Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Angie'

#2 Wywiad z Fifa to nie pilka

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie się czytało! ;x

• Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Haha takie powinny powinny być zawsze xD!

• Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze się czytało, czekaj czekaj znajdzie się sama ta jedyna ? !

• Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawy i fajny wywiad. Plus dla Was

• Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsza Miłość ?

Nie no fajnie się czytalo ?

Brawo dla Was?

• Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę szybki ten wywiad, ale krótko i w jakimś stopniu na temat. @Fifa to nie pilka mam wrażenie, że zmusiłeś Panią Redaktor do niemałego wysiłku, biorąc pod uwagę niektóre bardzo wyczerpujące odpowiedzi. XD

Dobra robota i nic, tylko czekać na więcej wywiadów. ?

Edit. Maksimum. XD

Edytowane przez Bania
  • Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja i warsaw shore :v ;v

#WYJMIJKIJAZDUPY

• Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całkiem dobrze się czytało, czekam na następny wywiad! ?

• Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szumsk...

ff3d531424_bunkrow_nie_ma.jpg

• PatoŁapka! 1
  • Haha 1
  • Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szumsk dobra wiocha, bylem zwiedzac

• Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest okej. ? 

• Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

okej ? 

• Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję bardzo za wywiad, choć wiem, że nie byłem prostym rozmówcą ^^

@Trivornastępnym razem zapraszam do mnie :D

• Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, candy.doll napisał:

@candy.doll - Życzę zdrowia! Masz jakieś dalsze plany do sieci?

Wszystkie włożone 

Spoiler

40595661_2178789492445075_8698187382974840832_n.jpg.e311b5897a4fdb7ff7a3a1d0bb951e8c.jpg

Żarty żartami, ale rzuciło mi się to jakoś w oczy nadmiernie. xD
Ogólnie wywiad wcale nie jest krótki, a po prostu... Prosty? Brakuje w nim rzeczy charakterystycznych dla takiego wywiadu, czyli dociekania. Zadałaś pytanie, ktoś odpowiedział, okej, fajnie, też tak myślę i przejście do następnego. Wydaje mi się, że nawet jeśli Fifa nie jest najprostszym rozmówcą (jak sam mówi), to jakbyś dobrze go za jajca (metaforyczne!) złapała, to jak nie jedna krowa, coś by jeszcze uleciało. ? Pytasz o autorytet, Damian mówi, że nie ma i lecisz dalej. Okej, nie chodzi o to, że każdy musi go mieć (prawda?), ale jakoś tak go przekopać, żeby zadać następne pytanie, które brzmi tak naprawdę tak samo, a nóż-widelec skłoniłoby to osobę do głębszego zastanowienia się i odpowiedzenia w inny sposób, niż "nie wiem; nie mam; nie".
Jeśli chodzi o sam tekst (np. wszystko kursywą), to w imieniu jakiejś tam części odbiorców- dziękuję. I choć wolałbym widzieć nieco większą czcionkę (jestem ślepy na laptopie, fajnie, że większość na telefonie widzi xD), bo wtedy czytałoby mi się to dużo lepiej, ale jak mówię, moje subiektywne odczucie, ma się nijak do całości pracy.
No a na sam koniec... Oznaczanie siebie i Fify za każdym razem. Dla Ciebie uciążliwe, a zupełnie niepotrzebne. Walor estetyczny na tym nieco traci, a Ty dodajesz sobie tylko i wyłącznie więcej roboty. Napisać, że ten biały, tamten fioletowy i gitarka.

Tworzenie wywiadów to paradoksalnie mega ciężka sprawa. Niby tylko zadajesz pytania, ale nie możesz zrobić z tego Q&A, ani Charakteryzo (które moim zdaniem jest świetne w swojej formie). Tutaj musi nastąpić tzw. "real talk", gdzie i redaktor, i sama zainteresowana osoba świetnie się czują i płyną przez kolejne pytania. Nie wątpię, że i tutaj tak było, ale tak jak mówię, mi tego dociekania brakowało. Niemniej, dobra robota! 

• PatoŁapka! 1
  • Super <3 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywiad mi się podobał „+” dla ciebie 

• Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko wyszło.

• Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po przeczytaniu zaledwie kilku pytań i odpowiedzi zaczęłam zastanawiać się dlaczego jako redaktor nie starałaś się "wycisnąć" z odpowiadającego trochę więcej. Zabrakło mi tu dociekliwości, pogłębiania tematów, może nawet w niektórych przypadkach "zmuszenia" drugiej osoby do przemyślenia różnych kwestii. Momentami odnosiłam wrażenie, że sama nie byłaś zainteresowana tematami, które poruszałaś. Z tego względu zgadzam się w stu procentach z wypowiedzią użytkownika @Gdudi.
Nie wątpię, że włożyłaś w to sporo pracy, aczkolwiek będąc szczerą muszę stwierdzić, że kiedy czytałam ten wywiad to nie widziałam tego. Być może są to jedynie moje odczucia, ale wyszło "sztucznie" i "od niechcenia". Wywiad powinien być swobodną rozmową pomiędzy dwojgiem ludzi, dzięki niemu jako czytelnik powinnam lepiej poznać osobę odpowiadającą, zagłębić się w jej zainteresowaniach, życiu codziennym. Uważam nawet, że powinien wywoływać we mnie jakieś emocje. Niestety znalazłam tu jedynie suche fakty.
Wywiad jak wywiad. Nie ma w sobie nic, co wyróżniałoby go spośród wielu innych i chyba to jest główny problem.

Mam nadzieję, że nie zrozumiesz mnie źle Angeliko, ponieważ moją intencją nie było urażenie Ciebie. Chciałabym abyś potraktowała tą wypowiedź jako konstruktywną krytykę, z której być może wyciągniesz jakieś wnioski na przyszłość. Trzymam kciuki i życzę powodzenia w rozwijaniu umiejętności pisarskich. ? 

• PatoŁapka! 2
  • Super <3 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgodzę się z @Kaja., że wyszło bardziej "sztucznie" i od "niechcenia". 

Ja, gdy robiłem wywiady, starałem się wyciągać maksimum od drugiej osoby, zadając jej pytania, na które dana osoba była "zmuszona" napisać rozbudowane odpowiedzi, a przy tym było też dużo informacji, które chciałem od tej osoby otrzymać. U Ciebie tego niestety nie widzę w większości, jakby wywiad był "na szybko". Raz, dwa i po wywiadzie.

Małe zainteresowanie pytaniami ze strony odpowiadającego @Fifa to nie pilka, chociaż nie były złe, bo sam chętnie bym się przy nich rozpisał i próbował "współpracować" z osobą pytającą.

Jeżeli miałbym wszystko oceniać, to myślę, że 4/5-10.

Możesz mieć w dupie te rady ode mnie, ale postaraj się następnym razem układać takie pytania, na które osoba odpowiadająca będzie chciała odpowiadać, nie z przymusu, ale żeby ta osoba czuła się pewnie, że następne pytanie będzie równie ciekawe i interesujące, jak poprzednie i będzie chciała w to dalej brnąć. Stąd też wywiad sam się wydłuży. ?

@Ravtis. ostatni wywiad był z przymusu, tu się zgodzę, a reszta?

Nie czytałeś, więc się nie udzielaj.

• PatoŁapka! 1
  • Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywiad mi się podoba i jest okej, ale tak jak wyżej pisano brakuje w nim bardziej rozbudowanych odpowiedzi. Wtedy jeszcze lepszy by był. Jestem ciekaw kolejnego i jeśli widzisz, że osoba odpowiadająca nie chętnie rozpisuje się to musisz jakoś to zmienić ? +rep

• Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, Attention. napisał:

Zgodzę się z @Kaja., że wyszło bardziej "sztucznie" i od "niechcenia". 

Ja, gdy robiłem wywiady, starałem się wyciągać maksimum od drugiej osoby, zadając jej pytania, na które dana osoba była "zmuszona" napisać rozbudowane odpowiedzi, a przy tym było też dużo informacji, które chciałem od tej osoby otrzymać. U Ciebie tego niestety nie widzę w większości, jakby wywiad był "na szybko". Raz, dwa i po wywiadzie.

Małe zainteresowanie pytaniami ze strony odpowiadającego @Fifa to nie pilka, chociaż nie były złe, bo sam chętnie bym się przy nich rozpisał i próbował "współpracować" z osobą pytającą.

Jeżeli miałbym wszystko oceniać, to myślę, że 4/5-10.

Możesz mieć w dupie te rady ode mnie, ale postaraj się następnym razem układać takie pytania, na które osoba odpowiadająca będzie chciała odpowiadać, nie z przymusu, ale żeby ta osoba czuła się pewnie, że następne pytanie będzie równie ciekawe i interesujące, jak poprzednie i będzie chciała w to dalej brnąć. Stąd też wywiad sam się wydłuży. ?

Ta, ostatni twój wywiad był z przymusu więc o czym ty gadaszXD

Co do wywiadu, taki sobie. Podejrzewam że stać Cię na więcej, zero chęci i sama prostota.
Nie leci plus.

• Super <3 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem korzystania z forum sprawdź naszą Polityka prywatności.