Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Szpetny.

Q&A Q&A odpowiedzi - Ten Brzydki

Rekomendowane odpowiedzi

file.html

Dziękuję za nominacje @wontekk ale następnym razem wybierz kogoś innego :beka:
Do następnego Q&A nominuje @Perła Lubelska. wczoraj już rozmawiałem z nim na ten temat i jest chętny na wzięcie udziału

@<3WhiteAngel<3
1.Czym jest dla Ciebie MIŁOŚĆ?
 Uczucie między 1 a 2 osobą z którą można porozmawiać na każdy temat wysłucha,pocieszy.zrozumie . Więcej się nie będę na ten temat wypowiadał :D

2.Co byś zmienił na naszym forum?
Zmienić nic bym nie zmieniał chciałbym tylko zobaczyć więcej ludzi uczestniczących w życiu forum

3.Czy dla swojej dziewczyny z którą byś chodził jesteś w stanie zrobić wszystko?
Wszystko to może za dużo powiedziane na pewno więcej niż do jakiejś zwykłej osoby

4.Kogo najbardziej lubisz z forum?
Nie mam jakoś 1 osoby którą lubię. Po prostu są to  w jakimś stopniu znajomi z którymi można porozmawiać

5.Masz jakieś marzenia?
Marzenia są a czy się spełnia to się zobaczy a jakie do już sobie zostawię do swojej wiadomości :D

6.Jakie masz hobby?
Wędkarstwo choć ostatnimi czasu trochę mniej czasu na to ale kocham siedzieć nad woda w spokoju najlepiej w jak najbardziej cichym miejscu

7.W jakim kraju chciałbyś mieszkać?
W sumie jest mi dobrze gdzie jestem cisza,spokój,znajomi 

8.Masz jakieś zwierzatko?
Oczywiście  Psa,Kota,Kanarka

9.Jak znalazłeś się na naszej sieci?
[O] Po odejściu ze starej sieci zaważyłem że ludzie z którymi grałem  przenieśli się na DD2 od Pereza i tak jakoś zostałem 

10.Twoja ulubiona gra na PC to?
[O] Maniak cs 1.6 :D

@wontekk

1.  Przedstaw genezę swojej przygody z Counter-Strike. Jak zacząłeś? Jak wyglądał przebieg twojej zabawy z tą grą?
Moja historia zabawy z Counter-Strike zaczęła się jak pewnie u niejednej osoby kiedyś nudziło się nam się ze znajomymi i pobraliśmy sobie grę i tak od jednej sieci do drugiej sieci sobie grywam

2. Co napisałbyś w liście do bliskich, gdyby zostały Ci ostatnie chwile życia?
Podziękował bym za wszystko co dla mnie zrobili i powiedział by się nie martwili moim odejściem

3. Z czego czerpiesz satysfakcje?
Satysfakcje czerpie z możliwości porozmawiania z odpowiednią osobą na odpowiedni temat. I z możliwości odpoczynku po całym tygodniu pracy :D

4. Co zazwyczaj nosisz przy sobie?
Telefon,klucze,portfel,papierosy

5. Preferujesz może anime? Może choć jeden tytuł zdarzyło Ci obejrzeć. Jeżeli nic takiego się nie zdarzyło to czemu? Masz jakieś powody przez które nie lubisz hińskich bajek?
Widziałem tylko jakieś urywki i jakoś nie wiem czemu ale nie przemawia to do mnie więc mało co na ten temat mogę się wypowiedzieć

6. Zarzucisz jakimś swoim ulubionym kawałkiem muzycznym albo nawet playlistą? Chętnie posłucham.
Nie mam jakoś tak swojego ulubionego kawałka. Słucham wszystkiego co wpadnie w ucho i nie przywiązuje się do jednego kawałka

7. Co możesz komukolwiek absolutnie odradzić?
Miej wyjeb.. a będzie ci dane :beka:  a tak na poważnie co mogę doradzić hmm " jak się chrzani to tylko spokój cie może uratować "

8. Czym się zajmujesz na codzień? Jak zarabiasz na chleb?
Pracuje na Magazynie w małej firmie handlowo-usługowej zajmujemy się  zaopatrywaniem aptek w leki,suplementy diety oraz pampersy dla dorosłych a także zajmujemy się zaopatrywaniem sklepów dziecięcych w wszytko dla dzieci  pampersy,smoczki,łóżeczka dziecięce,gryzaki i tego typu asortyment

9. Z jakich komunikatorów korzystasz? Messenger, snapchat czy może coś jeszcze?
Messenger

10. Czy ostatnie zmiany na ODD2 Cię zawiodły czy może wręcz przeciwnie? Proszę rozwiń odpowiedź, czemu właśnie, a nie inaczej.
Na samym początku byłem jakoś negatywnie nastawiony do tych zmian  ponieważ w jednym momencie znikli wszyscy starsi i nowsi gracze. Ale jak na razie widzę gracze powoli wracają zobaczymy czy będą jeszcze chcieli i grać na tym serwie ale to już czas pokażę

@Ania`.
1. Co lubisz najbardziej jeść?
 Ziemniaki do tego schabowy i jestem szczęśliwy :D

2. Czy coś trenujesz? Jeśli tak, to co?
Tak trenuje weekendowe picie alko :beka:

3. Jaką największa rybę udało Ci się złapać? Czy tylko tak spędzasz wolny czas czy jest coś jeszcze co lubisz robić?
Są to dopiero początki więc nic wielkiego karp 11,700 kg na łowisku komercyjnym zdjęcia nie będę wstawiał bo czym mniej mnie ludzi widziało tym lepiej :D

