Tabela serwerów

ID Status Gra Mod Sloty Adres IP Monitoring GameTracker Dolacz HLTV Zaglosuj
#1 Classic 27 145.239.237.154:27015
#2 Only DD2 #1 32 147.135.197.54:27015
#3 PaintBall 23 145.239.236.192:27050
#4 DD2+BF2 21 147.135.199.183:27255
#5 TeamSpeak 64 patoquality.pl
iku.

Rekrutacja na rangę Moderator | 2/2018

Rekomendowane odpowiedzi

patoquality-logo.png.b16f080a5ad30f49a4e2ea1a39b6cf2b.png

Z przyjemnością pragniemy ogłosić otwarcie drugiej na naszej sieci rekrutacji na rangę Moderator!

Składając podanie musisz spełniać wszystkie przedstawione poniżej wymagania;

bezkonfliktowość,

• dużo wolnego czasu,

• obiektywność,

• wysoki poziom kultury osobistej,

• wysoka znajomość ortografii oraz interpunkcji,

• minimum 15 lat,

• sprawny mikrofon oraz TS3/Discord,

• dojrzałość emocjonalna,

• czynny udział w życiu sieci.

Jeśli spełniasz wszystkie przedstawione wymagania możesz napisać podanie według wzoru:

Cytat

Nick:
Imię:
Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?:

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?:
Coś o sobie:
Dlaczego Ty?:

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie):

W czym chciałbyś pomóc?:

Planowana data zakończenia rekrutacji: 23.09.2018.

Podania składamy w tym temacie!

• PatoŁapka! 3
  • Super <3 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Moczydlak
Imię: Damian

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: Zależy od dnia, w tygodniu wieczorami od 17 do 1. W weekendy rożnie, ale forum ciągle przeglądam na telefonie i lapku. 

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: 9/10
Coś o sobie: Mam na imię Damian, jestem osobą pomocną. Lubię pomagać innym jak coś umiem. Oraz lubię doświadczać różne rzeczy. 
Dlaczego Ty?: Po prostu chciałbym pomóc dla Administracji w różnych rzeczach. 

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Tak posiadałem dano rangę 3 razy na różnych sieciach, których już nie ma , oraz posiadałem rangi Właściciel Sieci, jak i Junior Admin. 

W czym chciałbyś pomóc?:  Chciałbym pomoc ogólnie w różnych sprawach oraz w których Administracja wyznaczy. ? 

• PatoŁapka! 4
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:

TerroR
Imię:

Dominik 
18

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?:

Chodzę do szkoły, ale od 4 do 5 godzin dziennie mogę zagwarantować.

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?:

8
Coś o sobie:

Nazywam się Dominik, liczę już 18 wiosen, pochodzę jak i mieszkam w stolicy - Warszawa. Obecnie mieszkam z babcią pod Warszawą. Mała wieś nad zalewem zegrzyńskim. Chodzę do technikum o profilu gastronomicznym, bardzo lubię ten kierunek, ponieważ od dzieciaka fascynowałem się gotowaniem, jak i oglądałem bardzo dużo programów kulinarnych. Jeszcze wcześniej, miałem okazję uczęszczać do technikum na kierunku mechanicznym, ale nigdy nie lubiłem dłubać w samochodach i po kilka miesiącach w tej szkole postanowiłem zmienić własnie na kierunek, gdzie obecnie jestem. Od dzieciaka latałem za piłką, podstawówka zawody międzyszkolne itp. Dopiero po zdaniu do gimnazjum zacząłem chodzić do klubu piłkarskiego, ale moja przygoda w klubie nie potrwała długo, ponieważ miałem uraz kolana i musiałem odstawić piłkę na boczny tor. Oczywiście po dłuższej rehabilitacji mogę grać w piłkę, ale już nie w klubie piłkarskim. Obecnie ograniczam się do grania w szkole na wf, wiadomo to już nie ten sam zapał co przed kontuzją, ale lubię dalej pokopać sobie w piłkę. Po kontuzji i rehabilitacji trenowałem dość długi czas kickboxing, ale teraz szkoła i niestety brak czasu i musiałem również zrezygnować z kickboxingu. Jeżeli zostaję mi chwilę czasu trenuję w domu: brzuski, pompki, pociąganie itp. W wolnym czasie spotykam się z kumplami, żeby pogadać, napić się piwka ( Wiadomo człowiek nie wielbłąd napić się musi ). Lubię również chodzić na ryby, sprawia mi to przyjemność, można powiedzieć, że oderwanie od codziennych obowiązków. 
Dlaczego Ty?:

