Skocz do zawartości
Cherry.

[WYWIAD] Kaja.

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko ocenić samą siebie, ale Ty Dominika spisałaś się świetnie! Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas i oby tak dalej! <3 

• PatoŁapka! 1
  • Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kaja., ktoś, kto całe dnie spędza przy kompie, nie opowie Ci raczej historyjki o tym, jak był gdzieś na imprezie, czy coś w ten deseń... No bez jaj. ??

Sam wywiad na plus, chociaż przyznam szczerze, że nie przeczytałem całego. Jak lubię poznawać, dowiadywać się czegoś o ludziach w moim, lub w bliższym mi wieku, tak teraz nie miałem weny na czytanie tego wszystkiego. Ale zostawiam lajka. ☺

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyjemnie się czytało, pomimo tego że mnie teraz oczy bolą od tej objętości ale czego innego można było się spodziewać po @Kaja.. Leci + :1f60e:

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o całość było przyjemnie, lecz czasami trochę nudno, ale muszę klasnąć głośno moje drogie panienki. Najlepszy wywiadzik na tym forum (zaraz obok mojego hihihihihi), bo Twój odpowiadający, panno @Cherry. podszedł do tego z wielkim zaangażowaniem. 

@Kaja. Dzięki za reklamę. Świetna robota Pani Prezes!

Trochę błędów jest, ale i tak wszystko fajnie wygląda!

PS. Beka trochę z typa, który otwarcie pokazuje swoje chamstwo i zarazem "lizodupstwo" pod tematem, ale cóż.. są ludzie i inny gatunek. XD

• PatoŁapka! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

goodjob łapka :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurła Kaja dlaczego mnie nie pozdrowiłaś z wyróżnieniem?! :(

Właściwie większość rzeczy wiedziałam już o @Kaja., poza tą historią z łóżkiem i ziarnami fasoli, hahaha ale ubaw!

Wywiad sam w sobie mi się podoba, w końcu tworzyła go najlepsza Pani Redaktor. <3 Zdarzyło się parę błędów, ale to tam takie mało ważne. XD Myślę, że @Bania dobrze podsumował.

Przyznaję Sylwii rację, że @JK. to skryta osoba i właściwie tylko ja wiem o nim wszystko, ale spokojnie Kaja otworzy się z czasem trochę i do Ciebie! 

Świetna robota dziewczynki! <3 

• Sztos! 2
  • Fuj 1
  • Super <3 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Nicia. napisał:

Kurła Kaja dlaczego mnie nie pozdrowiłaś z wyróżnieniem?! :(

Nie chciałam nikogo faworyzować, żeby przez przypadek nie zapomnieć wpisać jakiegoś nicku, bo potem miałabym wyrzuty sumienia, ale fajna dziewczynka jesteś to tutaj Cię wyróżnię. Buziaki @Nicia. <3 

• Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytałem połowę, obiecuje że jutro doczytam druga część ? leci lapka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No spoczko wywiadzik. Ładnie i czytelnie zrobiony. @Kaja. też fajne rozbudowane odpowiedzi napisała. Łapka się należy. 

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że odnosnie całego wywiadu, muszę zgodzić się z @Bania, oczywiście kilka błędów zawsze może się zdążyć, a raczej w tym przypadku nie ma pomocy ze strony korektora xD

Jednak, błąd, takie "a pro po" zabolał mnie bardziej niż jakikolwiek pocisk xDDD

Sam wywiad w pewnym momencie czytałem już delikatnie na przymus, za chwilę rozwinę dlaczego i w jaki sposób się przełamywałem. W tym przypadku to @Kaja. praktycznie sama prowadziła ten wywiad ze sobą i sprawnie lawirowała pomiędzy tematami. Szybko zacząłem pomijać twoje wypowiedzi @Cherry., bo w tym przypadku większość z nich wyglądała po prostu jakbyś na siłę dodawałam swoje zdanie i próbowała nagle stworzyć wywiad z @Cherry., a nie z właściwym rozmówcą. W momencie, gdy z tego rezygnowałaś, to nagle w dziwny sposób skakałaś między pytaniami, jak w przypadku "Mówisz, że byłaś molem książkowym...", pierw wypowiadasz się na temat tańca, jakbyś miała zadać głębokie pytanie egzystencjalne, wydusić coś co odmieni sposób patrzenia na @Kaja., a nagle jeb... To samo można odczuć w następnym pytaniu i tym: "Skoro książka, to film...", było w sumie takim: "Skoro budynek, to główna siedziba ZUS". Sam nie wiedziałem jak to odczuć, bo w wywiadach zazwyczaj jest określony schemat i jedna wypowiedź łączy się zarówno z poprzednią, jak i następną. W sprawny sposób przeskakuje się pomiędzy pytaniami, drążąc rozmówce bez zbędnego wścibstwa.

Poza tym, po pierwsze, wywiad zawsze musi mieć naprawdę ClickBaitowy tytuł, w tym przypadki jest to mała ikona sieci - @Kaja., więc można to wybaczyć, jak widać reklamuje się sama. Drugą rzeczą jest przedstawienie, a raczej powinno ono być jak zapowiedzieć przed wejściem na scenę prawdziwej gwiazdy, dawać znać o kogo może chodzić — dlatego właśnie tytuł nie powinien zdradzać ten fakt. Pytanie musi być krótsze od wypowiedzi, redaktor ma skłonić, wręcz prowokować do tego aby rozmówca wyraził swoje zdanie na dany temat. Ty to często miałaś po prostu gdzieś, bo tak i tyle...

Ten wywiad wydaje mi się bardziej zwykłą rozmową, gdzie @Kaja. potraktowała to jako wywiad i podciągała Cię w tym, gdy tylko mogła... Sam wywiad jest spoko, ale przez pytania, może funkcjonować praktycznie samodzielnie i wypowiedzi Redaktora mogą być pomijane, ponieważ są oklepane, wymemłane lub banalne... Jedynie niektóre pytania wtedy mogłyby być skrócone, dla pewności.

To w sumie grzech wywiadu, porównywalny do pytań "tak lub nie", a w założeniu, jak najkrótsze pytanie, powinno wywoływać jak najdłuższą wypowiedź. W tym przypadku wypowiedź, wywoływa£a kolejną wypowiedź, a pytanie? Jakieś się wymyśli...:

Oczywiście to moje subiektywne zdanie na ten temat :)

• PatoŁapka! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem korzystania z forum sprawdź naszą Polityka prywatności.