Jaszczur


Jaszczur ostatni raz wygrał/a dnia 26 Grudzień 2019

Jaszczur posiadał/a tego dnia najwięcej polubionej zawartości!

Reputacja

273 PatoOgarniacz

O Jaszczur

Zarząd
Zasłużony
 • Tytuł
  love bitcoin
 • Urodziny 13.12.1994

Informacje personalne

 • Imię
  Michał
 • Nick
  Jaszczur
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miasto
  Radom
 • Serwer
  FFA

Informacje dodatkowe

 • System operacyjny (PC)
  Windows 7
 • Przeglądarka internetowa
  Google Chrome
 • Ulubiona gra
  Mario w lewą strone
 • Telefon
  Samsung Galaxy S8

Ostatnie wizyty

5385 wyświetleń profilu
 1. Jaszczur

  Zmiany?

  Po części się zgodzę, a po części nie. Jak chcemy się rozwijać to są potrzebne zmiany - no chyba że chcemy stać w miejscu, ale wtedy konkurencja nas wygryzie i zabierze nam graczy. Jak to wygląda z perspektywy nowego użytkownika? Nowy użytkownik wchodzi na forum i w sumie nic się nie dzieje, jedna wielka nuda, a tak nie może być. Co do wyglądu - ludzie lubią świeżość i wiem to z doświadczenia, każda zmiana wizualna wychodzi na plus. Ok, mamy dwa dobre serwery (które mogą być jeszcze lepsze!) i trzeba to wykorzystać żeby gracze tych serwerów zaczęli odwiedzać forum. Btw. To że serwer jest pełny to tak naprawdę nie wiele znaczy, bo dobrą społeczność która będzie wracać na serwer buduje forum i kontakty. Nie wiem jak mam wam to wytłumaczyć.... Same serwery nie wystarczą jeżeli chcemy się rozwijać. Forum i nawiązywanie kontaktów z graczami naszych serwerów jest bardzo istotne.
 2. Jaszczur

  Zmiany?

  Nie są brzydkie, ale te wszystkie style świecą się jak psu jajca i w sumie niczym się nie wyróżniają od naszego obecnego Ja bym tu widział prosty klasyczny szablon w kolorze jasnym zielonym (ogólnie żeby szablon był trochę jaśniejszy). Wysłałem wontkowi na pw nazwę sieci która by idealnie pasowała pod taki szablon. Z obecną nazwą źle trafiliśmy i można wymyślić dużo lepszą.
 3. Jaszczur

  Zmiany?

  W sumie nie wiem co mam napisać bo wszystko już zostało napisane. To samo napisałem w temacie z fuzją. Potrzebny jest ktoś, kto będzie ogarniał sprawy techniczne na forum i serwerach. Zmiany i nowe pomysły muszą być wprowadzane na bieżąco, inaczej będzie nuda, czyli tak jak jest teraz. Znalezienie takiej osoby to też nie jest taka prosta sprawa, bo danie "obcej" osobie dostępu do forum czy serwerów, prędzej czy później może odbić się czkawką, więc tu trzeba być ostrożnym. Ogólnie to bym zaczął od zmiany brandu na bardziej csowy i szablonu na jakiś prosty i przejrzysty.
 4. @wontekk przypominasz mi trochę legendę (jeszcze z czasów GH) @someone Powodzonka!
 5. Jaszczur

  Boski Jaszczur!

  Dziękuje wszystkim za życzenia!
 6. Ja po ten autograf, ale nie wiem czy dobrze trafiłem. Na głowie poproszę ?

 7. Niezle te 3 godzinki CI powiem

  1. Kryspin.

   Kryspin.

   Napisz do któregoś juniora o zdjęcie bloka, bo na sb bany nie są nadawane na określony czas, tylko ręcznie trzeba zdjąć i się przypomnieć.

 8. WIESZ CO DZIŚ JEST? PONIEDZIAŁEK A JA DALEJ NIE MAM ODPOWIEDZI. 

  1. karon

   karon

   nie dostaniesz odpowiedzi

 9. Siemka mam problem mozna na ts

   

 10. Zdrastwujtie klubowicze! Postanowiliśmy założyć nasz oficjalny klub, lecz jeszcze nie do końca wiemy jak go wykorzystać. Macie jakieś ciekawe pomysły? Zespół Patokalipsa.pl