Skocz do zawartości
Cherry.

[WYWIAD] ScAniX aka GóWniX

Rekomendowane odpowiedzi

wywiad.png

Dobry wieczór wszystkim! Z góry chciałam Was przeprosić za tak późny czas, ale no.. tak niestety wyszło. To możemy zaczynać, prawda? No dobra to tak słowem wstępu ostatnio nic nie było nowego, więc..

Zgłosił się do wywiadu @GóWniX, a więc zapraszam do przeczytania wywiadu. Później polecam przetrzeć oczy i skomentować. Mile widziana krytyka, oraz pochwały z Waszej strony. Postarałam się wykonać ten wywiad lepiej, niż ostatnio. Naturalnie za każdą wypowiedź otrzymuje każda osoba plusik. Życzę miłego czytania!

Osoba prowadząca wywiad - @Cherry.

Osoba udzielająca odpowiedzi - @GóWniX

Cherry.: Witaj scanix. Czy masz chwilę, aby przeprowadzić ze mną wywiad?

✪ GóWniX ✪: Cześć Cherry! Oczywiście, nie ma problemu :D

Cherry.: To na sam początek przedstaw się nam, opowiedz o SObie, czym się interesujesz.

✪ GóWniX ✪:  Mam na imię Szymon, lat 19. Chodzę do 4 technikum o profilu informatycznym. Interesuję się technologią komputerową, mianowicie chodzi o pod zepoły komputerowe najnowsze procesory, karty graficzne itd. Hobby jakie mam to od wakacji zacząłem przygodę ze streamowaniem, jak i czasami pójdę na siłownię.

Cherry.: Miło mi Cię poznać Szymonie. Pójście do technikum było Twoim wyborem, czy spontan?

✪ GóWniX ✪:  Mi również. Można by powiedzieć że takiego 50/50. Trochę spontant a trochę zawsze mnie ciągnęło do IT.

Cherry.: Młody byłeś, a szkołę wybrać trzeba była to na spontanu jak większość młodzieży. Skąd zainteresowanie informatyką?

✪ GóWniX ✪: Od małego ciągnęło mnie do tego co nowe. Strasznie się ucieszyłem dostając komputer na komunie. I tak zostało że grzebie coś w komputer, doradzam ludziom co lepiej kupić itp. :)

Cherry.: Komputer na komunię to myślę, że sporo dzieciaków dostało i sprawiało radość :D Powiedziałeś, że interesujesz się technologią komputerową, czyli podzespołami - możesz nieco Nam przybliżyć to? (napisać co tam robicie, uczycie się itd)

✪ GóWniX ✪: W szkole to się uczy samych podstaw. Pierwszy egzamin który mam zdany polegał na wymianie dysku, instalacji systemu itp. Zaś trzeci polegał na stworzeniu lokalnej sieci z serwera, routera, modemu oraz stacji roboczej. Ostatni egzamin który będę miał w styczniu będzie polegał na stworzeniu strony internetowe, podpięciu się z bazą danych oraz napisanie prostego skryptu.

Cherry.: Przyznam, że sporo tego. Myślisz, żeby pójść do pracy jako informatyk, czy jeszcze jakieś studia?

✪ GóWniX ✪: Myślę o pierwszej opcji, ponieważ w technikum mam problemu żeby wszystko zaliczyć a co mówić na studiach :D

Cherry.: Jak się uczyć nie chce to nawet o studiach nie ma co myśleć xD myślę, że praca to  dobry wybór, a potrzeba informatyków. Dobrze idźmy dalej, wspominałeś jeszcze o przygodzie z streamowaniem - skąd to się wzięło? Czemu nie coś innego?

✪ GóWniX ✪: Niestety, ale nie chcę mi się po tylu latach już uczyć xD. Chcę już iść to pracy, ponieważ brakuje mi pieniędzy na własne wydatki. A co do streamowania to od dawna chciałem spróbować, lecz to miałem starego laptopa, potem miałem za słaby internet i nie mogłem. Od niedawna mogę amatorsko streamować :D

Cherry.: A daj spokój.. tyle lat nauki, że się odechciewa, mam tak samo. XD Bez pieniędzy się teraz nie obejdzie, o wszystko kosztuje.. :/ Kiedyś ta amatorszczyzna będzie lepsza. Streamowanie sprawia Ci jakąś szczególną radość, lub takie wewnętrzne dowartościowanie?

