Skocz do zawartości
Wrak_piracki✈

Q&A odpowiedzi - Wrak_Piracki

Rekomendowane odpowiedzi

qanda.png

Wiem wiem :D trochę mi zeszło ale tak niestety bywa :'( płasiam.

Aaaa i bym zapomniał nominuję @wontekk a co mi tam :P

@Bania

1. Kiedy przetestujemy doniczkę?

Testy prototypu doniczki wykonałem i wypadły pomyślnie :) : d znaczy generalnie to testowałem funkcjonalność ale myślę że bez problemu poradziłaby sobie z długotrwałą uprawą :) wszak stabilność układu moim zdaniem była na wysokim poziomie.

2. Przypomnij jaki kierunek studiów obrałeś i powiedz nam dlaczego akurat to?

Widzisz kiedyś jako brzdąc :d mając 4 latka pierwszy raz leciałem samolotem tak mi się to kurczę spodobało że zawsze miałem gdzieś to wspomnienie ;D Domyślnie planowałem być pilotem ale niestety życie trochę pozmieniało plany ( z perspektywy czasu nie wiem czy to wyszło na dobre czy złe) Sam z siebie zawsze lubiłem matematykę:D no i w sumie fizykę też więc prawdę mówiąc wiedziałem dokładnie gdzie chcę iść już w gimnazjum ;P. Technikum wybrałem informatyczne więc można zobaczyć spójne działania w kierunku technicznym :P

3. Czemu zaczepiasz małe dzieci? :/

Bo małe są najlepsze ^_^, zabrać @Bania lizaka to nie sztuka nawet się ucieszy :P a zabrać małemu to już reakcja jest inna ;D

4. Jak związek z Cisem?

Cytując Ciska "C**j cię to obchodzi" a na poważnie jaki związek my " no homo my friend"

5. Gdybyś został czerwonym, to co jako pierwsze byś zrobił/zmienił?

Szczerze ? Pierwsze co to bym pewnie pomyślał o jakiejś innej nazwie( to moje subiektywne zdanie)  głównie ze względu na to że ciężko mi tu dostrzeć owe "Pato" xD no quality jakieś tam jest :P więc drugi człon można by zostawić. Drugą decyzją byłoby pewnie oddanie czerwonego @Bania I @Pyton. To nie tak że inni nic nie robią i się do tej roboty nie nadają:D ale jednak Bania i Pyton w pewnym sensie to różne charaktery jednak moim zdaniem fajnie by się dogadywali i "kruszyli kopie" o każdą ważną decyzję celem ustalenia optymalnego kompromisu.

6. Czemu Bania to najlepszy przyjaciel?

Bo to szczery i miły chłopak jest :D  i pewnie założy osadę z niejaką @Kaja. ^_^. 

7. Kiedy w końcu zgadamy się na piwo? :(

No wiesz ostatnio rzadko bywam w okolicach Warszawy wiec może być ciężko :'( chyba że ty kiedyś będziesz bliżej okolic Rzeszowa to może uda się coś wygospodarować.

8. Jaki samolot najlepszy? Czemu?

Tutaj chyba nie ma optymalnej odpowiedzi, bo widzisz samoloty są konstruowane z reguły w konkretnym celu więc cieżko wybrać ten optymalny. Dla przykładu dla jednego samolot  z niskim spalaniem klasy GA (CS-23) , dajmy na to 2 osobowy ;d będzie optymalny gdyż będzie chciał budować nalot, dla innego ultralight bo ma pewne powiedzmy braki dotyczące przepisów :D a dla innego  commuter. A dla skrajnego przypadku F-35 robiący łubudubu.

9. Jaki rodzaj alkoholu najbardziej lubisz spożywać Kamracie i dlaczego?

Jeżeli mam być szczery najlepsze jest chyba piwo:D  bo lekko wchodzi ;d  i smak fajny :D

Drugim miejscem tu w zależności od celu ( jeżeli planujemy szybszy stan upojenia wówczas wódżitsu jeżeli chcemy delektować się smakiem to jakiś fajny single malt :P whisky)

10. Co daje Ci satysfakcje w życiu?

Rozwój samego siebie to chyba najbardziej ;D Wiesz jak tak sobie spoglądniesz z perspektywy czasu to jednak zaczynasz dostrzegać gdzie byłeś a gdzie jesteś obecnie :P.

1.Idealny typ kobiety to?

Kiedyś bym powiedział blondynka ;D najlepiej niebieskie oczy i w miarę :D Teraz no cóż nie mam obecnie w planach :P.

