Tabela serwerów

ID Status Gra Mod Sloty Adres IP Monitoring GameTracker Dolacz HLTV Zaglosuj
#1 Classic 27 145.239.237.154:27015
#2 Only DD2 #1 32 147.135.197.54:27015
#3 PaintBall 23 145.239.236.192:27050
#4 DD2+BF2 21 147.135.199.183:27255
#5 TeamSpeak 64 patoquality.pl
Avi

Rekrutacja na rangę Moderator | 1/2018

Rekomendowane odpowiedzi

patokalipsa-logo.png.a7a792f6112d4dcf586

Z przyjemnością pragniemy ogłosić otwarcie pierwszej na naszej sieci rekrutacji na rangę Moderator!

Składając podanie musisz spełniać wszystkie przedstawione poniżej wymagania;

• bezkonfliktowość,
  • dużo wolnego czasu,
  • obiektywność,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • wysoka znajomość ortografii oraz interpunkcji,
  • minimum 15 lat,
  • sprawny mikrofon oraz TS3/Discord,
  • dojrzałość emocjonalna,
  • czynny udział w życiu sieci.

Jeśli spełniasz wszystkie przedstawione wymagania możesz napisać podanie według wzoru:

Cytat

Nick:
Imię:
Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?:

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?:
Coś o sobie:
Dlaczego Ty?:

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie):

W czym chciałbyś pomóc?:

Planowana data zakończenia rekrutacji: 06.08.2018.

Podania składamy w tym temacie!

Zespół Patokalipsa.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: karon
Imię: Bartek.

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: Od godziny, do 3, może więcej. 

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: Swoją ortografię oceniam na 9, nie raz zdarzają się literówki. Co do interpunkcji, to oceniam ją na 7 bo nie zawsze pamiętam kiedy postawić przecinek i tak dalej. 
Coś o sobie: Mam na imię Bartek, aktualnie mam 15 lat. W swoim życiu widziałem wiele rzeczy, od wózków sklepowych które latały po osiedlu w burze,  aż po latające krzesła z okien. Lubie żartować z wielu rzeczy, ale najbardziej uwielbiam opowiadać żarty o czarnym humorze. Do najmilszych nie powiem, że należę, ale do tych największych patologii również. Staram się być miły dla każdego. Nie trawię dwulicowości, no ale cóż wiele osób dwulicowych już poznałem. Lubię grać w gry głownie FPS'y i RPG'i. Aktualnie gram tylko w CS'a 1.6, bo na inne 
gry aktualnie nie mam chęci. Na forum konto założyłem 2 godziny po otwarciu. Lubię pomagać innym, jestem osobą która lubi wykonywać swoje obowiązki. Staram się nie wybuchać emocjami tak jak kiedyś. Mieszkam w mieście obok Warszawy, mianowicie w Legionowie. Podobno zostało mianowanie miastem roku, ale w to wątpię. Więcej do powiedzenia nie mam. 
Dlaczego Ty?:

Jestem lubiany przez użytkowników, lubię pomagać innym oraz mam dosyć duże doświadczenie na owej randze. Nie będę tylko święcił rangą,  będę wykonywał swoje obowiązki uczynnie i uczestniczyć w życiu forum. Jestem osobą aktywną, miłą dla innych. Staram się pomagać innym użytkownikom na tyle ile potrafię. 

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Tak, na poprzedniej sieci. Na początku sprawowałem się  dobrze na owej randze, aż w końcu zostałem awansowany na junior administratora. Niestety, potem przez pewne sprawy prywatne moja aktywność sięgnęła zera. 

W czym chciałbyś pomóc?: Nie będę pisał podstawowych rzeczy typu: zamykanie tematów, warnowanie, pilnowaanie porządku. Chciałbym odciążyć administrację wyższą  od niektórych spraw, aby oni mogli mieć więcej czasu dla siebie, lub coś naprawić/poprawić na forum. Więcej do napisania nie mam, no bo to są podstawy. :v 

Dzięki za przeczytanie!