Jestem miłą, jak i przyjazną osobą, lubię nawiązywać nowe znajomości, nie wchodzę w żadne konflikty, jestem odpowiedzialny, z poczuciem humoru, jeżeli zostaję mi powierzone jakieś zadanie robię je jak najlepiej potrafię. Oczywiście chciałbym odciążyć w jakimś stopniu obecną administrację. Posiadam doświadczenie na tej randzie, więc myślę, że jest to na "+". Postarałbym się o to, żeby na forum była miła i przyjazna atmosfera, ponieważ zdarzają się czasami nieprzyjazna atmosfera. Jestem osobą, która nikogo nie faworyzuje i stawia wszystkich na równi. Jestem osobą aktywną z zapałem do pracy. 

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie):

Tak - Posiadałem 2 lata temu moderatora na innej sieci, która już upadła. Nigdy nie było na mnie skarg, a wręcz przeciwnie. Powierzone obowiązki wykonywałem najlepiej jak mogłem i nigdy nikt nie powiedział mi, że się obijam lub źle coś robię. 

W czym chciałbyś pomóc?:

Chciałbym odciążyć obecną administrację. Chciałbym, aby na forum nie było żadnych nieprzyjaznych sytuacji. Forum z dnia na dzień coraz bardziej się rozwija, więc dodatkowa para rąk się przyda. 

Wszystkim, którzy czytają podanie życzę miłego dnia ? 

• PatoŁapka! 4
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: karon
Imię: Bartłomiej.

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: Od godziny, do nawet 4. Mogę i więcej, ale to zależy czy coś się dzieje na forum.

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: Swoją ortografię oceniam na mocne 9, a co do interpunkcji, to 8. Człowiek nie robot, błędy popełnia.
Coś o sobie: Cześć, mam na imię Bartłomiej, na świecie już jestem 15 lat i mieszkam obok Warszawy, a mianowicie w Legionowie. Moimi głównymi zainteresowaniami jest pisanie opowiadań, gotowanie ( choć jeszcze praktycznie niczego nie umiem, ale przyjdzie na to czas ) oraz komputery. Najbardziej nie cierpię dwulicostwa, no ale są już tacy ludzie. Na forum jestem od momentu, kiedy zamiast zwykłego headera było invasion community, a w nazwie hekko24. Zresztą, świadczy o tym moje id, którym jest 7.  Mam do siebie baaardzo duży dystans i nie obrażam się za wszelakie żarty w moją stronę. Sam szczerze lubię czarny humor, więc u mnie takie żarty to codzienność. Nie umiem o sobie pisać, więc na tym zakończę moją wypowiedź.
Dlaczego Ty?: Dlaczego ja? Gdyż mam duże doświadczenie na tej randze, nie daje sobie wejść na głowę. Nie faworyzuję osób których lubię, dużo osób na forum zna moją personę, więc problemu z zapoznaniem się z innymi raczej nie będzie.  Będę starał się odciążyć administrację wyższą od obowiązków, które raczej należą do moderatora, żeby mogli zająć się forum od strony technicznej. Więcej pisać nie będę, bo to są podstawy typu: będę warnować, będę zamykać etc.

