Skocz do zawartości
Cherry.

[WYWIAD] Moczydlak.

Rekomendowane odpowiedzi

wywiad.png

Witam kochani i o zdrowie pytam! :classic_laugh:

W dzisiejszym wywiadzie dowiecie się co nieco o.. - @Moczydlak

Zapraszam do czytania & pisania komentarzy.

@Cherry. Witaj Moczydlak! Czy zgodzisz się przeprowadzić ze mną wywiad?

@Moczydlak Witam, tak oczywiście, że się zgodzę ;p

@Cherry. Dobrze, a więc skoro tak.. no to zaczynamy. Przedstawisz się Nam?

@Moczydlak Mam na imię Damian, 18 lat, mieszkam w małej wiosce w województwie Podlaskim. Na co dzień uczę się w 4 technikum o profilu Technik Mechatronik.

@Cherry. Miło Cię poznać Damianie. Hmm, województwo Podlaskie - znajduje się coś tam ciekawego i interesującego, jeśli ktoś z forum chciałby Cię odwiedzić?

@Moczydlak Na Podlaskim mmmmm, niech pomyślę. Na pewno Puszcza Białowieska, Kruszyniany(tatarska wioska), Zamek w Tykocinie, no i oczywiście coś nad wodą Augustów itd.

@Cherry. Myślę, że w następne wakacje ktoś z patusów tam zawita! :D Dobrze.. no to teraz dalej - czemu wybrałeś akurat technikum, a nie hmm. Liceum, lub zawodówkę?

@Moczydlak Ponieważ po Technikum mam i zawód jak i mogę mieć maturkę, a po Liceum bym musiał na studia iść gdzie się nie wybieram. Zawodówki nigdy bym nie wybrał, bo jest ona dla mnie bezsensem.  Dlatego wybrałem Technikum ze względu zawodu, ale i ze względu, że jesteśmy w jednej klasie z znajomymi co się uczymy od zerówki.

@Cherry. Czemu akurat profil technik mechatronik?

@Moczydlak Technik Mechatronik mmmm, ponieważ ten zawód jest w tych czasach bardzo opłacalny, bo w różnych firmach itd poszukują mechatroników.

@Cherry. Rozumiem, okej. Czym się interesujesz na co dzień?

@Moczydlak Na co dzień interesuje się komputerami, programowaniem sterowników, autami no i oczywiście jazda autami. ;p

@Cherry. Od jak dawna interesujesz się komputerami i programowaniem sterowników? Co Cię to tego zaintrygowało?

@Moczydlak Komputerami od małego dziecka, a programowaniem od czasu gdy w szkole zaczęliśmy programować sterowniki. Zaintrygowało mnie do komputerów to, że lubię i mogę dużo czasu przed komputerem spędzać, a do programowania pewnie to, że programowanie jest czasochłonne i można długo siedzieć przed komputerem i pisać program.

@Cherry. Mhm, w dzisiejszych czasach sporo osób spędza czasu przed komputerem, więc pewnie dogadał byś się z dzisiejszą młodzieżą. A tak spytam się - nosisz okulary?

@Moczydlak Nie nie nosze okularów i ich nie potrzebuje, wzrok mam bardzo dobry i zdrowy.

@Cherry. Okej. O zdrowie trzeba dbać. Pora dalej - jakiej muzyki słuchasz?

@Moczydlak Muzyka mmm najczęściej techno i disco polo, ale na ogół słucham co w ucho wpadnie, czyli jeszcze polski hip hop itd.

@Cherry. Disco jak dla mnie to pasuje na dyskoteki. Skoro już znamy muzykę to teraz powiedz mi, oraz użytkownikom co ostatnio słuchałeś?

@Moczydlak Cypis - hey hoo

@Cherry. W porządku. A jakich gatunków filmów oglądasz?

@Moczydlak Co do filmów oglądam wszystkie gatunki. Jak film mi się spodoba to oglądam, jak nie to wyłączam. A tak na ogół to komedie, dramaty i horrory.

@Cherry. Jaki film oglądałeś ostatnio i o czym był on?

@MoczydlakOstatnio oglądałem serial Skazany na Śmierć. I on jest o tym, że brat ratuje brata i uciekają z więzienia.

@Cherry. Obejrzę, jeśli nie zapomnę. Hmm, a masz może rodzeństwo?

@MoczydlakTak mam rodzeństwo, brata 7 lat młodszego i siostrę 14 lat młodszą.

@Cherry. Niewielkie różnice między Wami. Jesteście bardziej rodzeństwem typu "ciągłe kłótnie, bitwy", czy raczej "spokojne aniołki, pomagające Sobie wzajemnie"?

@Moczydlak Różnie to bywa, bywa niestety jak to w rodzeństwie raz tak, raz tak.

@Cherry. Ktoś kto ma rodzeństwo pewnie coś o tym wie. Masz może zwierzątka domowe?

@Moczydlak Tak mam 3 psy i 1 kota.

@Cherry. Ooo to spora z Was rodzinka. A jak się miewają Twoje sprawy sercowe, lub inaczej - miłosne?