• PatoŁapka! 4
  • Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:cwaniak #
Imię:Krystian

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: W zasadzie jestem 24/7

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?:8
Coś o sobie:Witam, mam na imię Krystian, pochodzę z małej wioski w okolicach Koła i mam 19 lat  Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na posadę Moderatora Forum.Od Września bd chodził do IV klasy Technikum Samochodowego (ehh już tyle lat mineło).W cs'a gram juz ponad 10 lat,zaczynałem jak każdy jak retard ale wiadomo każdy z czasem nabiera doświadczenia i było coraz lepiej.W przeszłości byłem włascicielem sieci Cs-forest i Bombastyka,były swoją wystrwałością doprowdziłem cs-forest do punktu w którym była jedną z najszybciej i najlepiej rozwijającą się sięcią serwerów w Polsce.Interesuję się sportem jak i polityka w wolnym czasie lubię pogrzebać w szablonach :)

Dlaczego Ty?:Nowa siec,nowa ekipa więc myślę że pomoc sie przyda

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie):Tak,wielokrotnie posiadalem ową range więc znam zasady ?

W czym chciałbyś pomóc?:Przede wszystkim pomoc w prowadzeniu forum jak i pozytywnej atmosfery ?

• PatoŁapka! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Kocur ❤️ 
Imię: Mateusz 

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: Jestem praktycznie codziennie.

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: Bardzo dobra.
Coś o sobie: Cześć,jestem Mateusz mam 18 lat,pochodzę z Warszawy. Interesuję się boksem i innymi sztukami walki,wolnym czasie chodzę na siłownie.
Dlaczego Ty?: Jestem doświadczony w tej posadzę.

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Tak miałem styczność z rangą Moderator, i bardzo dobrze sobie radziłem.

W czym chciałbyś pomóc?: Bardzo lubię pomagać komuś i chce pomóc w rozwoju sieci.

• PatoŁapka! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: DealeR^
Imię: Dawid. 

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: Od 2 do 5 godzin. 

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: Myśle, że mocne 8/10. (każdy jest człowiekiem i ma prawo się pomylić) 
Coś o sobie: Mam na imię Dawid, pochodzę z okolic Kielc. Jestem osobą kulturalną, bezkonfliktową, no i przede wszystkim nie faworyzuje nikogo. Należe do osób ambitnych, która chce wnieść wiele dobrego i służyć pomocną dłonią. Mój charakter ukształtował sport od małolata, trenowałem 7 lat piłke nożną, a obecnie jestem zawodnikiem muay thai. 
Dlaczego Ty?: Bez owijania w bawełne powiem szczerze, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko. Pełniłem funkcje moderatora i junior admina wiele razy, jakiś czas posiadałem swoją sieć i serwery, później serwery podłączałem do innych sieci. W razie wątpilowści mogę podać nazwy sieci w celu zweryfikowania.  Jestem dosyć surowy, ale myśle że jest to plus. 

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): No jasne, pracowałem głównie na silnikach typu MyBB i php.

W czym chciałbyś pomóc?: Chciałbym pomóc w rozwijaniu się sieci. Sieć jest nowa, a więc trzeba dokładać wszelkch starań, żeby pokazać na co nas stać. 

Edytowane przez DealeR^
  • PatoŁapka! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: exe
Imię: Rafał

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: Bede praktycznie codziennie jak na kompie nie,to na tel. Cały czas.

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?:6/10.
Coś o sobie: Mam na imię Rafał. Skończyłem 21 lat oraz szkołe budowlaną na kierunku technik budownictwa.Uwielbiam sport,a szczególnie piłke nożna. Jestem typem chłopaka co najbardziej nie znosi kłamstwa,jest to czegoś niecierpie. Podchodze do życia z dystansem,ale mam swoje granice,pewnie jak każdy. Jestem chłopakiem wrażliwym i bardzo przyjaznym. Myśle,że tyle wystarczy.
Dlaczego Ty?: Dlaczego ja? Pełniłem już nie raz ową funkcje na sieciach,spisywałem się dobrze. Dbam o kulturę osobistą i porządek na forum,aby nie był żaden chaos czy nieład. Jestem miłym,kulturalnym z dobrym poczuciem humoru chłopakiem. Postaram się zadbać o czystość i super atmosfere na forum.

