Tabela serwerów

ID Status Gra Mod Sloty Adres IP Monitoring GameTracker Dolacz HLTV Zaglosuj
#1 Classic 27 145.239.237.154:27015
#2 Only DD2 #1 32 147.135.197.54:27015
#3 PaintBall 23 145.239.236.192:27050
#4 DD2+BF2 21 147.135.199.183:27255
#5 TeamSpeak 64 patoquality.pl
Avi

Rekrutacja na rangę Moderator | 3/2018

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.db79da4963e421eef669e4d6adc9da9

Z przyjemnością pragniemy ogłosić otwarcie już trzeciej na naszej sieci rekrutacji na rangę Moderator!

Składając podanie musisz spełniać wszystkie przedstawione poniżej wymagania;

• bezkonfliktowość,
  • dużo wolnego czasu,
  • obiektywność,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • wysoka znajomość ortografii oraz interpunkcji,
  • minimum 15 lat,
  • sprawny mikrofon oraz TS3/Discord,
  • dojrzałość emocjonalna,
  • czynny udział w życiu sieci.

Jeśli spełniasz wszystkie przedstawione wymagania możesz napisać podanie według wzoru:

Cytat

Nick:
Imię:

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?:

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?:
Coś o sobie:
Dlaczego Ty?:

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie):

W czym chciałbyś pomóc?:

Planowana data zakończenia rekrutacji: 14.12.2018
Wolne miejsca: 2

Podania składamy w tym temacie!

Zespół PatoQuality.pl

• PatoŁapka! 2
  • Sztos! 3
Dodana przez Avi,

Przy pisaniu podania prosimy o usunięcie szarego tła oraz nieużywania jakichkolwiek kolorów, itp.
Będziemy na to szczególnie zwracać uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do 3 razy sztuka XD

Nick: karon.
Imię: Bartłomiej.
Staż na naszym forum: Od początku.

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: Od godzinki do dwóch, w zależności czy coś się dzieję.

Znajomość ortografii i interpunkcji?: Swoją ortografię oceniam na 8, a interpunkcję na 6.
Coś o sobie:

Mam na imię Bartłomiej i mieszkam obok Warszawy. Na co dzień jestem uczniem. Moimi głównymi zainteresowaniami aktualnie jest historia,(głównie tematy z WW2), muzyka oraz język angielski. Z reguły jestem spokojny i pomocny. Staram się być miły dla ludzi oraz cierpliwy, ale to też ma swoją granicę. Swoją agresję raczej trzymam dla siebie, lub ją okazuję osobom, które wiem, że się za to nie obrażą lub poczują urażeni. 
Dlaczego Ty?:

Jestem osobą z dużym humorem, staram się pomagać innym ludziom gdy mają jakiś problem. Jeżeli nie potrafię pomóc, to po prostu nic nie piszę. Dużo osób na forum mnie zna, jestem chyba lubiany. Pełniłem już ta funkcję i sprawowałem się dobrze, nie  było na mnie żadnych skarg od użytkowników. Często bywam na forum i widać co się czasem dzieje na shoutboxie, bądź w tematach. Chciałbym również odciążyć administrację wyższą od swoich obowiązków. Reszta to są już rzeczy pokroju; będę codziennie na forum, będę pomagać itd.

Czy miałeś już styczność z rangą Moderator? 

Tak, miałem styczność z tą rangą na poprzedniej sieci i sprawowałem się na niej dobrze. Niestety, na wyższej randze już poległem z powodu braku czasu.

W czym chciałbyś pomóc?: Głównie w pilnowani użytkowników na forum oraz w niwelowaniu wszelakiej agresji, spamu etc. Oczywiście za zwykłe cytuję "kurwa" banować nie będę. Jeżeli sytuacja będzie się dalej powtarzać, wtedy reaguję. 

Dziękuje serdecznie za przeczytanie mojego podania.

Edytowane przez karon
  • PatoŁapka! 3
  • Haha 1
  • Przykro mi 1
Dodana przez Avi,

Formatowanie podania do poprawy.

Dodana przez Avi,

Poprawione, choć to wyśrodkowanie dalej nie wygląda za najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: exe

Imię: Rafał

Staż na naszym forum: Od 26 lipca tego roku.

