Skocz do zawartości

man1ek

Właściciel Serwera

Reputacja

22 PatoObeznany

8 obserwujących

O man1ek

Użytkownik
 • Tytuł
  Silver I

Ostatnie wizyty

220 wyświetleń profilu
 1. Lista adminów serwera Zombie Escape @ man1ek @ Matrix @ seq @ KozaNostra @ Chicken123 @ PPV
 2. Pokaż mi to w regulaminie, gdzie jest taki zakaz? A nawet jeżeli jest to jest to głupota totalna, wynikająca z powielania regulaminu forum z sieci na sieć. Do tego nie kojarzę Ciebie z serwera, grasz czasami? Kojarzysz gracza? Jeżeli nie to nie mamy o czym rozmawiać. Co do podania: zostało złożone na moją prośbę. Zbieram graczy aktywnych, którzy już są ze mną sporo czasu. Wiem, że mu zależy na serwerze, chce pomóc i wesprzeć bo adminów u nas mało. Daję mu szanse, a czy z niej skorzysta to się okaże.
 3. man1ek

  Przepraszam :(

  oj Iku Iku ale za to szacun ----->
 4. man1ek

  Przepraszam :(

  Ja sie juz Lailą zajme
 5. man1ek

  Konkurs Liczbowy

  WYNIKI I NAGRODY: 1 - 100k exp 2 - vip na tydzien 3 - 35k monet @ SuraB 4 - 350k exp + 5k monet @ wontekk 5 - svip na tydzien 6 - nic 7 - 400k expa @ Matrix 8 - vip na 2tyg + 30k monet - @seq 9 - nic 10 - 1 mln exp @ kuba2382 11 - vip na tydzien + 10k monet 12 - 150k monet + 50k expa 13 - 2 mln expa @ MrGold 14 - nic 15 - 50k monet 16 - svip na 2 tyg 17 - 500k expa + 10k monet @ GOOD7UCK 18 - vip na miesiac @ Pyton 19 - 2k monet 20 - svip na 10 dni 21 - vip na 2 tyg + 1mln expa 22 - nic @ GaraGT6 23 - 10k expa 24 - 5mln expa 25 - 10 k monet @ R jak Anime :D 26 - 300k expa 27 - 3mln expa 28 - 500k expa + 20k monet 29 - vip na tydzien + 5k monet + 500k expa @ KozaNostra 30 - svip na 10 dni + 1mln expa + 10k monet 31 - vip na miesiac - @ Dr4gon 32 - 3mln expa 33 - 100k monet 34 - vip na 2 tyg + 2mln expa + 15k monet 35 - nic 36 - 100k exp 37 - 10k monet + 500k expa 38 - vip na 2 miesiace 39 - 20k monet + 3mln expa 40 - 5k monet + 50k expa 41 - 20k expa + 100k expa 42 - svip na tydzien 43 - 40k monet + 2mln expa 44 - 5mln expa 45 - svip na 2 tyg + 20k monet + 2mln expa 46 - 15k monet 47 - 200k expa 48 - 100k monet 49 - vip na miesiac + 1mln expa 50 - 3mln expa Dzięki wszystkim za wzięcie udziału.
 6. Korzyści jakie daje SVIP na serwerze Zombie Escape: SVIP zawiera wszystko to co ma VIP oraz dodatkowo: 1. Dla ludzi: - Parkour (możliwość szybkiego biegania oraz skakania po ścianach) - Możliwość kupienia 'No Recoil' - jest to brak rozrzutu w niektórych broniach - Możliwość kupienia Godmode - nieśmiertelności na kilka sekund - Możliwość kupienia Niewidzialności na kilkanaście sekund - Więcej HP - Więcej ARMORA od VIPA - Dodatkowe bronie do kupienia - Dodatkowe noże do wyboru w Knife Menu 2. Dla zombie: - Więcej HP - Możliwość kupienia Knife Blink - dzięki nacelowaniu na gracza, z pewnej odległości można bardzo szybko przybliżyć się do gracza - Możliwość kupienia Niewidzialności na kilkanaście sekund - Możliwość kupienia trzęsienia ziemi - na razie wyłączona opcja ze względu na zbyt mocny item Dodatkowo przy zakupie svipa gracz otrzyma monety jako gratis. Gdzie kupić SVIPA: Jeśli chcesz natychmiast otrzymać VIPA, możesz skorzystać ze sklepu SMS na naszym serwerze. Będąc na serwerze należy wpisać na czacie komendę /sklepsms Po wpisaniu komendy pojawi się Menu z możliwością zakupu SVIPA, który po zapłaceniu przyznawany jest automatycznie bez niczyjej pomocy. Jeżeli ktoś woli zapłacić przelewem, paypalem lub PSC proszę pisać do mnie PW lub steam. Cena SVIPA wynosi 30 zł na miesiąc. Im dłuższy okres, tym cenna niższa.
 7. Korzyści jakie daje VIP na serwerze Zombie Escape: 1. Dla ludzi: - spadochron - podwójny skok - zadawanie większych obrażeń - zwiększona szybkość - ARMOR - możliwość kupienia dodatkowych broni - możliwość kupienia nieskończonej amunicji bez przeładowania - możliwość wyboru dodatkowych noży - specjalny model 2. Dla zombie: - spadochron - podwójny skok - możliwość kupienia specjalnych przedmiotów dostępnych w sklepie Dodatkowo przy zakupie vipa gracz otrzyma monety jako gratis. Gdzie kupić VIPA: Jeśli chcesz natychmiast otrzymać VIPA, możesz skorzystać ze sklepu SMS na naszym serwerze. Będąc na serwerze należy wpisać na czacie komendę /sklepsms Po wpisaniu komendy pojawi się Menu z możliwością zakupu VIPA, który po zapłaceniu przyznawany jest automatycznie bez niczyjej pomocy. Jeżeli ktoś woli zapłacić przelewem, paypalem lub PSC proszę pisać do mnie PW lub steam. Cena VIPA wynosi 10 zł na miesiąc. Im dłuższy okres, tym cenna niższa.
 8. man1ek

