Tabela serwerów

ID Status Gra Mod Sloty Adres IP Monitoring GameTracker Dolacz HLTV Zaglosuj
#1 Classic 27 145.239.237.154:27015
#2 DD2+BF2 21 147.135.199.183:27255
#3 TeamSpeak 64 patoquality.pl

Lat15

Zasłużony

Lat15 ostatni raz wygrał/a dnia 28 Wrzesień 2019

Lat15 posiadał/a tego dnia najwięcej polubionej zawartości!

Reputacja

417 PatoZaawansowany

11 obserwujących

O Lat15

PatoPrzyjaciel
Użytkownik
 • Tytuł
  Gold Nova I

Ostatnie wizyty

9599 wyświetleń profilu
 1. Skoro w tak krótkim podaniu potrafiłeś temu zaprzeczyć swoją pisownią, no to chyba nie ma sensu, żebyśmy traktowali je poważnie i weryfikowali pozostałe z jego elementów.
 2. Spóźnione trochę ale  Najlepszego młody! :D 

  1. Lat15

   Lat15

   Nic nie szkodzi, dziękuję. :D

 3. Lat15

  Urodziny Lat15!

  Dziękuję wszystkim za życzenia.
 4. Lat15

  Mini błąd

  To nie jest błąd, bo tam po prostu nie ma żadnego odnośnika. Każdy serwer ma swoją osobną rangę dla admina, więc bez sensu byłoby dawać tam odnośnik do tylko jednej z nich. W legendzie występuje ona bardziej w formie informacji dla użytkowników, jak te rangi wyglądają.
 5. Gratulacje Panowie.
 6. Z przyjemnością pragnę ogłosić wyniki pierwszej w tym roku rekrutacji na rangę Moderator! Tym razem na tej randze postanowiliśmy dać szansę: @KoxxiK @On. @Papito Serdeczne gratulacje! W celu otrzymania rangi załóżcie komunikator Discord, a następnie napiszcie do: Avillen#3791 Discord dla administracji jest obowiązkowy ze względów czysto komunikacyjnych, po prostu znajduje się tam wszystko co potrzeba. Dla ciekawskich, wrzucam screena z fragmentu Discorda. Na nim znajdować się będą wszystkie osoby posiadające rangę z powodu szybkiego kontaktu, czy wielu innych czynników, które przekonały nas do wprowadzenia obowiązkowego Discorda dla osób posiadających rangi: Rozumiemy, że pewnie to rozwiązanie nie przypadnie do gustu wszystkim, ale trzeba podążać za trendami i jeśli coś oferuje nam lepsze działanie sieci pod względem komunikacji i organizacji - wykorzystujemy to! Discord funkcjonuje po prostu jako drugie, zamknięte mini forum. Jako administracja liczymy na owocną współpracę ze świeżakami! Kwestię pytań czy niejasności załatwimy już na Discordzie. Administracja PatoQuality.pl
 7. Witam serdecznie wszystkich zgromadzonych! Z przyjemnością pragnę ogłosić wyniki na tegorocznych Mister i Miss Zimy! W tym roku zwycięzcami zostają @ZaweR i @Diana., moje gratulacje! Zaraz za nimi uplasowali się @Patośmieszek i @<3 WhiteAngel, również brawa! Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w konkursie, a dla pozostałych uczestników... Mam przygotowaną małą niespodziankę! Za odwagę mamy dla Was nagrodę pocieszenia w postaci... VIPa na dowolnym serwerze sieci na okres tygodnia! Czas na odbiór VIPów macie do końca miesiąca. (na PW u @wontekk) Reszta nagród została rozdana, jeszcze raz gratulacje wszystkim!