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): TAK- Jak wspomnialem wyżej pełniłem funkcje moderatora już na wielu sieciach.

W czym chciałbyś pomóc?: Chciałbym pomóc w pilnowaniu porządku na forum jak i na czatboxie.

• PatoŁapka! 3
  • Super <3 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Gdudi
Imię: Kubuś

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: Zdecydowanie zależy od dnia. Nie mniej, niż godzina, ale może zdarzyć się i tak, że cały dzień będę siedział.

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: Oceniam bardzo dobrze. Ciężko w skali to opisać, bo raz mogę się w zdaniu pomylić dwa razy, a mogę przez dłuższy okres tak władać polszczyzną, że moja była polonistka z liceum czytając moje wypociny, mogłaby "ekstazować się" pół dnia. Ale jak już muszę, to ortografię, jak i interpunkcję, oceniłbym na 9. 
Coś o sobie: Mam na imię Kuba, chociaż zdecydowana większość zwraca się do mnie Kubuś, co jest zarówno i dziwne, i całkiem miłe. Skończyłem sportowe liceum, ale nie przeszkodziło mi to w tym, żeby nie być intelektualną amebą (chyba). Moje całe życie przepełnia sport, kiedyś trenowałem, a dzisiaj zaszczepiam to w dzieciakach, jako trener (pomimo mojego dość młodego wieku). Oprócz tego lubię pisać, tworzyć jakieś swoje fanaberie, którymi rzadko dzielę się ze światem, ale czasem coś wypłynie i dryfuje sobie po działach redakcyjnych. Uważam się za osobę bardzo przyjazną, raczej zdystansowaną do wszystkiego, co się wokół mnie dzieje, zawsze staram się być bezstronny i obiektywny we wszystkim, co robię. Lubię mieć swoje zdanie, nie sugerując się przy tym osobami, które próbują mi coś narzucić z góry. Wybaczcie, więcej nie chce mi się o sobie pisać, bo i tak sporo skleciłem. 
Dlaczego Ty?: Dobre pytanie. Ta sieć powstaje na nowo, startuje od zera, więc nie będąc oryginalny, chciałbym spróbować pomóc, jak tylko mogę. Zawsze lubiłem stać na stróży prawa, zwykle nie pozwalał mi na to czas, a nie lubię zabierać się za rzeczy, na które nie miałbym czasu. Jestem osobą postronną i brzydzę się kolesiostwem, które nie ma nic wspólnego z lojalnością (gdyby ktoś próbował mi to zarzucić xD). Z natury jestem bardzo wygadaną osobą, co przekłada się na umiejętność dogadywania się, tłumaczenia, wyjaśniania i konwersacji, której często wyżej położeni ludzie nie potrafią wykorzystywać. Nie uważam siebie na super kandydata, ale moja wiedza, determinacja i w pewnym stopniu perfekcjonizm, może w przyszłości na tym stanowisku tylko procentować. 

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): TAK - na starej Sieci ( jeszcze starszej, niż poprzednia [*] ) i stronie sportowej. Na tej pierwszej, byłem "ogrem" od brudnej roboty, której cała reszta nie potrafiła wykonywać, typu: stwórz/popraw/skleć. Na sportowej zaś, byłem odpowiedzialny za artykuły związane ze... Sportem! Pewnie zaskoczyłem. A tak całkiem serio, to po prostu tworzyłem artykuły i trzymałem pieczę nad tym, by strona zawsze żyła, mając pod sobą kilku pachołków.

W czym chciałbyś pomóc?: We wszystkim, w czym może pomóc Moderator. Po raz kolejny nie będę wymyślał, pisząc, że chciałbym pomóc w rozwoju sieci, zatrzymując ludzi, a nie robić kolejnych barier, których czasem nowi użytkownicy nie potrafią przeskoczyć i robić wszystko, by było dobrze. 