@Moczydlak  Sprawy sercowe i miłosne brak, nie szukam jak na razie dziewczyny, wole być jak na razie sam i się wyszaleć. ;p

@Cherry. No i prawidłowo, sama przyjdzie, tak trzymać. Masz Swój "ideał" dziewczyny?

@Moczydlak Idealna dziewczyna mmmmmm na pewno taka, z którą można o wszystkim pogadać, zaufać jej itd. (akurat mam tako dziewczynę) ;p

@Cherry. To teraz przejdźmy do forum - jak oceniasz pracę administratorów?

@Moczydlak Prace oceniam na bardzo dobrą, nie mam zarzutów do nich o pracę.

@Cherry. Też tak uważam. Dodałbyś coś może do forum?

@Moczydlak Do forum mmm na pewno, aby było więcej serverów ;p i bardziej servery rozkręcone.

@Cherry. Głosowanie to za mało, reklamy by się przydały. Powiedz czemu, akurat zdecydowałeś się wybrałeś na forum typera?

@Moczydlak Typer po prostu lubię pomagać i z typerami zgadałem się z @Nicia. i @Iku. no i podanko napisałem. ;p

@Cherry. A więc to na takiej zasadzie, no dobrze. Jak zaczęła się Twoja przygoda z CS 1.6?

@Moczydlak Z cs zaczęła się przygoda jak z kolego jakąś grę szukałem, i znaleźliśmy cs 1.6 i tak przygoda się zaczęła.

@Cherry. Masz ulubioną mapę, broń, oraz drużynę e-sportową?

@Moczydlak Co do map to: de_dust2, de_mirage, de_train, de_nuke, de_inferno
broń: ak, m4, dgl, awp, usp.
e-sportowa virtus pro.

@Cherry. Oo no to sporo. Hmm. Czegoś mi tu jeszcze brakuje, aaah no tak - kilka krótkich pytań - jesteś gotów?

@Moczydlak Tak.

@Cherry. Okej to zaczynamy. Pomocna osoba na forum to..?

@Moczydlak - @Iku.

@Cherry. Rozgadana osoba na forum to..?

@Moczydlak - @mefka. i @MlodaElana

@Cherry. Wredna osoba na forum to..?

@Moczydlak Mmmmmmm nie wiem.

@Cherry. Myślę, że na tym możemy zakończyć Nasz wywiad. Chcesz kogoś pozdrowić?

@MoczydlakPozdrawiam @Cherry.@Iku., @Nicia., @mefka., @MlodaElana, @[DJ]Po p(R)ostu walcz! :)

@Cherry. Dziękuję za pozdrowienia i ja również Cię pozdrawiam. Chciałam również podziękować za poświęcony czas.

@Moczydlak Ja również dziękuje ;p

Dziękuje za przeczytanie.

Pozdrawiam.

• PatoŁapka! 3
  • Super <3 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super, również pozdrawiam ! :D 

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krótki i rzeczowy wywiad.  Dla mnie trochę za mało rozbudowane odpowiedzi,  ale to dlatego,  że lubię dużo czytać, a reszcie może to odpowiadać. 

Daje wam 10/10!

@Moczydlak również pozdrawiam! 

• PatoŁapka! 1
  • Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawy wywiad oczywiście na plus. Troszkę się dowiedzieliśmy o naszym koledze, lecz nie specjalnie dużo. 

Dziękuję bardzo za pozdrowienia i również Cię pozdrawiam. :) 

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę mało rozbudowane odpowiedzi ale jako szybka czytanka jest okej. Cos zawsze można się dowiedzieć o osobie, która odpowiadała. Ładnie też czytelnie się prezentuje. Plusik.

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Plusik.  Krótki odpowiedzi, bo dużo osób nie musi wszystkiego znać o mnie. Takie wiadomości to tylko dla nielicznych ;)

• PatoŁapka! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krótki ale dobry, mogło być bardziej rozbudowane.

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie trochę szybkie strzały, ale miło się czytało. ?

Na Podlasiu nieźle wódę walą, także polecam. XD

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet, nawet. Ale jak to mówią, "jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma". ;)

Wywiad bardzo krótki. Zamiast "pozwolić" rozpisać się odpowiadajacemu i przeciągnąć jeden temat, zaczynasz od razu nowy. Zamiast wywiadu dałbym tutaj nazwę "Szybkie strzaly". 

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyszło spoko, jest ok :lapkawgore:

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Take it easy napisał:

Nawet, nawet. Ale jak to mówią, "jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma". ;)

Wywiad bardzo krótki. Zamiast "pozwolić" rozpisać się odpowiadajacemu i przeciągnąć jeden temat, zaczynasz od razu nowy. Zamiast wywiadu dałbym tutaj nazwę "Szybkie strzaly". 

Oj obyś wiedział wódka jak wódka, bardziej leci bimberek ;p 

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajne :)

• PatoŁapka! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem korzystania z forum sprawdź naszą Polityka prywatności.