Tabela serwerów

ID Status Gra Mod Sloty Adres IP Monitoring GameTracker Dolacz HLTV Zaglosuj
#1 Classic 27 145.239.237.154:27015
#2 DD2+BF2 21 147.135.199.183:27255
#3 TeamSpeak 64 patoquality.pl

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'league of legends' .



Więcej opcji wyszukiwania

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Forum
    • Regulaminy
    • Aktualności
    • Wspomóż nas
    • Użytkownicy
    • Konkursy i turnieje
    • Rekrutacje
    • Bukmacherka
    • Dołącz do nas z serwerem!
    • Sklep sieci
  • Bany
    • AntyCheat
    • Wstaw screeny / prośby o odbanowanie
  • Serwery Counter-Strike 1.6
    • Classic - 145.239.237.154:27015
    • PaintBall+AutoBH - 145.239.236.192:27050
    • DD2+BF2 - 147.135.199.183:27255
  • Inne serwery
  • Strefa kodowania
  • Twórczość
  • Hyde-Park
  • Wysypisko
  • PatoQuality.pl - Oficjalny klub Klubowe tematy :)
  • Klub samobójców Bungee
  • Klub samobójców suicide content

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Nick


Płeć


Miasto


Serwer


Facebook


Snapchat


Instagram


Twitter


Steam


GG


Skype


Whatsapp


System operacyjny (PC)


System operacyjny (Smartphone)


