Papson

Moderator

Reputacja

295 PatoOgarniacz

O Papson

Admin | DD2 #1
Opiekun Serwera
Użytkownik
 • Tytuł
  kocur

Informacje personalne

 • Nick
  Papson
 • Miasto
  Zielona Góra

Ostatnie wizyty

1967 wyświetleń profilu
 1. Papson

  Classic

  Jasne,że na TAK. 2 "Classic" zawsze sie przyda! Jednego osobnika kojarze z właścicieli i wiem, że ogarek na serwerze panuję. Zwłaszcza wiek właścicieli mówi sam za siebie. Pozdrawiam!
 2. Papson

  Ka jak Kajak - urodzinowelove

  Wszystkiego NAJ NAJ NAJ NAJ Najleszpego!
 3. Jestem na duże TAK. +wiek właścicieli serwera +brak serwera na forum +dobrze rozwinięty Reszta wymieniona również wyżej. Brać póki ciepłe!
 4. Papson

  Awans

  Dziękuje bardzo!
 5. Dziś urodzinki obchodzi nasz najmilszy, najbardziej pomocny pełniący role AdminaTS3 @GaraGT6!! Chciałbym Ci życzyć krasnalu dużo zdrowia, wytrzymałej wątroby, twojej wymarzonej Mariolki, ukończenia studiów i sianka jak lodu! Niechaj Alkohol będzie zawsze z Tobą!
 6. Papson

  Urodziny Mała!

  28.03.2020 dla większości z nas normalny dzień, normalna data. Jednak jest ktoś, co 23 lata temu ujrzał po raz pierwszy ten nasz ukochany świat. @Mała. ty mały nerwo-zgredku chciałbym Ci życzyć dużo spokoju :P, dużo zdrówka, w nieskończoność pieniędzy i aby któryś z rycerzy obdarowywał cię mocną miłością. Ale najważniejsze to, abyś wreszcie uporządkowała sobie czas i była u nas więcej!!!! Wszystkiego Najlepszego!!!!
 7. Na daną chwile ODRZUCAM. Jesteś nowym użytkownikiem, mało osób cię zna, kojarzy. Nie mamy do ciebie jeszcze zaufania. Udzielaj się częściej na forum, wykonuj jakieś zlecenie. Masz odpowiedni dział na to, aby pokazać nam więcej twoich umiejętności, (https://patoquality.pl/forum/47-twórczość-użytkowników/). Pokaż co potrafisz!