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: Myślę,że przeznaczę bardzo dużo. Obecnie jestem za granicą w Holandii i staram się w każdej wolnej i wygodnej chwili odwiedzać forum. Jeśli chodzi ogólnie jak jestem w Polsce jestem częściej,że tak ujmę "mam urlop". Lecz kiedyś musiało to się skończyć. Stanę się teraz "no-life" forumowym.

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: Oceniam swoją znajomość ortografii i interpunkcji na mocne 6. Dlaczego? Już tłumaczę,nie jestem idealny. Nie miałem w szkole idealnych ocen z języka polskiego,byłem przeciętny uczniem,ale można mi śmiało dać ocenę 6. Na więcej chyba nie zasługuje.

Coś o sobie: Mam na imię Rafał,nie długo kończe 21 lat,tak 22 wiosen mi stuknie. Stary pryk. Mieszkam w województwie warmińsko-mazurskim,a dokładnie mieszkam i urodziłem się w Olsztynie. Piękne miasto,polecam! Ukończyłem szkołę budowlaną na kierunku technik budownictwa. Wszystkie kursy kwalifikacje do mojego jednakże pięknego zawodu za pierwszym razem zdane. Zdałem również kilka innych kursów kwalifikacyjnych na koparkę,wózek widłowy czy też na spawanie. Jak mówiłem wyżej,jaka szkoła taka praca,nie jest źle,nie jest dobrze. Cieżko,ale trzeba pracować na lepsze jutro. Interesuje się sportem,a głównie piłką nożną,od urodzenia grałem,a z czasem zacząłem nią głebiej się interesować. 

Dlaczego Ty?: Dlaczego ja? Myślę,że jestem odpowiedzialnym,jeśli wymaga tego sytuacja poważnym chłopakiem. Podchodzę do życia z dystansem,staram się zawsze kto poprosi o pomoc,wytłumaczyć,pomóc jak najlepiej umiem i mogę. Jestem kulturalnym osobnikiem,lecz czasami potrafie sypnąć wulgaryzmami,ale chyba każdego czasami ponoszą emocje. 

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Ogólnie tak. Tutaj nie miałem okazji pokazać się na co mnie stać w funkcji moderatora. Na poprzednich sieciach jak dostawałem szansę,nie było co do mojej pracy zastrzeżeń. Ze mną praca była przyjemna i prosta. Chłopaki,że tak powiem "góra" czyli administracja wyższa niż moderator była zadowolona z mojej współpracy. Postaram się by tutaj też tak było,jeśli dostałbym upragnioną szansę.

W czym chciałbyś pomóc?: Chciałbym pomóc w pilnowaniu forum,szczególnie chatboxa,bo tam często jest łamany regulamin. Postaram się dopilnować by na forum nie było chaosu czy nieładu.

Pozdrawiam cieplutko exe.

Edytowane przez exe
  • PatoŁapka! 4
  • Sztos! 3
  • Haha 1
Dodana przez Avi,

Dodana przez Avi,

Poprawione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:VeXoN

Imię:Wiktor

Staż na naszym forum:Mały,Przyznaje sie ale Będzie x10 większy 

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?:4-5h Dziennie

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?:5=7

Coś o sobie:Mam na imię  Wiktor,mieszkam w Krakowie,lubię malować i pomagać,  sprawa mi to przyjemność,bardzo lubię jezdzić na Rolkach,łyżwach i Deskorolce,zazwyczaj edytuje Różne Pluginy,zakładam TS komuś,Discorda,Tak jak mówie Bardzo lubię Pomagać Zobaczyćie

Dlaczego Ty?:Posiadałęm Range na Dużo Forach,ale oczywiście już nie z powodu albo sieć upadła,albo Zrezygnowałem bo czasu nie miałem ,ale teraz mam go sporo

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie):tak  dużo razy 

W czym chciałbyś pomóc?:Bym Był na "zawołanie" Kiedy By Administracja chciała bym był ,I robił nic nigdy nie robie na własną ręke,Tylko pytam sie Wyższych Rang,

Edytowane przez VeXoN
Musiałem
  • PatoŁapka! 1
  • Super <3 1
Dodana przez Avi,

Dodana przez Avi,

Poprawione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prosimy o poprawienie podań pod względem formatowania, podanie ma wyglądać estetycznie, bez żadnych kolorków, szarego tła, itp.

