Tabela serwerów

ID Status Gra Mod Sloty Adres IP Monitoring GameTracker Dolacz HLTV Zaglosuj
#1 Classic 27 145.239.237.154:27015
#2 DD2+BF2 21 147.135.199.183:27255
#3 TeamSpeak 64 patoquality.pl

Zaczarowana

Kobieta

Zaczarowana ostatni raz wygrał/a dnia 8 Maj 2020

Zaczarowana posiadał/a tego dnia najwięcej polubionej zawartości!

Reputacja

171 PatoOgarniacz

10 obserwujących

O Zaczarowana

 • Tytuł
  Silver II

Informacje personalne

 • Serwer
  TP, Klasyk, FFA

Ostatnie wizyty

1253 wyświetleń profilu
 1. Zaczarowane jajko, ręcznie robione.
 2. Zaczarowana

  Zmiana nazwy sieci?

  Obecna nazwa sieci "PatoJakość" ma według mnie negatywny wydźwięk, więc jestem jak najbardziej za zmianą. Mimo to nazwa jest w pewnym sensie wyrobioną "marką", dlatego podobnie jak @Papito myślę, że warto byłoby pozostawić jeden człon (quality), by nadal była kojarzona z tą siecią. Moja propozycja nazwy to: Litery "Top" występują także w obecnym pierwszym członie "Pato", zatem jest to anagram niepełny. Nazwa (także logo) powinna sugerować pozytywne skojarzenia z siecią, wyrażać jak chcemy być postrzegani przez grupę docelową. W tym przypadku "Najwyższa jakość" to coś, czego oczekuje gracz. I może wybrać właśnie naszą sieć ze względu na wydźwięk nazwy., nawet podświadomie, czy niewiele się nad tym zastanawiając. Ponadto użycie pełnych słów w nazwie, zamiast skrótów, czy nie mających większego znaczenia słów, jasno informuje o tym, jakie usługi świadczymy (najlepsze serwery).
 3. Zaczarowana

  Zmiany?

  Wiele zostało już powiedziane, a ja chcę dodać tylko jedną rzecz. Jak coś działa i spełnia swoją funkcję to nie trzeba tego zmieniać, bo inne, nowsze, ciekawsze... To tylko interfejs graficzny, który i tak będzie służyć do tego samego i będzie mieć te same funkcje, a za miesiąc znowu się znudzi i tak w kółko. Tak jak pisze @ennn, inny wygląd nie sprawi, że ludzie rzucą się na naszą sieć jak na świeże bułeczki. Zastanowił się ktoś z was, co jest najważniejsze na takiej sieci? Wyobraźcie sobie sytuację, że forum jest oblegane, wielkie zainteresowanie, masa konkursów itp, a serwery puste. Miałoby to sens? Najważniejsze jest to co dzieje się na serwerach. Wolę by ktoś z zarządu skoncentrował się na pracy nad serwerami niż na zabawach na forum jak w jakiejś podstawówce. Na forum ciągle widzę narzekania i płacz, że jest tak tragicznie, a od jakiegoś czasu Classic bardzo często jest pełny. Czy to nie powód do zadowolenia?
 4. Witaj na forum! ( @Dziadek poza hamburgerami mają też miły personel w poradni chorób zakaźnych ☺)
 5. Cześć! Punkt 10. z zasad ogólnych serwera dd2: Nick musi zawierać minimum 3 znaki składające się z liter lub cyfr. Ale , i tak admini pewnie nie zauważą.
 6. halo halo, proszę o wejście na classica c:

  1. Zaczarowana

   Zaczarowana

   Na razie to niemożliwe. w następnym tygodniu powinnam się pojawić. :)

  2. Statysta_