Tabela serwerów

ID Status Gra Mod Sloty Adres IP Monitoring GameTracker Dolacz HLTV Zaglosuj
#1 Classic 27 145.239.237.154:27015
#2 DD2+BF2 21 147.135.199.183:27255
#3 TeamSpeak 64 patoquality.pl

Bania

PatoPrzyjaciel

Bania ostatni raz wygrał/a dnia 14 Sierpień

Bania posiadał/a tego dnia najwięcej polubionej zawartości!

Reputacja

1887 PatoMistrz

O Bania

Użytkownik
  • Tytuł
    Pan Prezes
  • Urodziny 14 Listopad

Informacje personalne

  • Imię
    Czesław
  • Nick
    Bania.
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Tatooine
  • Serwer
    EUNE

Społecznościowe

  • Snapchat
    baniacz3k

Kontakt

  • Skype
    Kiedyś korzystałem, teraz nie. Jak jakaś panna chętna na kamerki to PW.

Informacje dodatkowe

  • System operacyjny (PC)
    Windows 7
  • Przeglądarka internetowa
    Internet Explorer
  • Ulubiona gra
    Życie
  • Telefon
    Nokia 3310

Ostatnie wizyty

8687 wyświetleń profilu
  1. Schalke 04 vs SK Gaming 2:3 G2 Esports vs MAD Lions 3:1 Rogue vs Fnatic 1:3
  2. kt Rolster vs SeolHaeOne Prince 2:0 DRX vs Hanwha Life Esports 2:0
  3. Bania

    [Lipiec ] KSW 53

    WALKA WIECZORU WINNER Mateusz Gamrot (15-0, 4 KO, 4 Sub) vs Norman Park (28-6-1, 4 KO, 12 Sub) WINNER Borys Mańkowski (20-8-1, 3 KO, 8 Sub) - Marcin Wrzosek (14-6, 5 KO, 3 Sub) WINNER Tomasz Drwal (21-5, 13 KO, 5 Sub) - Łukasz Bieńkowski (5-3, 2 KO) WINNER Andrzej Grzebyk (16-3, 9 KO, 3 Sub) - Tomasz Jakubiec (10-2, 4 KO, 1 Sub) WINNER Roman Szymański (12-5, 1 KO, 3 Sub) - Filip Pejić (14-3-2, 9 KO, 3 Sub) Artur Sowiński (20-11, 7 KO, 7 Sub) - Gracjan Szadziński (8-3, 6 KO) WINNER Kamil Szymuszowski (17-6, 3 KO, 4 Sub) - Michał Pietrzak (8-4, 2 KO, 2 Sub) WINNER Sebastian Przybysz (6-2, 3 KO, 1 Sub) - Jakub Wikłacz (10-2-1, 8 Sub) WINNER
  4. Bania

    Urodziny @wontekk

    Wszystkiego najlepszego IVONA!
  5. 7MORE7 POMPA TEAM vs ILLUMINAR GAMING 0:1 GENTLEMEN'S GAMING vs PIRATESPORTS 0:1 AGO ROGUE vs KOMPUTRONIK H34T 1:0 PRIDE vs K1CK NEOSURF 0:1
  6. Excel Esports vs Team Vitality 1:0 Schalke 04 vs MAD Lions 0:1 SK Gaming vs Fnatic 0:1 Rogue vs Origen 1:0 G2 Esports vs Misfits Gaming 1:0
  7. Excel Esports vs Schalke 04 0:1 Team Vitality vs Misfits Gaming 0:1 SK Gaming vs G2 Esports 0:1 MAD Lions vs Origen 0:1 Fnatic vs Rogue 1:0
  8. AGO ROGUE vs GENTLEMEN'S GAMING 1:0 PIRATESPORTS vs 7MORE7 POMPA TEAM 0:1 K1CK NEOSURF vs ILLUMINAR GAMING 1:0 PRIDE vs KOMPUTRONIK H34T 0:1
  9. GENTLEMEN'S GAMING vs K1CK NEOSURF 0:1 KOMPUTRONIK H34T vs 7MORE7 POMPA TEAM 0:1 PRIDE vs ILLUMINAR GAMING 0:1 AGO ROGUE vs PIRATESPORTS 1:0
  10. Excel Esports vs SK Gaming 0:1 Misfits Gaming vs Schalke 04 1:0 Team Vitality vs MAD Lions 1:0 G2 Esports vs Rogue 1:0 Fnatic vs Origen 1:0
  11. PIRATESPORTS vs KOMPUTRONIK H34T 0:1 ILLUMINAR GAMING vs GENTLEMEN'S GAMING 1:0 7MORE7 POMPA TEAM vs K1CK NEOSURF 0:1 AGO ROGUE vs PRIDE 1:0
  12. Schalke 04 vs SK Gaming 1:0 Rogue vs Misfits Gaming 1:0 Excel Esports vs MAD Lions 0:1 Fnatic vs Team Vitality 1:0 G2 Esports vs Origen 1:0
  13. Cloud9 vs 100 Thieves 1:0 DignitasTeam vs Solomid 0:1 Team Liquid vs Golden Guardians 1:0 Counter Logic Gaming vs Immortals 1:0
  14. Suning vs Invictus Gaming 0:2 Top Esports vs JD Gaming 2:0 MAD Lions vs SK Gaming 1:0 Rogue vs Schalke 04 1:0 Misfits Gaming vs Origen 0:1 Team Vitality vs G2 Esports 0:1 Fnatic vs Excel Esports 1:0 Cloud9 vs 100 Thieves 1:0 Dignitas vs TSM 0:1