Czas na poprawienie do jutra.

• Sztos! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Pyton

Imię: Mateusz

Staż na naszym forum: Kilka miesięcy. Konto założyłem 27 lipca ale aktywny jestem od września.

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: Dokładnie określić nie potrafię, gdyż w ciągu dnia wchodzę w każdej wolnej chwili na forum. Kilka godzin z pewnością.

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: Nie jestem mistrzem ortografii ale myślę, że mogę dać sobie 7.

Coś o sobie: Tak jak już wyżej napisałem mam na imię Mateusz. Jestem osobą szczerą, gdy coś mi się nie podoba to mówię prosto z mostu. Jeśli potrafię to również chętnie pomagam innym. Swoje w życiu przeżyłem choć lat dużo nie mam i dlatego też mam charakter jaki mam. Nie lubię chamskich, fałszywych ludzi jak i tych, którzy dzielą ludzi na lepszych i gorszych.

Moimi zainteresowaniami jest piłka nożna, boks i grafika komputerowa. W piłkę grałem kilka dobrych lat ale obecnie trenuję od ponad roku boks. Pomaga to w wyrzuceniu z siebie złości jak i oczywiście można się nauczyć używania pięści w walce.

Mimo wszystko nie jestem osobą, która wykorzystuje to przeciwko innym bez powodu. Grafiką znów interesuję się od kilku lat. Wykonuję amatorskie prace w gimpie, które można zobaczyć w dziale z grafiką w mojej galerii. Zbieram też od jakiegoś czasu polskie rap płyty. Obecnie posiadam około 30 krążków. Jak już wspomniałem o muzyce to słucham głównie właśnie rapu ale też lubię discopolo jak i klubowe brzmienie.

Dlaczego Ty?: Miałem już moderatora na forum jak i junior administratora, więc wiem na co się piszę składając podanie. Większość użytkowników tego forum pamięta jak wyglądała moja praca na byłej sieci. Nie było ze mną problemów i wydaje mi się, że dobrze wykonywałem swoje obowiązki. Jestem też osobą, która nie dzieli ludzi na lepszych i gorszych jak już wyżej wspominałem.

Traktuję każdego tak samo - zero kolesiostwa. Na byłej sieci przekonało się kilka moich znajomych dostając warny.

Jestem też opanowany więc ciężko mnie wyprowadzić z równowagi i nie daję się sprowokować. Staram się też pomagać administracji zgłaszając posty, które trzeba zamknąć lub potrzebna jest interwencja. Kolejnym moim plusem jest moja aktywność na forum, którą myślę, że widać. Jedynie na chatboxie mało piszę. Nie wchodzę też w zbędne dyskusje i konflikty. Składając podanie na jakąś rangę zawsze się staram wypełniać swoje obowiązki. Nie jestem osobą dla której jest to tylko kolorek.

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Tak jak wyżej już napisałem pełniłem funkcję moderatora jak i junior administratora, więc wiem co i jak. Większość osób widziało mnie w akcji na tej randze.

W czym chciałbyś pomóc?:  Oczywiście chciałbym pomóc administracji w pilnowaniu forum i trzymaniu ładu.

Osoby łamiące regulamin upominać a następnie w razie potrzeby karać. Chciałbym by użytkownicy czuli się tutaj dobrze i zostawali z nami na dłużej.

• PatoŁapka! 4
  • Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Paranoik
Imię: Patryk
Wiek: Identyfikuje się jako 15-letni helikopeter bojowy z piernika...
Staż na naszym forum: Niewielki, ale znaczący xD

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: Za mało, żeby się dostać i będę poświęcał jeszcze mniej.