2.Czym się interesujesz?

Lotnictwo Awionika :D a swego czasu byłem maniakiem telefonów komórkowych( codziennie wszystkie artykuły czytałem na stronach powiązanych z nimi) No i nie zapominajmy promocje z peppera :P

3.Wymarzone wakacje? Gdzie i dlaczego akurat to miejsce?

Zliten albo Trypolis ( nudne i trywialne ale tęskni się za takimi miejscami :D pewnie jak ten z kanału BezPlanu za Wenezuelą i Caracas :P )

4.Jakie masz wady A jakie zalety?

Wady:

Uparty jak osioł ;d

Czasami zbyt wredny

Leniwy

Szczerze mówiąc chyba jestem dość specyficzną osobą jeśli chodzi o wybór towarzystwa ;D ( ale ze swoimi czuję się git)

Zalety:

Szczery

Pomocny xD( chyba )

5.Twoje HOBBY to?

Tutaj to chyba ciężko jednoznacznie to określić :D Lubię sobie pogrzebać w elektronice :D. Ostatnio na ten przykład robiłem małą rakietę na paliwo stałe :P

6.Z kim z sieci chciałbyś się spotkać i dlaczego akurat te osoby?

Pernox co by nie mówić i co się między nami nie działo :D uważam że na spotkaniu było by wesoło.

@Pyton I @Bania  celem wypróbowania wytrzymałości naszych wątrób :P no chyba że jeszcze @Sh1zO do tego xd

7.Które dziewczyny z sieci lubisz najbardziej?

@Batmanka ♥ @Pauliśka<3 :P  @Nicia. :D no i jak się nie złości to bywa że i :D @Maleństwo.

8.Co najgłupszego w swoim zyciu zrobiłeś?

Ostatnio to chyba kliknąłem sobie w link pewnego hackera :P.

9.Jak spędzasz wolny czas?

Generalnie :D odpowiedź będzie smutna bo gram w GTA ;P 

10.Czy kiedyś wygrałeś jakieś pieniążki,lub coś innego?Jeśli tak to co lub ile?

Tak ale powyżej 3 w lotku nie wskoczyłem a ile to dało nie wiem 10 zł ? Kilka razy tak trafiłem :P

@Cisu.

1. Kiedy kebab? 

No ostatnio przejazdem byłem obok Ł :D ale prawdę mówiąc za często tam nie bywam więc pewnie najprędzej jak będziesz ty w okolicach Rzeszowa ;p

2. Kiedy pijemy?

Jak będziesz miał 18 to czemu nie :P wiem wiem jestem okropny ale nieletnich nie rozpijam ;'(

3. Mówiła Ci amore? Bo mi tak 

Dzięki Bogu nie xD, ty to ten mogłeś za""chać :D ( nie no żart xd)

4. Przyjedziesz do mojej "pracy" na rynku XD 

Ostatnio przejeżdżałem obok xD i pierwsza myśl była właśnie o twojej opowieści xddddd

5. Wracamy na GH? XDDDDDDD 

Pardon ale ja podziękuję :D  nie po to odchodziłem żeby tam wracać :P

@SowiK

1. Dlaczego Maka Paka mył kamienie a nie np patyki?

Ponieważ mokry kamień może ci posłużyć do naostrzenia noża ;D a mokry patyk nie pozwoli ci na rozpalenie ogniska ;'(. Chyba że się mylę i maka paka był "gupim gupkiem".
2. Skąd nazwa pirat jak widzisz na obie oczy?

Widzę chociaż posiadam okulary :D  Nazwa wywodzi się z starej gry przeglądarkowej zwanej seafight :D tak jeszcze istnieje.  Zakładając konto nie miałem pomysłu na nazwę więc wybrałem  najprostszą :D a numerki prawdę mówiąc przyszły losowo :P bo widać ktoś w nazwie pirat mnie ubiegł.

3. Czy masz personalny zakaz skakania do wody na basenie?

Niestety mimo moich usilnych prób nie wydano mi żadnego personalnego zakazu ;'( co robię źle?

