Skocz do zawartości

TiDDy

Użytkownik

Reputacja

3 PatoPoczątkujący

O TiDDy

 • Tytuł
  Unranked

Ostatnie wizyty

64 wyświetleń profilu
 1. TiDDy

  FAME MMA 4 - TYPY

  [W] Medusa vs Knaziu [W] BOXDEL vs Kubańczyk Marta 'Linkimaster' Linkiewicz vs Lil Masti (SexMasterka)[W] Ambro vs Don Kasjo [W] [W] Filipek vs Tomb [W] Kizo vs Makowski Polak vs Ferrari [W] [W] Jongmen vs Kasti
 2. Czeeść, jestem Kamil. Mam prawie 20 lat i nie piję od 2 miesięcy.
 3. Nie napisałem żadnego tekstu w stronę rodzica tego osobnika. Chłop zamiast sie odezwać normalnie to szepcze do mikrofonu jakby ktoś nad nim stał z maczetą i czekał żeby tylko głośniej krzyknął. Ja rozumiem, że był pier*olnik na początku każdej rundy w terro, ale co się dziwić, jak był cały serwer zapchany i prawie każdy z team'u miał mikrofon xDD. Typek sam ma krótkofalówkę zamiast mikrofonu a zwraca wszystkim uwagę, żeby ogarneli mikrofony. @Śpiochu.twoim zdaniem w team'ie ma odzywać się jedna osoba i każdy informacje o przeciwniku ma mieć skąd przepraszam ja Ciebie? Tjw. podtrzymuję, nie obraziłem ani nie skierowałem żadnych słów w stronę OJCA tego człeka, w głównej mierze chodziło o to, że typ mówi jakby ktoś go trzymał za jajka i nie miał siły. @Nicia. to odwołanie a nie skarga.
 4. Przyjechała babka rowerem a odleciała helikopterem.:poddaje_sie:

 5. Gdzie obraziłem Ciebie lub któregoś z twoich rodziców, wyjaśnij mi. Pisząc "Słychać Cię jakbyś miał ojca zza ścianą i bał się odezwać" chodziło mi o to, że Cię praktycznie nie było słychać, szepczesz do mikrofonu. Twoim zdaniem, jeżeli ktoś wspomni o rodzicu to jest odrazu obraza tak? Czekamy na @Nicia. bo z brodzikiem intelektualnym nie idzie się dogadać z tego co widzę, pozdrawiam. Z poważaniem TiDDy król.
 6. Twój Nick:TiDDy. Nick Admina Banującego:Śpiochu Czas Bana:3 dni Powód bana:Obraza Link Do Screenów:Brak, dostałem bana 3 dni po tym jak skomentowałem płaczącego admina który nie potrafił nic ustrzelić i zwalał winę na POPSUTE MIKROFONY POŁOWY TEAMU, PRZECIEŻ NIC SŁYCHAĆ NIE BYŁO. Odparłem mu, że jego samego słychać jakby miał ojca zza ścianą i bał się odzywać. Czekam na wypowiedź tego admina i niech mi zaznaczy, gdzie w tej wypowiedzi go obraziłem, pozdrawiam gorąco.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem korzystania z forum sprawdź naszą Polityka prywatności.