Skocz do zawartości
TiDDy

Kara zostaje Obraza, 3 dni.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick:TiDDy.

Nick Admina Banującego:Śpiochu

Czas Bana:3 dni

Powód bana:Obraza

Link Do Screenów:Brak, dostałem bana 3 dni po tym jak skomentowałem płaczącego admina który nie potrafił nic ustrzelić i zwalał winę na POPSUTE MIKROFONY POŁOWY TEAMU, PRZECIEŻ NIC SŁYCHAĆ NIE BYŁO. Odparłem mu, że jego samego słychać jakby miał ojca zza ścianą i bał się odzywać. Czekam na wypowiedź tego admina i niech mi zaznaczy, gdzie w tej wypowiedzi go obraziłem, pozdrawiam gorąco.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze kolego, nie narzekałem na "popsute mikrofony", tylko powiedziałem, żebyście ogarnęli mikrofony. Kwestia druga i ostatnia, nie obchodzi mnie to co masz za ścianą. Mi o rodzicach wspominał nie będziesz. I jak sam napisałeś "słychać jakbyś miał ojca za ścianą" za to dostałeś bana. Kwestia tego czy ban zostanie należy do właściciela serwera @Nicia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, Śpiochu. napisał:

Po pierwsze kolego, nie narzekałem na "popsute mikrofony", tylko powiedziałem, żebyście ogarnęli mikrofony. Kwestia druga i ostatnia, nie obchodzi mnie to co masz za ścianą. Mi o rodzicach wspominał nie będziesz. I jak sam napisałeś "słychać jakbyś miał ojca za ścianą" za to dostałeś bana. Kwestia tego czy ban zostanie należy do właściciela serwera @Nicia.

Gdzie obraziłem Ciebie lub któregoś z twoich rodziców, wyjaśnij mi. Pisząc "Słychać Cię jakbyś miał ojca zza ścianą i bał się odezwać" chodziło mi o to, że Cię praktycznie nie było słychać, szepczesz do mikrofonu. Twoim zdaniem, jeżeli ktoś wspomni o rodzicu to jest odrazu obraza tak? 

Czekamy na @Nicia. bo z brodzikiem intelektualnym nie idzie się dogadać z tego co widzę, pozdrawiam. 

Z poważaniem TiDDy król.

Dodana przez Bania,

Nie prowokuj głupimi tekstami. Następnym razem zostaniesz ukarany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od czego by tu zacząć ban trochę długi, nie dostałeś ostrzeżenia, skrócę do 12h. Na przyszłość radzę zapoznać się z regulaminem, bo jest tam jasno napisane, że za teksty w stronę rodziców bany się należą, bo za taki tekst dostałeś bana, a nie za jakieś popsute mikrofony.

Rozumiem, że ponoszą Cię emocję @TiDDy, ale pisząc odwołanie staraj się zachowywać kulturalnie.

Edit ://

nie zwróciłam uwagi, że to odwołanie, wybacz błąd. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
9 minut temu, Nicia. napisał:

Od czego by tu zacząć ban trochę długi, nie dostałeś ostrzeżenia, skrócę do 12h. Na przyszłość radzę zapoznać się z regulaminem, bo jest tam jasno napisane, że za teksty w stronę rodziców bany się należą, bo za taki tekst dostałeś bana, a nie za jakieś popsute mikrofony.

Rozumiem, że ponoszą Cię emocję @TiDDy, ale pisząc skargi staraj się zachowywać kulturalnie.

Nie napisałem żadnego tekstu w stronę rodzica tego osobnika. Chłop zamiast sie odezwać normalnie to szepcze do mikrofonu jakby ktoś nad nim stał z maczetą i czekał żeby tylko głośniej krzyknął. Ja rozumiem, że był pier*olnik na początku każdej rundy w terro, ale co się dziwić, jak był cały serwer zapchany i prawie każdy z team'u miał mikrofon xDD. Typek sam ma krótkofalówkę zamiast mikrofonu a zwraca wszystkim uwagę, żeby ogarneli mikrofony. 

@Śpiochu.twoim zdaniem w team'ie ma odzywać się jedna osoba i każdy informacje o przeciwniku ma mieć skąd przepraszam ja Ciebie? 

Tjw. podtrzymuję, nie obraziłem ani nie skierowałem żadnych słów w stronę OJCA tego człeka, w głównej mierze chodziło o to, że typ mówi jakby ktoś go trzymał za jajka i nie miał siły. 

@Nicia. to odwołanie a nie skarga.

Edytowane przez TiDDy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na prośbę @Nicia. ban skrócony do 12h.

• Sztos! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ljtX9lE.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem korzystania z forum sprawdź naszą Polityka prywatności.