4. Czy jak zrobisz magistra to będziesz się nazywał magister_pirat ?

Magister inżynier ;p ale tak na poważnie :D  kto wie może sobie dopiszę mgr inż. żeby  przysłowiowo " te kilka cm przedłużyć"

5. Czy globalne oświetlenie ma większy wpływ na środowisko niż dziura ozonowa? uzasadnij swoją wypowiedź :D

Produkcja energii na naszej planecie owszem pewien wpływ ma generalnie większy wpływ na globalne ocieplenie ma ilość pary wodnej w powietrzu ale nieustanne zwiększanie proporcji takich gazów jak między innymi CO2  też w pewien  sposób ma wpływ na globalną wymianę ciepła ;p

6. Czy ,,Minecraft- Droga do sławy" to hit czy kit? Czy jedziesz na 2 część do kin? 

Moim zdaniem masz talent taki trochę ukryty ale odkrywasz swój potencjał wymyślając scenariusze. Zapisuj to a kto wie może za kilka lat zobaczymy cię jako reżysera lub scenarzystę na wielkich ekranach.

7. Czy opłacasz alimenty za Kalimarnixa? na dobrą sprawę mógłbyś być jego ojcem XD

Może i mógłbym ale oczywiście że nie : D

8. 10+2*4-10= ? Zapisz obliczenia.

No dobła dobła

10+8-10= zaskakujące  8 xd

9. Czy Sowi jest dałnem?

Tak <3 Sówka jest dałnem :D ale takim wyjątkowym dałnem co nie ukradł nadmiaru chromosomów :P

10. Wolałbyś mieć 20fps czy miliard PINGu w cs:go?

Miliard pingu wymiata w cs go <3

@Batmanka ♥

1. Dlaczego tak dużo grasz?

Nie wiem może po prostu chcę by czas szybciej biegł do przodu, generalnie polubiłem tą grę :D ale wracając do tematu zdaje sobie też sprawę że mimo że przepierkwaczam tyle czasu na grę jestem w stanie go nadrobić, więc może to dlatego :P 

2. Gdzie pojechałbyś na randkę z @Kaliminix?

No ba w ciemno do harcówki (  a tak na poważnie nie jestem homoseksualistą) wiec nie :P

3. Baśka miała fajny biust?

Powiem tak :D wydaje się być ok :p

4. Dlaczego puma w adidasach?

Bo prawdziwa puma w adasiach jest wyjątkowa i jest tylko jedna ;P 

5. Możesz zabrać 6 osób na bezludną wyspę na której spędzisz resztę życia, kogo bierzesz?

To trudna decyzja ale jeśli z forum i tsa ;D to Mironus @Batmanka ♥ Pernox ;d @Kaliminix  @Bania oraz @SowiK

6. GTA czy Rocket?

Obecnie powiem GTA ;) ale Rocket to też świetna gra ;p

7. Jesteś zadowolony z zakupu nowego super mega fotelu?

A polecam polecam :D niby diablo to zabawka :D gamingowy ale wygodne to to ;P

8. Wymień 3 swoje wady i zalety

tutaj powtórka z pytania wyżej więc :D

Wady:

Uparty jak osioł ;d

Czasami zbyt wredny

Leniwy

Zalety:

Szczery

Pomocny xD( chyba ) ; uczciwy xd?

9. Co ostatnio udało ci się upolować na promocji?

W sumie chyba ten fotel xd

10. Mogę pofarbować ci brodę?

Ty? Jasne :D

@Pauliśka<3

1. Kiedy biznesy?

No wtedy jak xD przeczytam na czas wiadomość:D czyli w sumie coming soon zapewne :P

2. co u Ciebie słychać?

A co ma być :D powoli do przodu :D.

3. czemu przestałes  się odzywać?

Widzisz ostatnio jakoś spadła chęć na aktywność na jakimkolwiek forum tak o po prostu :D

4. jakie 3 przedmioty zabierzesz na bezludną wyspę?

Radiotelefon Filtr wodny i pewnie jakąś siekierę której mógłbym użyć do budowania jakiegokolwiek schronienia.

5. kogo chciałbyś wystrzelić w kosmos? 

Ale mówimy o misji powrotnej czy bez ?:D

6. Czy pingwiny mają kolana?

Te z Madagaskaru pewnie tak ale te w rzeczywistości muszę sobie jeszcze na to zapracować :D

7. chcesz kupić kangura?

Ale kangura w formie jadalnej xD? Bo takie mięso jest chyba w Makro :P a jeżeli chodzi o zwierzę to niekoniecznie :d.

8. chciałbyś kogoś pozdrowić? 