4. Czy używasz na co dzień perfum? Jeśli tak, to jakich?
No oczywiście że używam wiadomo jakieś blokery by się nie pocić jak dzika świnia :D No i wiadomo jakiś perfum aktualnie PlayBoy ale nie mam jakoś swojego ulubionego najważniejsze by miał przyjemny zapach

5. Co najbardziej denerwuje Cię w wyglądzie i charakterze u kobiet? 
Co do wyglądu to wiadomo jak już się zaczyna upodabniać do lalek z pewnych sklepów dla dorosłych to odrazy się mogę z nią pożegnać :beka:
A jeśli chodzi o charakter  wiadomo każdy jest jaki ale ważny by się przyznać do błędu a nie szukać go we  wszystkich wokół

6. Gdzie i z kim chciałbyś spędzić wakacje w tym roku?
Gdzie chciałbym zostawię już dla siebie. A urlop spędzę pewnie na spontaniczne wypady ze znajomymi

7. Czy masz jakiś tatuaż? Jeśli nie, to czy planujesz zrobić jakiś w przyszłości?
Nie mam. Raczej nie będę robił ale czas pokaże

8. Czego nigdy nie robiłeś, a chciałbyś spróbować?
Hmmm w sumie dużo rzeczy jeszcze nie robiłem chciałby zwiedzić jeszcze kilka miejsc w Polsce ponieważ lubię dużo spacerować a jest kilka miejsc do których chciałbym zajrzeć

9. Jaką zabawną historię z dzieciństwa pamiętasz do tej pory? 
Przypadkowe podpalenie kanciapy z ochrony kopani ale to za dużo pisać :D

10. Jesteś spokojną i cichą osoba czy pewny siebie wariat? xd
Bardziej spokojną i cichą osobą co można zauważyć na forum jak i serwie

@fauster

1. Co najtrudniej jest ci zapamiętać w życiu codziennym? 
Po co poszedłem do sklepu :D serio często czegoś  zapomnę kupić i idę 2 raz

2. Jakich magicznych sztuczek chciałbyś się nauczyć?
Chciałbym bym ja mógł pić a ktoś inny był piany tak sztuczka :beka:

3. Jaką książkę polecisz mi na kilkugodzinną jazdę pociągiem? 
W tym ci akurat nie pomogę bardzo mało czytam  ale jak się dowiesz to możesz dać znać bo się niedługo może przydać taka lektura na drogę

4. Jak daleko według ciebie posunie się technologia w ciągu następnej dekady?
A tego to ja ie przewidzę tam się co chwila coś zmienia ja tam tylko czekam na te latające samochody

5. Najciekawszy okres w historii licząc od starożytności?
Nie mam ja im dziękuje za to co zrobili dal potomnych ale dla mnie najważniejsze jest to co się dzieje teraz nie lubię patrzeć wstecz

6. Jak odmierzyłbyś kilogram ryżu bez wagi?
Odmierzyłbym na oko :D

@bad.

1. Twoja piosenka na dziś to? 

Spoiler

2. Jak zdefiniujesz słowo ,,zaufanie”
hmm  być pewny za kogoś jak za siebie czyli możesz wszystko mu powierzyć i być pewnym że nie będzie to wykorzystane przeciwko tobie.

3. Co dałoby Ci maksymalny poziom szczęścia?
Dobra praca 2 połówka przy sobie a reszta by się samo ułożyło

4. Czy Twoim zdaniem Polska to dobry kraj i warto tu mieszkać?
Na temat polityczny się nie będę nawet wypowiadał a co do tego czy warto tu mieszkać to zależy czy ktoś się czuje tu dobrze jeśli się męczy to lepiej to zmienić ja tam nie narzekam

5. Czego ludzie Twoim zdaniem nie doceniają w dzisiejszych czasach?
Ludzie w dzisiejszych czasach za bardzo patrzą co mogą zdobyć zamiast cieszyć się z tego co mają

6. Z jakiej rzeczy możesz zrezygnować w życiu, aby osiągnąć jakąś korzyść? 
Dziewczyna,zdrowie,rodzina,znajomi  z tych rzeczy na pewno bym nie zrezygnował resztę zawsze można zmienić w jakiś sposób

7. Jak myślisz czego w Tobie, w Twoim sposobie bycia, życia inni nie rozumieją? 
Jestem cichą osobą nie lubię o sobie zbyt dużo mówić i na pewno nie jestem osobą nachalną jeśli widzę że ktoś nie jest zainteresowany to nie wpycham się na siłę. I tak myślę że pewnym osobą może to bardzo przeszkadzać

• Sztos! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedzi. W porządku z Ciebie człowiek, a przynajmniej takie sprawiasz wrażenie.

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurla @Ten Brzydki Ty fartuchu,  ciesz się, że ja nie zdążyłam zadać Ci pytań!

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super,wielkie brawa .

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda, że takie krótkie odpowiedzi, ale i tak spoko :D W takim razie chyba większość trenuje to co Ty :beka:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spodziewałem się bardziej rozwiniętych odpowiedzi na zadane pytania, ale cóż jest jak jest. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to niezłe informacje na twój temat :D

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem korzystania z forum sprawdź naszą Polityka prywatności.