Tabela serwerów

ID Status Gra Mod Sloty Adres IP Monitoring GameTracker Dolacz HLTV Zaglosuj
#1 Classic 27 145.239.237.154:27015
#2 DD2+BF2 21 147.135.199.183:27255
#3 TeamSpeak 64 patoquality.pl

wontekk

? ? ?

wontekk ostatni raz wygrał/a dnia 17 Styczeń

wontekk posiadał/a tego dnia najwięcej polubionej zawartości!

Reputacja

1492 #PATOPATO

O wontekk

Właściciel
Zasłużony
 • Tytuł
  Przyjazny duch

Informacje personalne

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. wontekk

  Urodziny @wontekk

  Dziękuję bardzo za życzenia Miłego dnia
 2. Witajcie! Z przyjemnością pragnę poinformować, że w dniu dzisiejszym startujemy z kolejnym konkursem najlepszego "Spamera ChatBoxa". Osoba, która dnia 31 lipca osiągnie największą ilość wpisów na ChatBoxie zostanie nagrodzona unikalną rangą Spamer Chatboxa do momentu zakończenia następnej edycji konkursu. Korzystając z czatu należy pamiętać o regulaminie. Powodzenia!
 3. Witajcie! Nadszedł czas by ogłosić wyniki Spamera Chatboxa! Czerwcową edycję spamera wygrywa @Bania W najbliższym miesiącu będzie posiadaczem unikatowej rangi. Gratulacje! Aktualnie odbył się reset wpisów na chatboxie, a więc za chwilę również zostanie ogłoszona kolejna edycja na Spamera Chatboxa.
 4. wontekk

  Informacje

  Hey, zgodnie z zapowiedziami sprzed kilku miesięcy wylatują z forum rangi Redaktor oraz Grafik Stąd też fora te pozostają, lecz w formie podanej powyżej. Dodam, że pytanie na śniadanie będzie się pojawiać tak jak obecnie co kilka dni, bo nie jestem w stanie tego ogarnąć tak, aby było częściej. Poza tym widzę też, że ta aktywność znudziła się wyjadaczom, więc szkoda zasypywać forum treścią, która nie zdobędzie uwagi i tym samym będzie stwarzać satysfakcji dla userów. Jeżeli natomiast pojawiłaby się jakaś chętna duszyczka do powyższych ról to zapraszam na PW Rangi Mister Wiosny Miss Wiosny zostały zdjęte laureatom z powodu rozpoczęcia kalendarzowego lata. Na dniach spróbuję zrobić kolejną edycję, letnią. Jeśli chcecie się wypowiedzieć odnośnie powyższego lub kompletnie co do ogółu forum to proszę bardzo. Można coś zmienić o ile czas i kompetencje pozwolą. Pozdrawiam
 5. -1 To ostatnie na ten moment odpracowanie po przez pp.
 6. wontekk

  Wyniki Plebiscytu - Maj

  Gratulacje! Trochę dziwnie się z tymi wynikami, bo więcej mnie ostatnio(nawet dłużej..) nie ma niż jestem, ale mimo to dziękować
 7. Witajcie! Z przyjemnością pragnę poinformować, że w dniu dzisiejszym startujemy z kolejnym konkursem najlepszego "Spamera ChatBoxa". Osoba, która dnia 30 czerwca osiągnie największą ilość wpisów na ChatBoxie zostanie nagrodzona unikalną rangą Spamer Chatboxa do momentu zakończenia następnej edycji konkursu. Korzystając z czatu należy pamiętać o regulaminie. Powodzenia!
 8. Witajcie! Nadszedł czas by ogłosić wyniki Spamera Chatboxa! Majową edycję spamera wygrywa @Patośmieszek W najbliższym miesiącu będzie posiadaczem unikatowej rangi. Gratulacje! Aktualnie odbył się reset wpisów na chatboxie, a więc za chwilę również zostanie ogłoszona kolejna edycja na Spamera Chatboxa.
 9. wontekk

  Urodziny Desu.

  Najlepszego!