Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zaczarowana

Kobieta

Reputacja

5 PatoPoczątkujący

3 obserwujących

O Zaczarowana

 • Tytuł
  Unranked

Ostatnie wizyty

122 wyświetleń profilu
 1. halo halo, proszę o wejście na classica c:

  1. Zaczarowana

   Zaczarowana

   Na razie to niemożliwe. w następnym tygodniu powinnam się pojawić. :)

  2. Desu
 2. Zaczarowana

  Zmiany....?

  Przeczytaj jeszcze raz mój wpis. Komenda o której piszesz jest komendą serwerową (gracze nie mogą jej edytować) i sprawi, że wszyscy będą słyszeć wszystkich albo tylko swoją drużynę. Niemożliwe jest wprowadzenie ich jednocześnie. Tymczasem ja miałam na myśli dwie opcje do mówienia: 1. Do wszystkich 2. Wyłącznie do osób ze swojej drużyny. By gracz mógł wybrać czy chce powiedzieć Ctrlem coś do osoby z przeciwnej drużyny czy Caps Lockiem podać info swoim. Jest już plugin, dzięki któremu na początku rundy gracze przenikają przez siebie jak duchy. A do antyflesza dorzućmy antydym, rzucony przez towarzyszy z naszej drużyny. Nikt by się nie darł, że ktoś rzucił dym i nie widzi z AWP.
 3. Zaczarowana

  Zmiany....?

  Bardzo mi się podoba pomysł asyst. Dobrze że nie chcecie wprowadzić spadochronów, muzyki i pomalowanych w paincie karabinów. Modyfikacja na noże wydaje się zbędna, wystarczy uderzyć w ścianę i gracze wiedzą o co chodzi - nie trzeba tego robić programowo. Ale nie mówię nie. Moją propozycją jest możliwość słyszenia przeciwnika gdy zostaje się 1 na 1. Wtedy można prowadzić rozmowę, umówić się na noże, czy inne bronie. Bądź wprowadzić ogólnodostępną komendę na rozmawianie ze wszystkimi graczami, taka jaką mają admini "Słuchaj co mówi admin takiataki : )". Często się z kimś rozmawia i po przeniesieniu rozmówcy jesteśmy zmuszeni zakończyć rozmowę, a tak można by ją kontynuować. U nas na serwerze jest dużo gaduł. Dla sprostowania dwie komendy do mówienia - do wszystkich oraz do drużyny, a nie zamiana drużynowej na globalną. Jestem natomiast przeciwna przenikaniu przez graczy oraz informacjom na pół ekranu o jakiś rankingach. Przenikanie przez ludzi przydaje się przy większych serwerach na 32 osoby. Rzadko ludzie się u nas blokują - gramy z głową. Do antyflesza oraz bukmacherki mam neutralne podejście. Wydaje mi się, że im więcej modyfikacji jest wgranych na serwer tym gorzej się strzela - a spotykamy się by się bawić, a nie denerwować Jak najbardziej zmiany można wprowadzić i zobaczyć jak będzie funkcjonował serwer. Zawsze można powrócić do starego, gdyby się nie sprawdziło (przynajmniej mam taką nadzieję). Tylko zróbcie to proszę z rozwagą i nie zamulcie serwera. Mój laptop może tego nie wytrzymać i nie będę miała jak grać..
 4. Dodanie jeszcze jednej mapy to świetny pomysł. Najbardziej brakuje mi de_mirage, de_tuscan i de_cpl_mill. Co myślicie o de_dust? Osobiście bardziej trafia w mój gust niż de_dust2002. Czy jakiekolwiek mapy na zakładników wchodzą w grę? Proponowałabym cs_office, jest o wiele prostsza dla antyterrorystów w porównaniu do cs_italy (więcej korytarzy, zakładnicy są w dwóch różnych miejscach, a nie w jednym małym budynku). Tylko czas rundy mógłby zostać zwiększony. W 2 minuty ciężej jest pójść po zakładników i wrócić z nimi, niż wejść na bs'a i podłożyć bombę, Czy delty nie mogłyby być zmieniane częściej? Co tydzień lub dwa? A może w każdym cyklu inna Δ? Mamy 7 delt. Dwie wejdą w październiku, a tylko jedna będzie się zmieniać. W takim układzie będziemy grać każdą deltę raz na pół roku. Nie za dużo czekania na ulubioną mapę? Kolejny pomysł to wprowadzenie pod koniec traina głosowania - 5 różnych map. Gracze sami wybiorą sobie deltę bezpośrednio przed zmianą. Cykl byłby zachowany.
 5. Drogie Diabelskie Nasienie. Niestety GSG-9 nie pozwala mi na ujawnianie takich danych.
 6. Witam serdecznie., Od stycznia toczę batalię na Klasyku. Weszłam raz i tak już zostałam. Należę do jednostki antyterrorystycznej GSG-9, jednej z najlepszych na świecie. A gdy mam gorszy humor zakładam glany, spodnie moro, a na włosy czerwoną bandanę i biorę udział w akcjach terrorystycznych. Największym moim osiągnięciem było wysadzenie szkolnego autobusu pełnego rokendrolowych muzyków (w 1982 roku, pamiętacie?). Jednak zazwyczaj wysadzam tylko beczki i skrzynki, czasem wagony towarowe. Pozdrawiam, Zaczarowana
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem korzystania z forum sprawdź naszą Polityka prywatności.