✪ GóWniX ✪: Po prostu fajnie jak ktoś wejdzie na stream i mogę z nim o czymś porozmawiać.

Cherry.: A więc jesteś typem człowieka, który jest komunikatywny i lubi pogadać porozmawiać na różne tematy?

✪ GóWniX ✪: To też bywa różnie, jestem mocno nieśmiałym chłopcem. :)

Cherry.: Tego bym się po Tobie nie spodziewała, ale nie odbiegajmy od tematu. Jak znalazłeś się na sieci? I skąd pomysł na nick "ScAniX"?

✪ GóWniX ✪: A no widzisz, taki dziwny jestem :P Tak to jakoś wyszło że na GH ignorowali nasze prośby jak i nikt nie przesiadywał na teamspeaku, więc nie mieliśmy nic z naszej współpracy, a wchodziłem z @3LAU.pl na waszego ts pogadać i pomyślałem żeby z wami stworzyć współpracę, która nie będzie "pusta" i jak dla mnie jest dużo lepiej niż poprzednio. Poznaje naprawdę bardzo wartościowych ludzi :). Od początku grania w CS:GO często zabijałem przez ściany/bramy itp. ,więc wpadłem na taki nick w 1.6 miałem nick "szambo jambo" xD

Cherry.: Kreatywny nick i dość zabawny :D Cieszę się, że współpraca się podoba. Hmm, dziwny? Raczej nie. A jak zaczęła się przygoda ogólnie z CS i jej początki?

✪ GóWniX ✪: W wieku 8 lat mój brat cioteczny grał w Counter Strike Source, i siedziałem jako mało dupek i obserwowałem jak gra. Chciałem spróbować u siebie lecz laptop mi na to nie pozwolił. Na szczęście dowiedziałem się o wersji 1.6 i tak zaczęła się przygoda. W 2014 przerzuciłem się ze znajomymi na CS:GO.

Cherry.: To już długo grasz widzę :D skilla pewnie masz dobrego. A zapytam Cię jeszcze, czy masz może ulubioną broń, mapę i drużynę e-sportową?

✪ GóWniX ✪: Nie koniecznie. :P Jak każdy gracz posiadam :D Ulubioną bronią jest ak47 - wiadomo zabija na strzał w głowę, mapa - de_dust2, drużyny obecnie nie mam. :)

Cherry.: W porządku i to tyle, jeśli chodzi o cs, więc przejdźmy dalej - masz rodzeństwo?

✪ GóWniX ✪: Tak owszem. Dwóch braci i dwie siostry xD

Cherry.: Skill to podstawa. Jak wyglądają relacje między Tobą, a rodzeństwem? Aniołki z Was są, czy diabełki jakich mało?

✪ GóWniX ✪: Relacje nie są najlepsze. Ogólnie nienawidzę mojego rodzeństwa. :D

Cherry.: Dlaczego ich nienawidzisz przecież to Twoje rodzeństwo?

✪ GóWniX ✪: Bo są idiotami, nie potrafią się zachować...

Cherry.: Ah te rodzeństwo. Rozumiem, że są młodsi od Ciebie, skoro narzekasz na ich zachowanie?

✪ GóWniX ✪: Tak, jestem najstarszy.

Cherry.: Fajnie jest być najstarszym, ale do czasu, bo jak dorosną to będą chcieli "brat zawieź mnie"

✪ GóWniX ✪: A ja wtedy będę mówił "Raczej nie" xD

Cherry.: Odmawiać trzeba umieć. Uważasz się za osobę asertywną?

✪ GóWniX ✪: Tak, ale też zależy od sytuacji i od osoby. :)

Cherry.: Ma się rozumieć oczywiście. No dobrze, a powiedz mi masz dziewczynę obecnie, bądź zauroczony?

✪ GóWniX ✪: Na razie zauroczony i piszę z pewną dziewczyna. Zobaczymy czy będzie coś więcej. ;)

Cherry.: No pewnie, nie ma co się śpieszyć na szybko, wszystko wyjdzie z czasem. Jakie według Ciebie cechy powinna mieć Twoja przyszła dziewczyna?

✪ GóWniX ✪: Według mnie powinna być miła, sympatyczna, wyrozumiała,czuła.

Cherry.: Dobrze wiedzieć, są to ważne cechy jakie wymieniłeś, oraz oczywiście szczerość, ale to podstawa. Jeszcze mam pytanie, czy przy wyborze dziewczyny, patrzysz na wygląd? Jeśli tak to na co zwracasz przede wszystkim uwagę najbardziej w tym?