Pozdrawiam Pingwiny trzymam kciuki za kolana, i samotne kangury na bank ktoś się wami zaopiekuje :P. A na poważnie ;D to w sumie nie wiem :D chyba wszystkich :D ale skoro już pytasz to pozdrawiam @Pauliśka<3 xd. ( Tak dalej pamiętam o spaghetti xd)

@Pyton

1. Czemu nie grasz już w cs'a 1.6?

Wiesz od zawsze klimat i atmosferę cs 1.6 tworzyli ludzie obecnie no cóż jakoś mi to wypadło. Sam wiesz na jakiej sieci grywałem w cs  1.6 i nie nie mówię o "Naszym CSERWER" potem tutaj pojedyncze  wizyty, więc widać nie wciągnąłem się :D . A obecnie i tak ogólnie cs odstawiłem, w cs go rzadko pogrywam :P w sumie można powiedzieć że teraz grywam w GTA V online.

2. Jakie są twoje najlepsze wspomnienia z naszego dawnego 4funa lub cod'a?

Nasza zabawa  z Kitusem :D albo cieść wonsz od córeczki  tatoacioto :D.

3. W jakie gry obecnie grasz?

Generalnie można powiedzieć że w GTA z przerwami na Rocket League :P ( muszę wieśka też dokończyć)

4. Kiedy na piwerko Pioter?

A kiedy będziesz na podkarpaciu ?:D

5. Jak tam nauka idzie magistrze?

Powolutku do celu :D generalnie jeszcze jeden semestr i koniec ;p

6. Czy chciałbyś jeszcze kiedyś bawić się w robienie serwera?

Może kiedyś ale musiała by mnie najść szewska pasja :P

7. Jaki kraj chciałbyś odwiedzić?

Obecnie chyba USA ;p albo Chiny :D

8. Ile masz wzrostu?

186 cm

9. Czemu jesteś ulany?

Bo jestem zbyt leniwy by zmieniać ten stan rzeczy :D 

10. Czy nadal zamawiasz codziennie jedzenie z pyszne?

Niee :D  owszem raz na jakiś czas zamówię ale na bank nie raz dziennie ;D 

@KoxxiK

1. Kiedy się w końcu spotkamy?

Pewnie na Fame MMA xd w Częstochowie, a na serio to nie wiem :D zobaczymy.

2. Kiedy zaprosisz mnie na basen?

A co to mój prywatny że zaproszenia mam słać :D ? Kiedyś sie można wybrać :D

3. Dlaczego nie zadałeś mi pytań na Q&A

Chciałbym powiedzieć że było inaczej ale zapomniałem odpaliłem gta nie spoglądałem na godzinkę gdy offnąłem zapomniałem a następnego dnia było już po fakcie;p

4. Jak poznałaś @Kaliminix?

Pewnego uroczego lub mniej uroczego dnia wbił pewien NS na serwer COD 201 lvl na starej sieci obecnego tu classica nieistniejącym CSerwer :P o dziwo nieźle grał i sprawdzałem go :D ale jakoś nie widziałem sensu w banie :D a że często przez to też grałem to pisaliśmy na czacie i tak o to :D Młody Kuba zakupił steama :D a później wlazł na ts :D

5. Kiedy pierwsza randka z Ewą?

A po co randka ;D jak już na ślub się zgodziła hahahahahahh :D  swoją drogą fajna nawet ta streamerka :P tak na powaźnie :D

6. Japierkwacze?

No, K***a Kaliminix :D 

• PatoŁapka! 2
  • Sztos! 2
  • Super <3 2
  • Zwariowałeś 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super odpowiedzi,tak 3maj💪

• Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby Mironus się zdecydował to jestem do dyspozycji na chlanie :D

• Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tutaj jeszcze doprecyzuję:D żeby znowu nie edytować :)  kierunek studiów to : Lotnictwo i Kosmonautyka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Wrak_piracki✈ kozaczek! Bardzo przyjemnie czytało się Twoje wypociny Pjoterze. XD Taka mała "podróż" przez leniwe życie kamrata! 

Oczywiście kiedyś wypróbujemy te nasze wątroby, chyba, że nie będziemy ich już mieć. :beka:

WELL DONE!

• Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Puma w adidasach! <3

• Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra robota Pjoter. W końcu się udało ten temat dodać.. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robimy spaghetti i gramy w biznesyXD

@Wrak_piracki✈ myślę że jak wyśle wiadomość teraz to już na jesieni zagramy^^

• Sztos! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i elegancko, poznaliśmy trochę Pjotera od kuchni. :V 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak powiedziałem, tak zrobił. Fajniutko! ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kOzaczeK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Wrak_piracki✈

To mnie piracik wkopałeś :D Ok, dobra.. Jakoś podołam :D

Oczywiście fajnie się czytało. LUJK :tak:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ale @Kaliminixa to Ty mi zostaw w spokoju!!!

Edytowane przez Klaudix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem korzystania z forum sprawdź naszą Polityka prywatności.