• PatoŁapka! 3
  • Super <3 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: warning_

Imię: Kacper

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: w zależności ile będzie trzeba :p, max. 6h mogę ?

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: 8

Coś o sobie: Mam na imię Kacper. Mam 15 lat. Mieszkam w Połańcu - województwo świętokrzyskie. Interesuję się motoryzacją, głównie ATV. Zazwyczaj jestem miły i kulturalny, do czasu kiedy ktoś mnie nie wyprowadzi z równowagi. Jestem zawsze chętny do pomocy :). Uczęszczam do szkoły gimnazjalnej w Połańcu im. Królowej Jadwigi.

Dlaczego Ty?: Ponieważ mam duże chęci pomocy, mogę być jak najbardziej aktywny :). 

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): NIE - ale chciałbym spróbować :).

W czym chciałbyś pomóc?: W ogólnym rozwijaniu sieci ? (by była lepsza niż "wykupiona i rozwalona), zachowanie na forum spokoju i czystości :p. 

P.S: Wiem że podanie jest skromne, ale nie umiem pisać o sobie ?

Edytowane przez warning_
  • PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 마른ツ

Nick:  마른ツ 
Imię: Gniewko

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: 2-5 godzin dziennie.

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: Tylko z interpunkcją mam małe problemy, ale wszystko da się nauczyć. 
Coś o sobie:  Nazywam się Gniewko, pochodze z najgorszej dzielnicy mego miasta i dalej uczęszczam do szkoły zawodowej. Jeśli chodzi o zainteresowanie to sport w każdej postaci, ptfu - damski sport odpada. Jestem osobą która od małego jest związana z sztukami walk, piłką nożną ogólnie sportem. Jestem osobą, która jest zamknięta w sobie i ciężko jest ze mnie coś wydusić. 
Dlaczego Ty?:  Jestem osobą pomocną oraz chętną na jakaś pomoc. Wydaję mi się, że żadnych problemów ze mną nie będzie. Myślę, że jestem sprawiedliwy wobec innych. Jestem osobą  spokojną. Użytkowników jest coraz więcej a ktoś przecież musi pomóc.

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Tak, ale było to już dawno.. Zawsze musi być ten kolejny raz i wszystkiego można się nauczyć.

W czym chciałbyś pomóc?: Ogólnie w pilnowaniu porządku na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Mój nick to WoLLoW
Imię: Nazywam się Olaf.

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: Na forum przeznaczę od pięciu do siedmiu godzin dziennie.

