Skocz do zawartości
Jaszczur

Inwestuj i zarabiaj pasywnie!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Jeżeli jest tu ktoś kto ma jakieś środki na zainwestowanie pieniędzy, chciałby podwoić swój kapitał w ciągu roku i zbudować sobie comiesięczny dochód, zapraszam do zapoznania się z programem Adblast.

Ja osobiście dzisiaj zainwestowałem 2 tyś. na start, ale będę jeszcze dopłacał co miesiąc aby zysk był jeszcze większy.

Minimalna kwota inwestycji to 10 dolarów.

Więcej informacji na czym to polega dowiesz się na tej stronie, na dodatek możesz tam obliczyć ile zarobisz - https://royalleaders.club/l/lewikowski

Wymagane jest ukończone 18 lat.

Prezentacja biznesu:

• Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam Pana wyżej, pokazał mi jak zarobić ponad 1300zł bez władu finansowego.

Pokazuje sposoby w których nie ma żadnych haczyków, oraz wszystko tłumaczy jasno i klarownie.

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 9.08.2018 o 18:24, Lord Batman napisał:

Polecam Pana wyżej, pokazał mi jak zarobić ponad 1300zł bez władu finansowego.

Pokazuje sposoby w których nie ma żadnych haczyków, oraz wszystko tłumaczy jasno i klarownie.

jakieś dowody? Tego typu piramidy mają kilka źródeł przychodu obracanie, akcjami, crypto a te pakiety reklamowe w takich piramidach to zawsze była ściema niby 10$ na start ale jak się wkręci dużo osób a rynek trzaśnie i crypto spadnie to mogą nie pokryć zobowiązań nawet jak by mieli kopalnie w  Afryce ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 20.08.2018 o 13:13, WHNL napisał:

jakieś dowody? Tego typu piramidy mają kilka źródeł przychodu obracanie, akcjami, crypto a te pakiety reklamowe w takich piramidach to zawsze była ściema niby 10$ na start ale jak się wkręci dużo osób a rynek trzaśnie i crypto spadnie to mogą nie pokryć zobowiązań nawet jak by mieli kopalnie w  Afryce ?

10$ to minimalna inwestycja, poczytaj jak działa procent składany. To coś jak lokata w banku, z tym że wkładając 10k na lokatę w banku, po 10 latach masz z tego 16k - kompletnie nieopłacalne.

Program zarabia też na bukowaniu hoteli i lotów, mają też sklep z produktami fizycznymi. Chyba o to chodzi żeby firma miała jak najwięcej źródeł dochodu.

Zobacz na identyczną platformę Futurenet, FutureAdPro - istnieje 4 lata, cały czas się rozwija, ludzie zarobili i dalej zarabiają kupę szmalu.

Oczywiście ryzyko jest i zawsze będzie, mniejsze bądź większe ale zawsze jest i każdy powinien mieć tego świadomość. Nie ma inwestycji bez ryzyka.

Pokaż mi jedną na świecie firmę która nie ma struktury piramidalnej, nawet idąc po bułki do sklepu kupujesz w piramidzie, płacisz podatki w największej piramidzie finansowej w Polsce jaką jest ZUS.

Co do kryptowalut, jeżeli choć trochę interesujesz się krypto, to powinieneś wiedzieć że jest to przyszłość, aż banki zaczęły srać w portki ?

Ja dzisiaj dopłaciłem kolejne pieniądze, bo za rok nie chcę żałować że tego nie zrobiłem i łącznie już zainwestowałem 2400 PLN, mam zamiar cały czas dokładać.

Bez tytułu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naliczenia co 30 minut, aktualnie zainwestowane 2400 PLN ?

Dołącz do mojego zespołu: https://adblast.org/r/lewikowski

Bez tytułu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez tytułu.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój zespół zainwestował już ponad 31 tyś. złotych :)

we.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ss.jpg

Dodana przez AviX,

Pieniazki bys przelal mi na paypal, wiesz ocb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 3.10.2018 o 20:42, Jaszczur napisał:

ss.jpg

jak wygląda przyrost z okienka zarobione przy tych adPakach zespołu, masz jakiś plan na maksymalizacje przychodów przy minimalnych kosztach? opowiedz nam o pierwszym tysiaku bo Ciekaw jestem jak tysiaka tam szybko zgarnąć :D

- adPack 100, kupujesz 10 sztuk które w 110 dni wypłacają 2,27$ za każdy dzień inwestując 1000 Z$elonych

może im się to opłaca robić ale mi by się to nie opłacało lepiej można zainwestować hajs w dochód pasywny
wykładając np 100zł tygodniowo na różne pośrednie transakcje/wymiany/sprzedaż/ można wyjść na plus śledząc trendy i łącząc je z obrotami.
Polecam wam zainwestować hajs z tej platformy w inny sposób zarobku a jak już swoją marże zgarniecie to możecie sobie w adblasta wpłacić i tak w kółko :)

Edytowane przez WHNL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3000$ - ponad 11 tysięcy zarobione

Zaczynałem z 6 paczkami za 100$, aktualnie mam ich 33 i moim celem jest dobić 50 paczek i zrobić jakąś fajną wypłatę.

Mój zespół zainwestował już ponad 100 tyś. złotych.

Bez tytułu.jpg

Tak wyglądają dzienne naliczenia:

Bez tytułu1.jpg

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1,5 miesiąca później... :)

Mój team zainwestował już ponad 230 tysięcy złotych.

Bez tytułu.jpg

Dzienne naliczenia z paczek i zespołu:

Bez tytułu.jpg

• Sztos! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mały update.

Mój team zainwestował ponad 750.000 PLN 

Bez tytułu.jpg

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem korzystania z forum sprawdź naszą Polityka prywatności.