Przeglądarka internetowa


Ulubiona gra


Telefon

Znaleziono 39 wyników

  1. Typujemy do 21 sierpnia godzina 18:00! Wzór: G2 Esports vs MAD Lions 3:1 Schalke 04 vs SK Gaming G2 Esports vs MAD Lions Rogue vs Fnatic
  2. Typujemy do 14 sierpnia godzina 10:00! Wzór: kt Rolster vs SeolHaeOne Prince 2:1 kt Rolster vs SeolHaeOne Prince DRX vs Hanwha Life Esports
  3. Typujemy do 3 lipca godzina 18:00! Wzór: G2 Esports vs Misfits Gaming 1:0 Excel Esports vs Team Vitality Schalke 04 vs MAD Lions SK Gaming vs Fnatic Rogue vs Origen G2 Esports vs Misfits Gaming
  4. Typujemy do 1 lipca godzina 17:30! Wzór: AGO ROGUE vs KOMPUTRONIK H34T 1:0 7MORE7 POMPA TEAM vs ILLUMINAR GAMING GENTLEMEN'S GAMING vs PIRATESPORTS AGO ROGUE vs KOMPUTRONIK H34T PRIDE vs K1CK NEOSURF
  5. Typujemy do 30 czerwca godzina 17:30! Wzór: 7MORE7 POMPA TEAM vs AGO ROGUE 0:1 7MORE7 POMPA TEAM vs AGO ROGUE GENTLEMEN'S GAMING vs PRIDE K1CK NEOSURF vs KOMPUTRONIK H34T ILLUMINAR GAMING vs PIRATESPORTS
  6. Typujemy do 27 czerwca godzina 17:00! Wzór: G2 Esports vs Fnatic 1:0 SK Gaming vs Team Vitality Excel Esports vs Misfits Gaming Origen vs Schalke 04 MAD Lions vs Rogue G2 Esports vs Fnatic
  7. Typujemy do 26 czerwca godzina 18:00! Wzór: SK Gaming vs G2 Esports 0:1 Excel Esports vs Schalke 04 Team Vitality vs Misfits Gaming SK Gaming vs G2 Esports MAD Lions vs Origen Fnatic vs Rogue
  8. Typujemy do 24 czerwca godzina 17:30! Wzór: PIRATESPORTS vs 7MORE7 POMPA TEAM 0:1 AGO ROGUE vs GENTLEMEN'S GAMING PIRATESPORTS vs 7MORE7 POMPA TEAM K1CK NEOSURF vs ILLUMINAR GAMING PRIDE vs KOMPUTRONIK H34T
  9. Typujemy do 23 czerwca godzina 17:30! Wzór: AGO ROGUE vs PIRATESPORTS 1:0 GENTLEMEN'S GAMING vs K1CK NEOSURF KOMPUTRONIK H34T vs 7MORE7 POMPA TEAM PRIDE vs ILLUMINAR GAMING AGO ROGUE vs PIRATESPORTS
  10. Typujemy do 19 czerwca godzina 11:00! Wzór: LGD Gaming - Top Esports 0:2 eStar (League of Legends) - LNG Esports FunPlus Phoenix - Team WE Dominus Esports - Oh My God LGD Gaming - Top Esports
  11. Typujemy do 20 czerwca godzina 17:00! Wzór: G2 Esports vs Rogue 1:0 Excel Esports vs SK Gaming Misfits Gaming vs Schalke 04 Team Vitality vs MAD Lions G2 Esports vs Rogue Fnatic vs Origen
  12. Typujemy do 19 czerwca godzina 18:00! Wzór: Schalke 04 vs G2 Esports 0:1 Rogue vs Team Vitality SK Gaming vs Misfits Gaming Schalke 04 vs G2 Esports Origen vs Excel Esports MAD Lions vs Fnatic
  13. Typujemy do 17 czerwca godzina 17:30! Wzór: 7MORE7 POMPA TEAM vs K1CK NEOSURF 1:0 PIRATESPORTS vs KOMPUTRONIK H34T ILLUMINAR GAMING vs GENTLEMEN'S GAMING 7MORE7 POMPA TEAM vs K1CK NEOSURF AGO ROGUE vs PRIDE
  14. Typujemy do 16 czerwca godzina 17:30! Wzór: 7MORE7 POMPA TEAM vs PRIDE 1:0 7MORE7 POMPA TEAM vs PRIDE ILLUMINAR GAMING vs AGO ROGUE PIRATESPORTS vs K1CK NEOSURF GENTLEMEN'S GAMING vs KOMPUTRONIK H34T
  15. Dwa pierwsze spotkania odbędą się na zasadach BEST OF 3 Pozostałe mecze rozegrane zostaną na zasadach BEST OF 1 Typujemy do 14 czerwca godzina 11:00! Wzór: Suning vs Invictus Gaming 2:1 Suning vs Invictus Gaming Top Esports vs JD Gaming MAD Lions vs SK Gaming Rogue vs Schalke 04 Misfits Gaming vs Origen Team Vitality vs G2 Esports Fnatic vs Excel Esports Cloud9 vs 100 Thieves Dignitas vs TSM
  16. Typujemy do 14 czerwca godzina 22:00! Wzór: Cloud9 - 100 Thieves 1:0 Cloud9 vs 100 Thieves Dignitas vs Team Solomid Team Liquid vs Golden Guardians Counter Logic Gaming vs Immortals
  17. Typujemy do 12 czerwca godzina 15:00! Wzór: FlyQuest eSports - Cloud9 0:1 100 Thieves vs Evil Geniuses FlyQuest eSports vs Cloud9 Evil Geniuses vs Counter Logic Gaming Team Solomid vs Team Liquid
  18. Wszystkie mecze odbędą się na zasadzie BEST OF 1 Typujemy do 13 czerwca godzina 17:00! Wzór: G2 Esports vs Origen 1:0 Schalke 04 vs SK Gaming Rogue vs Misfits Gaming Excel Esports vs MAD Lions Fnatic vs Team Vitality G2 Esports vs Origen
  19. Typujemy do 13 czerwca godzina 08:00! Wzór: ORDER - Pentanet.GG 1:0 Legacy eSports - Mammoth ORDER - Chiefs Esports Club Avant Gaming - Gravitas LG Dire Wolves - Pentanet.GG
  20. Mecze odbędą się na zasadzie BO3, czyli do dwóch wygranych map. Typujemy do 10 czerwca godzina 13:00! Wzór: Suning - JD Gaming 2:0 Suning - JD Gaming Dominus Esports - eStar (League of Legends) Team WE - Invictus Gaming Royal Never Give Up - LNG Esports FunPlus Phoenix - Bilibili Gaming
  21. Mecze odbędą się na zasadzie BEST OF 1, czyli do jednej wygranej mapy. Typujemy do 12 czerwca godzina 18:00! Wzór: G2 Esports VS MAD Lions 1:0 G2 Esports VS MAD Lions Team Vitality VS Schalke 04 Origen VS SK Gaming Rogue VS Excel Esports Misfits Gaming VS Fnatic
  22. Typujemy do 10 czerwca godzina 17:30! Wzór: K1CK NEOSURF vs PRIDE 1:0 KOMPUTRONIK H34T vs AGO ROGUE PIRATESPORTS vs GENTLEMEN'S GAMING K1CK NEOSURF vs PRIDE ILLUMINAR GAMING vs 7MORE7 POMPA TEAM
  23. Mecze odbędą się na zasadzie BO3, czyli do dwóch wygranych map. Typujemy do 8 czerwca godzina 11:00! Wzór: Oh My God - Victory Five 1:2 Oh My God - Victory Five LGD Gaming - eStar (League of Legends) FunPlus Phoenix - LNG Esports Rogue Warriors - Top Esports
  24. Typujemy do 12 czerwca godzina 08:00! Wzór: ORDER - Pentanet.GG 1:0 Chiefs Esports Club - Avant Gaming Legacy eSports - Gravitas LG Dire Wolves - Mammoth ORDER - Pentanet.GG
  25. Mecze odbędą się na zasadzie BO3, czyli do dwóch wygranych map. Typujemy do 5 czerwca godzina 11:00! Wzór: LNG Esports - Suning 2:0 EDward Gaming - Team WE LNG Esports - Suning Victory Five - Dominus Esports Oh My God - Royal Never Give Up Team WE - Suning Bilibili Gaming - Vici Gaming