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: Tak, od 0 do 10, dam coś ponad 3,(6) xD
Coś o sobie: Wszystko zaczęło się już w momencie, gdy byłem plemnikiem... Podobnie jak wy, byłem naprawdę zajebistym plemnikiem — Szybkim, silnym i tym zwycięzkim. Mam nadzieję, że nie niszczę teraz komuś wizji tego, że podrzucił go bocian lub został zrodzony z Ducha Świętego, jednak... To właśnie ja wygrałem wielką bitwę o komórkę jajową, a powiem wam że działo się wtedy... Oj, działo... Kiedyś to były czasy, a nie to co teraz... A więc rozwijałem się gdzieś tam w łonie mojej mamy, aż do momentu, gdy mi się to nie znudziło. Na świat wydostałem się 21 dni przed terminem, a juź wtedy emanowałem zajebistością i jak na noworodka, nie byłem taki szkaradny. Oczywiście mój ojciec musiał opić syna i wtedy podobno były naprawdę grube balety... Faktem jest, że na początku miałem nazywać się Tomasz, jak profesjonalny złodziej lub polityk, ale... Moja siostra się uparła, że jak nie będę nazywał się Patryk, to w nocy udusi mnie poduszką i zwali winę na śmierć łóżeczkową. Tak więc powstał na ziemi Bóg was, narodzony nie w stajence, a w szpitalu, o imieniu nie wybranym przez magiczne duszki z kosmosu, a wredną starszą siostrę. Szybko nauczyłem się chodzić i uraz z dzieciństwa pozostawić mógł mi fakt, że wyżej wspomniany członek rodzeństwa traktował mnie jak lalkę do zabawy... Ale nie byłem sam, bo mój przez wiele lat najlepszy przyjaciel, z którym wielokrotnie dzieliłem wózek, przeżywał te same katusze. Tak jego starsza siostra i moja się przyjaźniły i dzieliły tą jakże cudowną pasję... Przejdźmy już może do przedszkola, gdzie byłem wybitnym dzieckiem, które brało udział w wielu wywiadach do gazet, bo w kreatywny sposób odpowiadałem na pytania typu: "Czemu jedne dzieci rodzą się białe, a inne czarne?". Poza tym już wtedy miałem talent plastyczny i dostawałem od przedszkolanek słodycze wzamian za łapówki w postaci rysunków i figurek z plasteliny. Byłem także na tyle zbuntowany, że już w przedszkolu uciekłem na wagary... Co prawda uciekłem do domu, a tam byli rodzice, ale udało mi się przebyć to 20 metrów z przedszkola na chatę. Po powrocie powiedziałem przedszkolance, że chowałem się za górką, aby nie było przypału... Jednak potem zdradziła mnie władna rodzina i miałem fchuj przypał...

Nie chce mi się już dalej pisać o tym jak zajebisty jestem, chyba każdy powinien to zrozumieć.

Wybierz słusznie, wybierz... W tym przypadku na pewno nie mnie ?
Dlaczego Ty?: Jak złożę to podanie, to @exe wpada do mnie i @Mikołaj AviX. na flaszkę i on stawia, a to powinno już być wystarczającym argumentem ? Potrzebny będzie jeszcze @Batman ♥ i @Inna, a będzie naprawdę zajebiście ??

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Tak, byłem gdzieś i kiedyś moderatorem wielokrotnie, potem zazwyczaj jednak to były wyższe rangi ?

W czym chciałbyś pomóc?: Jestem wyśmienity w tyraniu ludzi, więc w tym chętnie mógłbym pomóc. Poza tym zgodnie z prawem natury, nawet w mrowisku musi znaleźć się ta jedna mrówka, która będzie się opierdalać, żeby reszta mogła pracować lepiej, szybciej i efektywniej... Ta zasada odnosi się także do ludzi, a ja chce być właśnie tą mrówką ?

Edytowane przez Paranoik
Poprawione, nie wspomniałem, że exe stawia... Dzięki AviX! ?
  • Sztos! 1
Dodana przez Avi,

Oszustwa w podaniu nie będą tolerowane, do poprawy.

Dodana przez Avi,

Dyskwalifikacja z powodu braku poprawy podania. (Wiek)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: DealeR^
Imię: Dawid. 
Staż na naszym forum: Na forum jestem aktywnym użytkownikiem od 28 lipca. 

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: Gdy tylko wracam do domu włączam komputer i od tego momentu jestem cały czas na forum, a więc spokojnie 3 godzinki dziennie. 

