Skocz do zawartości
emilblef

Zakaz zapieprzania na spadochronie

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł propozycji : Zakaz zapieprzania na spadochronie
Co to jest za zmiana (opis) : Zabronienie Vip-om poruszania się na spadochronie 2 razy szybciej niż normalnie. VIP ma i tak swoje przywileje (darmowe bronie i granaty, dodatkowe hp, podwójny skok), a na serwerze jest kilku graczy którym mało i jeszcze dodatkowo sobie ułatwiają grę. Trochę irytującym jest, jak wchodzi się na bs, gdzie nie ma prawa nikogo być, ale jednak ktoś cię zabija, bo sobie przyfrunął na spadochronie. Takiego gracza też jest dużo ciężej trafić. Takie sytuacje irytują i zdecydowanie odbierają przyjemność z gry. Tak jak wspomniałem Vip-y mają i tak swoje przywileje. Admini nie wiedzą co z tym robić bo nie ma tego dokładnie uregulowanego w regulaminie, a jest z 6 graczy którzy sobie z tego korzystają i się śmieją w twarz reszcie.  
Skala potrzebności zmiany (1-10) : 8 

•  
  • PatoŁapka! 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wątpię żeby zakazali używania tego bo zaraz będzie awantura :D Też mnie to denerwuje i ze wszystkim się zgadzam co napisałeś, ale musimy z tym żyć xd Bo to my jesteśmy niedouczeni skillowo 👍 zjedz czekoladę to będzie Ci lepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Usunięcie spadochronu rozwiązałoby problem. XD

Tak na poważnie, serio? Naucz się też dobrze "skakać" i również będziesz wbijał szybko na bs'a. Jeśli jednak nie potrafisz sobie poradzić z emocjami i "płaczesz" o jakieś skakanie, to lepiej daj sobie z tą grą spokój. :v

Podsumowując moją krótką odpowiedź na nieco zabawną propozycję..

Nie, nie, nie. 3x NIE. 

Edit. Dlatego napisałem płacz w cudzysłowie. 

Radzisz sobie, ale Cię wkur**ają. No iks de

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będę się niczego uczył, nie potrzebne mi to do szczęścia. Przychodzę sobie pograć, dla przyjemności, a sytuacje jak opisałem powyżej ją odbierają. Prawda jest taka że korzysta z tego z 5-6 osób na serwerze. Inni mają Vipa i jakoś potrafią grać normalnie. 

Mało wam, że macie darmowe bronie, dodatkowe hp i podwójny skok? 

@Bania o mnie się nie martw, radzę sobie z emocjami, ale takie sytuacje mnie po prostu wkurwiają. Nikt tu nie "płacze" a jedynie zwraca uwagę na problem. Jeszcze może mi powiedz że to nie ułatwia tym ludziom gry. 

Tak btw. co wy macie z tym "płaczem"???? Zwraca się uwagę na problem to ci zaraz ktoś napisze "Nie płacz". iku gra, zaczęło go lagować, zaczął mieć po 500 pingu, mówię mu że ma lagi... jego odpowiedź "Nie płacz" :D "admin" 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5-6 osób używa, bo potrafi to robić. "reszta potrafi grać normalnie" po prostu nie potrafią tego robić, dlatego tego nie używają. 

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@emilblef  5-6 osób z tego korzysta, ponieważ reszta nie potrafi tego używać, ale uwierz mi nie przejdzie to.😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest za zakazem używania tego inne servery na jakich gram zakazują tego.  Czesto jest to pomylone  z GSJ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Kubuś 88 napisał:

5-6 osób używa, bo potrafi to robić. "reszta potrafi grać normalnie" po prostu nie potrafią tego robić, dlatego tego nie używają. 

ty tez nie potrafisz tego używać latasz na gsj kucasz uzywajac spadochronu ... 

Dodana przez  Barti.,

Post pod postem używaj opcji edytuj. Ostrzeżenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja od siebie krótko: generalnie nie używam 2x skoku w wersji, aby szybciej zrashowac bs a jakoś nie mam problemu, aby robić dobre staty co mapę. Propozycja zmiany nieuzasadniona.

• Sztos! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, CZARNY_80 ( Sneazy ) napisał:

TY bys wszystko zakazl jeszcze daj propozycje bana dla kazdego dobrego gracza hm? 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Kubuś 88 jako jedna z tych "5-6" osób wiadomo że będziesz tego bronił. Reszta może po prostu ma gdzieś ułatwianie sobie gry i grają bez takich "wspomagaczy". 

