Tabela serwerów

ID Status Gra Mod Sloty Adres IP Monitoring GameTracker Dolacz HLTV Zaglosuj
#1 Classic 27 145.239.237.154:27015
#2 Only DD2 #1 32 147.135.197.54:27015
#3 PaintBall 23 145.239.236.192:27050
#4 DD2+BF2 21 147.135.199.183:27255
#5 TeamSpeak 64 patoquality.pl
Avi

Rekrutacja na rangę Moderator | 1/2019

Rekomendowane odpowiedzi

patoquality-logo.png.b16f080a5ad30f49a4e

Z przyjemnością pragniemy ogłosić otwarcie już czwartej na naszej sieci rekrutacji na rangę Moderator!

Składając podanie musisz spełniać wszystkie przedstawione poniżej wymagania;

• bezkonfliktowość,
  • dużo wolnego czasu,
  • obiektywność,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • wysoka znajomość ortografii oraz interpunkcji,
  • minimum 15 lat,
  • sprawny mikrofon oraz TS3,
  • dojrzałość emocjonalna,
  • brać czynny udział w życiu sieci.

Jeśli spełniasz wszystkie przedstawione wymagania możesz napisać podanie według wzoru:

Cytat

Nick:
Imię:

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?:

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?:
Coś o sobie:
Dlaczego Ty?:

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie):

W czym chciałbyś pomóc?:

Planowana data zakończenia rekrutacji: 03.05.2019
Wolne miejsca: 2

Podania składamy w tym temacie!

Zespół PatoQuality.pl

• Super <3 1
Dodana przez Avi,

Pragnę dodać, że do zostania Moderatorem wymagane jest konto na Facebooku lub Messengerze!

Potrzebne jest to do kontaktu, gdyż to właśnie poprzez Messenger się wszyscy razem komunikujemy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: DZIARA
Imię: Maciej
Staż na naszym forum: Na forum jestem od 30 marca.

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: 3 godziny dziennie

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: Przyznał bym sobie 8.
Coś o sobie: Mam na imię Maciej. Mam 17 lat. Mieszkam w województwie Kujawko pomorskim. Moimi zainteresowaniem od 10 lat jest piłka nożna, w CS gram od 6 lat. Lubię spotkania z znajomymi. Od września rozpocząłem naukę języka hiszpańskiego, pokochałem się w ten język. 
Dlaczego Ty?: Ponieważ czynnie biorę udział w życiu forum. Lubię pomagać ludziom. Jestem uczciwym, ogarniętym i godnym zaufania osobą. Wybierając mnie na posadę   jedno z dwóch Moderatorów zyskacie kolejna osobę do wspólnej współpracy i ulepszenia naszego kochanego forum. 

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Tak miałem takową rangę. Nie ma co tu dużo opisać. Było minęło. I bardzo się cieszę że trafiłem do ekipy PatoQality.pl

W czym chciałbyś pomóc?: W tym czym specjalizuje się Moderator - moderacją postów, tematów. 

• bezkonfliktowość,  Wymaganie Spełnione,
  • dużo wolnego czasu,  Wymaganie Spełnione,
  • obiektywność, Wymaganie Spełnione,
  • wysoki poziom kultury osobistej, Wymaganie Spełnione,
  • wysoka znajomość ortografii oraz interpunkcji, Wymaganie Spełnione, 
  • minimum 15 lat, Wymaganie Spełnione,
  • sprawny mikrofon oraz TS3, Wymaganie Spełnione,
  • dojrzałość emocjonalna, Wymaganie Spełnione,
  • brać czynny udział w życiu sieci. Wymaganie Spełnione,

Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania.

Pozdrawiam DZIARA.

Edytowane przez DZIARA
  • PatoŁapka! 1
  • Super <3 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: CEO
Imię: Mateusz
Staż na naszym forum: Od początku

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: 2-3 godziny

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: 8
Coś o sobie: Z zawodu jestem informatykiem. Zajmuję się programowaniem, webdewelopingiem i lubię w wolnym czasie napić się piwka przy jakimś dobrym meczu :D
Dlaczego Ty?: Ciężko powiedzieć, najprościej mówiąc mam chęci

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Tak, zajmowałem się 

W czym chciałbyś pomóc?: W tym co sobie wyższa administracja zażyczy :-0

• bezkonfliktowość,  +
  • dużo wolnego czasu, -
  • obiektywność, +
  • wysoki poziom kultury osobistej, +
  • wysoka znajomość ortografii oraz interpunkcji, +
  •  minimum 15 lat, +
  • sprawny mikrofon oraz TS3, +
  •  dojrzałość emocjonalna, +
  • brać czynny udział w życiu sieci. -
  • PatoŁapka! 3
  • Super <3 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Janineł
Imię: Krzysztof
Staż na naszym forum: Od początku.

