Zaczarowana

Kobieta

Reputacja

69 PatoObeznany

7 obserwujących

O Zaczarowana

 • Tytuł
  Silver I

Informacje personalne

 • Serwer
  Classic

Ostatnie wizyty

565 wyświetleń profilu
 1. Zaczarowana

  Classic

  Zanim weszłam, byłam sceptycznie nastawiona, bo na cóż taki sam drugi? Jednak z tego co widzę, różni się od naszego Classica. Są asysty, jest wiele map (nawet oirlig się przewinął w głosowaniu), antyterroryści mogą używać tarczy, są spadochrony (chociaż tego zwolenniczką nie jestem). Dodatkowy plus za to, że serwer jest rozkręcony. Jestem na tak.
 2. Świetna wiadomość! Byłby to unikatowy serwer, jedyny taki w Polsce, z którym jest szansa się wybić a nie dzięwięćset dzięwiećdziesiąty szósty taki sam only dd2. ☺ TP to coś, czego brakuje mi w 1.6 odkąd padł mój ulubiony serwer.
 3. Zaczarowana

  Awans

  Gratulacje!
 4. Zaczarowana

  Zmiana nazwy sieci?

  Obecna nazwa sieci "PatoJakość" ma według mnie negatywny wydźwięk, więc jestem jak najbardziej za zmianą. Mimo to nazwa jest w pewnym sensie wyrobioną "marką", dlatego podobnie jak @Papito myślę, że warto byłoby pozostawić jeden człon (quality), by nadal była kojarzona z tą siecią. Moja propozycja nazwy to: Litery "Top" występują także w obecnym pierwszym członie "Pato", zatem jest to anagram niepełny. Nazwa (także logo) powinna sugerować pozytywne skojarzenia z siecią, wyrażać jak chcemy być postrzegani przez grupę docelową. W tym przypadku "Najwyższa jakość" to coś, czego oczekuje gracz. I może wybrać właśnie naszą sieć ze względu na wydźwięk nazwy., nawet podświadomie, czy niewiele się nad tym zastanawiając. Ponadto użycie pełnych słów w nazwie, zamiast skrótów, czy nie mających większego znaczenia słów, jasno informuje o tym, jakie usługi świadczymy (najlepsze serwery).
 5. Zaczarowana

  Zmiany?

  Wiele zostało już powiedziane, a ja chcę dodać tylko jedną rzecz. Jak coś działa i spełnia swoją funkcję to nie trzeba tego zmieniać, bo inne, nowsze, ciekawsze... To tylko interfejs graficzny, który i tak będzie służyć do tego samego i będzie mieć te same funkcje, a za miesiąc znowu się znudzi i tak w kółko. Tak jak pisze @ennn, inny wygląd nie sprawi, że ludzie rzucą się na naszą sieć jak na świeże bułeczki. Zastanowił się ktoś z was, co jest najważniejsze na takiej sieci? Wyobraźcie sobie sytuację, że forum jest oblegane, wielkie zainteresowanie, masa konkursów itp, a serwery puste. Miałoby to sens? Najważniejsze jest to co dzieje się na serwerach. Wolę by ktoś z zarządu skoncentrował się na pracy nad serwerami niż na zabawach na forum jak w jakiejś podstawówce. Na forum ciągle widzę narzekania i płacz, że jest tak tragicznie, a od jakiegoś czasu Classic bardzo często jest pełny. Czy to nie powód do zadowolenia?
 6. Witaj na forum! ( @Dziadek poza hamburgerami mają też miły personel w poradni chorób zakaźnych ☺)
 7. Cześć! Punkt 10. z zasad ogólnych serwera dd2: Nick musi zawierać minimum 3 znaki składające się z liter lub cyfr. Ale , i tak admini pewnie nie zauważą.
 8. halo halo, proszę o wejście na classica c:

  1. Zaczarowana

   Zaczarowana

   Na razie to niemożliwe. w następnym tygodniu powinnam się pojawić. :)

  2. Desu