Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Propozejszyn

1. Usunięcie - "[Info od Satanista] /rs" Jest to dość wkurzające, gdyż serwer jest dynamiczny i cała mapę można przelecieć w 5s, a więc jest to nie potrzebne.

2. Raczej ciężko byłoby podać info gdzie kto jest, skoro poda się na chat gdzie jest po czym on jest w zupełnie innym miejscu, dlatego sugeruję dodać aby osoby żywe jak i zarówno osoby które zginęły widziały ciągle chat. To samo z mikrofonem.

3. Dodanie pluginu na "RockTheVote", czyli tak zwane słynne RTV oraz mała mapa. Tutaj chyba każdy wie dlaczego proponuję to,

4. Zrobienie tematu "Głosuj na nasz Serwer" wyróżnić go. Wiem że jest taki owe pod forum Zagłosuj na nasze serwery, ale gracze kiedy wchodzą w nasz dział PB + BH to jest większa szansa na zagłosowanie na serwer. Ja np. tak mam że wchodzę na serwer który mnie interesuje, na którym gram i obczajam wszystko.

5. Dla adminów dodać powody kicka, gdyż gracze czasem prują się za co zostali wykopani z serwera.

6. Dodać komendę "/odblokuj", jak każdy wie dużo osób wyzywa osoby które blokują się w kulkach swoich sprzymierzeńców. Myślę że z tym problemu nie ma, gdyż wystarczy wgrać plugin który funkcjonuje na serwerze BaseBuilder. Po wpisaniu odblokuj zrespimy się na własnym spawnie, a w opcji zaawansowanej można taki plugin przerobić, aby tepał kilka klatek od zbugowanego miejsca ( Tam gdzie się zbugowaliśmy ).

7. Dodać komendę "amx_ip" jest to potrzebne, aby gracz składając skarge na cheatera lub innego gracza musi podać w skardze IP lub SID ( w konsoli status ). AviX właściciel sieci pod moją ostatnią skargą napisał aby została dodana metoda sprawdzenia i podania przy skargach IP.

8. Ukryć admina, w pliku amxx.cfg ----> amx_show_activity 1 - z 2 zmień na 1. Przy banie gracz normalnie będzie widział w konsoli jaki admin nadał bana, ewentualnie będzie mógł zajrzeć do Amxbansa.

9. Rejestracja tzw. hasło na konto podczas wejścia na serwer. ---> https://patoquality.pl/topic/5447-rejestracja/

10. Dodanie pluginu, https://amxx.pl/topic/2579-blokada-zmiany-name/ aby gracz podczas kiedy jest na serwerze nie mógł zmieniać nicku. 

Jeśli jakaś propozycja jest podobna lub w pełni taka sama to przepraszam. Piszę tą propozycję, gdyż widzę to i owo na serwerze. Myślę że takie wprowadzenie zmian będzie bardzo pozytywne dla nas graczy.

Z poważanie Ave Satan!

Edytowane przez Satanista
  • PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to wypowiem się

1. Jestem na tak, nie potrzebne na serwerze z bh to info.

2. Nie ma sensu, ciągle by info było podawane.

3. Na tak

4. Można zrobić coś takiego że by przenosiło do tamtego tematu

5. Także spoko opcja

6. Spoko opcja także tylko po co tepać na spawna? Jest wiele pluginów na necie gdzie tepa trochę nad.

7. Samo status moim zdaniem wystarczy by ip było chronione.

8. Moim zdaniem zbędne

9. Jestem za, to co się dzieje w ostatnim czasie jest denerwujące.

10. Także za.

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Dayloos napisał:

2. Nie ma sensu, ciągle by info było podawane.

Jest to serwer dynamiczny więc podanie infa że jest na gali gracz, spowoduje że osoba po sekundzie będzie już na longu. Info nie bedzie dokładnie a przynajmniej będzie można było normalnie porozmawiać bo po to w koncu jest komunikaty. Zawsze można do regulaminu dopisać zakaz podawania infa po 5s od śmierci.

4. Można zrobić coś takiego że by przenosiło do tamtego tematu

No właśnie też tak trochę średnio bo aktywności w strefie spa wy serwera nie będzie i taki gracz rzadko będzie zaglądał A tak to wyświetla mu się że cos się dzieje i przypomina mu się aby zagłosować. Bynajmniej ja tak mam :1f60f:

6. Spoko opcja także tylko po co tepać na spawna? Jest wiele pluginów na necie gdzie tepa trochę nad.

Dlatego właśnie napisałem "a w opcji zaawansowanej można taki plugin przerobić, aby tepał kilka klatek od zbugowanego miejsca ( Tam gdzie się zbugowaliśmy )." gdyż zbytnio się nie zagłębiem czy są takie pluginy.

7. Samo status moim zdaniem wystarczy by ip było chronione.

Status jest to odnośnie SID czyli steam. Ci co będą mieć non-steam będzie w konsoli pisało coś w stylu "Steam_IDLAN". Takżeta opcja tylko na wersję steam.

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też jestem za jak najbardziej są to dobre pomysły 

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+jeszcze wyłączenie ochronki po zrespieniu, gracz po zrespieniu około 10 sekund gdy ktoś jest na respie ma ochrone i on nas może zabić a my go nie.

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+ def dla każdego

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odś

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekajmy do maja. Jak mają się pojawić nowe re to i może to się pojawi.

• PatoŁapka! 1
  • Zwariowałeś 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dajcie mi czas od maja zrobimy wszystko to co się przyda.

Na tą chwilę zamykam jeśli coś się zmieni będę informował w tym temacie.

• Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Jest

2. Bez sensu chyba, lecz @KoxxiK ustawić żeby każdy słyszał każdego? TT, CT, i żywi, zmarłych? 

Dostałem odp żeby zrobić temat do tego. Później taki zrobię

3. Już

4.  Bez sensu

5. Zrobione

6. To się zbyt bardzo buguje.

7. Dodane

8. Bez sensu.

9. zobaczy się jeszcze

10.  Już

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fGjSWnd.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem korzystania z forum sprawdź naszą Polityka prywatności.