✪ GóWniX ✪: Oczywista sprawa że patrzę, ale nie potrzebuję top miss. Wystarczy żeby mi wpadła w okno. Wiadomo kobiece atuty im zgrabniejsze tym lepiej. :P

Cherry.: No dobrze to teraz bym chciała usłyszeć od Ciebie jakiej muzyki słuchasz i jaki utwór ostatnio słuchałeś?

✪ GóWniX ✪: Słuchałem od zawsze głównie muzyki klubowej,a od tego roku szkolnego strasznie wpadł mi w ucho rap. Ostatnio słuchałem "Sicario" ,czy też "Szaman".

Cherry.: Ooo klubowe mówisz i rap to pewnie taniec to Twoje drugie imię! Szaman jest super. Masz ulubiony gatunek filmów?

✪ GóWniX ✪: Wyginam się tylko po dobrych %% xD. Hmm filmy filmy, lubię chyba oglądać najbardziej filmy akcji a zaraz na drugim miejscu horrory, jakiś romantyczny też obejrzę. :)

Cherry.: Po %% zawsze lepiej, wtedy tak wszystko fajnie wiruje :o za akcję i horrory szanuję! Hmm.. jak myślisz - książki, czy filmy bardziej uczą?

✪ GóWniX ✪: Może kiedyś wspólny seans? :D Myślę że książki jak i filmy uczą. Osobiście nie lubię czytać książek gdyż mnie to strasznie nudzi. Wolę obejrzeć film na podstawie książki.

Cherry.:  Jak wspólny seans to tylko przy coca coli i dużej pizzy! Moim zdaniem też oba uczą, lecz czasem książka różni się od filmu. Nie każdego książki wkręcają, bo jak widzimy Ciebie nudzą, a założę się, że powie tak 70% młodzieży. Okej to teraz zdradź mi jeszcze, czy masz zwierzątka domowe?

✪ GóWniX ✪: Da radę zrobić :DPosiadam 4 koty oraz 2 psy. :P

Cherry.: Fantasycznie! O sporo, ale przynajmniej jest zajęcie i jest się nad kim opiekować. Masz Swoje wymarzone auto na przyszłość?

✪ GóWniX ✪: A no trzeba karmić :D Chciałbym mieć  Audi a3 1.9 TDI :D

Cherry.: Oczywiście, że trzeba karmić. Audi? No ładne, ładne. Jesteś gotów do szybkich pytań?

✪ GóWniX ✪: Tak, bardzo lubię tą markę. Jestem gotów! Zaczynajmy!

Cherry.: Dobrze. Laptop, czy komputer?

✪ GóWniX ✪: Komputer.

Cherry.: Morze, czy góry?

✪ GóWniX ✪: Morze.

Cherry.: Kawa, czy herbata?

✪ GóWniX ✪: Hmm, herbata.

Cherry.: Lato, czy zima?

✪ GóWniX ✪: Lato.

Cherry.: Słodkie, czy kwaśne?

✪ GóWniX ✪: Słodkie.

Cherry.: Zdrowie, czy szczęście?

✪ GóWniX ✪: Szczęście.

Cherry.: Super! To teraz dokończysz zdania, gotów?

✪ GóWniX ✪: Dajesz.

Cherry.: Zaufana osoba to..?

✪ GóWniX ✪: @Leksu & @3LAU.pl

Cherry.: Pomocna osoba to..?

✪ GóWniX ✪: Kolega Michał

Cherry.: Wkurzająca osoba to?

✪ GóWniX ✪: @Cisu

Cherry.: Spokojna osoba to..?

✪ GóWniX ✪: @Batmanka ♥

Cherry.: Rozgadana osoba to..?

✪ GóWniX ✪: @wrak_piracki✈

Cherry.: Szybko, sprawnie poszło to teraz dopasujesz osoby do programów telewizyjnych - chwytasz się tego zadania?

✪ GóWniX ✪: Niech będzie xD

Cherry.: & ✪ GóWniX ✪:

1. M jak miłość - @Batmanka ♥ & @Batman ♥

2. Zdrady - @Kisielkova. & @3LAU.pl

3. W-11 - @Leksu & @wrak_piracki✈

4. Przyjaciółki - @Bania & @Nicia. & @Batmanka ♥

5. Rolnik szuka żony - @Leksu

6. Policjantki i Policjanci - @Batman ♥ + @Batmanka ♥, oraz @Wredny^^ + @Wredna^^

Cherry.: Wspaniale. Skoro już mamy to przyszła pora na pozdrowienia od Ciebie, więc kogo byś chciał pozdrowić?

