Skocz do zawartości
CZARNY_80 ( Sneazy )

Coolmint krótka rozpiska

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick: Czarny-80

2. Nick osoby oskarżonej: Coolmint

3. IP/SID oskarżonego: STEAM_0:1:2781644

4. Nazwa serwera: DD2 

5. Link do demka:https://www115.zippyshare.com/v/hIcPTvhz/file.html

6. Rodzaj wspomagacza/wspomagaczy: sami sobie zobaczcie

7. Krótka rozpiska demka: 

3:33 modelowo za szybko oddany strzał  spowolnienie      1/2

3:47 modelowo celownik zawsze w tempo

4:06 podczas strzału celownik leci za modelem gracza     1/2

4:09 to samo co  4:06  spowolnienie     1/2

4:30 - 4:35  automatyczny przeskok celownika na głowę      1/4 i 1/2 

6:24 - 6:29  automatycznie celuje w goscia po czym celownik z pistoletu leci prosto w głowę    1/2 /// 1/4

6:45 -6:48 modele z deagla 1/4 i na 1/2 tez widać

14:03  -  14:06   modele AWP  1/2

na demku jest tego dużo dużo więcej osoby sprawdzające     Karon   Janineł  zapewne zauważą 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Myślę że nie ma co liczyć na bana dla Coolminta. Sam oczywiście podpisuję się pod tym, że koleś gra odpalony. Też rozpisałem demko, ale to nie wystarczyło, bo podobno to wszystko wygląda podejrzanie przez flicki czy lagi dema. To że koleś ma info z dupy, celuje obok gościa a jakimś cudem trafia to (wg AntyCheat Teamu) po prostu lagi dema. 

Zaraz przyleci także sam Coolmint i napisze Ci że płaczesz, że on zna tą mapę 6 lat i wie skąd lecą kule :D I w ogóle że on to sobie szósty zmysł wyrobił grając w cs-a. A i jeszcze na koniec doda, że sam jest czasem zdziwiony jak to on dobrze nie gra. 

Zanim jakiś moderator mi wlepi ostrzeżenie, że nie mogę się wypowiadać w tym temacie, proszę o pokazanie mi punktu w regulaminie, który tego zabrania. 

@karon nie dopisuj sobie czegoś czego nie ma w regulaminie. To że ty sobie to tutaj dopisałeś to nic nie znaczy, dopracujcie sobie te punkty a nie dajecie ostrzeżenia za friko... Proszę o usunięcie tego ostrzeżenie, bo dane jest bezpodstawnie 

Edytowane przez emilblef
Dodana przez  karon,

§4. Prawo do wypowiedzi w prośbach o odbanowanie ma tylko właściciel/opiekun danego serwera, osoba apelująca o odbanowanie oraz członek AntyCheat Team. tyczy sie to rowniez zgloszen ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3:33 b-, normalny strzal

3:47 b- zwykly hit

4:06 a przepraszam gdzie celownik powinien leciec po oddaniu strzalu, w sciane? Normalny ruch. b-

4:09 b- nic nadzwyczajnego nie widze

4:30 no to juz troche podejrzane, szczegolnie, ze track na glowe lecial ciagle, mimo, ze kucnal czy co tam robil b+

6:24 b- zwykla korekcja celownika z podlogi na glowe i to nawet nie idealnie, b-

6:45 b- sam sie tak wcelowywuje, nic nadzwyczajnego 

14:03 gdzie ty tu widzisz modelowanie, zwykle wcelowywanie sie, szczegolnie, ze widzial jak wskakuje do piachu

demo dalej czyste, jedna palaca sie akcja nie wystarczy do zbanowania.

czekam na wypowiedz @Janineł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CPfgBDB.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem korzystania z forum sprawdź naszą Polityka prywatności.