To jest dla was ułatwienie i nie mów że nie. Założę się, że byście  mieli 1/2 czy 1/3 mniej fragów bez tego. 

@fauster to nie jest kwestia tego czy ktoś jest w stanie wykręcać dobre staty czy nie. Chodzi o dodatkowe ułatwienie gry. I to nie jest kwestia tylko raszowania bs-a. Oni przez całe rundy tak latają. Już piszę to po raz 3. Gracze VIP mają swoje przywileje i to jest zrozumiałe. Ale niektórym musi być mało to jeszcze stosują takie zagrywki. To jest po prostu irytujące jak zabija cię ktoś, kto nie ma prawa tak szybko znaleźć się w danym miejscu. Albo jak ktoś ci śmignie tak szybko przed celownikiem że nie dasz rady go zabić, a on cie ubije. O tym, że bez tego można grać dobrze to ja doskonale wiem. Jest sporo bardzo dobrych graczy, którzy "grają normalnie" i kręcą dobre staty.

@Bazoka witamy kolejnego skoczka. 

Propozycja jak najbardziej uzasadniona. 

Edytowane przez emilblef

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie bez sensu, nauczcie się tego robić to nie będzie Wam stwarzało problemu :>

ps. 10PP i naucze jak "zapieprzać"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
41 minut temu, CZARNY_80 ( Sneazy ) napisał:

@CZARNY_80 ( Sneazy ) Ja to bym zakazał tobie wejścia na ten serwer. Nie komentuj moich wypowiedzi itp. Jesteś dla mnie zerem i nie mam zamiaru tracić na ciebie czas. Nikt nie może mi zakazać czegoś, co robie bez bindów itp. To o czym ty wielce pierdolisz jest bindowanie skoku z kucaniem. Nie udzielaj się na przyszłość w żadnym poście odnośnie cs'a, bo nie masz żadnego pojęcia na temat tej gry. Każdy twój post wygląda tak "na innych serwerach na których gram" skoro ci coś nie pasuje, to tu nie przychodź i idź tam, bo ja przez jakieś 9-10 lat gry z przerwami, nie spotkałem się z banem, za to co  ja robię. Grasz w tę grę z 3 miesiące i wielce się udzielasz. Nie będę już komentował twojej odpowiedzi na to, więc może zachowaj to dla siebie.

Edytowane przez Kubuś 88
  • Sztos! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Kubuś 88 napisał:

@CZARNY_80 ( Sneazy ) Ja to bym zakazał tobie wejścia na ten serwer. Nie komentuj moich wypowiedzi itp. Jesteś dla mnie zerem i nie mam zamiaru tracić na ciebie czas. Nikt nie może mi zakazać czegoś, co robie bez bindów itp. To o czym ty wielce pierdolisz jest bindowanie skoku z kucaniem. Nie udzielaj się na przyszłość w żadnym poście odnośnie cs'a, bo nie masz żadnego pojęcia na temat tej gry. Każdy twój post wygląda tak "na innych serwerach na których gram" skoro ci coś nie pasuje, to tu nie przychodź i idź tam, bo ja przez jakieś 9-10 lat gry z przerwami, nie spotkałem się z banem, za to co  ja robię. Grasz w tę grę z 3 miesiące i wielce się udzielasz. Nie będę już komentował twojej odpowiedzi na to, więc może zachowaj to dla siebie.

Proszę o ukaranie tej kreatury ponieważ obraża moją osobe.

Cos od siebie ty uzywasz kucania czlowieku... 2x skok spadochron i  kombinacja klawiszy   adadadad jest dozwolona ...

Ty natomiast używasz GSJ /SGS   używasz   duck do tego ...więc nie rób z siebie nie wiadomo kogo ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robi się powoli syf w tym temacie. Zamykam do czasu. Proszę o wypowiedź właściciela/opiekuna serwera. 

@Nicia. @Iku. @Perez

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem krótko i na temat nic nie będziemy zmieniać, usuwać.

Również nie będzie żadnego zakazu jesteś chyba jedyną osobą, która ma z tym problem innym to nie przeszkadza. 

• PatoŁapka! 3
  • Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nhPju3y.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spadochron nie zostanie usunięty, a jedynie osłabiony tak aby robienie stref stało się trudne i nieopłacalne.

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem korzystania z forum sprawdź naszą Polityka prywatności.