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: Na telefonie sporo, na pc mało.

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: Mocne 4 ale mamy autokorekty.
Coś o sobie: Interesuje się służbami mundurowymi oraz nowinkami technologicznymi. Jestem zwykłym szarym człowieczkiem więc nie mam co tu opisywać.
Dlaczego Ty?: Szukacie kogoś do pomocy to piszę.

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Nie.

W czym chciałbyś pomóc?: W przenoszeniu tematów do archiwum i pilnowaniu chatboxa.

• bezkonfliktowość. Tak
  • dużo wolnego czasu. Tak
  • obiektywność. Tak
  • wysoki poziom kultury osobistej. Nie mi to oceniać
  • wysoka znajomość ortografii oraz interpunkcji. Nie
  • minimum 15 lat. Tak
  • sprawny mikrofon oraz TS3. Tak
  • dojrzałość emocjonalna. Tak
  • brać czynny udział w życiu sieci. Tak
  • PatoŁapka! 3
  • Sztos! 1
  • Super <3 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pragnę dodać, że do zostania Moderatorem wymagane jest konto na Facebooku lub Messengerze!

Potrzebne jest to do kontaktu, gdyż to właśnie poprzez Messenger się wszyscy razem komunikujemy. ;)

• Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Satanista
Imię: Konrad
Staż na naszym forum: Rejestracja 30 marca.
Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: 3-4 ewentualnie 5 godzinek.
Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: 7.5 w razie czego jest autokorekta lub można sprawdzić na szybkiego w internecie.
Coś o sobie: Mam na imię Konrad, lat 16. Mieszkam w Małopolsce na wsi. Interesuje się na ogół wszystkim co jest związane z informatyką. W wolnym czasie o ile jest to możliwe wychodzę na boisko pograć z kolegami, ale najczęściej siedzę przed komputerem.
Dlaczego Ty?: Mam duże chęci niesienia pomocy dla forum, aktywnie udzielam się w różnych tematach. Aktualnie jest 2 moderatorów, którzy bardzo dobrze spisują się na swoim stanowisku, ale mimo wszystko poszukujecie nowych pomocników to chętnie chciałbym dołączyć do ekipy.
Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Nie, chciałbym spróbować swoich sił, mam nadzieję że podołam zadaniom.
W czym chciałbyś pomóc?: Przede wszystkim chciałbym pomóc obecnej ekipie moderatorów przy ich obowiązkach jak i przy rozwoju sieci. Wszelakie zadania z wyższej administracji chętnie wykonam na ile potrafię.

• PatoŁapka! 1
  • Super <3 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Bania

Imię: Daniel 

Staż na naszym forum: 9 miesięcy i 2 dni. (Ciekawe liczby kojarzące się z pewnym faktem). 

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: Bo ja wiem? Różnie. Czasami po 3-4h, czasami w ogóle. Ostatnio mniej, bo skupiłem się na innych rzeczach, a poza tym nie mam co robić na forum. :V Szczerze mogę powiedzieć, że śmiało jestem w stanie ogarnąć codzienne "obowiązki moderatora".

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: Ortografia to tak 8/10, bo "wujek google" zawsze pomoże, a interpunkcje ocenię na 7.