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Tak, na poprzedniej sieci byłem moderatorem przez około kilka miesięcy dopóki nie zostałem awansowany na junior admina, ale o tym nie piszę, bo długo nim nie byłem. Sprawowałem się raczej dobrze, żadnych skarg na mnie nie było. Pomagałem użytkownikom tak jak mi pozwalały moje umiejętności i uprawnienia.

W czym chciałbyś pomóc?: Głównie w podstawach typu zamykanie tematów etc, podstawowe obowiązki moderatora. Ale również jestem wstanie wykonywać jakieś dodatkowe rzeczy, typu tworzenie wzorów etc. 

• PatoŁapka! 5
  • Haha 2
  • Super <3 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: DealeR^
Imię: Dawid. 

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: Myśle, że tyle ile będzie potrzeba. Aktualnie uczęszczam na forum, kiedy tylko mogę. 

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: 8/10. 
Coś o sobie: Mam na imię Dawid, zamieszkuje województwo Świętokrzyskie. Interesuje się sportami walki i motoryzacją. Jesem osobą spokojną i opanowaną, wyprowadzić z równowagi jest mnie raczej trudno. Posiadam kulturę osobistą na wysokim poziomie, nie wdaje się w konflikty i raczej staram się nie faworyzować żadnego z Użytkowników forum. Jestem ambitny i zawsze staram się dać z siebie 110%. Większość z was powinna mnie już kojarzyć.
Dlaczego Ty?: Jestem osobą, z którą bardzo łatwo się dogadać, przez co szybko nawiązuje nowe kontakty i łagodzę konflikty. Posiadam sporo doświadczenia, jeżeli chodzi o prowadzenie sieci. Ranga moderatora czy inna nie jest dla mnie nowością. Zawsze wywiązuje się z powierzonych mi obowiązków. 

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Tak, posiadałem wiele razy rangę moderatora. (w celu weryfikacji zapraszam na pw, mogę podać sieci) 

W czym chciałbyś pomóc?: Szczerze to nie mam wyznaczonego celu, w którym chciałbym pomóc. Wiadomo dbać, żeby na forum panowała kultura i porządek, ale nie obraże się, jeżeli dostane więcej obowiązków. Ogólnie jestem w stanie pomóc w każdej dziedzinie. 

• PatoŁapka! 4
  • Haha 1
  • Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Taki jak na forum.
Imię: Wiktor

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: Ile mogę.

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: 10/10
Coś o sobie: Jestem miły, pomocny, atrakcyjny, bardzo mądry, a przede wszystkim sprawiedliwy. 
Dlaczego Ty?: Ponieważ będę tępił takie zachowanie jak mefki.MłodejElany i innych podobnych do nich. 

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Tak.

W czym chciałbyś pomóc?: We wszystkim.

• PatoŁapka! 3
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: ImPosteR
Imię: Krzysztof

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: 3-5 godzin

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: 9/10
Coś o sobie: Mam 21 lat, chodzę do Roboty I zarabiam na rodzinę.
Dlaczego Ty?: Ponieważ dużo jestem na komputerze i gram na waszym serwerze i mam duzo czasu. Po prostu znam sie na tym wiec chce Pomóc.

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Tak

W czym chciałbyś pomóc?: Sprawdzać Posty, A tak grze Sprawdzac Screny i takie tam... Po Prostu We Wszystkim.

• PatoŁapka! 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Smyr Smyr po Rowku/Stópka.
Imię: Piotr.

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: Zależy ale przeważnie siedzę Wieczorami/Nocami ewentualnie Rano.

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: Dobre 9, jeżeli czegoś nie jestem pewien sprawdzam w google.
Coś o sobie: Mam 22 latek Kocham Kręcić młyn oraz Stópki"jak to wszyscy Twierdzą" No i oczywiście lovelasem jestem.
Dlaczego Ty?: Szczerze? To nie wiem, ale miewam sporo czasu oraz nie Faworyzuje kolegów/kogoś bo go znam+chyba posiadacie do mnie zaufanie.

