Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
fauster

Q&A Q&A Odpowiedzi - fauster

Rekomendowane odpowiedzi

qanda.png

Dziękuję wszystkim za zadane pytania. Mam nadzieję, że moje odpowiedzi chociaż trochę was usatysfakcjonują i seria ta będzie dalej przez was rozwijana.

Kolejną osobę do serii Q&A nominuję: @ Ja to ja.

Zachęcam wszystkich użytkowników do przeczytania artykułu i pozostawienia swojej opinii.

cooltext309063903906475.png

@ iku.

[P] Co jest Twoją obsesją? 

[O] Moją obsesją są kobiece dłonie:1f60f:

[P] Grasz na innym serwerze niż Only DD2?

[O] Gram sporadycznie, nie wiem czy potraktujecie to jako reklamę, więc nie będę wymieniał nazwy. Powiem tylko, że jest to only aim. Czasem jakiś mix się trafi.

[P] Byłeś za granicą? Jeśli tak to w jakich miejscach?

[O] Byłem, ale nie mam się czym pochwalić. Bułgaria i Chorwacja plus oczywiście kraje po drodze. Generalnie mam mega ochotę zwiedzić najlepiej cały świat(albo chociaż połowę:1f914:), ale wierzę, iż niebawem zacznę to realizować.

[P] Kto jest Twoim ulubionym wykonawcą muzycznym? 

[O] W prawie każdym gatunku muzycznym jestem psychofanem jakiegoś zespołu/wykonawcy. Jeżeli mam wymienić tylko jeden, to z racji tego, iż bliżej mi do muzyki cięższej będzie to slayer. Na ich riffach uczyłem się grać na gitarze i ich twórczość chyba najbardziej ukształtowała mnie muzycznie. Na drugim miejscu postawiłbym paktofonikę bo to oni jako pierwsi zawirowali w mojej głowie, jeszcze jak chodziło się z kaseciakami.

[P] Czy wyznaczasz sobie cele na każdy dzień, miesiąc, rok?

[O] W pracy mam codziennie wyznaczone zadania i tego głównie się trzymam. W zależności, czy dążę do osiągnięcia czegoś, uczę się nowych rzeczy itd. to oczywiście stawiam sobie cały czas jakieś cele, te noworoczne już dawno rzuciłem bo nigdy nie udało mi się ich zrealizować.

[P] Czy dojrzewanie było dla Ciebie trudnym okresem w życiu?

[O] Raczej nie, chociaż byłem dosyć żywiołową osoba i przychodziły mi różne durne pomysły do głowy, więc rodzice nie mieli ze mną łatwo:1f605: Później trzeba było opuścić stare środowisko i zacząć się powoli ogarniać.

[P] Który ból jest według Ciebie gorszy psychiczny czy fizyczny? 

[O] Jeżeli chodzi o ból psychiczny to nigdy nie zmagałem się z nim w takiej postaci, żebym nie mógł sobie poradzić. Oba rodzaje potrafią człowieka wykończyć, ważna jest skala.

[P] Jeśli miałbyś do wyboru moc czytania w myślach lub moc latania co byś wybrał i dlaczego?

[O] Człowiek już nauczył się latać, więc czytanie w myślach wygląda na bardziej atrakcyjną umiejętność. Z drugiej strony popadłbym chyba bardzo szybko w depresję, gdybym musiał czytać ten stek bzdur z ludzkich głów:1f9d0: Chyba bezpieczniejsze byłoby móc latać jak ptaki.

[P] Co byś wybrał? Życie w dostatku do końca życia, czy uratowanie życia osobie, która jest Ci obojętna, ale kiedyś zrobiła coś dobrego dla Ciebie?

[O] Życie stałoby się bardzo nudne, gdybym już teraz żył w dostatku:1f928: Poza tym ludzkie życie jest największą wartością. Na pewno uratowałbym tę osobę, nie musiałaby się nigdy odwdzięczać za to.