  Konkurs Liczbowy

  W związku z przejściem na nową sieć, startuje konkurs, który potrwa do wtorku (19 marzec) do 23:59 lub do wyczerpania liczb. Zasady: - każdy gracz może wybrać tylko 1 liczbę spośród 1 do 50. - liczba nie może się dublować, więc jak ktoś dał wcześniej waszą ulubioną liczbę, to nie możemy już jej wybrać (kto pierwszy ten lepszy) - nie wszystkie liczby wygrywają - 90% liczb to nagrody - każdy ma prawo do wzięcia udziału (no może oprócz mnie) - nagrody: SVIP, VIP, EXP oraz monety lub pakiety 2w1 albo 3w1 Swoje liczby proszę zgłaszać w tym temacie pod tym postem, do wtorku do godz. 23:59. W środę ogłoszenie wyników. Proszę adminów o informowanie graczy o tym fakcie na serwerze.
 9. Wielu graczy albo i większość nie do końca wie na czym polega MOD ZOMBIE ESCAPE. Stąd tworzę ten temat i zamieszczam kilka złotych zasad: Mod ten polega przede wszystkim na ucieczce ludzi przed zombie (od punktu A czyli resp do punktu B czyli safe zone). Na końcu mapy zazwyczaj jest helikopter, auto, statek lub inny pojazd albo brama która po dłuższym czasie się zamyka i wszyscy którzy są poza bramą/pojazdem giną. Nie wolno kampić/czekać na zombie, należy uciekać i razem wspólnie się bronić. Jest wiele trudnych map gdzie trzeba się sporo bronić, żeby w ogóle przetrwać rundę i takie mapy polecam. Złote zasady: Wszystkie zombie zostały zabite --> Ludzie wygrywają Wszyscy ludzie zarażeni --> Ludzie przegrywają Wszystkie zombie wyszły z serwera w trakcie rundy i został człowiek przy życiu --> Ludzie wygrywają Zombie uciekną pojazdem ucieczki lub wejdą w strefę tzw. safe zone i nie zginą od bomb kończących rundę --> Ludzie przegrywają Jeżeli czas rundy się skończy i ludzie nie uciekną --> Ludzie przegrywają Wszyscy ludzie wyjdą z serwera w trakcie rundy i został zombie przy życiu --> Ludzie przegrywają Jeżeli ludzie i zombie zginą jednocześnie w tym samym czasie --> Remis Najważniejsza informacja z tych zasadach to: Gdy ludzie uciekną jakimś pojazdem razem z ZOMBIE (nieważne czy na dachu czy gdziekolwiek, po prostu ludzie nie zdołali wypchać zombie poza bezpieczną strefę) to runde wygrywa ZOMBIE i wszyscy ludzie powinni dostać slay od admina. Od jakiegoś czasu na serwerze są grane również mapy zombie plague. Prosta bitwa zombie vs ludzie. Wszystkie chwyty (poza haxami/skryptami) dozwolone. W razie pytań, zapraszam do dyskusji na forum.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem korzystania z forum sprawdź naszą Polityka prywatności.