Skocz do zawartości
Bania

PatoHistorie #4

Rekomendowane odpowiedzi

7KQM3et.png

śnieg, wódka, kofeina, gra, tkanka, bałagan, zoo, sekcja, witaminy, zakład

@Szpaczynka

Postacie: @Szpaczynka, @CZARNY_80 ( Sneazy ), @BaQuS, @Remzi, @lejtekole., @Papito, @Los chce ze mną grać, @PZPR ^_^ Sport!nG_Fatalit!

Jest piękne, słoneczne, czwartkowe popołudnie. Szpaczynka właśnie wróciła z pracy i rozsiadła się wygodnie na swoim ulubionym krześle. Nareszcie czas, zacząć urlop.

- Czas coś zjeść. - Pomyślała i udała się do kuchni, by przygotować sobie pełnowartościowy posiłek pełen witamin i minerałów. Podczas jedzenia usłyszała dźwięk powiadomienia z SnapChat'u na swoim telefonie i zaciekawiona odczytała wiadomość.

"Czas pokarać towarzystwo" - jej oczom ukazała się wiadomość od Baqus, który jak to ma w modzie, pochwalił się swoimi statystykami na serwerze DD2.

- Super, oni się bawią a ja muszę zakuwać. - Pomyślała Szpaczynka i od niechcenia odłożyła telefon na bok, po czym sięgnęła po swój ogromnie gruby zeszyt ze studiów, w celu nauki na kolokwium z anatomii, które miało odbyć się w sobotę.

Nie minęła jednak chwila, kiedy usłyszała ponowne powiadomienie, tym razem od Papito: "Wbijaj na ts-a".

Chwytając telefon w rękę odpisała: "Nie mogę, mam jutro kolokwium z tkanek", jednak On nie dawał za wygraną, odpowiadając: "No chodź, bo jest sprawa".

Szpaczynka lekko już poddenerwowana niechętnie zgodziła się i włączyła laptopa, po czym uruchomiła aplikacje TeamSpeak3 i weszła na publiczny kanał, na którym siedziała już cała ekipa z serwera.

- Robimy spotkanie patoqualitowców! - już od momentu wejścia wykrzyczał do niej PZPR.

- Ja nie mogę. - Rzuciła smutnym tonem Szpaczynka.

- Jesteśmy po Ciebie jutro, bez gadania. - Rzucił Lejtekole.

- W sumie... bez spiny są drugie terminy. - Pomyślała Szpaczynka, zerkając na swoje notatki.

Nastał kolejny dzień, cała ekipa ruszyła w stronę domków letniskowych, w których miał się odbyć zlot.

- Będzie ekstra, mamy zamówioną sekcję VIP. - Odparł Czarny.

- I co ciekawego planujecie? - spytała zaciekawiona Szpaczynka.

- Zobaczysz. - Zaśmiał się Los.

- To co? Piwo na początek? - rzucił PZPR.

- Ja nie chcę browara. - Odparł Czarny.

- To może chociaż kup zapałki? - zaśmiał się Lejtekole.

Impreza zaczeła się niewinnie. Lekki alkohol, rozmowy i muzyka w tle. Do momentu aż nastał wieczór i pada hasło, wypowiedziane przez Remziego: "CZAS NA WÓDKĘ!"

- Beze mnie, ja zostaje przy whisky. - Rzuciła Szpaczka.

- Polewaj, a nie pie**olisz.- Powiedział Baqus.

Jeden kieliszek za drugim lał się strumieniami, no i po kilku godzinach zaczęło się..

- "PRZEZ TWE OCZY ZIELONE...", "JESTEŚ SZALONA..." - wyśpiewywali a raczej wykrzykiwali na zmianę Los i PZPR.

- Cola, patrz co mam. - Powiedział roześmiany Papson, wyciągając z kieszeni woreczek z grzybkami-halucynkami.

- Skąd to masz? - zaciekawiła się Szpaczynka.

- Od Temistoklesa, świeżo zrywane.

- Weź sp***dalaj z tym ode mnie. - Odtrącił go Cola lekceważąco ręką.

- Jesteś pi*da? - zaśmiał się Czarny.

- Ty tam ku*wa to se weź.. 

- Idę o zakład, że się nie odważysz gruby!- podburzył go Baqus

- Ja? Papson, dawaj mnie to! 