@ HEAD HUNTER

[P] Skąd pochodzisz? Kraj/Miasto

[O] Może ciężko w to uwierzyć, ale pochodzę z Polski. Miasta nie wymienię, bo cenię sobie prywatność. Powiem tylko, że jest to stolica województwa.

[P] Jakie jest twoje hobb'y?

[O] Bardzo ogólnikowe pytanie. Na pewno sport, ogólnie nauka, programowanie, inwestowanie i masa innych rzeczy, ale nie umiem sobie teraz przypomnieć.

[P] Jak masz na imię?

[O] Kacper.

[P] Ile masz lat?

[O] Ćwierć wieku już za mną:1f631:

[P] Ile grasz w Counter-Strike 1.6?

[O] Niżej jest podobne pytanie, ale bardziej rozbudowane, więc tam odsyłam.

[P] Jaki znak twój?

[O] Znak? Ale jaki? Jeżeli znak zodiaku to waga:D Jeżeli chodzi o drogowe to wszystkie łamię bez litości.

[P] PlayStation czy Xbox 360?

[O] Nie gram na konsolach, kiedyś chciałem kupić i atrakcyjniejszy pod względem gier był ps, ale teraz nie mam zielonego pojęcia. Po alkoholu sam staję się konsolą :beka:

[P] Apply czy Samsung?

[O] Cóż, niedawno kupiłem nowego Samsunga, więc odpowiedz raczej oczywista:1f60e:

[P] Miałeś coś złamanego, jak tak to co?

[O] Miałem. Złamane palce u rąk, stóp i złamany nos.

@ Lifline

[P] Czemu akurat wybrałeś tą sieć?

[O] Przypadkiem z kimś tu trafiłem i jakoś tak zostało ;)

[P] Jaki jest najdziwniejszy przesąd czy wierzenie z jakim się spotkałeś?

[O] Wszystkie przesądy są moim zdaniem równie dziwne. Jeżeli chodzi o wierzenia to każdy niech wierzy w co chce skoro pomaga mu to w życiu. Czy jest to latający potwór spaghetti albo ufoludki, to nie ma znaczenia. Ciekawym przykładem może być Kościół Maradony bo pokazuje to, że w zasadzie każdy może stać się obiektem kultu i wiary.

[P] Wolisz kino czy oglądanie filmów we własnym domu?

[O] Chyba wybiorę jednak seans w domu. W kinach denerwuje mnie publika ciamkająca popcorn, szeleszcząca papierkami i kręcąca dupa, aż siedzenia skrzypią:1f92c: Poza tym kojarzy mi się z takim ‘’tanim sposobem na randkę’’:1f604: Kiedyś chodziłem ze znajomymi do kina niezależnego, gdzie naprawdę oglądało się filmy. Do tego spotkania z ludźmi kina, jak chociażby Zanussi czy Janda.

[P] Jaki znany film za którym wszyscy szaleją jest według ciebie do niczego?

[O] Bardzo dużo jest takich filmów, np. Titanic, Obywatel Kane(często uznawany za najlepszy film wszechczasów), Lawrence z Arabii, Efekt motyla. Ogólnie multum starych filmów, które są po prostu uznane za klasyki i nie można ich ruszyć.

[P] Po jaką muzykę sięgasz, kiedy nie masz pomysłu czego posłuchać?

[O] Odpalam spotify i szukam gotowych playlist albo włączam jakieś radio tematyczne. Jeżeli jestem w domu to przypominam sobie zespoły tudzież albumy, które koniecznie miałem przesłuchać.

[P] Uprawiasz jakiś sport? Kibicujesz jakiejś drużynie czy zawodnikom?

[O] Na ten moment nie uprawiam jakiegoś konkretnego sportu. Ogólnie chodzę na siłkę, basen, raz w tygodniu gram w siatkę i nogę, jak lato przyjdzie to na pewno rower i bieganie. Chciałbym jeszcze wrócić do sztuk walk, ale nie mam teraz na to czasu.

