Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Twój Nick: Emcee

Nick Admina Banującego:Perla Lubelska.!

Czas Bana:Na Zawsze

Powód bana:Aimbot

Link Do Screenów:Nie zrobił mi ssów.

Po raz drugi dostaje bana na tym serwerze,po raz drugi jest to niesłuszny ban również po raz drugi od tego samego "admina" który jest wyraźnie niespełniony i jak widać niedoświadczony skoro nie potrafi odróżnić aima od zwykłego farta czy "skilla". Prosiłbym również aby "admin" "Perla Lubelska.!" odniósł się w tym temacie + demko na "aimbota".

Widać że owy "admin" jest nadgorliwy i banuje ludzi strasznie nieumiejętnie. Pragnę zaznaczyć że sporo czasu spędzam na serwerze od dawna jak i w niego inwestuje dlatego moim zdaniem takie sytuacje nie powinny mieć miejsca ani razu a to już Druga Taka Sytuacja z tym samym "adminem"

Pozdrawiam 

Edytowane przez Emcee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Perła Lubelska. 24h na rozpisanie dema 

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze użytkowniku Emcee to nie jest dział do wyrażania swojej opinii/przemyśleń szukając na siłę jakiś elokwentnych słów. Nie życzę sobie tu wstawiania w jakieś śmieszne cudzysłowy słowa/funkcji admina. Nigdy wcześniej nie dostałeś ode mnie bana. Tym bardziej perma.

Gram z pewnością dłużej niż Ty (choć to nie istotne teraz) więc to ja raczej stwierdzę fakt - nie znam Cię z serwera. Jesteś dla mnie młodym stażem graczem. Na forum masz jeden temat/post i to jest to odwołanie od bana a piszesz, że zostałeś zbanowany już po raz drugi,cytuje: 

Cytat

Po raz drugi dostaje bana na tym serwerze,po raz drugi jest to niesłuszny ban

Dodatkowo gdy sprawdziłem sobie amxbans to niby coś w tych dwóch razach jest. Widoczny jest też ban z ss od Brzydkiego.
66894dc289f12.jpg

@e/aQQ
Czy na podstawie tego istnieje dalsza potrzeba rozpisania? 

• Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ljtX9lE.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem korzystania z forum sprawdź naszą Polityka prywatności.