Tabela serwerów

ID Status Gra Mod Sloty Adres IP Monitoring GameTracker Dolacz HLTV Zaglosuj
#1 Classic 27 145.239.237.154:27015
#2 DD2+BF2 21 147.135.199.183:27255
#3 TeamSpeak 64 patoquality.pl

JB'

Spamer ChatBoxa

JB' ostatni raz wygrał/a dnia 29 Październik

JB' posiadał/a tego dnia najwięcej polubionej zawartości!

Reputacja

1421 #PATOPATO

O JB'

Donator
PatoPrzyjaciel
Typer
Użytkownik
  • Tytuł
    Legendary Eagle
  • Urodziny 20.04.1991

Informacje personalne

  • Imię
    Fajne
  • Miasto
    Fajna
  • Serwer
    Dd2

Informacje dodatkowe

  • Ulubiona gra
    CS
  • Telefon
    Tak

Ostatnie wizyty

4294 wyświetleń profilu
  1. JB'

    Podanie GI

    NIE- jest juz nas wystarczająco. No chyba ze zarzucisz jakimiś pewniaczkami na przyszły tydzień to będzie można się zastanowić
  2. JB'

    [Lipiec ] KSW 53

    WYNIKI GALI KSW 53 WINNER Mateusz Gamrot (15-0, 4 KO, 4 Sub) vs Norman Park (28-6-1, 4 KO, 12 Sub) WINNER Borys Mańkowski (20-8-1, 3 KO, 8 Sub) - Marcin Wrzosek (14-6, 5 KO, 3 Sub) WINNER Tomasz Drwal (21-5, 13 KO, 5 Sub) - Łukasz Bieńkowski (5-3, 2 KO) WINNER Andrzej Grzebyk (16-3, 9 KO, 3 Sub) - Tomasz Jakubiec (10-2, 4 KO, 1 Sub) WINNER Roman Szymański (12-5, 1 KO, 3 Sub) - Filip Pejić (14-3-2, 9 KO, 3 Sub) WINNERArtur Sowiński (20-11, 7 KO, 7 Sub) - Gracjan Szadziński (8-3, 6 KO) Kamil Szymuszowski (17-6, 3 KO, 4 Sub) - Michał Pietrzak (8-4, 2 KO, 2 Sub) WINNER WINNER Sebastian Przybysz (6-2, 3 KO, 1 Sub) - Jakub Wikłacz (10-2-1, 8 Sub) Punktacja: @Bania 30 pkt @Patośmieszek 25 pkt
  3. JB'

    [Lipiec ] KSW 53

    WALKA WIECZORU WINNER Mateusz Gamrot (15-0, 4 KO, 4 Sub) vs Norman Park (28-6-1, 4 KO, 12 Sub) Pozostałe Walki Wieczoru: Borys Mańkowski (20-8-1, 3 KO, 8 Sub) - Marcin Wrzosek (14-6, 5 KO, 3 Sub) WINNER Tomasz Drwal (21-5, 13 KO, 5 Sub) - Łukasz Bieńkowski (5-3, 2 KO) WINNER WINNER Andrzej Grzebyk (16-3, 9 KO, 3 Sub) - Tomasz Jakubiec (10-2, 4 KO, 1 Sub) WINNER Roman Szymański (12-5, 1 KO, 3 Sub) - Filip Pejić (14-3-2, 9 KO, 3 Sub) WINNER Artur Sowiński (20-11, 7 KO, 7 Sub) - Gracjan Szadziński (8-3, 6 KO) Kamil Szymuszowski (17-6, 3 KO, 4 Sub) - Michał Pietrzak (8-4, 2 KO, 2 Sub) WINNER Sebastian Przybysz (6-2, 3 KO, 1 Sub) - Jakub Wikłacz (10-2-1, 8 Sub) WINNER
  4. JB'