[P] W jaki sposób lubisz podróżować? Sam załatwiasz wszystko, czy wolisz, kiedy zajmuje się tym biuro?

[O] Mało podróżuję, wiec ci nie powiem. Jakbym miał wybierać to chyba wolałbym pozałatwiać sam. W takich sprawach jestem bardzo pedantyczny, więc wszystko byłoby dopięte na ostatni guzik.

[P] Jaka jest najgorsza rzecz, która przytrafiła ci się w podróży?

[O] Nie miałem raczej jakiś nieprzyjemnych ekscesów. Raz pamiętam auto nam się zepsuło na jakimś wypizdowie i była lipa:1f615:

[P] Jaka najlepsza rzecz przytrafiła ci się w podróży?

[O] Kiedyś jak byliśmy w trasie to obok nas jechał samochód z nagą laską z tyłu:1f605: A tak to nic, wolę zasnąć i obudzić się na miejscu.

[P] Jakie miejsce na świecie poleciłbyś mi do odwiedzenia?

[O] Na pewno coś bym polecił, aczkolwiek nie z własnego doświadczenia. Chociaż, Chorwacja jest naprawdę pięknym krajem, uważaj tylko, w którą część pojedziesz bo możesz trafić na kamieniste plaże bez piasku i miejscowości bez żadnych, powtarzam żadnych barów z fastfoodami :1f631:

@ Ania`.

[P] Jak wyglądały Twoje początki z Csem? (ile lat grasz, jak to się zaczęło, na jakich serwerach grywałeś, co pomogło Ci w tym, że tak dobrze grasz itp.)

[O] A więc tak. Za górami, za lasami...:1f605: Była sobię kafejka osiedlowa, do której chodziliśmy z kolegami i tak pykaliśmy w cs. Mieliśmy może po 9-10 lat. Kiedy miałem już swój komputer, kolega wysłał mi link do non steama i tak zaczęliśmy grać 1vs1(jechał mnie wtedy bezlitośnie). Polecił, abym pograł trochę dmów. Pamiętam po kilku miesiącach spotykamy się ponownie, pojechałem go a on nagle wyszedł z gry i na gg napisał, że nie będzie grał z oszustem:beka: Pierwszego steama kupiłem w 2005 roku. Generalnie grałem głównie dm i aimy, sporadycznie serwery jak ten. Miałem głupie podejście do tej gry, bo traktowałem to jako trening a nie przyjemność, aczkolwiek dzięki temu szybko się uczyłem. Później jakieś esl, klanówki itp. Grałem tak do 2011, następnie przerwa do 2017 i teraz jestem tu. W miedzy czasie postrzelałem trochę w cs:go. Jakby przeliczyć to na godziny to w 1.6 ok. 6-7 tysięcy, w go mam 1,5 tysiąca przegranych.

[P] Jak ubierasz się na co dzień?

[O] Jeżeli wychodzę gdzieś ze znajomymi lub idę na imprezę zakładam ubiór typowo casualowy. Góra to przede wszystkim koszule i sweterki. Ze spodni najwięcej mam chyba jeansów, aczkolwiek sukcesywnie zmieniam je na chinosy. Jeżeli chodzi o obuwie to tutaj jest bardziej bogato:1f604: Oczywiście to też zależy od pory roku.

[P] Gdybyś miał się oświadczać to w jaki sposób byś to zrobił i jakie by to było prawdopodobnie miejsce? 

[O] Przede wszystkim ważne jest miejsce. Kolacja w ekskluzywnej restauracji w centrum Paryża, podczas lotu balonem albo w blasku księżyca na pokładzie promu. Dobra, trochę świruję:1f605: ale miejsce na pewno wybrałbym niebanalne. Nie podobają mi się oświadczyny w stylu: wychodzi gość publicznie na mównicę i pyta, czy ty bla bla wyjdziesz za mnie? Wieje tandetą.

