Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spartiata

Serwer

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś powie czemu i dlaczego nie działa serw?

Żadnego infa a potem pretensje ze gt słabe

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też chciałbym wiedzieć. W ogóle nie rozumiem takiej sytuacji, że serwer wyłączony, żadnego info na stronie biorąc pod uwagę, że dalej frekwencja na serwerze nie jest zadowalająca. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serwer nie opłacony Avix pisał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

to mogl napisac post a nie chuj wie gdzie :) 

w ogole jak @Perez nie ma czasu nawet oplacic to niech ktos za niego opiekuje az wroci i bedzie mial czas oczekujecie zeby ludzie grali a tu takie cos zrobcie porzadek tam u gory ;)

Edytowane przez Nieobliczalny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie cała sytuacja z tym serwerem jest śmieszna. Miały być zmiany, obiecanki o braku lagach i w ogóle. Tymczasem każdy wie jak jest, zmiany w zasadzie kosmetyczne, serwer dalej polagowany. Kiedy już zdaje się nabierać rozpędu to na weekend jest wyłączony bo komuś nie chciało się go opłacić. Mam pytanie do właścicieli: serio aż tak wyjebane na niego macie czy ten "ogrom" obowiązków was przerasta?

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie to już dawno padło.Tylko było takie trzymanie na siłę.Nie było tematu na temat braku kasy.A zresztą stali gracze by grali.Serwer na nowo zaczął się rozwijać.czasami nie można było wejść.A tu nagle od rana cisza i robienie ludzi w balona.

Podania na admina prawie wszystkie odrzucone.Czemu nie dać szansy nowym?jak by coś było nie tak zawsze można było zabrać uprawnienia. Sory ale 2-3 adminów aktywnych tak naprawdę nie dadzą rady ogarnąć gry.

Masakra. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Spartiata nic nie padło człowieku...

Serwer jest wyłączony, ponieważ Perez go nie opłacił tak ciężko to zrozumieć? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli @Perez nie ma czasu zająć się opłaceniem serwera, niech powierzy to zadanie komuś, kto ma więcej wolnego czasu lub chęci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@FD^GoD +1

Moim zdaniem takie "przerwy" źle wpływają na korzyść serwera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, bad. napisał:

@Spartiata nic nie padło człowieku...

Serwer jest wyłączony, ponieważ Perez go nie opłacił tak ciężko to zrozumieć? 

Mi chodzi o to że co chwila się coś dzieje a nic nikt nie naprawia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no perez czekamy na oświadczenie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Perez ludzie chca pograc? da rade zrobic?

@bad. po napisaniu tego serwer sie wlaczyl xd

Edytowane przez Sitman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Sitman przecież serwer działa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 29.06.2019 o 22:35, AviX napisał:

Żeby serwer był odlagowany to trzeba zmienić hosting na inny, a z tym wiąże się zmiana IP.

Zmiana IP = spadek graczy.

Miałem zajmować się serwerem do wakacji, taka była umowa - tymczasowo Perez postanowił zrobić mnie za przeproszeniem w chuja i nie wrócił, a teraz muszę dalej się z tym wszystkim męczyć. (:

Mam już powoli dość wszystkiego, całe forum jest na mojej głowie, z obowiązków właściciela wszystko przez około rok robię SAM, wszystkie problemy staram się rozwiązywać jak najszybciej, no ale postawcie się w mojej sytuacji - zapierdalam przez rok SAM na forum, a teraz także i na serwerze (gdzie miałem być tylko i wyłącznie do wakacji - potem Perez miał wrócić).

Nie mam czasu siedzieć tylko tutaj i zajmować się forum, w ostatnim czasie bardzo często jestem poza domem, na różnych festynach, imprezach, czy też tak po prostu. Mam dość robienia wszystkiego samemu, też chcę mieć czasami choć kilka dni przerwy, no ale nie mogę sobie pozwolić na to bo wtedy sieć pozostaje całkowicie bez właściciela bo drugi jest na wiecznym urlopie. Po dzisiejszym dniu jestem mocno wkurwiony, byłem na eksplozji kolorów i jak tylko włączyłem internet to dostawałem milion wiadomości czemu serwer nie działa.

Stwierdziłem, że skoro żaden inny właściciel nic nie robi to nadam komuś ten tytuł sam, bez pytania kogokolwiek o zdanie - @MrGold zostaje kolejnym właścicielem forum. Jest to osoba w pełni kompetentna na takie stanowisko, a ja dzięki temu zostanę odciążony i nie będę musiał się wszystkim samemu zajmować jak przez ostatni rok, gdzie poświęciłem bardzo dużo czasu na rozwój forum podczas, gdy drugi właściciel miał wszystko w dupie i sobie olewał sprawę. Nie będę tutaj zaliczał @Jaszczura i @Wajchaturlas bo oni od początku mieli być takimi właścicielami "reprezentacyjnymi", Jaszczur jedynie pomagał czasami w sprawach technicznych, a Wajcha sypnął hajsem jak brakowało. Normalnie forum miałem zajmować się ja oraz Perez, no ale jak widać od początku sieci tylko ja cokolwiek tutaj robiłem.

Co do serwera - Perez nie ma hajsu na opłatę. To nie jest mój całkowicie serwer tylko jego, więc proszę się mnie nie czepiać o wszystko. Jak już powiedziałem kilka razy, miałem być tylko do wakacji no ale zostałem zrobiony za przeproszeniem w chuja.

Przepraszam za taką ilość przekleństw ale jestem po prostu mocno zdenerwowany tym wszystkim, mam nadzieję, że mi wybaczycie.

Pozdrawiam.

Stwarzając forum wiedziałeś że będziesz sam do wszystkiego bo chyba musiałbyś być naprawdę głupi żeby uwierzyć że perez ruszy palcem przy forum tym bardziej że ten gość sam nie potrafi zająć się własnym serwerem tylko wyszukuje techników do niego 

Masz batmana który chyba też już ma to wszystko gdzieś widać zresztą po jego serwerze 

Sieć niestety wam upada bo serwerów coraz mniej a nowych nie widać a tylko słychać a to ludzi też nie przyciąga 

• PatoŁapka! 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba było dać prowadzić serwer @**KooXioR** jak jeszcze tego chciał bo teraz to już po ptakach. Ma swój serwer i raczej nie będzie chciał się zajmować czymś czego już praktycznie nie ma. Było widać, że się nim interesuje i próbuje ogarniać mimo tego, że nie zawsze każdy akcpetował jego decyzje. Przynajmniej serwer funkcjonował tak jak trzeba. 

• PatoŁapka! 6
  • Sztos! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie odpowiedzi znajdziecie pod tym tematem: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem korzystania z forum sprawdź naszą Polityka prywatności.