Tabela serwerów

ID Status Gra Mod Sloty Adres IP Monitoring GameTracker Dolacz HLTV Zaglosuj
#1 Classic 27 145.239.237.154:27015
#2 DD2+BF2 21 147.135.199.183:27255
#3 TeamSpeak 64 patoquality.pl

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'league of legends' .



Więcej opcji wyszukiwania

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Forum
    • Regulaminy
    • Aktualności
    • Wspomóż nas
    • Użytkownicy
    • Konkursy i turnieje
    • Rekrutacje
    • Bukmacherka
    • Dołącz do nas z serwerem!
    • Sklep sieci
  • Bany
    • AntyCheat
    • Wstaw screeny / prośby o odbanowanie
  • Serwery Counter-Strike 1.6
    • Classic - 145.239.237.154:27015
    • PaintBall+AutoBH - 145.239.236.192:27050
    • DD2+BF2 - 147.135.199.183:27255
  • Inne serwery
  • Strefa kodowania
  • Twórczość
  • Hyde-Park
  • Wysypisko
  • PatoQuality.pl - Oficjalny klub Klubowe tematy :)
  • Klub samobójców Bungee
  • Klub samobójców suicide content

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Nick


Płeć


Miasto


Serwer


Facebook


Snapchat


Instagram


Twitter


Steam


GG


Skype


Whatsapp


System operacyjny (PC)


System operacyjny (Smartphone)


Przeglądarka internetowa


Ulubiona gra


Telefon

Znaleziono 39 wyników

  1. Typujemy do 5 czerwca godzina 08:00! Wzór: ORDER - Gravitas 0:1 Chiefs Esports Club - Pentanet.GG Avant Gaming - Mammoth ORDER - Gravitas Legacy eSports - LG Dire Wolves
  2. Mecze odbędą się na zasadzie BO1 czyli do jednej wygranej mapy. Typujemy do 29 maja godzina 09:00! Wzór: JD Gaming - Gen.G 1:0 JD Gaming - Gen.G Invictus Gaming - DragonX DragonX - Gen.G JD Gaming - Invictus Gaming Gen.G - Invictus Gaming DragonX - JD Gaming
  3. Wielki finał z udziałem Polskiej ekipy! Do zgarnięcia 20 punktów za podanie prawidłowego wyniku spotkania. Mecze odbędą się na zasadzie BO5 czyli do trzech wygranych map. Typujemy do 10 maja godzina 18:00! Wzór: Team LDLC - k1ck e. C. 1:3 Team LDLC - k1ck e. C.
  4. Typujemy do 9 maja godzina 18:00! Wzór: Ago Rogue - Team LDLC 2:0 Ago Rogue - Team LDLC Movistar Riders - k1ck e. C. Wszystkie mecze odbędą się w fazie BO3. BO3 - Jest to seria do dwóch wygranych, czyli maksymalnie mogą być 3 mecze.
  5. Typujemy do 5 maja godzina 18:00! Wzór: Mousesports - AGO Rogue 1:2 Mousesports - AGO Rogue LDLC OL - BT Excel Movistar Riders - Fnatic Rising Gamers Origin - K1CK Neosurf Wszystkie mecze odbędą się w fazie BO3. BO3 - Jest to seria do dwóch wygranych, czyli maksymalnie mogą być 3 mecze.
  6. Typujemy do 3 maja godzina 18:00! Wzór: K1CK vs TBD 1:0 LDLC vs VGIA RGO vs TBD MRS vs S04 K1CK vs TBD
  7. Typujemy do 2 maja godzina 18:00! Wzór: eSuba - Mousesports 0:1 Mousesports - Energypot Wizards Fnatic Rising - eSuba Fnatic Rising - Mousesports eSuba - Energypot Wizards eSuba - Mousesports Energypot Wizards - Fnatic Rising
  8. Typujemy do 1 maja godzina 18:00! Wzór: Team Singularity - Schalke 04 0:1 Team Singularity - Schalke 04 k1ck e. C. - Movistar Riders Schalke 04 - Movistar Riders k1ck e. C. - Team Singularity Schalke 04 - k1ck e. C. Movistar Riders - Team Singularity
  9. Typujemy do 30 kwietnia godzina 18:00! Wzór: GamersOrigin - BT Excel 1:0 GamerLegion - BT Excel YDN Gamers - GamersOrigin GamerLegion - YDN Gamers GamersOrigin - BT Excel BT Excel - YDN Gamers GamersOrigin - GamerLegion
  10. Typujemy do 29 kwietnia godzina 18:00! Wzór: Defusekids - Vodafone Giants 1:0 Defusekids - Vodafone Giants Ago Rogue - Team LDLC Defusekids - Ago Rogue Ago Rogue - Vodafone Giants Team LDLC - Defusekids
  11. Typujemy do 25 kwietnia godzina 18:00! Wzór: Vodafone Giants - Ago Rogue 0:1 YDN Gamers - BT Excel GamerLegion - GamersOrigin Team Singularity - Movistar Riders k1ck e. C. - Schalke 04 Vodafone Giants - Ago Rogue Defusekids - Team LDLC
  12. Typujemy do 24 kwietnia godzina 18:00! Wzór: Vodafone Giants - Defusekids 0:1 Energypot Wizards - eSuba Mousesports - Fnatic Rising Vodafone Giants - Defusekids Team LDLC - Ago Rogue BT Excel - GamerLegion GamersOrigin - YDN Gamers
  13. Typujemy do 23 kwietnia godzina 18:00! Wzór: Schalke 04 - Team Singularity 2:0 Excel Academy - GamersOrigin YDN Gamers - GamerLegion Schalke 04 - Team Singularity Movistar Riders - k1ck e. C. Fnatic Rising - Energypot Wizards Mousesports - eSuba
  14. Typujemy do 22 kwietnia godzina 18:00! Wzór: Movistar Riders - Schalke 04 0:2 Movistar Riders - Schalke 04 Team Singularity - k1ck e. C. Energypot Wizards - Mousesports eSuba - Fnatic Rising Team LDLC - Vodafone Giants Ago Rogue - Defusekids