Skocz do zawartości
Cherry.

Pytanie tygodnia Pytanie Tygodnia #22

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór. Jako, że mam chwilkę wolną i Wy mam nadzieję też, to zaraz wyjaśnię dlaczego tak jest.

Zacznę od grafiki - zostaje ta sama. Ewentualnie w czasie późniejszym się ją zmieni.

Zapytacie - czemu nie ma wypowiedzi innych? A temu, że będą one w odpowiedziach.

sGrcOgQ.png.0d1d86aab52a8d26be76ec89fcda73c2.png.331268b29a7cda4be9721b8f71678e7e.png.3e101e6d2abbebf0dc424e1b395cfe19.png

Jak zamierzasz spędzić tegoroczne wakacje?

• PatoŁapka! 1
  • Sztos! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A no mam pewny plan na Sierpien,i mam nadzieję że wypali❤A tak praca dom no i rodzinki z zagranicy wpadają w odwiedziny,takze plany zawsze jakieś będą. 

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeważnie będę pracował. Na początku sierpnia mam dwa tygodnie urlopu, ale jeszcze nie mam dokładnego planu. Pewnie znajdzie się jakieś zajęcie w domu, a w wolniejszej chwili gdzieś wyskoczę z znajomymi. Potem to znowu praca.

"Wakacje" po skończeniu szkoły to tylko jakiś abstrakcyjny termin :D Dobrze, że są urlopy i sporadyczne L4.

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapewne będę siedział w domu i gnił przed komputerem, a czasem wyjdę ze znaj na zewnątrz o ile będzie im się chciało.

Czasem też będę wychodził jak będę miał robotę i właśnie tak zapewne spędzę wakacje :D

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W wolne dni raczej jakieś wypady nad jezioro. W sierpniu mam 2 tygodnie urlopu i planuje polecieć za granicę ze znajomymi. Jeszcze nie wiem dokładnie gdzie bo czekamy na jakąś fajną ofertę, ale gdzie bym nie poleciała to odpoczynek, opalanko i drineczki 🍹👙 + dodaktowe kilogramy :beka:

• Sztos! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Póki co to praca, praca, praca... Chociaż za miesiac/dwa planujemy ekipą wyjechać nad morze, lecz kto to wie jak to z tym będzie, czy każdy dostanie wolne... :D

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety te wakacje zaplanowane są w pracy. :) Jestem nowym pracownikiem i nie mam możliwości wzięcia urlopu w tym roku, a żądło na 3 dni jest wręcz nieopłacalne. Jedyna nadzieja to postój zakładu, wtedy może uda mi się wyrwać na Rodos na parę dni. 

Pozdrawiam.

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

20 lipca wyjazd do Kołobrzegu , 26 sierpnia wylot do Hiszpanii 

• Sztos! 1
  • Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym przepłynąć przez trójkąt bermudzki i zobaczyć, do którego wymiaru mnie przeniesie.

• Sztos! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak żeby na cały rok być ustawionym. 

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może jakiś wyjazd na kilka dni no i praca.

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będę chodził najebany jak świnia, bo praktycznie ciągle chata wolna. 

A tak serio to jakieś plany niby są, ale bardziej coś w stylu "się zobaczy" 

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja qfa dopiero we wrześniu. Kalamata - polecam wszystkim.

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siedzieć na dupie i się nudzić, ewentualo leżeć. Oczywiście wliczając potrzeby, takie jak gra na PB

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na kompie, z rodzina i ze znajomymi :D 

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapewne całe wakacje spędzę w domu, będę też odwiedzać rodzinę w miarę możliwości. W międzyczasie będę też powoli realizować zamierzone cele, zmiany.

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomniałem jak wyglądają wakacje. Na urlopie zamierzam nic nie robić, ewentualnie jakaś spontaniczna wycieczka krajowo- historyczna.

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tegoroczne wakacje zamierzam spędzić głównie w pracy, niestety czasy dobre się skończyły. XD

A tak na poważnie 12-14.07 jadę nad jeziorko na urodziny, od 20.07 jadę na tydzień do Budapesztu. Tak poza tym może w jakiś dzień wolny na plażę. Planuję też na dłuższy weekend w sierpniu pojechać do rodziców,  którzy się przeprowadzili niedawno... Tak to non stop praca, praca, praca.

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Praca praca praca tydzień wolnego to pewnie z moim gdzieś pojedziemy, a tak pojedyńcze dni będę miała więc jeziorko opalanko jakieś piwerko 😁😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Praca praca :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze? W sumie to sam nie wiem. Na pewno będę pracował i w międzyczasie będę gdzieś wyjeżdżał. Jakieś Mazurki, może morze. Nie mam jakichś głębszych planów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi