Tabela serwerów

ID Status Gra Mod Sloty Adres IP Monitoring GameTracker Dolacz HLTV Zaglosuj
#1 Classic 27 145.239.237.154:27015
#2 DD2+BF2 21 147.135.199.183:27255
#3 TeamSpeak 64 patoquality.pl

ennn

Właściciel Serwera

ennn ostatni raz wygrał/a dnia 16 Październik 2020

ennn posiadał/a tego dnia najwięcej polubionej zawartości!

Reputacja

485 PatoZaawansowany

O ennn

Użytkownik
 • Tytuł
  W chuju mam

Informacje personalne

 • Imię
  Michał
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miasto
  WWL

Ostatnie wizyty

1381 wyświetleń profilu
 1. Tak więc, że ten, bo tak i w ogóle. Dawno już przestałem pilnować forum i classica (totalny brak czasu), więc troszkę mnie zaskoczyło co zastałem, wchodząc tu kilka dni temu... Upadek. W sumie to takie mocne pierdolnięcie o ziemię. Pato już nie ma... Dzięki Wam za wszystko co złe i dobre. Idziemy ratować Classica gdzieś, gdzie jest na to szansa. Tutaj nie ma już szans na nic, poza pierdoleniem na shitboxie Idziecie z nami? Pozdro
 2. ennn

  Regulamin Classic!

  Dodano zakaz używania SGS, nawet wyuczonego. Nie ma za co @Bene
 3. ennn

  Wyniki Plebiscytu - Maj

  Dziękować. Jebać pis.
 4. ennn

  Q&A Q&A - Krime

  1. Czy bluzy to najbardziej chodliwy towar? 2. Ile bluz zapierdolisz dziennie - podaj średnią z ostatnich dwóch miesięcy. 3. Ile osób liczy gang? 4. Kuboty też walicie? 5. Ile razy dostałeś po mordzie, bo okazało się, że zajebałeś coś siostrze koksa? 6. Dlaczego nosisz białe skarpetki do klapek? Taka moda? 7. Jaki haracz pobierasz od swojej mafii? - podaj średnią dzienną kanapek (bo rozumiem że rozliczacie się w kanapkach i w batonach - jak to w podstawówce). 8. Ile razy sprzedałeś swojego żołnierza na komendzie? 9. Nike, adidas, puma? Co najlepiej schodzi? 10. Przyjmujesz zlecenia specjalne? (szukam PUMA Future Cat M2 SF Ferrari rozmiar 47 - tylko nowe).
 5. ennn

  [TURNIEJ]

  Bóbr Tłuszcz
 6. To powiem Wam jeszcze co słychać w szpitalach - oczywiście nieoficjalne rozmowy personelu Większość lekarzy i pielęgniarek jest praktycznie pewna, że prawie całe społeczeństwo już dawno przeszło tego śmiesznego wirusa... Te "wykrywane" przypadki to też śmiech na sali. Mam sporo znajomych w tych kręgach... Wirus jest, został sztucznie wyhodowany, atakuje najsłabszych. Kropka. Tak jak i wiele innych chorób, co nie oznacza, że trzeba wszystko zamykać... Za dobrze nam było, więc trzeba było przykręcić śrubę... Po co płacić starszym ludziom emerytury? @wontekk, to co wkleiłeś, to najprostsze i najkrótsze podsumowanie tego syfu... Przewidział... Jebać pis i nie dajcie się.
 7. Wiele oglądałem i słuchałem na ten temat, ale tu jest to pokazane najbardziej przystępnie dla prostego chłopa, pytanie czy zrozumie.... Nie ma tu teorii spiskowych, a w sumie większość z nich można w tej chwili podpiąć pod tego śmiesznego wirusa i okazały by się prawdą... Głupi lud kupi wszystko, co pokaże telewizja... Zacznijcie myśleć. JEBAĆ pis.
 8. Miałem to skomentować, ale uznałem, że jednak będę kulturalny... No i będę. Chyba... A fiuta w gaciach już znalazłeś? Też masz go od dziecka... Kurde, nie byłem. Sorry.
 9. ennn

  Zmiana nazwy sieci?

  Nie rozumiem co Wy chcecie od tej nazwy? Jest jaka jest i niech tak zostanie. Co da ta zmiana? Liczycie na ściągnięcie nowych osób? Bzdura. Poza tym, te Wasze propozycje nowych nazw... No kurwa, sorry - "bestquality" "topquality" itd i co jeszcze? "Debestquality"? "Azbestquality"? Zamknąć ten temat i przestać szukać dziury w całym. Pozdro!
 10. ennn

  Zmiany?

  Kurwa, ludzie, czego Wy nie rozumiecie?! NIE MA w tej chwili wystarczającej ilości osób (zaufanych osób), które by ogarnęły to wszystko, w takim stopniu, jak to było kiedyś. KROPKA. Moim zdaniem, należy się cieszyć, ze to jeszcze jest Pato, a nie jakaś inna sieć... Wtedy były by tylko wiury po tym wszystkim... Wara wszystkim od @wontekk bo ona zapierdala ile może, żeby to ogarnąć. @Jaszczur i @Avi już dawno mówili że nie będą tak aktywni i dlatego miała być fuzja... Podobnie wcześniej zapierdalał @MrGold, robił co mógł. Niczego też nie chcę ujmować @Nicia. czy @Pyton, też wiem, że swoje robili. Nie mam zamiaru wypowiadać się co do degradacji etc. bo nie mam dostatecznej wiedzy, ale skoro chłopaki tak postanowili, to z sufitu im to nie spadło... Z tego co pamiętam, od razu było powiedziane, że jeśli nie będzie fuzji, to nie będzie wodotrysków, a "podtrzymanie bytu". Tak też jest. @Kosmita skończ pieprzyć, że administracja ma użytkowników w poważaniu... Serio uważacie że zmiana layout wywoła efekt: "WOOOW znalazłem zajebiste forum bo zajebiście wygląda, ludzie wbijamy tam!"?! SERIO wygląd tu przyciąga lub wygania ludzi? Były już zmiany i często była wtopa... Nie oddamy (choć mówię w sumie we własnym imieniu) tego wszystkiego komuś, kto może to rozpierdolić jeszcze bardziej! Ja tu przyszedłem z innej sieci, nie wierzyłem w to wszystko na początku, ale się jakoś udało. Działa. Bez wielkiego "WOW", ale działa. I jest ok. NIE BĘDZIE już tłumów na żadnej sieci (w sensie przyciągania nowych watah) bo ta gra umiera, jak to zostało już powiedziane. Tyle ode mnie. Skończcie tylko krytykować, zauważcie pozytywy...
 11. ennn

  Propozycje

  To forum było już wiele razy "odświeżane" i nigdy się to dobrze nie skończyło...
 12. ennn

  Propozycje

  Super, zajebiście, WOW! Tylko po co?
 13. ennn

  Skarga na Bene

  Bardzo nam miło homoseksualisto. "Wy" zawsze płaczecie chuj wie o co? @Bene robi swoje. Kropka. I jeszcze jedna. Klozet.