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: Myślę, że ortografię oraz interpunkcję mam opanowaną na dość wysokim poziomie, ale zdarza mi się popełnić jakiś błąd więc daje sobie 9/10
Coś o sobie:  Nazywam się Olaf, stąpam po tym pięknym świecie 17 wiosen. Aktualnie mieszkam w Golubiu-Dobrzyniu - takie dość średnie miasto pod Toruniem, w którym mieszkam od urodzenia i w nim spędziłem najpiękniejsze dzieciństwo. Pracę mi nadaną wykonuje sumiennie i rzetelnie. Staram się unikać sporów, ale nie zawsze mi się to udaje. Zawsze można na mnie liczyć, chyba jeszcze nikogo nie zawiodłem. Dotrzymuje słowa, jestem osobą prawdomówną. Moim atutem jest bezinteresowna pomoc. Kiedy nie mam racji to nie dążę do tego, aby to mi przyznali racje, tylko po prostu przyznaję się do błędu. Interesuję się piłką siatkową, oraz aktywnym spędzaniem czasu na siłowni. W siatkówkę mogę powiedzieć, że gram już od małego szkraba i tak jakoś mi zostało, lecz na siłownie zacząłem chodzić około 4 miesięcy temu. Mam opanowaną ortografię, gramatykę jak i interpunkcję. Kiedy mnie ktoś prowokuje, a zdarza się to często - nie zwracam na to uwagi. Nikt mnie jeszcze nie wyprowadził z równowagi, prowadzę spokojny tryb życia, nie denerwuję się. Przejdźmy jeszcze do moich zainteresowań - Chciałbym się rozwijać w stronę siatkówki, ponieważ jak wspominałem troszeczkę wcześniej to moja pasja od dzieciństwa. Co do mojego zachowania w grupie to nie ma problemu. Potrafię dostosować się do środowiska, zachowuję odpowiednią powagę w odpowiednim miejscu. No jak każdy lubię żartować - jest to moja kolejna zaleta. Umiem rozbawić kogoś tak, aby dwie strony się śmiały. Lubię a wręcz kocham pracować w grupie. Sprawia mi to przyjemność, gdy pracujemy w grupie i komuś pomogę a ktoś mi.  Posiadam także umiejętność takiej pracy - bez tego to by się nie obyło. Potrafię wysłuchać obu stron i dążę do tego, aby skończył się spór. Koniec zalet, jedną z moich wad jest właśnie wywoływanie spin - od jakiegoś czasu staram się to naprawić i na razie mi się to udaje.
Dlaczego Ty?: Pierwszym argumentem abyście przyjęli mnie na stanowisko Moderatora jest to, że zawsze polecenia mi zadane wykonuję natychmiastowo, bez żadnych problemów i za każdym razem staraniem się na 100% wykonać bardzo dobrze zadanie, abym później nie musiał poprawiać.
Drugim z kolei argumentem jest moje bardzo bogate doświadczenie. 
Trzecim argumentem jest moje opanowanie oraz unikanie kłócenia się z innymi graczami. Nigdy nikt mnie nie wyprowadził z równowagi i myślę, że utrzymam to do końca mojej przygody z grami komputerowymi. 
Kolejnym argumentem jest moje rozgarnięcie dotyczące przestrzegania regulaminów, zadań czy też jakiś praw.. Zawsze staram się wykonywać wszystko jak jest napisane w regulaminie. 
Następnym argumentem, który przemawiał by za tym, aby mnie przyjąć jest organizacja pracy. Mówię o organizacji pracy, ponieważ ona w dużej mierze wpływa na wykonywane obowiązki, czy zostaną one wykonane poprawnie i w dużym stopniu.
Myślę, że powyższymi argumentami Państwa przekonałem aby dać mi szansę na posadzie Moderatora

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Oczywiście - wielokrotnie pełniłem rolę moderatora forum, potrafię w pełni korzystać z MCP. 

W czym chciałbyś pomóc?: Przede wszystkim chciałbym pomóc w rozwoju sieci. 

Chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na chatboxie oraz w tematach. Nie toleruje wyzwisk, braku szacunku, rasizmu.

Z poważaniem, 

WoLLoW

• PatoŁapka! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: MrGold
Imię: Piotr.

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?:To zależy, jutro jestem ostatni dzień pracy (rzucam obecną, więc przez chwilę czasu dla forum będę miał więcej czasu niż zwykle, a co dalej? To się okaże od pracy ( z tego co mi wiadomo, to godziny pracy tam są stałe, przez co czasu dla sieci znajdę wystarczającą ilość ? ).