I tak cała ekipa w przypływie morza alkoholu i halucynogennych grzybów kontynuowała dalej.

- Te, stary! Widziałeś, że tu jest ZOO? - spytał Remzi.

- Od kiedy tu jest ZOO? - zdziwił się Los, po czym cała ekipa zdziwiona pobiegła w

jego stronę.

- Czarny, dawaj kto wyżej wlezie! - zaproponował Papson, wskazując na dwie zwisające liany w sekcji z małpami.

- Porąbało Was, chcecie spaść? - rzucił oschle Remzi.

- Ojciec spoko, nam się nic nie stanie. Zobacz, ile śniegu jest na dole. - powiedział Baqus, wskazując palcem na dół.

- Od kiedy kurwa śnieg w lipcu nad morzem? - zastanawiała się Szpaczynka.

Bez chwili namysłu oboje zaczeli się wspinać, Cola tylko odparł: "Eh, jak na Was patrzę to mam tylko ochotę powiesić się na krawacie".

- CO TU SIĘ KU*WA DZIEJE?! - cała ekipa usłyszała za sobą donośny, męski głos.

Wystraszeni Papson i Czarny momentalnie puścili liany, upadając w wielką zaspę i rozbawieni tarzali się w niej.

- Wooo... gadający niedźwiedź w kasku. - Powiedział zafascynowany PZPR.

- Szybko! Złap go w pokeball'a! - Wykrzyczał Los.

- Hej! Sp**rdalać mi z tego styropianu! Wynosić mi się stąd, to teren budowy! - Usłyszeli w tle wszyscy.

Wystraszona ekipa uciekła z powrotem do swojego domku, jednak była już tak wykończona, że od razu udała się spać. Następnego dnia, gdy tylko wszyscy otworzyli oczy, ku im zaskoczeniu ukazał się ogromny bałagan jaki wczoraj zostawili.

- Wiecie, że trzeba będzie to posprzątać? - odparła Szpaczynka.

- No niestety, ale najpierw łyk dobrej kofeiny na dodanie energii. - Zaproponował Remzi, kierując się w stronę kuchni..

KONIEC!

Śnieg napierd*la, aż monitor zasłania.
Leje się wódka, butelka zaraz pusta, PatoQuality to jest rozpusta.

Był sobie gracz cs'a, aby grać długo, co chwile pił kawę, a od kofeiny, był rozkojarzony, strzelał do swoich.

Gra jest bardzo rozbudowanym słowem np. gra na gitarze. XD

Tkanka to takie coś, w sumie nie wiem.

Bałagan to syf, burdel, możesz też go mieć w domu.

Byłem sobie w zoo, spotkałem tam dużego goryla, który naku*wiał salta po drzewach, aż w końcu spadł i się połamał.

Sekcja specjalna, poszukiwanie klucza do konta z CS 1.6. Szukało go mnóstwo osób, aż w końcu znalazł go Iku i rozpoczął licytacje od 69 złotych. Bania postawił 30 złotych, a Nicia przebiła go o złotówkę stawiając 31 złotych na lickę. Najlepsza właścicielka serwera zdobyła ten klucz!

Witaminy dla chlopa i kobity, maja dużo b3 i a3, pomagają się zkoncentrować.

Był pewien zakład. Księżniczka Nicia i Szefunciu Iku założyli się kto pierwszy wbiję TOP1 na ich serwerze. Nicia mówiła, że fauster, natomiast Iku stwierdził, że Spartiata, a nikt z nich nie zajął TOP1.

ELO XD

Dziękuję wszystkim za uwagę. Dziękuję również Szpaczynce i Sitmanowi za udział w zabawie.

Jeśli jest ktoś chętny do podjęcia wyzwania, to zapraszam na pw lub o zgłaszanie się pod tematem.

Miłego popołudnia!

• PatoŁapka! 2
  • Haha 5
  • Przykro mi 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki również za zabawe haha :D

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajna bardzo ciekawa historia :D  @Szpaczynka kawałek dobrej roboty z tą PatoHistorią :D

• PatoŁapka! 1
  • Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hahhaha Elegancko oo

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naćpany melanż auu

• Haha 1
  • Zwariowałeś 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajowe :D

• PatoŁapka! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hahaha auuu , super 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem korzystania z forum sprawdź naszą Polityka prywatności.