Skocz do zawartości
Wkurwiony

wh Na ddr2 #1

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Twój nick:Hitsu

2. Nick osoby oskarżonej:Nick :[chicago] Kubus 88 <3

3. Nazwa serwera:DDR2 #1

4. Link do demka:https://www6.zippyshare.com/v/prc1cR0Z/file.html

5. Rodzaj wspomagacza/wspomagaczy:wh

6. Krótka rozpiska demka:7:08-7:16 Wychodzi z anarchi i beng ładuje 3 banie pod Żąd2

9:30-9:16 wychodzi anarchia jest wszystko okey wchodzi na długą nie może zabić typa

rzuca granata na długą i jakimś trafem odwraca sie w strone anarchi wyskakuja 2 osoby laduje ich jak by wiedzial ze przyjdą z tamtej strony jak dla mnie to on leci na wh ale to jeszcze nie koniec

9:30-9:48 wychodzi z anarchi patrzy idzie gala gość jakis uslyszal ze typ jest na respie tt cofna sie zeby zabic 1 typa na respie tt pozniej wychodzi wali goscia w glowe tego co widzial przed respem tt i dziwnym trafem idzie na dolny na shifcie wchodzi odrazu wcelowany w goscia na dolnym jak by go widzial przez skrzynke jak dla mnie to wh na 100 % gosc ma ogladajcie go dalej czy to fart nie sadze jak dla mnie to on zawsze lecial na wh i praktycznie co runde by musial wychodzic z csa i odpalal wh z spowrotem wchodził na cs'a jak wh by mu się

10:37-10:48 gosc idzie na shifcie na gali do paki gubus i tak jak zwykle wszystko widzi i goscia bije na gali

to nie dziwne jest?

7.http://patoquality.mybans.eu/ban_list.php?bid=12398

images.jpg.6919c83c311d7d018372657dfb2408cc.jpg

Edytowane przez Wkurwiony
  • PatoŁapka! 1
Dodana przez Pyton,

Temat przeniosłem. Popraw te zgłoszenie, bo nie jest napisane dobrze (wzór).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie będę tego rozpisywał i tłumaczył Ci 4 raz. Jesteś najgorszym graczem na tym serwerze, przestań już płakać bo jesteś słabszy.  @ Śpiochu. bo ty ogarnięty jesteś, zajmij sie tą sprawą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
23 godziny temu, Wkurwiony napisał:

7:08-7:16 Wychodzi z anarchi i beng ładuje 3 banie pod Żąd2

Czysto, ustawili się w rzędzie. Pierwsze lepsze fullauto.

9:30-9:16 wychodzi anarchia jest wszystko okey wchodzi na długą nie może zabić typa

rzuca granata na długą i jakimś trafem odwraca sie w strone anarchi wyskakuja 2 osoby laduje ich jak by wiedzial ze przyjdą z tamtej strony jak dla mnie to on leci na wh ale to jeszcze nie koniec.

To samo co rundę wcześniej, słyszał wszystko i dwie osoby stały w rzędzie.

9:30-9:48 wychodzi z anarchi patrzy idzie gala gość jakis uslyszal ze typ jest na respie tt cofna sie zeby zabic 1 typa na respie tt pozniej wychodzi wali goscia w glowe tego co widzial przed respem tt i dziwnym trafem idzie na dolny na shifcie wchodzi odrazu wcelowany w goscia na dolnym jak by go widzial przez skrzynke jak dla mnie to wh na 100 % gosc ma ogladajcie go dalej czy to fart nie sadze jak dla mnie to on zawsze lecial na wh i praktycznie co runde by musial wychodzic z csa i odpalal wh z spowrotem wchodził na cs'a jak wh by mu się

Czysto, słyszał gościa z zielonych który był dalej potem było słychać kroki z tt, więc zabił gracza z tt, potem z zielonych.

10:37-10:48 gosc idzie na shifcie na gali do paki gubus i tak jak zwykle wszystko widzi i goscia bije na gali

to nie dziwne jest?

Nie wiem gdzie Ty masz coś tu dziwnego, gość zabijając typa z mida słyszał że jest drugi. Po czym stojąc wcelowany w ct anty otworzył spadochron na gali gdzie było wszystko widać.

Jak na moje demko zupełnie czyste, gość po prostu gra dobrze i potrafi używać słuchawek.

@ karon weź to zamknij bo wstyd.

Edytowane przez Śpiochu.
  • PatoŁapka! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

obejrzalem demo sam, nic na demku nie widac. Po prostu ustawiaja sie jak pionki, lub po prostu slychac jak tupia.

Czysto.

Edytowane przez karon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CPfgBDB.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem korzystania z forum sprawdź naszą Polityka prywatności.