    [Lipiec ] KSW 53

    Swoje typy dodajemy pod tym tematem do 11.07.2020! do godziny 20:00 WALKA WIECZORU Mateusz Gamrot (15-0, 4 KO, 4 Sub) vs Norman Park (28-6-1, 4 KO, 12 Sub) Pozostałe Walki Wieczoru: Borys Mańkowski (20-8-1, 3 KO, 8 Sub) - Marcin Wrzosek (14-6, 5 KO, 3 Sub) Tomasz Drwal (21-5, 13 KO, 5 Sub) - Łukasz Bieńkowski (5-3, 2 KO) Andrzej Grzebyk (16-3, 9 KO, 3 Sub) - Tomasz Jakubiec (10-2, 4 KO, 1 Sub) Roman Szymański (12-5, 1 KO, 3 Sub) - Filip Pejić (14-3-2, 9 KO, 3 Sub) Artur Sowiński (20-11, 7 KO, 7 Sub) - Gracjan Szadziński (8-3, 6 KO) Kamil Szymuszowski (17-6, 3 KO, 4 Sub) - Michał Pietrzak (8-4, 2 KO, 2 Sub) Sebastian Przybysz (6-2, 3 KO, 1 Sub) - Jakub Wikłacz (10-2-1, 8 Sub) Aby wytypować zwycięzcę, należy wpisać "WINNER" przy nazwisku wybranego zawodnika.   Przykład: WINNER Mateusz Gamrot (15-0, 4 KO, 4 Sub) vs Norman Park (28-6-1, 4 KO, 12 Sub) Za każdą poprawnie wytypowaną walkę otrzymujemy 5 punktów. Życzę wszystkim powodzenia!
  5. 1. Najlepszy Administrator (Zarząd/J@): @wontekk 2. Najlepszy Moderator: - 3. Najlepszy AntyCheat: @e/aQQ 4. Najlepszy Właściciel Serwera: @Kinetic 5. Najlepszy Opiekun Serwera: @Desu 6. Najlepszy Typer: @Nazzer 7. Najlepszy Admin TS3: - 8. Najlepszy Admin Serwera | CS 1.6: @Reduzodo 9. Najsurowszy Admin: @NiEzNaJoMy *.* 10. Najbardziej pomocna osoba: @wontekk 11. Najaktywniejsza osoba: @WhiteAngel❤ 12. Najbardziej pracowita osoba: @Nicia. 13. Najpiękniejsza kobieta: @Madzia;) 14. Najprzystojniejszy facet: @krul adminuw 15. Najbardziej lubiana osoba: @Kaja. 16. Najbardziej denerwująca osoba: - 17. Forumowy spamer: @Bania 18. Forumowa maskotka: @FIHU 19, Największy no-life: @Nazzer 20. Największy żartowniś: @Ne[M]o 21. Największy lizus: @Bania 22. Największy płaczek: @Bazoka 23. Największy leń: @WhiteAngel❤ 24. Cheater miesiąca: @Bazoka 25. Mistrz ciętej riposty: @Stary w betoniarce 26. Najmilszy użytkownik: @Batmanka ♥ 27. Największy analfabeta: @gardoc[t] 28. Najbardziej niedoceniona osoba: @Lat15 29. Najbardziej kulturalna osoba: @Cherry. 30. Najbardziej zaskakująca osoba: @FD^GoD 31. Najbardziej komunikatywna osoba: @PZPR ^_^ Sport!nG_Fatalit! 32. Największy alkus: @Brzydki 33. Największy podrywacz: @PZPR ^_^ Sport!nG_Fatalit!
  6. JB'

    league of legends Ultraliga

    7MORE7 POMPA TEAM vs ILLUMINAR GAMING 1:0 GENTLEMEN'S GAMING vs PIRATESPORTS 0:1 AGO ROGUE vs KOMPUTRONIK H34T 1:0 PRIDE vs K1CK NEOSURF 0:1
  7. JB'

    league of legends Ultraliga

    7MORE7 POMPA TEAM vs AGO ROGUE 1:0 GENTLEMEN'S GAMING vs PRIDE 1:0 K1CK NEOSURF vs KOMPUTRONIK H34T 1:0 ILLUMINAR GAMING vs PIRATESPORTS 1:0
  8. Excel Esports vs Team Vitality 1:0 Schalke 04 vs MAD Lions 1:0 SK Gaming vs Fnatic 0:1 Rogue vs Origen 1:0 G2 Esports vs Misfits Gaming 1:0