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Nie ale miałem około 2.5 roku UBT, a UBT praktycznie niewiele się różni od Moderatora, jakbym coś nie potrafił to zawsze jest Google ewentualnie spytać kogoś z Modków+

W czym chciałbyś pomóc?: No chciałbym pilnować porządków,porządkować tematy do odpowiednich działów, przerzucać tematy do odpowiednich działów, karać ludzi no i oczywiście w czym dałbym radę to pomógłbym.

• PatoŁapka! 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: ShaninBeta
Imię: Shahin

Ile czasu dziennie przeznaczysz na forum?: Mogę od 4 do 5h

Znajomość ortografii i interpunkcji (0-10)?: 9
Coś o sobie: Jestem Shahin, pochodzę z Włoch. Moim hobby jest informatyka. Lubię spędzać czas na świeżym powietrzu. Pracuję w własnym sklepie spożywczym. Mieszkam w Riminii, w Włoszech. Lubię poznawać nowych ludzi, jestem bezkonfliktowy, trudno mnie sprowokować. Tak jak wyżej wspomniałem to, że jestem włochem nie znaczy, że nie umiem polskiego. Mieszkałem w Polsce 2 lata, w Katowicach. Nie lubie o sobie pisać. ? Umiem obiektywnie ocenić sytuację, nie faworyzuje osób, czy to mój znajomy, czy wróg każdego oceniam po tym co robi. Lubie pracować sumiennie. Umiem pracować w grupie. Nie przepadam za osobami fałszywymi, nie lubię dwulicowości. Lubię coś tworzyć dla większej grupy osób aby ich uszczęśliwić. Lubię pomagać, sprawia mi to przyjemność.
Dlaczego Ty?: Jak wspomniałem wyżej umiem obiektywnie oceniać, co jest podstawą, przy pracy jako moderator. Lubię i umiem współpracować w grupie co jest również ważne dla tej funckji. Pomoc innym osobom sprawia mi przyjemność, więc przy pracy jako moderator, nie będzie to dla mnie duży wysiłek bo będę z tego dumny, że mogę coś robić dla tak ładnej i rozwiniętej już jak na początek seci, nie na każdej na początek jest, aż tak duża aktywność. Pracuję sumiennie, gdy coś zaczynam robić to robię to do końca, nie zaczynam 2 rzeczy, zanim nie skończę pierwszej. Jestem osobą kulturalną, nie lubię się spinać, co jest też ważne dla tej funkcji. Gdy jest coś do roboty staram się to wykonać starannie oraz aby każdy był z tego zadowolony. Jestem osobą ogarniętą oraz szybko się uczę. Mam trochę doświadczenia, opisze to niżej.

Czy miałeś/aś już styczność z rangą Moderator? (TAK - Opisz/Nie): Tak, nie raz posiadałem funkcje moderatora jak i administratora sieci. Mam dużą wiedzę na ten temat, tymbardziej, że zajmuje się troszkę informatyką. Kiedyś również tworzyłem włoską stronę dla kolegi, z jego pomocą, więc na językach programowania też się coś tam znam.

W czym chciałbyś pomóc?: Chciałbym pomóc w pilnowaniu porządku na forum, karać osoby nieprzestrzegające regulamin. Chciałbym również być pomocą dla użytkowników, gdy nie będą czegoś wiedzieć,  odnośnie sieci, aby im pomóc. Jak i również chciałbym się przyczynić do rozwoju sieci, zorganizować jakiś konkurs sensowny.  Chciałbym również wyręczyć administrację w różnych sprawach, takich jak pisaniu tematów odnośnie jakiś informacji na forum.

• PatoŁapka! 1
  • Haha 1
  • Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rekrutacja zostaje zamknięta.

Wyniki zostaną podane niebawem.

• PatoŁapka! 1
  • Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.