Tabela serwerów

ID Status Gra Mod Sloty Adres IP Monitoring GameTracker Dolacz HLTV Zaglosuj
#1 Classic 27 145.239.237.154:27015
#2 Only DD2 #1 32 147.135.197.54:27015
#3 PaintBall 23 145.239.236.192:27050
#4 DD2+BF2 21 147.135.199.183:27255
#5 TeamSpeak 64 patoquality.pl
Paranoik

[Anime] Steins;Gate

Rekomendowane odpowiedzi

W jednym z postów w tym dziale, @Batman ♥ poruszył już temat jednego z moich ulubionych animu, tzn. One Punch Man'a :D

Dzisiaj planuję dodać 2 tematy o anime, o dość poważniejszym wydźwięku :)

Pierwszym z nich będzie...

online-maske_steinsgate_1600x900.png

"Głównym bohaterem jest młody wynalazca Okabe Rintarou, który przerobił swoje mieszkanie na amatorskie laboratorium. Wraz z Darou, świetnie znającym się na komputerach i słodką Mayushi, pełniącą głównie rolę maskotki, projektują tam mniej lub bardziej użyteczne gadżety. Akcja anime rozpoczyna się, gdy Okabe kończy pracę nad swoim najnowszym wynalazkiem – „Futurystycznym Gadżetem nr 8”. Niestety okazuje się, iż wynalazek wciąż nie działa tak, jak powinien, i eksperyment z jego użyciem nie przynosi spodziewanych efektów. Przypadek sprawia jednak, że poprzez „Futurystyczny Gadżet” Okabe wysyła w przeszłość SMS zmieniając w ten sposób strukturę rzeczywistości i zapobiegając śmierci pewnej osoby. Dalsze badania nad wynalazkiem przynoszą niespodziewane rezultaty, drużyna powiększa się, a na trop naszych bohaterów wpada niebezpieczna, światowa organizacja badawcza SERN.
Na przestrzeni dwudziestu czterech epizodów fabuła rozwija się bardzo dynamicznie i wielokrotnie zawraca o sto osiemdziesiąt stopni. Seria jest arcyciekawa i cały czas trzyma w napięciu. Większość odcinków pozostawia widza wpatrującego się w ekran z wytrzeszczem i otwartą buzią. Ponadto, linia fabularna zbudowana jest na faktach, dotyczących wielu pogłosek i incydentów związanych z podróżami w czasie. Podczas seansu pewnie niejedna osoba otworzy „Wikipedię” – polecam, przyda się wielokrotnie.
"

Opis skopiowany jest ze strony: https://shinden.pl/series/10831-steinsgate

Można tam także spokojnie obejrzeć wspomniane anime :)

Mimo, że to anime w pierwszych odcinkach sprawia wrażenie dość dziwnego i zagmatwanego, później akcja nabiera rozpędu, a fabuła zaczyna nam idealnie pokazywać bohaterów. Wszystkie ich rozterki, uczucia i emocje są w naprawdę dobry sposób ukazane, a sam przebieg anime pokazuje w pewnym stopniu, to jak wiele ludzie potrafią poświęcić i jak wiele przecierpieć dla naprawdę ważnych osób, dla ludzi których kochają. 

Zaczynając oglądać, nie byłem zbytnio przekonany i po 1 lub 2 odcinku chciałem odpuścić oglądanie, jednak później, w jednej chwili serial tak mnie wciągną, że skończyłem go w jedną noc, a potem dodatkowe odcinki i gdy tylko się pojawiła... Obejrzałem także alternatywną historię, tych samych postaci :)

Nie bez powodu 614398 osób na stronie MyAnimeList oceniło to animę na 9,14/10, tak samo na polskiej stronie Shinden 3453 osoby oceniły je na 9,01/10 :)

Inaczej sprawa się ma się ma na stronie FilmWeb, gdzie serial ma ocenę 8,4/10 i znajduje się na 55 miejscu wśród wszystkich seriali :D

Nie chcę umieszczać, żadnego filmiku, aby nie spoilerować :D

Edytowane przez Paranoik
  • PatoŁapka! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DAJE +

Edytowane przez MATIQU

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.