Skocz do zawartości
Maleństwo.

Pytanie tygodnia Pytanie tygodnia #16

Rekomendowane odpowiedzi

sGrcOgQ.png.0d1d86aab52a8d26be76ec89fcda73c2.png

Chciałabym Was zaprosić do kolejnego pytania tygodnia. 
Dziś ze mną są @Perez, @ To nie Ona., @Cherry., @wontekk, @Jeż Alfa

Jak Wam minęła środa?

Zapraszam Was do odpowiadania na pytania! Miło będzie jak sami się będziecie zgłaszać!
Zostawcie ślad po sobie! :) 

Pytanie brzmi następująco:

Wierzysz w reinkarnację? Jeśli tak, to kim chciałabyś być w kolejnym życiu?

@Perez

Hmm, trudne pytanie ale raczej nie wierzę. Jeśli coś sprawiło by, żebym wierzył to chciałbym zostać ptakiem, najlepiej orłem, latać sobie po niebie bez żadnych ograniczeń, i mieć wszystko w nosie.

@ To nie Ona.

Tak wierzę w reinkarnacje. Jakoś musieliśmy powstać, jakieś wspomnienia po urodzeniu są na pewno. Być może wcześniej byliśmy w innym ciele, a o tym nie wiemy, nie pamiętamy.  Jeśli bym umarł, chciałbym być kotem. Ma wywalone na wszystko, podają mu to, co chce. Głaszczą i chodzi własną drogą i nikt mu nie przeszkadza.

@wontekk
Jako, że z każda kolejną chwilą na tym świecie wierzę coraz mniej, w jakiś bogów i inne cuda - nie. Po prostu osobiście nie jestem do tego przekonany, jak do tego, że po śmierci można iść do nieba (wg innej religii) etc. Nie ma ku temu dowodów, takich pewnych. Tylko relacje na które nie ma 100% potwierdzeń, no chyba, że coś mnie ominęło..

@Cherry.
Wierzę i nie, lecz fajnie by było na nowo się odrobić, aczkolwiek wątpię, że jest to realne. Może jako zwierzątko, np. Kotek, lub piesek, albo osoba mieszkająca w Villi. Z jednej strony wierzę i byłoby fajnie, gdyby tak się dało, aczkolwiek zdaję Sobie sprawę z tego, że jest to mało prawdopodobne.

@Jeż Alfa
Oczywiście, że wierzę. Od zawsze męczy mnie jedno wielkie pytanie, kim ja byłem w poprzednim życiu? Ile osiągnąłem? Czy cechy charakteru oraz inne rzeczy odziedziczyłem po swoim poprzednim wcieleniu? Ciężko odpowiedzieć, kim chciałbym być w kolejnym życiu. Jak często zastanawiam się kim byłem wcześniej, tak jeszcze nigdy nie zastanawiałem się nad tym, kim chciałbym być po obecnym życiu. Ale mimo to nie mam wysoko określonej poprzeczki, wystarczyłoby mi to co mam teraz. No, może jedynie trochę lepszy wygląd oraz podejście do nauki. :D 

• PatoŁapka! 4
  • Sztos! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Janas jak się wyślił w ogóle. ? Pytanie nie było wcale takie banalne, jak się wydaje. Więcej takich pytań.

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super wyszło! Dziekuję, za możliwość wzięcia udziału! ;D

Czekamy na następne.

• Sztos! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ Cherry. co ty chcesz odrabiać? ;)

Odpowiedzi bardzo fajnie. Więcej :)

• Sztos! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najbardziej spodobała mi się odpowiedź @ Jeż AlfaHaha, dobre :D

Dzięki @ Maleństwo. za możliwość udziału :)

• Sztos! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem korzystania z forum sprawdź naszą Polityka prywatności.