siebie :) 

3. Co myślisz o mnie? :D

Jesteś spoko gościu lubię Cię nie mam do Ciebie nic, zawsze na serwerze uśmiechnięty pozytywny Nemo! :D 

4. Ulubiony sport?

PIŁKA NOŻNA! <3 

5. Dlaczego nie masz Admina na dd2?

Nie nadaje się na pełnienie tej funkcji ;) 

6. McDonald czy KFC? 

McDonald z którym mam najwięcej styczności, w trasie jak jedziemy na wyjazd czy z wyjazdu wracamy to zawsze podstawową szamą jest MC! Dobrą szamkę serwują :D 

7. Kiedy organizujesz PatoGrilla?

Może kiedyś, jak się ekipa zbierze i mieli by chęci na to, nie widzę przeszkód ;) 

8. Masz młodszą pełnoletnią wolną siostrę? 

Nie mam siostry, jestem jedynakiem także tyle z tej informacji :D

waldi topeczka

1.Co zrobisz, gdy Amelia odejdzie z serwera? 

Gdy odejdzie Amelia będę dalej grał na serwerze :) 

2.Skąd jestes?

Pochodzę z Województwa Łódzkiego okolice Łowicza blisko mam do Łodzi :D

3.Ile miałeś kobiet w swoim życiu?

Miałem kilka kobiet, liczby nie zamierzam ujawniać niech to będzie dla mnie. 

@Antos

1. Gady czy płazy?

Oczywiście że GADY! <3 

2. Piwo czy wódka?

Zdecydowanie piwo ponieważ dużo potrawie ich wypić, po prostu lepiej się też czuje ale wódki nie ruszam.

3. Czy wiesz, że Amelia Cie zdradza ze mną?

Idzie zauważyć tą waszą bajere na serwerze...

@<3WhiteAngel<3

1.Kogo z Forum,serwera najbardziej lubisz?

Wszystkich bardzo lubię i szanuje :) 

2.Twoje wymarzone Wakacje?

Marzą mi się wakacje na Malediwach, najlepiej gdzieś jakaś wyspa z domkiem na wodzie bo bardzo chciałbym spędzić cudowne wakacje wraz z osobą towarzyszącą miejmy nadzieje że kiedyś będę miał okazję odwiedzić to wspaniałe miejsce, jest to moje marzenie odkryć to miejsce gdzie jest cudownie! 

3.Jaką szkołę skończyłeś?

Ukończyłem technikum gastronomiczne z czego jestem bardzo zadowolony :) 

4.Jakie dziewczyny lubisz najbardziej?

Przede wszystkim lubię dziewczyny miłe, sympatyczne, rozmowne z którymi można na spokojnie porozmawiać, troszkę zwariowane, z poczuciem humoru :) 

5.Czy byś chciał coś zmienić w swoim wyglądzie, charakterze?

Nic nie zamierzam zmieniać ani w charakterze ani wyglądzie - JESTEM JAKI JESTEM! 

6.Jesteś introwertykiem czy ekstrawertykiem?

Takiego pytania się nie spodziewałem, ale odpowiem jestem Ekstrawertykiem takiego siebie uważam :D 

7.Kogo z Forum chciałbyś poznać osobiście?

Osobiście już poznałem kilka osób, nie wiem kto będzie następny chciałbym z każdym się spotkać bo tak było by najlepiej :P 

8.Jakie masz hobby? Co lubisz robić w czasie wolnym?

Jestem kibicem Widzewa Łódź, jeżdżę na mecze domowe/wyjazdowe plus wsparcie zgód: Ruch, Elana, KKS Kalisz lubię też pograć z moją ekipą w CS 1.6 na Patoquality co jest też dla mnie ważne :) 

9.Jaka jest najbardziej szalona rzecz, którą kiedykolwiek zrobiłeś?

Jest taka jedna rzecz szalona którą wykonałem dokładnie rok temu, odważyłem przełamać swój strach i mój szalony pomysł polegał na tym aby na pikniku pracowniczym skoczyć na Bungee 71m, 5 minut stałem nad ziemią i odważyłem się skoczyć było to wspaniałe uczucie haha :D 

10.Umysł czy uroda?Dlaczego akurat to?

„Uroda to uznanie i akceptacja,
umiejętność dostrzegania w sobie wrażliwości na rzeczy, które nas otaczają.
Obejmuje to naturę, ludzi, pomysły i idee” no i to chyba widocznie wystarczy, bo umysł w dzisiejszych czasach to upada ;) 

@fauster

1. Ile paluszków na raz jestes w stanie wcisnąć do gęby? 

Haha, co to za pytanie? :D No dobra, testowałem paczke Lajkoników kiedyś to połowe udało mi się wcisnąć ale swoich paluszków nie zamierzałem wkładać ile mogę haha 

2. Czy to prawda, ze piłka plazowa jest bardziej męska od piłki nożnej?

Bzdura totalna, prawdziwa męska dyscyplina to tylko PIŁKA NOŻNA! 

3. Jaka pora roku jest dla ciebie najlepsza i dlaczego? 

Bardzo uwielbiam Lato moja ulubiona pora roku, ponieważ jest ciepło lata się w krótkich spodenkach w krótkiej koszulce, można sobie popływać, wyruszyć gdzieś na plażę ja jestem fanem bardzo wysokich temperatur dla mnie ciepło mogło by być cały czas ale niestety nie ma takiej możliwości.

4. Pokaz mi jakas magiczna sztuczkę. 

Nie mam jak Ci jej pokazać, jak dam radę to na privie Ci podeślę :D 

5. Mulan vs Pocahontas - z ktora bys sie umówił? 

Pocahontas 

6. Najlepsza bajka z dzieciństwa. 

Tom & Jerry <3 

7. Czym się pasjonujesz? 

Piłka Nożna <3 

8. Kto był bardziej inteligentny: Albert Einstein czy Waldus Kiepski?

Zdecydowanie Walduś Kiepski 

• PatoŁapka! 2
  • Sztos! 4
  • Haha 2
  • Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super super i jeszcze super, odpowiedzi idealnie rozwiniete,,super się czytało, oby tak dalej!

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie na takie odpowiedzi z Twojej strony liczyłem. Czytało się super, świetna robota byku!

• Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zatem czekam na priv na sztuczkę 

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I takich ludzi się szanuje super rozwinięte odpowiedzi. 

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra robota! Odpowiedzi tak jak wyżej osoby piszą są dobrze rozwinięte. Plusik za pracę się należy.

• Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No no pięknie dzięki wielkie za odpowiedzi 😁

• Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No najwyraźniej zasługujesz na pochwały.

Zaskakująco dobra robota.

• Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi