Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kryspin.

[Wywiad] Nicia.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o jakość - wywiad dobry.

Długość - słabiutko.

Odpowiedzi @Nicia. super!

• PatoŁapka! 1
  • Sztos! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie spoko, choć w chwili obecnej duża ilość byłaby odtrącająca z względu na zmęczenie. Ilość =/= jakość.

Łap patołapke i props za wywiad ogólnie.

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za długo, nie chce mi się czytać 

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra robota. 

• PatoŁapka! 1
  • Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będę szczery średni wywiad, ale chociaż coś się pojawiło. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super robota. Łap +

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywiadu dawno nie było i fajnie, że ktoś chce to ogarnąć. Mi się dobrze to czytało. Dobra robota. 

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Fajnie że się tym zająłeś, ja jako praktycznie nowy członek forum nie wiedziałem o tej pani nic po za wyjątkiem że jest administratorka, bo resztę administracji i ludzi znam lub kojarzę. Wywiad się fajnie czytało, łap lajka. Wzajemnie :)

Edytowane przez Dayloos
  • PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra robota, miło się czytało. Oczywiście leci +.

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.04.2019 o 19:34, Zakręcony. napisał:

szczegółowy wywiad

Szłoby polemizować, czy taki szczegółowy. xD

Jak na tak barwną osobę, jaką jest Nicia, liczyłem mimo wszystko na coś więcej. Tak jak wyżej: pozwoliłem sobie polemizować, bo pytania były proste, zwyczajne i najzwyczajniej w świecie brakowało takiego zacięcia i choć przez chwilę wiercenia dziury w brzuchu. Jak już się zgadza taka osoba na wywiad, to brać ją i wyciskać z niej odpowiedzi do Twoich pytań jak z wodę z gąbki. 

Z tych mniej zadziornych rzeczy, to pod względem stylistyki, gramatyki, czy nawet polszczyzny, wywiad jak najbardziej na plus... I chciałbym więcej napisać, ale naprawdę żałuje, że mamy tutaj ogólny zarys @ Nicia. i żadnych smaczków poza jej krótką charakterystyką nie ma. Niemniej wierzę, że następna osoba się będzie rękawami pociła wymyślając odpowiedzi, bo zaznaczam, wywiad nie jest zły, ale taki zwyczajny i prosty (podobno jeśli czujemy, że kogoś na więcej stać, to po prostu więcej od niego wymagamy ;) ).

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Gdudi napisał:

Szłoby polemizować, czy taki szczegółowy. xD

Jak na tak barwną osobę, jaką jest Nicia, liczyłem pomimo wszystko na coś więcej. Tak jak wyżej: pozwoliłem sobie polemizować, bo pytania były proste, zwyczajne i najzwyczajniej w świecie brakowało takiego zacięcia i choć przez chwilę wiercenia dziury w brzuchu. Jak już się zgadza taka osoba na wywiad, to brać ją i wyciskać z niej odpowiedzi do Twoich pytań jak z wodę z gąbki. 

Z tych mniej zadziornych rzeczy, to pod względem stylistyki, gramatyki, czy nawet polszczyzny, wywiad jak najbardziej na plus... I chciałbym więcej napisać, ale naprawdę żałuje, że mamy tutaj ogólny zarys @ Nicia. i żadnych smaczków poza jej krótką charakterystyką nie ma. Niemniej wierzę, że następna osoba się będzie rękawami pociła wymyślając odpowiedzi, bo zaznaczam, wywiad nie jest zły, ale taki zwyczajny i prosty (podobno jeśli czujemy, że kogoś na więcej stać, to po prostu więcej od niego wymagamy ;) ). 

Nie wiem czy pamiętasz, ale jeden wywiad z Nicią już kiedyś przeprowadzałem i naprawdę starałem się nie trafić w identyczne pytania, jakie jej wtedy zadawałem, bo nie wyglądałoby to za dobrze i ja bym się czuł, jakbym dodawał to samo, chociaż pewnie ze dwa pytania by się znalazły, które są w jakiś sposób podobne to tamtych. Wywiad miał być nie za długi, zwłaszcza, że są te kurewskie święta i nikt z nas nie miał zbytnio czasu. Ale koniec końców udało się uzyskać to, co było tak naprawdę potrzebne w tym wywiadzie, czyli krótka rozmowa o awansie, wakacjach i dla tych nowych użytkowników krótka charakteryzacja. Ja ze swojej strony mogę obiecać, że kolejna osoba będzie zjechana do ostatniego potu, w końcu to nowa osoba i nie będę kombinował, żeby przypadkiem nie trafić w to samo pytanie, bo jestem pamietliwy i mi to by przeszkadzało. Nie mniej jednak dzięki za wypowiedz i drobną uwagę. ✌️

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szału nie ma dupy nie urywa.:)

Co do wywiadu ogółem. Bym bardziej nazwał to taką ściąga niż wywiadem.:) Za krótki, gdzie nic nowego się nie dowiedziałem o niej samej. XDD

Pierwsze co rzuca się w oczy. "W ostatnim, niezbyt długim czasie, zaskoczyłaś sporą liczbę użytkowników naszego forum awansem na administratora sieci oraz właściciela serwera DD2#1. Jakie to uczucie, gdy widzisz, że zostałaś tak doceniona i obarczona większą, o wiele większą ilością obowiązków, niż za rangi moderatora?"

Po co przecinek po "W ostatnim"? Jest on zbędny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Ja to ja. napisał:

Szału nie ma dupy nie urywa.:)

Co do wywiadu ogółem. Bym bardziej nazwał to taką ściąga niż wywiadem.:) Za krótki, gdzie nic nowego się nie dowiedziałem o niej samej. XDD

Pierwsze co rzuca się w oczy. "W ostatnim, niezbyt długim czasie, zaskoczyłaś sporą liczbę użytkowników naszego forum awansem na administratora sieci oraz właściciela serwera DD2#1. Jakie to uczucie, gdy widzisz, że zostałaś tak doceniona i obarczona większą, o wiele większą ilością obowiązków, niż za rangi moderatora?"

Po co przecinek po "W ostatnim"? Jest on zbędny.

Ty sam jak ta ściąga jesteś. Polecam zrobić wywiad dwa razy z tą samą osobą, o której wie się już w sumie wszystko, co powinno się wiedzieć.

PS: Ja również niczego nowego się nie dowiedziałem, bo niczym nowym Nikola się z nami nie podzieliła. Także nie oczekuj czegoś na siłę. Zawsze masz priv i możesz się od niej więcej dowiedzieć. Ja swoją robotę wykonałem tak, jak miało to wyglądać właśnie w tym wywiadzie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywiad sam w sobie jest git, ale trochę krótki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem korzystania z forum sprawdź naszą Polityka prywatności.