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: Człowiek nie robot, błędy popełnia. Moja znajomość ortografii oraz zasad interpunkcji myślę, że mogę śmiało ocenić na 8,5/10. (9/10)
Coś o sobie: Nazywam się Piotr, co zresztą już wiecie, pracuję, imprezuję, przesiaduję na forum. Ale to już także wiecie. Mieszkam w Polsce, ale to już także wiecie! Niebawem zmieniam swe lokum oraz miejsce pracy, o tym akurat nie wiecie! (A bynajmniej wszyscy). Ale dość tego, w końcu to jest internet, dosyć wiecie o moim życiu prywatnym.
Dlaczego Ty?: Ponieważ wiem co z czym się je (Sprawowałem już znacznie wyższe funkcje aniżeli ranga "Moderator"), potrafię się dostosować do każdego rodzaju konwersacji. Również mam stalowe nerwy/Wielki dystans do siebie, przez co prowokacje w moją strone się nie sprawdzą, zresztą już nieraz mieliście okazję to ujrzeć na własne oczy. Potrafię być pracowity (Niektóre osoby wiedzą, ile potrafiłem przesiedzieć w nocy aby dokończyć parę spraw.), oraz zawzięty na swoje obowiązki (Mam jakieś zlecenie, jakąś robote - staram się to wykonać jak najszybciej, nie odpuszczę dopóki tego nie zrobię), Stanowczy. (Gdy tylko ktoś mi próbuję wcisnąć jakikolwiek kit, a wiem, że prawda jest zupełnie inna wtem nie daruję tej osobie), jestem osobą postronną (Nie nawiązuję zbyt dużej znajomości przez internet, ponieważ to mi ułatwia prace, w której trzeba w jakikolwiek sposób karać osoby, które popełniły błąd (No także nie lubie zbytnio spamu, wolę mieć mniejsze grono (internetowych) znajomych, lecz zaufanych aniżeli większe, które potrafi odwalić manianę. Zresztą wiele osob o tym wie, ponieważ nie do końca przepadam za faworyzacją kogokolwiek, bez względu na rangę/osobę.

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Pewnnie i to nieraz ? Mogę się także pochwalić, że za czasów topka (bardzo dawnej sieci, niewielkie grono osob z tej sieci wie o co chodzi) byłem.... Jak by to powiedzieć niechwaląc się przy tym (Przy okazji nie dając pola popisu osobom, które uważają, że lubie się wszystkim chwalić)... Bardzo wysoko postawioną osobą na sieci? Myśle, że to  będzie wystarczające określenie. Zatem jak zapewne wiecie, mam wystarczające doświadczenie w tym wszystkim, potrafie się zachować w każdej sytuacji (Nawet w tej, gdy wychodzi na moją niekorzyść)

W czym chciałbyś pomóc?: W pilnowaniu sb? Zbyt banalne. W pilnowaniu sieci? Zbyt oczywiste. Pomóc przy organizacji wszelkiego rodzaju eventów na sieci? Zbyt proste. W wprowadzaniu wszelkiego rodzaju pomysłów na sieć? Przecież na to może wpaść każdy świeżak... We wspinaczce na szczyt? To jest coś! 

• PatoŁapka! 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:

z3d.

Imię:

Kamil

15

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?:

Mogę siedzieć nawet cały dzień ;) Ale tak 4/5 godzinek dziennie przeważnie.

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?:

9/10

Coś o sobie:

Mam na imię Kamil, pochodzę z woj. Lubuskiego. Od dobrych 2 lat interesuję się motoryzacją, jest to dla mnie coś wielkiego, gdy jeżdżę po torach, które zrobiliśmy razem z ziomkami. Lubie sobie pograć w CS'ka, GTA. W wolnym czasie wychodzę na miasto coś porobić z kumplami. Jestem ogarniętym, miłym chłopakiem ;)

Dlaczego Ty?:

Dlaczego ja? No właśnie, dlatego iż potrafię pracować w grupie, jestem ogarniętym 15-latkiem, posiadam wysoką znajomość ortografii, posiadam też stalowe nerwy. Nie denerwuję się, gdy ktoś popełni jakiś błąd, przecież każdy popełnia błędy... Głównym moim atutem jest to, że każdy może mi zaufać ;)

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie):

Tak, miałem. Głównie pilnowałem sb, pomagałem robić jakiekolwiek eventy, Zamykałem stare / niepotrzebne tematy oraz wiele, wiele więcej ;)

W czym chciałbyś pomóc?:

Chciałbym pomóc głównie w rozwoju forum, aby sieć była coraz lepsza, pilnowałbym porządku na forum, oraz co ważne, kultury ;)

• PatoŁapka! 1
  • Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DELET ? 