[P] Czy używasz na co dzień perfum? Jeśli tak, to jakich? 

[O] Do codziennego użytku posiadam obecnie Chanel Bleu de Chanel i Armani Code.

[P] Za którym razem udało Ci się zdać prawo jazdy i jaki chciałbyś mieć samochód w przyszłości?

[O] Oczywiście, że za pierwszym:1f604: Same jazdy wypadały raczej blado, więc nie miałem wielkich nadziei, że od razu zaliczę. Jako ciekawostkę powiem, że zdawałem w nowym samochodzie, w którym jeździłem tylko dwie jazdy, no ale kto wie, może właśnie to był klucz do sukcesu. Co do samochodu to raczej z akcentem sportowym, modelu konkretnego ci nie podam bo jeszcze nie myślę o zmianie.

[P] Na co zwracasz uwagę u kobiet, a co Cię od nich odrzuca? Brunetki, blondynki, a może rude? (chodzi o cechy charakteru i wygląd np. brwi namalowane od linijki albo czarne jak węgiel)

[O] Najbardziej pociągające cechy to poczucie humoru, inteligencja, wyczucie stylu i ogólnie klasa. Jeżeli chodzi o wygląd to oczywiście mam swoje preferencje, aczkolwiek im bliżej poznasz daną osobę, tym jej wygląd ma dla ciebie mniejsze znaczenie. Na kolor włosów nie zwracam uwagi, choć wolę blondynki. Bardziej skupiam uwagę na innych aspektach, jak np. figura i oczywiście piękne dłonie:1f917: Te brwi o których wspominasz to faktycznie jest masakra i tego w ogóle nie trawię:1f922: Odrzuca mnie najbardziej, kiedy dziewczyna nie umie się zachować w różnych sytuacjach, jest zbyt nerwowa i nie czujesz, że możesz jej po prostu zaufać. Każdy ma jakieś wady i z czasem to właśnie za nie jesteś z tą osobą.

[P] Gdybyś miał wolny weekend i gdzieś miałbyś wyjechać i odpocząć od miasta to jakie by to było miejsce? 

[O] Ja nie pracuję w weekendy, więc w zasadzie każdy jest wolny. Dwa dni to trochę krótko na jakąś podróż. Najprawdopodobniej byłby to grill na działce. Ogólnie mam tak, że w weekendy nadrabiam wszystko, czego nie zrobiłem w ciągu tygodnia i czasem jestem po niedzieli jeszcze bardziej zmęczony:spioch:

[P] Co byś mógł jeść codziennie oprócz pizzy? 

[O] Chyba hamburgery:1f61a: Ogólnie kocham fastfoody i nic na to nie poradzę:1f604: Są oczywiście inne dania, które stawiałbym na równi z fastfoodami, ale komu chce się tyle siedzieć w kuchni:1f629:

[P] Czego nigdy nie robiłeś, a chciałbyś spróbować?

[O] Sporty ekstremalne. To jest coś, co od dawna chodzi mi po głowie. Oprócz tego zawsze marzyłem o zdobyciu jakiegoś szczytu górskiego. Chciałbym też poznać różne kuchnie świata i kolekcjonować najciekawsze przepisy:ganja:

[P] Zabawna historia z dzieciństwa, która do tej pory jest wspominana na spotkaniach rodzinnych.

[O] Trzymam się zasady, że na tych większych spotkaniach rodzinnych gęba na kłódkę:beka: Chyba nie mam takiej szczególnej, czasami ktoś odkopie album ze starymi zdjęciami, których mamy setki i wtedy sobie wspominamy.

@ Pyton

[P] Jaki serwer chciałbyś zobaczyć na sieci?

[O] Może jakiś only aim/awp, jak za starych dobrych czasów z esl mapami.