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: 8/10 (chociaż chyba jak każdemu zdarzają się pomyłki)
Coś o sobie: Jestem Dawid, jak już zdążyliście zauważyć u góry mam 17 lat. Uczęszczam do Technikum o profilu budowlanym. Co prawda nie jestem fachowcem z zamiłowania, bo pierwotnie miałem być mechanikiem, ale sytuacja jaka tam panowała nie pozwoliła mi zostać dłużej jak tydzień (4 godziny lekcyjne) po czym postanowiłem wyciągnąć papiery i zmienić szkołe na odpowiednią dla mojego stylu życia. Na tą chwile interesuje się głównie sportami walki i córką somsiada. Co do stylu życia to możecie się domyśleć jak on wygląda patrząc na nick. Jestem osobą kulturalną, która nie toleruje kolesiostwa, faworyzcji i braku szacunku do drugiej osoby. Oczywiście też lubie sobie czasem pożartować, ale jeżeli chodzi o wymierzanie sprawiedliwości to raczej surowo oceniam ludzi. Bardzo szybko nawiązuje nowe kontakty i zawsze służę pomocną dłonią. Ogólnie, jeżeli podejmuje się czegoś to staram się dać z siebie wszystko. 
Dlaczego Ty?: Myśle, że jest to moje ostateczne podejście z tego powodu chciałbym dostać swoją szanse. Wydaje mi się, że jestem odpowiednim kandydatem na to stanowisko. Zawsze wywiązaywałem się ze swoich obowiązków wzorowo. Myśle, że chociaż w jakimś małym stopniu przyczyniłem się do rozwoju sieci. Obecnie pełnię funkcje ACT i mam nadzieje, że nikt na mnie nie narzeka. Jestem dosyć aktywnym użytkownikiem i przeglądam raczej każdy dział forum i czytam większość wiadomości na chatboxie, chociaż na tą chwile zbyt często się tam nie udzielam, bo wychodzę z założenia, że jak nie mam nic sensownego do napisania to lepiej nic nie pisać. Więcej informacji o mnie macie wyżej. 

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Pełniłem funkcje moderatora na kilku forach, a także przez pewien okres miałem swoją sieć.

W czym chciałbyś pomóc?: Szczerze? Nie mam zamiaru rozbijać na czynniki pierwsze w czym chce wam pomóc. Chciałbym pomóc na każdej możliwej płaszczyźnie, żeby ta sieć się rozwijała w jakimkolwiek znaczeniu tego słowa. 

• PatoŁapka! 6
  • Sztos! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z powodu niskiego zainteresowania rekrutacja zostanie zamknięta jutro w okolicach godziny 15-tej, nie ma zwyczajnie sensu czekać.

Jeśli ktoś jeszcze nie zdążył złożyć podania to to już ostatni czas!

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: KoxxiK
Imię: Dominik
Staż na naszym forum: Od początku.
Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: Codziennie po kilka godzin. 

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: 8/10
Coś o sobie: Mam na imię Dominik, niedługo kończę 18 lat, mieszkam niedaleko Częstochowy. Jestem osobą komunikatywną z poczuciem humoru, z chęcią nawiązuję nowe znajomości i potrafię pracować w grupie. Nie było na mnie nigdy żadnej skargi na serwerach, ani na forum. Umiem współpracować z innymi i chętnie się uczę nowych rzeczy. Chciałbym aby na forum panowała miła i przyjazna atmosfera.

Dlaczego Ty?: Na forum jestem od początku z lekką przerwą. Jestem osobą bezkonfliktową, ponieważ jakiś większych problemów ze mną nie było. Myślę, że jestem już dość zaufaną osobą aby dać mi szansę Jestem także z charakteru osobą, która  stara się pomóc na wszystkie możliwe sposoby a jak nie daje rady to kieruje osoby które potrzebują pomocy do osób które będą znali odpowiedz na którą ja nie znam odpowiedzi.
Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Tak, miałem styczność z ową ranga dobre kilka lat temu. Moje podanie zostało przyjęte po drugiej rekrutacji na moderatora. Na Pato nie miałem jeszcze okazji mieć jeszcze rangi moderatora ale zamierzam to zmienić jak nie w tym roku to w następnym.

W czym chciałbyś pomóc?: Chciałbym pomóc w czym tylko się da, dbać o porządek na chatboxie i  forum, obciążyć wyższe rangi z ich zadań a także użytkownikom którzy potrzebują pomocy i karanie za łamanie regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rekrutacja zostaje zamknięta, wyniki zostaną podane niebawem.

• Sztos! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.