Coś o sobie: Witam serdecznie. Tak jak wyżej wspomniałem, mam na imię Daniel. Pochodzę z małej wioski niedaleko Mazowsza, mam 22 lata, ale Was to nie obchodzi, więc przejdźmy do nieco bardziej "interesujących" faktów. Aktualnie mam okres w życiu gdzie interesuje mnie tylko praca, organizowanie sobie jak najwygodniejszego czasu wolnego i Pani Prezes oczywiście. Lubię oglądać seriale i pić zimne piwo dla relaksu, no i tyle. Żyję generalnie jak typowy, młody człowiek. Powiem wam, że bardzo lubię udzielać się w najwspanialszej serii na świecie.. TAK! W "Pytaniu na dziś".
Poza tym to jestem wyszczekanym "randomem" internetowym, którego przesiąka sarkazm i ogromny dystans do siebie. Nie boję się wyrazić własnego zdania, staram się zawsze walczyć w zaparte o swoje i nie daję sobie wejść na głowę, o czym kilka osób mogło się przekonać. No chyba, że jesteś ładną dziewczyną i masz fajny dekolt, wtedy wiecie jak jest. :V Na koniec dodam, że mam podobno ładny uśmiech i bosko całuję, no i lubię pajacować. :v

Dlaczego Ty?: Poza tym, że mam doświadczenie na owym stanowisku, a także zna mnie każdy z administracji i wie doskonale na co mnie stać, to mam coś jeszcze do udowodnienia. Można się ze mną normalnie dogadać (no chyba, że ktoś ze Mną w ciula leci, wtedy przystosowuję się do powiedzenia "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie"), więc chętnie rozmawiam, dyskutuję, nawet jeśli muszę coś tłumaczyć 10x. Jestem osobą na pewno sumienną i nie mam w nosie swoich obowiązków. Tak jak wspomniałem nie daję sobie wejść na głowę i w jakimś stopniu mam "twardą rękę" jeśli trzeba.

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Tak. Najpierw na starej sieci - przez chwilę, a później tutaj. Tutaj byłem modkiem długo, ale jak każdy wie, zrezygnowałem po pewnych wydarzeniach, które miały miejsce jakiś czas temu. Jak widać chyba czas spróbować wrócić, skoro administracja w końcu wygląda w miarę dobrze.

W czym chciałbyś pomóc?: Dopóki Pyton będzie w administracji to reszta nie ma nic do roboty. XD A teraz tak poważnie.. powiedzmy sobie szczerze, że ostatnio jest bardzo cichutko na forum, więc nie ma zbyt dużo roboty, ale na pewno zajmę się tym, co robiłem wcześniej (zamykanie tematów, czyszczenie syfu, warnowanie itd.). Chętnie też wspomogę kolegów i koleżanki w pomysłach, ewentualnie w czymś doradzę.

Bezkonfliktowość - wiadomo po moim ostatnim odejściu z administracji, więc myślę, że tu zdania są różne, ale nie dam sobie w kaszę dmuchać. Ogólnie nie lubię żyć w niezgodzie, ale dymać też się nie dam. 
Dużo wolnego czasu - w tygodniu mam czas tylko wieczorami. W weekendy mam sporo wolnego, myślę, że wystarczy. 
Obiektywność - sporo osób definiuje to inaczej, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, ale myślę, że jestem obiektywny.
Wysoki poziom kultury osobistej - wysoki nie, ale myślę, że spełniam minimum. 
Wysoka znajomość ortografii oraz interpunkcji - coś tam napisać potrafię. 
Minimum 15 lat - naaajak! 
Sprawny mikrofon oraz TS3/Discord  - posiadam, chętnie rozmawiam.
Dojrzałość emocjonalna - proszę was.. nadal wymagacie czegoś takiego w świecie internetu? Trochę to zabawne, ale powiem szczerze, że potrafię być poważny, jeśli "ustawa" tego wymaga. 
Czynny udział w życiu sieci - staram się na swój sposób. 

*Messenger -  posiadam, chętnie korzystam.

• PatoŁapka! 1
  • Sztos! 3
  • Haha 2
  • Super <3 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wilku

23 lata

Często gram w cs na Patoquality 

Moge poswiecac 2-4 h dziennie to zalezy

Na forum jestem z 3 miesiace

Dlaczego ja? 

Bo jestem odpowiedzialnym i milym człowiekiem ktory chce pomóc jak tylko sie da 

• Sztos! 1
  • Haha 1
  • Super <3 1
  • Zwariowałeś 1
Dodana przez GOOD7UCK,

Po to masz wzór, żebyś się do niego zastosował. Jeśli tego nie zrobisz, podanie zostanie odrzucone z automatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rekrutacja zostaje zamknięta!

Wyniki zostaną podane w przeciągu kilku dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.