• Haha 2
  • Przykro mi 1
Dodana przez Avi,

Dyskwalifikacja podania z powodów;
- nałożonych warnów w ilości dwóch,
- oszustwa w podaniu dotyczącwj kultury.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: ShaninBeta
Imię: Shahin

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: Mogę od 4 do 5h

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: 9
Coś o sobie: Jestem Shahin, pochodzę z Włoch. Moim hobby jest informatyka. Lubię spędzać czas na świeżym powietrzu. Pracuję w własnym sklepie spożywczym. Mieszkam w Riminii, w Włoszech. Lubię poznawać nowych ludzi, jestem bezkonfliktowy, trudno mnie sprowokować. Tak jak wyżej wspomniałem to, że jestem włochem nie znaczy, że nie umiem polskiego. Mieszkałem w Polsce 2 lata, w Katowicach. Nie lubie o sobie pisać. ? Umiem obiektywnie ocenić sytuację, nie faworyzuje osób, czy to mój znajomy, czy wróg każdego oceniam po tym co robi. Lubie pracować sumiennie. Umiem pracować w grupie. Nie przepadam za osobami fałszywymi, nie lubię dwulicowości. Lubię coś tworzyć dla większej grupy osób aby ich uszczęśliwić. Lubię pomagać, sprawia mi to przyjemność.
Dlaczego Ty?: Jak wspomniałem wyżej umiem obiektywnie oceniać, co jest podstawą, przy pracy jako moderator. Lubię i umiem współpracować w grupie co jest również ważne dla tej funckji. Pomoc innym osobom sprawia mi przyjemność, więc przy pracy jako moderator, nie będzie to dla mnie duży wysiłek bo będę z tego dumny, że mogę coś robić dla tak ładnej i rozwiniętej już jak na początek seci, nie na każdej na początek jest, aż tak duża aktywność. Pracuję sumiennie, gdy coś zaczynam robić to robię to do końca, nie zaczynam 2 rzeczy, zanim nie skończę pierwszej. Jestem osobą kulturalną, nie lubię się spinać, co jest też ważne dla tej funkcji. Gdy jest coś do roboty staram się to wykonać starannie oraz aby każdy był z tego zadowolony. Jestem osobą ogarniętą oraz szybko się uczę. Mam trochę doświadczenia, opisze to niżej.

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Tak, nie raz posiadałem funkcje moderatora jak i administratora sieci. Mam dużą wiedzę na ten temat, tymbardziej, że zajmuje się troszkę informatyką. Kiedyś również tworzyłem włoską stronę dla kolegi, z jego pomocą, więc na językach programowania też się coś tam znam.

W czym chciałbyś pomóc?: Chciałbym pomóc w pilnowaniu porządku na forum, karać osoby nieprzestrzegające regulamin. Chciałbym również być pomocą dla użytkowników, gdy nie będą czegoś wiedzieć odnośnie sieci, aby im pomóc. Jak i również chciałbym się przyczynić do rozwoju sieci, zorganizować jakiś konkurs sensowny.  Chciałbym również wyręczyć administrację w różnych sprawach, takich jak pisaniu tematów odnośnie jakiś informacji na forum.

• PatoŁapka! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: LuckyLuck
Imię: Mateusz
Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: Około 5h.
Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: 8/10.
Coś o sobie: Jestem sumienną, zorganizowaną i bezstronną osobą. Nigdy nie reaguje pochopnie.

Dlaczego Ty?: Chciałbym sprawdzić się na tej randze i pomóc wam, czyli H@ w utrzymaniu porządku na forum.
Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Nie.
W czym chciałbyś pomóc?: W czym tylko będzie trzeba i w czym tylko będę mógł.

Pozdrawiam

Lucky,

• PatoŁapka! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z powodu bardzo dużej ilości podań czas zamknięcia rekrutacji zostaje zmniejszony do piątku (03.08.2018)!