[P] Czy masz jakiś ulubiony cytat?

[O] Nie mam jednego, do którego jestem przywiązany, ale jednym z ciekawszych jest "Jeśli nigdy nie grzeszysz przeciwko rozsądkowi, do niczego nie dojdziesz".

[P] Jaki masz obecnie samochód?

[O] Mazda 2, sprawuje się dobrze i nie myślę na razie o zmianie:1f604:

[P] Wybucha wojna. Zostajesz i walczysz czy uciekasz do innego kraju?

[O] Dzisiejsza wojna miałaby zupełnie inny przebieg niż te, które znamy z przeszłości. Nie chce udawać bohatera, nie mam pojęcia jakbym zareagował. To jest też sprawa ochrony rodziny i podjęcia takiej decyzji, aby to im było najlepiej.

[P] Jak się uczysz/uczyłeś w szkole?

[O] Każda szkoła to był zupełnie inny etap. Początkowo świadectwa z paskiem były, problemów w szkole nigdy nie miałem:1f913: Niestety od gimnazjum szkoła powoli zaczęła przechodzić na drugi plan. W liceum urlopy na kilka dni albo tydzień to był standard:1f605: 

• PatoŁapka! 3
  • Sztos! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od dnia dzisiejszego następuje mała zmiana w tej serii. Jak widać odpowiedzi dodała osoba odpowiadająca na pytania użytkowników.

Pamiętam, że były już szybciej takie propozycje i sam też byłem za tym.

Czemu taka zmiana? Najwięcej w Q&A ma do roboty w końcu użytkownik odpowiadający i to mu należy się moim zdaniem dawać repki za pracę.

Od teraz temat z zadawaniem pytań będzie dodawała osoba z administracji a odpowiedzi zaś ten, który odpowiada.

Ja jedynie mogę dodatkowo pomóc w formatowaniu tekstu tak jak dzisiaj.

Co do samych odpowiedzi to są bardzo ciekawe i widać, że starałeś się rozbudować je.

Dobra robota, leci plusik.

• PatoŁapka! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
59 minut temu, Pyton napisał:

Od dnia dzisiejszego następuje mała zmiana w tej serii. Jak widać odpowiedzi dodała osoba odpowiadająca na pytania użytkowników.

Pamiętam, że były już szybciej takie propozycje i sam też byłem za tym.

Czemu taka zmiana? Najwięcej w Q&A ma do roboty w końcu użytkownik odpowiadający i to mu należy się moim zdaniem dawać repki za pracę.

Od teraz temat z zadawaniem pytań będzie dodawała osoba z administracji a odpowiedzi zaś ten, który odpowiada.

Ja jedynie mogę dodatkowo pomóc w formatowaniu tekstu tak jak dzisiaj.

Co do samych odpowiedzi to są bardzo ciekawe i widać, że starałeś się rozbudować je.

Dobra robota, leci plusik.

SZACUN, za  tą decyzję :) !

Co do Q&A, świetnie jak zawsze, ciekawe odpowiedzi fostera :D

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

No no no ile ciekawych rzeczy się dowiedziałam ? wiedziałam, że będą fajne odpowiedzi. ?

Zaskoczyłeś mnie tą grą na gitarze :32_35859::happy:Zdjęcie z muszką rządzi jeśli już mowa o starych zdjęciach ?

Edytowane przez Ania`.
  • PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra robota @fauster

Ciekawe i rozbudowane odpowiedzi chociaż jest co czytać. :1f60e:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobra decyzja, żeby sam odpowiadający wstawiał odpowiedzi, bo to właśnie on odwala tu największą robotę, więc sam powinien dostawać chociaż te reputki, a nie ktoś za niego.   Mówiłem już o tym bardzo dawno, ale no cóż.. jest okej.

Co do samego q&a - niestety jeszcze nie przeczytałem. xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3Amf0go.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem korzystania z forum sprawdź naszą Polityka prywatności.