✪ GóWniX ✪: Chciałbym pozdrowić Wojtusia, Dominisia, Piotrusia jak i całą społeczność  PatoQuality, oraz buziaczki dla Ciebie za męczenie się ze mną podczas przeprowadzania wywiadu. :D

Cherry.: Dla mnie to była czysta przyjemność przeprowadzić z Tobą wywiad. Pozdrowienia przesłane, a ja Ci dziękuję za jakże wyczerpujący wywiad. Dobranoc! :D

Produkcja:

Cherry & GóWniX

• PatoŁapka! 2
  • Sztos! 1
  • Super <3 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Like w ciemno i czytamy :1f92d:
Długie ale wciągające, podoba mi się. Jak zwykle dobra robota :D 

Edytowane przez ALEKS
  • PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no spoko, spoko bardzo przejrzyście odegrany dialog, gratuluje

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję jeszcze raz za poświęcony czas dla mnie :)

• PatoŁapka! 1
  • Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Cherry. ja to chyba przestanę czytać te Twoje prace, bo nie będę za każdym razem Cie chwalić, bo zniżysz poziom. :D

Przyjemnie i szybko się czytało. Coś tam na temat Pana Scanixa się dowiedzieliśmy, ale jak to facet.. nie rozpisuje sie za bardzo. XD

Superka!

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratuluje i podobało mi się super się czytało 

images.jpg.6919c83c311d7d018372657dfb2408cc.jpg

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ładna praca, milo się czytało! Brawo @Cherry. <3

@GóWniX dziękuje za pamieć! :1f601:

• PatoŁapka! 1
  • Wkurzony 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dominisia jak zwykle w dobrym wykonaniu. Oby tak dalej.

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że nikt się jeszcze do tego nie doczepił, a jeśli się nie mylę, to błąd powtarza się po raz kolejny.

"Czy masz chwilę, aby przeprowadzić ze mną wywiad?" 

To Ty przeprowadzasz wywiad z daną osobą, a nie odwrotnie ;) 

Bardzo często brakuje przecinków. Zarówno w Twoich pytaniach, ale przede wszystkim w odpowiedziach. Przez co ma się wrażenie, że sporadycznie je przeczytałaś, ale niekoniecznie poprawiłaś. Na pewno trzeba to zrobić. Nawet jeśli już nie w tym, to koniecznie w następnym wywiadzie.

Zbyt dużo prostych pytań, np. o broń, ulubioną drużynę czy idealną dziewczynę. Zadawane są one praktycznie zawsze i są nudne. Jeśli wynikają podczas samej rozmowy, to spoko, ale tak po prostu pytać... lepiej zostaw coś takiego. Podobnie jak końcówka wywiadu. Właściwie 1/3 całości, to takie krótkie pytania. Niewiele wnoszą. Szybkie pytania można wprowadzić do rozmowy i je rozwijać. Oczywiście nie wszystkie, ale kilka z nich. Może nie w tym przypadku, bo kolega nie był gadatliwy, ale sama też zadawałaś zbyt ogólnikowe pytania. Niektóre można byłoby połączyć w jedno.

Czasami są powtórzenia.

Ogólnie nie przepadam za wywiadami, które wyglądają tak - pytanie w jednej linii - odpowiedź w jednej - pytanie w jednej - odpowiedź w jednej, itd. a ten wywiad praktycznie jest taki cały.

Staraj się wyciągnąć od drugiej osoby jak najwięcej. Zadawaj pytania bardziej rozbudowane, a nawet zaznaczaj (nieoficjalnie), że chcesz dłuższej odpowiedzi niż jedno zdanie. Przykład - "rozmawiacie" o tej dziewczynie, więc zamiast pytać o ideał, to mogłaś zagadać, co takiego jest właśnie w niej, że go interesuje. 

Podsumowując - interpunkcja do poprawy oraz myśl nad lepszymi pytaniami. Aha, dodatkowo (ale to być może tylko dla mnie) zbyt dużo emotek. Zwłaszcza, że są takie większe, a odpowiedzi krótkie. 

No to koniec hejtów. Miłej pracy przy następnym wywiadzie ; D 

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie się czytalo ?

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem korzystania z forum sprawdź naszą Polityka prywatności.