• PatoŁapka! 1
  • Super <3 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: KoxxiK

Imię: Dominik

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum? - Do końca wakacji bez przerwy, oprócz soboty i niedzieli, w których będę w godzinach porannych i wieczornych, a w roku szkolnym w godzinach popołudniowych bez przerwy, oczywiście zależy to od szkoły.

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)? - 8/10

Coś o sobie - Jestem osobą towarzyską z poczuciem humoru, z chęcią nawiązuję nowe znajomości i potrafię pracować w grupie. Nie jestem osobą wulgarną, potrafię dotrzymać obietnicy i wykonać nadane mi zadania.

Dlaczego Ty? - Uważam, że jestem najlepszym kandydatem na tą rangę, ponieważ pełniłem owe stanowisko na innej sieci i nie było z moją osobą żadnych problemów.

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): - tak, pełniłem funkcję moderatora na jednej sieci na której spędziłem dużo czasu i po czterech latach postanowiłem odejść na inną sieć ale nie wyszło i tak się znalazłem tutaj .

W czym chciałbyś pomóc? -Chciałbym pomóc w czym tylko się da, dbać o porządek na forum, obciążyć wyższe rangi z ich zadań a także użytkownikom którzy potrzebują pomocy i karanie za łamanie regulaminu

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: xdd
Imię: Michał

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?Aktualnie robota 12h od poniedziałku do piątku- możliwe mobilne podglądanie forum. Po 17 sierpnia, będę miał strasznie wiele wolnego czasu, ponieważ kończę robotę w  tej firmie. 

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: 10
Coś o sobie:  Pochodzę z małopolski, dokładnie okolice Limanowej (KLI). Przeważnie to gram w cs go, na aktualnym steamie mam prawie 3k przegranych godzin. W 1.6 zacząłem grać już w 2005 roku. Także większość lat stażu już za mną. Pomijając internetowy wątek, to z wykształcenia jestem kucharzem (przyda się na zlotach, operator grilla:D), gram w nogę w okolicznym klubie (A KLASA), w tym roku robimy awans ;).  
Dlaczego Ty?: Doświadczenie opisałem w poniższym punkcie, ale myślę, że coś wyskrobie. Forum jest młode, ale społeczność stara- wszyscy się znają. Trzeba powoli, ale efektywnie ogarniać forum, a Ja myślę, że zdołam podołać temu zadaniu. Jestem bezstronny, znam strasznie mało osób, więc w rozwiązywaniu konfliktów nie będę miał problemów (bo tego znam, bo tego lubie, itp...).Co do konta na forum, gdzie mam poniżej dziesięciu postów, to coś opiszę- nie czuje potrzeby aktualnie udzielać się na forum, jeżeli będzie to konieczne, to zmienię to podejście. 

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): TAK - Parę lat temu pełniłem funkcję  moderatora na sieci GrandSkill (awans na J@, 3 własne serwery), potem moderator i również awans na J@ (własny serwer) na uBraci. Z tego co sobie przypominam również moderatora miałem na cspukawce (1 serwer) i starym pijemy rozrabiamy (opiekun cod moda)... Także jak widać byłem na wielu sieciach i uprzedzając pytania- sieci upadały z różnych powodów (serwery się nie opłacały, H@ nie miał zysku, brak czasu itp...), więc proszę nie zarzucać mi zmian sieci jak skarpetek.

W czym chciałbyś pomóc?: Przede wszystkim pomógłbym w rozwoju sieci, jeśli nawet trzeba będzie to finansowym. Również starałbym się pilnować, czy nikt nie łamie regulaminu. Osobiście na ten moment oferuje od siebie przynajmniej jeden codzienny przegląd całego forum(wszystkie działy, tematy, wyszukiwanie osób, które łamią regulamin i karanie Ich, ale tak jak napisałem wyżej, po 17 sierpnia będzie lepiej).

Edytowane przez xdd
Edycja dodatków
  • PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rekrutacja zostaje zamknięta.

Wyniki zostaną podane niebawem.

Zespół Patokalipsa.pl

• Super <3 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.